Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 224.982
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Znači mobitel za 2000kn je low budget uređaj koji mora biti sranje?

 

Pa prije 10 godina je tako bilo, danas je tržište prepuno mobitela bijesnih karakteristika do 300 eura, što zadovoljava 90% korisnika.

Kako ćeš onda opravdati recimo P30pro, moj prethodni mobitel - da, kupio sam ga radi kamere jer sam se bavio stvarima koje su mi donosile novce (arhitektura).

Više ga ne koristim, prodao sam ga za stvarno fine novce.

Kamera se unazad 12 mjeseci pogoršala, puno ljudi je prigovaralo da sa svakim updateom kao da namjerno sroze kvalitetu kamere, valjda da nove serije mogu pohvaliti sa boljim rezultatima.

Isto je imao određene mane, a bogami uređaj nije jeftin.

 

Ja mislim da je pola vas skrenulo sa teme.

Xiaomi osuđujem jer su bezobrazni, direktno sam se žalio kod njih sa kopijom 10-tak tema diljem svijeta o problemi preglasnog zvuka, dostavio sam im svoj video zapis - oni kao da ne čitaju mail, nego šalju neke gluposti da si smanjim zvuk muzike, da je maska kriva (tvornička) i ono - totalno odyeb.

 

Vidim savjet da zamjenim uređaj jer nisam zadovoljan. Po kojem postupku?

Došao sam drugi dan u trgovinu, praktički sam tek složio aplikacije - trgovac se sam uvjeri da je mobitel preglasan - no mobitel mora na servis! Drugi dan korištenja!

E to je banana, jer na lageru imaju nekoliko mobitela, i mislim da je tu zakon u banani da drugi dan ti moraš mobitel slati na servis - umjesto da ti zamjene i pošalju ovoga na inspekciju.

Oke, nisu oni krivi, oni slijede upute za postupak zamjene uređaja.

 

Mobitel je na servisu od prošlog utorka, tek su u petak uzeli isti, čekam odgovor već 2 radna dana - valjda mu slažu teleskop ili ugrađivaju nuklearnu elektranu, pa se dugo čeka jbg.

 

Jbg mobitel ima manu, svjestan sam da dobar dio ljudi to ne primjeti jer ili rade na otvorenome, ili im je to drugi mobitel.

Baš mi je žao što u našoj firmi od Xiaomi modela imamo note 8, koji je već stari model i nema probleme - kako bih volio da dobijemo 50-ak uređaja (imamo preko 200 uređaja) X3 NFC Poco i da svi krenu sa žalbama.

 

p.s. - ako ćemo o kvaliteti, evo dobili smo Samsunge A41, dva korisnika (jedan iz mojeg ureda) su prijavili problem da im mobitel ostaje bez SIM kartice, tj gubi kontakt. Kao da kartica nije u utoru.

 

Jedan ima batery drain, i to pola dana i off, drugome display čudno reagira.

 

Zamjene nema, treba na servis, zamjenski nedaju.

 

Ja sam unazad par dana pitao hrpu ljudi - rijetko tko doma ima zamjenski mobitel u ladici. Dakle osuđen si se nekako snači, dok ti servis NOVI mobitel ne pregleda i odluči šta će.

 

Mislim da bi za svaki uređaj trebao biti neki rok od 2-3 dana da se ustanovi ispravnost i zamjeni na licu mjesta sa drugime, bez slanja na servis.

hm hmmm, hm hm hmm
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.3.2021 14:41 (Tomina).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Nemam osobno problema sa razgovorima. Meni vise smeta neiskoristenost zaslona u aplikacijama, tih famoznih 120hz.

Sve u svemu zadovoljan sam mobitelom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ne mora bit sranje, ali ima koliko točno ima mana koje ne zadovoljavaju prosječnog korisnika?

I prije i danas za 2000kn ne možeš kupit solidan fon, već je to igra kompromisa, bilo i ostalo.

 

inače imaš rok od cijelih 14 dana ako kupiš mobitel preko weba i u tih 14 dana možeš vratiti uređaj bez ikakvog obješnjenja i naravno keš vrate na ruke, nema servisa, nema pregleda (osim za oštećenja naravno).

trebao si ostat na tom p30 pro, koliko god bio degradiran i dalje je tata mata za x3.

 

 

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Znači mobitel za 2000kn je low budget uređaj koji mora biti sranje?

 

Ja mislim da je pola vas skrenulo sa teme.

Xiaomi osuđujem jer su bezobrazni, direktno sam se žalio kod njih sa kopijom 10-tak tema diljem svijeta o problemi preglasnog zvuka, dostavio sam im svoj video zapis - oni kao da ne čitaju mail, nego šalju neke gluposti da si smanjim zvuk muzike, da je maska kriva (tvornička) i ono - totalno odyeb.

 

Vidim savjet da zamjenim uređaj jer nisam zadovoljan. Po kojem postupku?

Došao sam drugi dan u trgovinu, praktički sam tek složio aplikacije - trgovac se sam uvjeri da je mobitel preglasan - no mobitel mora na servis! Drugi dan korištenja!

E to je banana, jer na lageru imaju nekoliko mobitela, i mislim da je tu zakon u banani da drugi dan ti moraš mobitel slati na servis - umjesto da ti zamjene i pošalju ovoga na inspekciju.

Oke, nisu oni krivi, oni slijede upute za postupak zamjene uređaja.

 

Mobitel je na servisu od prošlog utorka, tek su u petak uzeli isti, čekam odgovor već 2 radna dana - valjda mu slažu teleskop ili ugrađivaju nuklearnu elektranu, pa se dugo čeka jbg.

 

Jbg mobitel ima manu, svjestan sam da dobar dio ljudi to ne primjeti jer ili rade na otvorenome, ili im je to drugi mobitel.

Baš mi je žao što u našoj firmi od Xiaomi modela imamo note 8, koji je već stari model i nema probleme - kako bih volio da dobijemo 50-ak uređaja (imamo preko 200 uređaja) X3 NFC Poco i da svi krenu sa žalbama.

 

p.s. - ako ćemo o kvaliteti, evo dobili smo Samsunge A41, dva korisnika (jedan iz mojeg ureda) su prijavili problem da im mobitel ostaje bez SIM kartice, tj gubi kontakt. Kao da kartica nije u utoru.

 

Jedan ima batery drain, i to pola dana i off, drugome display čudno reagira.

 

Zamjene nema, treba na servis, zamjenski nedaju.

 

Ja sam unazad par dana pitao hrpu ljudi - rijetko tko doma ima zamjenski mobitel u ladici. Dakle osuđen si se nekako snači, dok ti servis NOVI mobitel ne pregleda i odluči šta će.

 

Mislim da bi za svaki uređaj trebao biti neki rok od 2-3 dana da se ustanovi ispravnost i zamjeni na licu mjesta sa drugime, bez slanja na servis.

Ne vidim kako je uređaj sranje zbog jedne "greške" koja tebi osobno ne odgovara, ali nije problem većini korisnika. Otprilike kao da kažem da je Ferrari sranje jer ja sa svoja 2m visine ne stanem u njega, očito je da to nije auto za mene i da trebam tražiti dalje. Isto tako si ti trebao nakon par dana korištenja zaključiti da ovaj mobitel nije za tebe i lijepo ga vratiti i tražiti zamjenu ili povrat novca koje ti zakon omogućuje, za tako nešto imaš 14 dana pod uvjetom da si ga kupio online. Grešku si napravio kad si tražio servis, odnosno prijavio kvar, tada uređaj ide na servis i onda ti preostaje samo čekanje.

 

Što se tiče nekakve podrške tu opet imaš jako visoka očekivanja, ne kažem da nemaš pravo na to, ali varaš se ako misliš da češ danas dobiti kvalitetnu podršku kod mainstream proizvođača koji štancaju na milijune uređaja. Gotovo isto je i sa Dell, HP, Microsoft, Google i sličnima, probaj ih kontaktirati za podršku pa ćeš vidjeti kad ti silni Indijci krenu slati nebuloze sa "Dear friend..." i onda skužiš da od njih nema gotovo nikakve koristi i da se sve svodi na open zajednicu gdje jedni drugima pomažemo.

 

Kada bi to sve skupa funkcioniralo kako očekuješ onda taj Poco sigurno ne bi koštao koliko košta jer bi trebali imati daleko više ljudi u servisima, podršci i slično kako bi došli do nivoa da ti danas odneseš uređaj na servis i u roku od 24-48h je on pregledan. Jasno ti je da tu cijenu omogućuje upravo rezanje na ovakvim stvarima. Naravno i popularizacija će povući bolju podršku, teško je to danas uspoređivati s Appleom ili Samsungom koji su tu prisutni već jako dugo i imaju razgranatu mrežu.

 

Stvarno misliš da servis ima trenutno zaprimljen samo tvoj uređaj i da će ga riješiti u dan-dva? Ti sad čekaš u redu, to može trajati 5 dana, a može 30, nažalost to je tako. Zamjenski uređaj možeš zaboraviti.

Želiš vrhunsku podršku i servis? Onda ćeš morati izdvojiti daleko više od 2000kn za uređaj, tako to ide, kod Applea je to sve ukalkulirano u cijenu, platiš masno, ali imaš i odličnu podršku.

 

Sam skok sa Huawei flagshipa na low-budget uređaj ti je bio poprilično rizičan, pa se iz prigovora samo na zvučnik stvarno može zaključiti da je u pitanju dobar uređaj.

Je li to sa zvučnikom banalno, je, vjerujem da se sredi softwareski jako brzo i lako, ali eto milijun proizvoda, niska cijena, sve to ima svoje "posljedice".

 

Meni ovo sve djeluje kao da si izašao na Pizzu, a očekuješ četiri slijeda jela pripremljena od strane vrhunskog Chefa i uz svaki čašu vrhunskog vina posluženu od strane profi konobara, a u biti si dobio ono što si i platio. Sorry. NHF.

 

 

Braco2018 kaže...

Hebeš telefon na kojem osnovna funkcija "RAZGOVOR" ili ti telefoniranje nije na osnovnom nivou...

 Mislim da je razgovor odavno prestao biti osnovna funkcija na današnjim "smartphone" uređajima. Znam da to ovisi od korisnika do korisnika, ali recimo kod mene osobno najmanje vremena ode na razgovore. Možda bi mi ovaj Poco zbog toga bio ok izbor.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Prodao sam P30pro jer mi ne treba.

 

Prekinite mi soliti pamet - treba mi usrani mobitel sa kojim ću moći razgovarati, poslati poruku, voditi dnevnik treninga, da baterija izdrži dan i tjedno uslikati 10 slika za koje me nije briga o kvaliteti.

 

Ako mobitel za 2000kn ne može ispuniti te uvjete - onda o čemu pričamo?

 

I sad da remiziram za X3:

 

- poslati poruke mogu

- baterija izdrži dan i pol do dva

- sve aplikacije rade

- kamera odlična za te pare

- razgovarati NE MOGU!

 

Eto, jel ti sad jasno? Razgovarati ne mogu! Ja neću mobitel držati 2cm od uha jer je preglasan. Ja ne mogu izlaziti iz ureda van na svaki razgovor, jer ispadam debil na speakerphonu - a on nije uključen.

 

Gdje sam napisao da sam kupio online? Mislite da sam toliko glup da ne znam za web shop prava i famoznih 14 dana?

Kupio sam mobitel u trgovini.

 

Nisam zadovoljan sa uređajem.

 

Prava očito nemam nikakva osim servisa.

hm hmmm, hm hm hmm
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 8:08 (Tomina).
Moj PC  
4 4 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Bas jako glup problem, citam i ne vjerujem

Mislim ne kuzim kako naprave 15 dobrih telefona i u jednom zaseru takvu frustrirajucu stvar. Imas i pravo biti frustriran, mob se cini stvarno super, ali je to po meni ogroman problem. Neces ti sada furati slusalice za pricat, izlazit van ili tko zna sta jer su oni nesto krivo slozili..

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jel se kome crasha mob poslije ovog zadnjeg updejta???

 

Meni se redovno restarta sam od sebe, jednostavno ga uzmem u ruke i vidim da pita pin za uključit mob, uffff nervira me.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 15:01 (megan2711).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
megan2711 kaže...

Jel se kome crasha mob poslije ovog zadnjeg updejta???

 

Meni se redovno restarta sam od sebe, jednostavno ga uzmem u ruke i vidim da pita pin za uključit mob, uffff nervira me.

 

Meni se to dogodilo dva puta od update-a.

Uzmimo u obzir da je riječ o "stable" beta bildu Androida pa nije niti čudo da se te stvari dešavaju.

Meni se je povisio android system usage na 17% pa mi brze kaplje baterija.

I want to believe
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ma nemoguće :)
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Dakle od danas mi se aplikacije crashaju, npr viber, gmail, Outlook (o365 account unutra).

Do jučer mi je radilo sve korektno, ništa se nije mjenjalo niti je sjeo update.

 

Upalim aplikaciju i samo ju ugasi za sekundu cca, bez ikakve greške.

Dok naprimjer malo malo mi javi da se Deezer crashao i hoću li submitati error report.

 

Jako čudno to radi, probao sam restartat telefon ali nikakve razlike.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Nije problem sa samim telefonom, već je problem sa update-om od Google-a. Zahvaćeno je dosta korisnika sa raznim modelima mobitela. Napravi update Android WebView-a u Trg. Play-u.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 19:32 (Dardevil).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

I WebView i Chrome.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
mzopg kaže...
Braco2018 kaže...

Hebeš telefon na kojem osnovna funkcija "RAZGOVOR" ili ti telefoniranje nije na osnovnom nivou...

 Mislim da je razgovor odavno prestao biti osnovna funkcija na današnjim "smartphone" uređajima. Znam da to ovisi od korisnika do korisnika, ali recimo kod mene osobno najmanje vremena ode na razgovore. Možda bi mi ovaj Poco zbog toga bio ok izbor.

 Do sad sam kupovao mobitele sa  cijenom do 100 EURA iz kine ili kod nas. Doogee, Bluboo Edge, Umidigi One.. i nikad nisam imao problema sa razgovorom. Sve svoje funkcije su obavljali savršeno, čak i fotografije su bile na prva dva odlične, a samo 100 EURA , tako da govoriti da mobitel od 300 EURA, ne može biti bez mana je "glupost"..Ne mijenjam mobitele iz hira, nego, teško mi koji preživi 2g.(razbiju se )često mi padaju..

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Zna li neko kako riješiti problem sa lagom?

Recimo počne da laguje, isto kao da sa 120Hz oborim na 10Hz kada skrolam, animacija takođe nekada nije fluidna, restartujem telefon radi sve perfekt, i opet tako nakon 2-3 dana

I da Messenger poruke koje na desktopu vidim, kada se konektujem na telelfon rafal me obaspe (ono sa stednjom baterije je iskljuceno).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
micr0 kaže...

Zna li neko kako riješiti problem sa lagom?

Recimo počne da laguje, isto kao da sa 120Hz oborim na 10Hz kada skrolam, animacija takođe nekada nije fluidna, restartujem telefon radi sve perfekt, i opet tako nakon 2-3 dana

I da Messenger poruke koje na desktopu vidim, kada se konektujem na telelfon rafal me obaspe (ono sa stednjom baterije je iskljuceno).

 na mi9t to mi se desava otkako je izasao miui 12

 

mislio sam da je do poco launchera nije, nislio sam da je do ne stock wallpapera nije

 

jednostavno tako je, kad resetiram, sasvim novi telefon i tako par dana pa ispocetka

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 22:05 (16OR).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Pozz ekipa imali neko ovaj problem znaći kad stisnem na google chrome app mobitel mi se ugasi to me jako nervira.

13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Nemam uređaj, ali čitam malo temu i ne vjerujem. Dakle, obje strane su zapravo u krivu. Da pojasnim zašto...

 

Prvo; ne, jeftina cijena uređaja ne opravdava grešku glasnog zvučnika za razgovor. Razgovori su osnovna funkcija mobitela i to mora raditi dobro i na najjeftinijem modelu. Da, recimo, slanje poruka ne radi kako treba (jedna poruka se pošalje, druga piše da je poslana, ali je uređaj ne pošalje), biste li tada rekli da je to opravdano jer je uređaj jeftin. Naravno da ne jer je slanje poruka također jedna od osnovnih funkcija mobilnog uređaja. Zato ne pišite gluposti.

 

Drugo; ekipa koja je kupila mobitel i nije zadovoljna istim, tu ste si sami krivi. Prije kupovine nekog uređaja poželjno je pročitati recenzije istog na što je više stranica moguće. Neki će recenzent napisati jedno, neki drugo, no ako sve skupa pogledate možete dobiti vrlo jasnu sliku isplati li vam se kupiti uređaj ili ne. 

Uz recenzije, jednako je važno provjeriti što se o uređaju piše po forumima, našima i stranima. Recenzenti uređaj najčešće koriste tjedan dana, pa napišu što su skužili i imali priliku vidjeti u tom kratkom periodu. Ljudi koji su kupili uređaj koriste ga duže, a određeni problemi se mogu pojaviti tek nakon mjesec dana. Takve probleme nećeš vidjeti u recenzijama, ali ćeš ih zato vidjeti na forumima.

 

Tako sam ja čitao recenzije za router; većinom sve pet, a po forumima se uredno piše da se taj model pregrijava, da zbog toga nekada pate performanse i slično. Naravno, da nisam kupio taj model, ali sam kupio drugi o kojem se dobro piše na forumima.

 

I još nešto što bi preporučio svima; prije kupovine mobilnog uređaja zaletite se u trgovinu koja ga prodaje i poigrajte se malo s istim (ako imaju izložbeni primjerak). Dobro proučite uređaj jer je isti zato izložen. Ako vam se svidi, naručite ga preko web shopa upravo zbog roka za povrat od 14 dana. Nije neki ogroman rok, ali bar ga imate dok ga kod kupovine u trgovini nemate.

 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Slažem se sa svime, sam sam kriv što osim recenzija portala nisam otvorio problematiku uređaja po ostalim forumima. 

 

Jer ispada da svi naši recenzenti - vole tupiti o procesoru 20 rečenica, ali u 10 dana testiranja mobitela ne promjene niti launcher niti ništa, čisto da vide kako mob funkcionira.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Marko :D kaže...

Nemam uređaj, ali čitam malo temu i ne vjerujem. Dakle, obje strane su zapravo u krivu. Da pojasnim zašto...

 

Prvo; ne, jeftina cijena uređaja ne opravdava grešku glasnog zvučnika za razgovor. Razgovori su osnovna funkcija mobitela i to mora raditi dobro i na najjeftinijem modelu. Da, recimo, slanje poruka ne radi kako treba (jedna poruka se pošalje, druga piše da je poslana, ali je uređaj ne pošalje), biste li tada rekli da je to opravdano jer je uređaj jeftin. Naravno da ne jer je slanje poruka također jedna od osnovnih funkcija mobilnog uređaja. Zato ne pišite gluposti.

 

 Hm, izgleda da se stjece dojam da je zvucnik glasan bas na svim POCO X3 uredjajima. Ne bih rekao da je to bas tako. Ja sam prije kupovine pogledao podosta recenzija na youtubeu i procitao sto god je bilo na raznim forumima. Za zvucnike sam nasao samo par korisnika da se zali a mene je cak vise zabrinjavalo sto su jedan ili dva recezenta rekli da im je nakon nekog vremena krepao NFC jer sam se na tu funkciju kod mobitela jako navikao i bilo mi je maltene primarno da je ima. Onda sam otisao u HGSpot i vise nego malo se poigrao sa uredjajem. I na kraju sam se ipak odlucio kupiti ga jer mi odgovara cijena mada sam bio svjestan moguceg rizika koji to nosi jer nekog kompromisa ipak mora biti kada na papiru vidis nesto sto izgleda jako dobro a za male pare. I nisam se prevario (barem za sada) jer moj primjerak radi zaista bez problema. Osim naravno ovih par sitnih bugova sa 3rd party launcherima sa novim updateom na android 11 a i njih ne primijetim jer sam se prebacio na Poco launcher i cak se i navikao na njega.

A i odusevilo me sto se vrlo jednostavno bez rootanja moze disableati ili po zelji uninstalirati bloatware sto kod samsunga kojeg sam imao nisam mogao.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Znači ti kad razgovaraš - nemaš te probleme?

 

https://drive.google.com/file/d/1NIsyjeZvNkYuYh2lqtkeVdSpqeajJVji/view?usp=sharing

 

Evo ako želiš, ovo je moj drugi video, prije nego je otišao na servis.

Ne znam, na ovom rabljenom S7 što imam, na video zapisu se onako slabije čuje, no i mobitel je syeban.

 

Ali ja na 2m udaljenosti bez problema čujem svaku riječ sugovornika.

Uzmi u obzir da je govorni automat od HT-a tiši nego drugi razgovori, a na video zapisu se uredno vidi da se druga strana čuje sa dosta velike udaljenosti.

 

Kad su me dvojica iz firme zvali, što imaju neke nove Samsunge A serije - mobitel sam držao par cm od uha jer je preglasno.

 

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Meni se ne čini preglasan zvuk u zvučniku tijekom razgovora, s time da drzim na skoro pa najtišem.

 

Ono što mi se dogodilo nekoliko puta je da bi s uhom upalio zvučnik pa bi bilo glasno :). Očigledno proximity senzor ne radi nekada najbolje.

 

Meni je i dalje telefon odličan obzirom na cijenu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Zgusrcu kaže...

Meni se ne čini preglasan zvuk u zvučniku tijekom razgovora, s time da drzim na skoro pa najtišem.

 

Ono što mi se dogodilo nekoliko puta je da bi s uhom upalio zvučnik pa bi bilo glasno :). Očigledno proximity senzor ne radi nekada najbolje.

 

Meni je i dalje telefon odličan obzirom na cijenu.

 Isto. Drzim na najtise i u redu je.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Eld kaže...
Zgusrcu kaže...

Meni se ne čini preglasan zvuk u zvučniku tijekom razgovora, s time da drzim na skoro pa najtišem.

 

Ono što mi se dogodilo nekoliko puta je da bi s uhom upalio zvučnik pa bi bilo glasno :). Očigledno proximity senzor ne radi nekada najbolje.

 

Meni je i dalje telefon odličan obzirom na cijenu.

 Isto. Drzim na najtise i u redu je.

 

Pregledaj moj video, pa reci je li to oke.

 

hm hmmm, hm hm hmm
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Eld kaže...
Zgusrcu kaže...

Meni se ne čini preglasan zvuk u zvučniku tijekom razgovora, s time da drzim na skoro pa najtišem.

 

Ono što mi se dogodilo nekoliko puta je da bi s uhom upalio zvučnik pa bi bilo glasno :). Očigledno proximity senzor ne radi nekada najbolje.

 

Meni je i dalje telefon odličan obzirom na cijenu.

 Isto. Drzim na najtise i u redu je.

To je dokaz da nije dobro ako ga stalno koristis na najtisem...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Marko :D kaže...

Prvo; ne, jeftina cijena uređaja ne opravdava grešku glasnog zvučnika za razgovor. Razgovori su osnovna funkcija mobitela i to mora raditi dobro i na najjeftinijem modelu. Da, recimo, slanje poruka ne radi kako treba (jedna poruka se pošalje, druga piše da je poslana, ali je uređaj ne pošalje), biste li tada rekli da je to opravdano jer je uređaj jeftin. Naravno da ne jer je slanje poruka također jedna od osnovnih funkcija mobilnog uređaja. Zato ne pišite gluposti.

 Kolega, za sada se radi o subjektivnom dojmu korisnika, a ne o dokazanoj grešci na uređaju. Znači sve radi ispravno, ali kolega tvrdi da je zvučnik preglasan. Ne sumnjam u njegove navode, ali to nije dovoljno za proglasiti uređaj neispravnim, za to postoje servisi i vještačenja koja će kolega obaviti pa s nestrpljenjem očekujem rezultate uz nadu da će se dokazati da je njegov primjerak neispravan i da će dobiti ispravan uređaj.

 

Po meni je ovo dosta "sklizak" teren jer stvarno ima ljudi koji vole da im je zvučnik uvijek na maksimumu isto kao i zvono poziva i biti će teško dokazati da je uređaj preglasan. Možda bi ga trebali prodavati sa oznakom "savršen za nagluhe". 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Sedam dana na servisu!

Sedam dana!

 

Krv ti xebem i naš zakon.

 

Znači savjet je - kupujte preko web shopa, pa imate pravo vratiti uređaj i ako niste zadovoljni.

Ovako praktički možete izaći iz trgovine sa novim uređajem, vratiti se za sat vremena - on mora na servis!

 

Ovi nemaju kontakt, navlače me, trgovina koja mi prodala uređaj je zvala - nula bodova. 

Izgleda da su ovi totalno nesposobni.

Ne razumijem samo čemu laži - prija par dana kaže da je mobitel na servis zaprimljen i da vrše kontrolu. Pa što radite 3 radna dana sa mobitelom?

 

Ništa, sutra idem tak i tak u Zg nakon posla, mislim da ću uzeti mobitel iz servisa, a o daljnjim postupcima ovisi koliko će me živci prati - sudeći kako me danas peru, moglo bi biti gadno.

 

mzopg - Šta ti drobiš gluposti? Subjektivan dojam?

Tebi je subjektivan dojam ovo što sam napisao? 

 

Jel si pogledao moj video što sam postavio, pa se uvjeriš u svoj dojam?

 

Krv ti ljubim, znači odgovor je - koristi slušalice? Pa ćemu onda služi mobitel za 2000kn ako ne možeš pričati?

 

Koje ja pehove imam sa tim mobitelima, to nisu istine.

Sad si brojim na prste - unazad 10 mobitela, 6 njih je išlo na servise u roku 10 dana.

Od toga S4, S5, Lumia 920 kao najskuplji.

 

Lumiu sam prodao i zajebo očito nekoga - imala je grešku da na stolu nisi mogao tipkati po ekranu. 

Njihov odgovor je bio - folija.

Došao sa servisa, skinem foliju - problem i dalje tu.

Poludio, 30% izgubio i riješio mobitel.

 

I sad neka meni netko kaže što sam isfrustriran. Kako ne bi bio.

 

 

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ljutnja nece pomoc.

Chill out 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Sedam dana na servisu!

Sedam dana!

 

Krv ti xebem i naš zakon.

 

Znači savjet je - kupujte preko web shopa, pa imate pravo vratiti uređaj i ako niste zadovoljni.

Ovako praktički možete izaći iz trgovine sa novim uređajem, vratiti se za sat vremena - on mora na servis!

 

Ovi nemaju kontakt, navlače me, trgovina koja mi prodala uređaj je zvala - nula bodova. 

Izgleda da su ovi totalno nesposobni.

Ne razumijem samo čemu laži - prija par dana kaže da je mobitel na servis zaprimljen i da vrše kontrolu. Pa što radite 3 radna dana sa mobitelom?

 

Ništa, sutra idem tak i tak u Zg nakon posla, mislim da ću uzeti mobitel iz servisa, a o daljnjim postupcima ovisi koliko će me živci prati - sudeći kako me danas peru, moglo bi biti gadno.

 

mzopg - Šta ti drobiš gluposti? Subjektivan dojam?

Tebi je subjektivan dojam ovo što sam napisao? 

 

Jel si pogledao moj video što sam postavio, pa se uvjeriš u svoj dojam?

 

Krv ti ljubim, znači odgovor je - koristi slušalice? Pa ćemu onda služi mobitel za 2000kn ako ne možeš pričati?

 

Koje ja pehove imam sa tim mobitelima, to nisu istine.

Sad si brojim na prste - unazad 10 mobitela, 6 njih je išlo na servise u roku 10 dana.

Od toga S4, S5, Lumia 920 kao najskuplji.

 

Lumiu sam prodao i zajebo očito nekoga - imala je grešku da na stolu nisi mogao tipkati po ekranu. 

Njihov odgovor je bio - folija.

Došao sa servisa, skinem foliju - problem i dalje tu.

Poludio, 30% izgubio i riješio mobitel.

 

I sad neka meni netko kaže što sam isfrustriran. Kako ne bi bio.

 

 

 

kad ljudima 100 stvari oko njih ne štima.. možda je problem.. u njima samima?

 

ja promijenio 8 mobitela u zadnjih 21 godinu i nikad nisam imao probleme s njima. imam sad poco x3 zadnje.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
GrimReaperKC kaže...
Tomina kaže...

Sedam dana na servisu!

Sedam dana!

 

Krv ti xebem i naš zakon.

 

Znači savjet je - kupujte preko web shopa, pa imate pravo vratiti uređaj i ako niste zadovoljni.

Ovako praktički možete izaći iz trgovine sa novim uređajem, vratiti se za sat vremena - on mora na servis!

 

Ovi nemaju kontakt, navlače me, trgovina koja mi prodala uređaj je zvala - nula bodova. 

Izgleda da su ovi totalno nesposobni.

Ne razumijem samo čemu laži - prija par dana kaže da je mobitel na servis zaprimljen i da vrše kontrolu. Pa što radite 3 radna dana sa mobitelom?

 

Ništa, sutra idem tak i tak u Zg nakon posla, mislim da ću uzeti mobitel iz servisa, a o daljnjim postupcima ovisi koliko će me živci prati - sudeći kako me danas peru, moglo bi biti gadno.

 

mzopg - Šta ti drobiš gluposti? Subjektivan dojam?

Tebi je subjektivan dojam ovo što sam napisao? 

 

Jel si pogledao moj video što sam postavio, pa se uvjeriš u svoj dojam?

 

Krv ti ljubim, znači odgovor je - koristi slušalice? Pa ćemu onda služi mobitel za 2000kn ako ne možeš pričati?

 

Koje ja pehove imam sa tim mobitelima, to nisu istine.

Sad si brojim na prste - unazad 10 mobitela, 6 njih je išlo na servise u roku 10 dana.

Od toga S4, S5, Lumia 920 kao najskuplji.

 

Lumiu sam prodao i zajebo očito nekoga - imala je grešku da na stolu nisi mogao tipkati po ekranu. 

Njihov odgovor je bio - folija.

Došao sa servisa, skinem foliju - problem i dalje tu.

Poludio, 30% izgubio i riješio mobitel.

 

I sad neka meni netko kaže što sam isfrustriran. Kako ne bi bio.

 

 

 

kad ljudima 100 stvari oko njih ne štima.. možda je problem.. u njima samima?

 

ja promijenio 8 mobitela u zadnjih 21 godinu i nikad nisam imao probleme s njima. imam sad poco x3 zadnje.

 

Da, ja sam kriv što mi je na S4 u mjesec dana otpala slova i odlijepio se ekran.

Ja sam kriv što mi je na S5 prdnula baterija u roku 10 dana.

Ja sam kriv što je Lumia tvornički bila sjebana.

 

Sori, ako ti voliš dati svoje novce za poluproizvod ili proizvod sa manom i šutiti - to je tvoja greška. Sigurno glasaš za hdz.

 

Ništa, zaboravite više, sutra idem po mobitel bude gotov ili ne - a odgovor vam neću napisati.

 

Tko ima problem sa istom manom - neka se javi u servis.

hm hmmm, hm hm hmm
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

 ...

Prezvao sam preko 20 ljudi jel ima tko mob za posuditi. Nula bodova.

Mislim normalno, tko od nas drži kakav mobitel kao rezervu - svi većinom ili razbijemo pa kupujemo novi, ili prodaješ da dobiješ neke novce.

...


 

Ne mogu vjerovati! Ja bas nisam pri parama, i zato i kupujem uredjaje kao Poco X3 kada mi dodje vrijeme kupovine, ali po ladicama imam svaki od 3 mobitela kupljenih prije Poca unazad 8-9 godina. I samo najstarija Lumia ne radi jer sam pokidao utor za sim karticu.

A recimo na Iphone-u 5s koji sam kupio pocetkom 2016 na nekoj akciji u startu je bila neispravna kamera (zamrzla bi se po ukljucivanju) pa sam ga poslao na servis pa nakon par tjedana cekanja dobio natrag sa opet neispravnom kamerom ... I onda sam ga vratio u trgovinu sa zahtjevom za novim uredjajem koji sam i dobio i evo ga sada u ladici sa Samsungom A3.

Eto Tomina a vjeruj mi kada bi imao para da bi opet kupio Iphone i to SE ili mini zbog velicine jer nisam uspio naci Android manji od 5,5-6 incha. I cak sam se kratko bavio tom mislju ali sam odustao jer su mi trenutno ipak preskupi i odlucio se za Poco.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 14:49 (Eld).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice