Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.461
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Zar je moguce da nitko nema problema sa navigacijskim gumbovima kada gleda youtube u punom zaslonu? Moram spustit notifikacijsku traku da bi imao pristup njima.

 

Mozemo gledat sada youtube videa u kvaliteti vecoj od 1080p. 

Samo me zanima kada cemo moci igrati igre u kvaliteti vecoj od usranih 60fps. Nisam nasa niti jednu jebenu igru u trgovini play da vrti u 120fps. 

 

A kupio sam mobitel zbog toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Slažem se sa svime, sam sam kriv što osim recenzija portala nisam otvorio problematiku uređaja po ostalim forumima. 

 

Jer ispada da svi naši recenzenti - vole tupiti o procesoru 20 rečenica, ali u 10 dana testiranja mobitela ne promjene niti launcher niti ništa, čisto da vide kako mob funkcionira.

Znaš kako se kaže—svaka škola se plaća. Zato ja sve detaljno pretražim i prekopam samo da na kraju budem zadovoljan s kupljenim.

Eld kaže...
Marko :D kaže...

Nemam uređaj, ali čitam malo temu i ne vjerujem. Dakle, obje strane su zapravo u krivu. Da pojasnim zašto...

 

Prvo; ne, jeftina cijena uređaja ne opravdava grešku glasnog zvučnika za razgovor. Razgovori su osnovna funkcija mobitela i to mora raditi dobro i na najjeftinijem modelu. Da, recimo, slanje poruka ne radi kako treba (jedna poruka se pošalje, druga piše da je poslana, ali je uređaj ne pošalje), biste li tada rekli da je to opravdano jer je uređaj jeftin. Naravno da ne jer je slanje poruka također jedna od osnovnih funkcija mobilnog uređaja. Zato ne pišite gluposti.

 

 Hm, izgleda da se stjece dojam da je zvucnik glasan bas na svim POCO X3 uredjajima. Ne bih rekao da je to bas tako. Ja sam prije kupovine pogledao podosta recenzija na youtubeu i procitao sto god je bilo na raznim forumima. Za zvucnike sam nasao samo par korisnika da se zali a mene je cak vise zabrinjavalo sto su jedan ili dva recezenta rekli da im je nakon nekog vremena krepao NFC jer sam se na tu funkciju kod mobitela jako navikao i bilo mi je maltene primarno da je ima. Onda sam otisao u HGSpot i vise nego malo se poigrao sa uredjajem. I na kraju sam se ipak odlucio kupiti ga jer mi odgovara cijena mada sam bio svjestan moguceg rizika koji to nosi jer nekog kompromisa ipak mora biti kada na papiru vidis nesto sto izgleda jako dobro a za male pare. I nisam se prevario (barem za sada) jer moj primjerak radi zaista bez problema. Osim naravno ovih par sitnih bugova sa 3rd party launcherima sa novim updateom na android 11 a i njih ne primijetim jer sam se prebacio na Poco launcher i cak se i navikao na njega.

A i odusevilo me sto se vrlo jednostavno bez rootanja moze disableati ili po zelji uninstalirati bloatware sto kod samsunga kojeg sam imao nisam mogao.

Može se dogoditi, a i ne mora. Zato je najbolje provjeriti forume, pa pobogu nekome je valjda u roku od dva mjeseca (i više) krepao NFC pa je to prijavio. Po forumima možeš vidjeti koliko je neki problem zapravo raširen.

Tomina kaže...

Znači ti kad razgovaraš - nemaš te probleme?

 

https://drive.google.com/file/d/1NIsyjeZvNkYuYh2lqtkeVdSpqeajJVji/view?usp=sharing

 

Evo ako želiš, ovo je moj drugi video, prije nego je otišao na servis.

Ne znam, na ovom rabljenom S7 što imam, na video zapisu se onako slabije čuje, no i mobitel je syeban.

 

Ali ja na 2m udaljenosti bez problema čujem svaku riječ sugovornika.

Uzmi u obzir da je govorni automat od HT-a tiši nego drugi razgovori, a na video zapisu se uredno vidi da se druga strana čuje sa dosta velike udaljenosti.

 

Kad su me dvojica iz firme zvali, što imaju neke nove Samsunge A serije - mobitel sam držao par cm od uha jer je preglasno.

Ja bih rekao da je problem onda prisutan na svim uređajima, ali da neki ne primjećuju isti jer ne telefoniraju puno ili pak ne razgovaraju često na tišem mjestu. Vidiš da ekipa kaže kako glasnoću razgovora uvijek drže na minimalnoj razini; to ti govori da je problem prisutan kod njih. Meni na Xperiji je negdje na polovici; dovoljno glasno čujem u uho, ali nedovoljno glasno da ljudi oko mene slušaju moje razgovore.

mzopg kaže...
Marko :D kaže...

Prvo; ne, jeftina cijena uređaja ne opravdava grešku glasnog zvučnika za razgovor. Razgovori su osnovna funkcija mobitela i to mora raditi dobro i na najjeftinijem modelu. Da, recimo, slanje poruka ne radi kako treba (jedna poruka se pošalje, druga piše da je poslana, ali je uređaj ne pošalje), biste li tada rekli da je to opravdano jer je uređaj jeftin. Naravno da ne jer je slanje poruka također jedna od osnovnih funkcija mobilnog uređaja. Zato ne pišite gluposti.

 Kolega, za sada se radi o subjektivnom dojmu korisnika, a ne o dokazanoj grešci na uređaju. Znači sve radi ispravno, ali kolega tvrdi da je zvučnik preglasan. Ne sumnjam u njegove navode, ali to nije dovoljno za proglasiti uređaj neispravnim, za to postoje servisi i vještačenja koja će kolega obaviti pa s nestrpljenjem očekujem rezultate uz nadu da će se dokazati da je njegov primjerak neispravan i da će dobiti ispravan uređaj.

 

Po meni je ovo dosta "sklizak" teren jer stvarno ima ljudi koji vole da im je zvučnik uvijek na maksimumu isto kao i zvono poziva i biti će teško dokazati da je uređaj preglasan. Možda bi ga trebali prodavati sa oznakom "savršen za nagluhe". 

Pa ne bih baš rekao da je riječ o subjektivnom dojmu ako se glasno čuje i na najmanjoj razini glasnoće. Tu očito postoji problem. Mogu samo zamislit kako se čuje kada je pojačano do pola. 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Da se već sada prestaneš javljati u ovu temu bit će prekasno.

Cijeli križarski pohod zato što ti nešto nije po volji.

OK, uređaj ne radi kako si očekivao, reklamirao si i to je to. Kukanje po forumu niti će ubrzati popravak niti okrenuti javno mišljenje o Poco X3 na tvoju stranu ili u tvoju korist jer je javno mišljenje prilično jasno: dobije se puno više nego što se plati.

Idemo dalje i to je to.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...
GrimReaperKC kaže...
Tomina kaže...

Sedam dana na servisu!

Sedam dana!

 

Krv ti xebem i naš zakon.

 

Znači savjet je - kupujte preko web shopa, pa imate pravo vratiti uređaj i ako niste zadovoljni.

Ovako praktički možete izaći iz trgovine sa novim uređajem, vratiti se za sat vremena - on mora na servis!

 

Ovi nemaju kontakt, navlače me, trgovina koja mi prodala uređaj je zvala - nula bodova. 

Izgleda da su ovi totalno nesposobni.

Ne razumijem samo čemu laži - prija par dana kaže da je mobitel na servis zaprimljen i da vrše kontrolu. Pa što radite 3 radna dana sa mobitelom?

 

Ništa, sutra idem tak i tak u Zg nakon posla, mislim da ću uzeti mobitel iz servisa, a o daljnjim postupcima ovisi koliko će me živci prati - sudeći kako me danas peru, moglo bi biti gadno.

 

mzopg - Šta ti drobiš gluposti? Subjektivan dojam?

Tebi je subjektivan dojam ovo što sam napisao? 

 

Jel si pogledao moj video što sam postavio, pa se uvjeriš u svoj dojam?

 

Krv ti ljubim, znači odgovor je - koristi slušalice? Pa ćemu onda služi mobitel za 2000kn ako ne možeš pričati?

 

Koje ja pehove imam sa tim mobitelima, to nisu istine.

Sad si brojim na prste - unazad 10 mobitela, 6 njih je išlo na servise u roku 10 dana.

Od toga S4, S5, Lumia 920 kao najskuplji.

 

Lumiu sam prodao i zajebo očito nekoga - imala je grešku da na stolu nisi mogao tipkati po ekranu. 

Njihov odgovor je bio - folija.

Došao sa servisa, skinem foliju - problem i dalje tu.

Poludio, 30% izgubio i riješio mobitel.

 

I sad neka meni netko kaže što sam isfrustriran. Kako ne bi bio.

 

 

 

kad ljudima 100 stvari oko njih ne štima.. možda je problem.. u njima samima?

 

ja promijenio 8 mobitela u zadnjih 21 godinu i nikad nisam imao probleme s njima. imam sad poco x3 zadnje.

 

Da, ja sam kriv što mi je na S4 u mjesec dana otpala slova i odlijepio se ekran.

Ja sam kriv što mi je na S5 prdnula baterija u roku 10 dana.

Ja sam kriv što je Lumia tvornički bila sjebana.

 

Sori, ako ti voliš dati svoje novce za poluproizvod ili proizvod sa manom i šutiti - to je tvoja greška. Sigurno glasaš za hdz.

 

Ništa, zaboravite više, sutra idem po mobitel bude gotov ili ne - a odgovor vam neću napisati.

 

Tko ima problem sa istom manom - neka se javi u servis.

 ništa ja ne štitim.. kažem kako je.. ja osobno nemam probleme s mobitelom...

 

dal si kriv, neznam. s5 je bio vrlo loš mobitel, sjecam se jer sam u to vrijeme imao note 4. 

 

ove ostale neznam pa necu komentirat

 

kad mi nešto smeta promijenim i bok. imao sam mi 9 prije poca.. promijenio sam ga jer nisam bio zadovoljan baterijom, premala je. 

i poco cu zamijenit prvom prilikom kad izbace nešto sa amoledom u tom rangu jer nisam zadovoljan sa IPS LCD-om

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
fanaticni gejmer kaže...

Zar je moguce da nitko nema problema sa navigacijskim gumbovima kada gleda youtube u punom zaslonu? Moram spustit notifikacijsku traku da bi imao pristup njima.

 

Mozemo gledat sada youtube videa u kvaliteti vecoj od 1080p. 

Samo me zanima kada cemo moci igrati igre u kvaliteti vecoj od usranih 60fps. Nisam nasa niti jednu jebenu igru u trgovini play da vrti u 120fps. 

 

A kupio sam mobitel zbog toga.

Ovako nešto?

https://support.google.com/pixelphone/thread/72327548?hl=en

 

To je očito problem u samoj aplikaciji ili Androidu jer puno ljudi prijavljuje isti taj problema na različitim uređajima Pixel, Samsung...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Sedam dana na servisu!

Sedam dana!

Tomina u zemlji čudesa 

Više nisam siguran trolaš li ili si ozbiljan.

 

Pa koliko si ti mislio da će ti mob biti na servisu? Meni premium uređaji kad dođu ispod 10 dana mogu reći da je bilo brzo.

Zadnje nekakav kuhinjski aparatić kupljen preko ekupi stajao na servisu ravno 42 dana, a ti dramiš nakon cijelih sedam dana. 

 

 

Tomina kaže...

Znači savjet je - kupujte preko web shopa, pa imate pravo vratiti uređaj i ako niste zadovoljni.

Ovako praktički možete izaći iz trgovine sa novim uređajem, vratiti se za sat vremena - on mora na servis!

 Jasno mi je da si popizdio jer si morao novi uređaj odmah slati na servis, ali to je tvoja greška ili odabir. Što su oni po tebi trebali napraviti? Znači kupac se vrati nakon dan-dva i kaže da mu uređaj ne radi kako treba. I što sad? Po tebi su ti odmah trebali dati novi uređaj i to je to. Što da se kasnije ustanovi da je kupac sredio uređaj? Kome će se onda oni žaliti? Ne ide to tako, donio si uređaj i rekao da ne radi dobro, njihov posao je sad poslati uređaj na servis i ustanoviti je li to točno i ako je što je uzrok.

 

I nema to veze toliko sa kupovinom preko weba, evo nedavno sam kupio nekakav switch dođem doma i skužim da nema funkciju koja mi treba, spakiram ga nazad u kutiju i sutra nazad u trgovinu, objasnim da uređaj nema što mi treba i mogu li ga zamijeniti za drugi koji to ima... i sve riješeno u 10min. bez ikakvih problema. Ali da sam došao i rekao da uređaj ne radi kako treba normalno da bi ga poslali na servis, nema veze jesam li ga kupio prije 5min. ili mjesec dana.

 

 

Tomina kaže...

Ovi nemaju kontakt, navlače me, trgovina koja mi prodala uređaj je zvala - nula bodova. 

Izgleda da su ovi totalno nesposobni.

Ne razumijem samo čemu laži - prija par dana kaže da je mobitel na servis zaprimljen i da vrše kontrolu. Pa što radite 3 radna dana sa mobitelom?

 

Baš čudno, s obzirom da im je samo tvoj mob na servisu. 

Nigdje ne piše da su dužni odraditi servis u roku 24h, tako da ili trpi taj zvučnik ili čekaj.

 

 

Tomina kaže...

mzopg - Šta ti drobiš gluposti? Subjektivan dojam?

Tebi je subjektivan dojam ovo što sam napisao? 

 

Jel si pogledao moj video što sam postavio, pa se uvjeriš u svoj dojam?

 

Krv ti ljubim, znači odgovor je - koristi slušalice? Pa ćemu onda služi mobitel za 2000kn ako ne možeš pričati?

 

Koje ja pehove imam sa tim mobitelima, to nisu istine.

Sad si brojim na prste - unazad 10 mobitela, 6 njih je išlo na servise u roku 10 dana.

Od toga S4, S5, Lumia 920 kao najskuplji.

 

Lumiu sam prodao i zajebo očito nekoga - imala je grešku da na stolu nisi mogao tipkati po ekranu. 

Njihov odgovor je bio - folija.

Došao sa servisa, skinem foliju - problem i dalje tu.

Poludio, 30% izgubio i riješio mobitel.

 Čini se meni da mobiteli imaju peh s tobom, a ne obrnuto. 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ne, nije u redu, potrošači su u nezgodnoj situaciji kad kupuju u trgovini.

 

Ako ja dođem doma, otpakiram mobitel, ustanovim da ima grešku, vratim se za 2h u trgovinu, i prodavač se uvjeri da mobitel ima grešku - zašto zakonski to mora odmah ići na servis?

Čak i da kažem da nisam zadovoljan uređajem, neće mi zamjeniti za drugi.

 

Vidiš, to nije u redu.

 

A da kupiš preko web shopa, u roku 14 dana samo vratiš mobitel, ne spomeneš grešku i puca ti ona stvar.

 

Koja je razlika?

Zakon je jako loše napisan, naravno na štetu potrošača.

 

Još da ti nešto crkne nakon 2-3-6 mjeseci, u redu. Ali drugi dan dođem u trgovinu, pokažem tipu što ne valja, on se uvjeri da je stvarno tako - i on ide na servis.A ti se Tomina yebi, posuđuj mobitel, koji naravno nitko nema za posuditi, jer tko pametan doma drži mobitel u rezervi.

 

Onda po tome, neka mi trgovina da neki popust, refundira dio novaca, nešto kupiš - a nemaš. E jebiga, imalo je tvorničku grešku.

 

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Ne, nije u redu, potrošači su u nezgodnoj situaciji kad kupuju u trgovini.

 

Ako ja dođem doma, otpakiram mobitel, ustanovim da ima grešku, vratim se za 2h u trgovinu, i prodavač se uvjeri da mobitel ima grešku - zašto zakonski to mora odmah ići na servis?

Čak i da kažem da nisam zadovoljan uređajem, neće mi zamjeniti za drugi.

 

Vidiš, to nije u redu.

 

A da kupiš preko web shopa, u roku 14 dana samo vratiš mobitel, ne spomeneš grešku i puca ti ona stvar.

 

Koja je razlika?

Zakon je jako loše napisan, naravno na štetu potrošača.

 

Još da ti nešto crkne nakon 2-3-6 mjeseci, u redu. Ali drugi dan dođem u trgovinu, pokažem tipu što ne valja, on se uvjeri da je stvarno tako - i on ide na servis.A ti se Tomina yebi, posuđuj mobitel, koji naravno nitko nema za posuditi, jer tko pametan doma drži mobitel u rezervi.

 

Onda po tome, neka mi trgovina da neki popust, refundira dio novaca, nešto kupiš - a nemaš. E jebiga, imalo je tvorničku grešku.

 

 

ajd sad ti zamisli da vodiš svoj dućan u kojem prodaješ mobitele,i ja ti svaki dan dođem,uzmem uređaj,poigram se doma 1h na njemu i vratim ga..

zakon je balansiran tak da svaka strana bude minimalno zakinuta. 

da si kad bio u ulozi trgovca nebi tako razmisljao, pogotovo kad ti dođe mušterija pa negoduje zašto je uređaj otvaran, dok ona prije nje negoduje kako da ga kupi ako ga nemože vidjeti/probati.

 

ti si valjda jedan od onih šta bi volio vidit uređaj prije kupnje,al onda kad ti se otvori i odlučiš ga kupit pitaš dal ima možda neotvoreni  

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Napiši na internetu igrice koje podržavaju 120fps-a npr subway surfers ti se vrti u 120fps-a

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ajde zamisli ti da imaš web shop, i na svakodnevnoj bazi prodaješ i dobivaš povrate uređeja bez "obrazloženja" korisnika, moraš ih ponovno zapakirati, pa voditi borbu zašto je oštećen komad kartonske ambalaže prilikom otvaranja itd.

 

Možemo tako do sutra.

 

Po meni, trgovac je trebao drugi dan zamjeniti uređaj, pošto je i sam vidio o čemu se radi i rekao da je to problem.

 

Dakle nisam došao sa nekim nevidljivim problemom tipa rušenje mobitela nakon te i te radnje itd. Nego sam došao, pokazao, pojasnio, on se uvjerio - no eto, servis.

 

Plati i budi bez robe, to je moto našeg zakona i zaštite potrošača.

 

 

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

ala smaraš u pm.

 

zajebo si se kad nisi kupio telefon preko weba, ko kaj radi 99% normalnog naroda u rh zbog tih famoznih 2 tjedna povrata.

zakon ti nije na strani i jedino brzinsko rješenje su ta 2 tjedna, tu si fulao i amen.

 

urličeš jer ti je mobitel tjedan dana na servisu. bit će on i na servisu još mjesec dana. jer to može bit tako jer oni imaju razumni rok, a pošto je korona on samo može bit duži od tih nekih 30-40 dana.

zvao si inspektorat? lol. podnesu jednostavno izvješće u kojem skenjaju da fali dio kojeg su naručili i dostava kasni zbog korone. inspektori to masovno odobravaju već godinu dana i to ne samo kod potrošačke elektronike.

 

 

pojedi govno, prodaj telefon i kupi drugi. majko mila kojeg proljeva oko te slušalice. 

Halo Bing! Kako bratac?
 
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Danci taskmaster kaže...

Napiši na internetu igrice koje podržavaju 120fps-a npr subway surfers ti se vrti u 120fps-a

 Neke koje navodno vrte, meni zapravo nisu. I nema uopce postavki da namistis nesto 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ajde frajeru dosadan si jebote 3 stranice si popunio s tim jebenim zvucnikom. 

 
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Evo za sve ove kojima je moja žalba oko zvučnika bila sprdnja i koji svojevoljno bacaju novce na neispravne proizvode, te svjesno vole imati robu sa greškom - mobitel je DOA.

Roba sa greškom.

 

Idem u trgovinu po povrat sredstava, a danas sam ubo Novu 5T po bolesnoj cijeni za keš, 1100kn, glanc nova.

 

pozz

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
E sad te tek čeka pakao sa Google servisima :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Evo za sve ove kojima je moja žalba oko zvučnika bila sprdnja i koji svojevoljno bacaju novce na neispravne proizvode, te svjesno vole imati robu sa greškom - mobitel je DOA.

Roba sa greškom.

 

Idem u trgovinu po povrat sredstava, a danas sam ubo Novu 5T po bolesnoj cijeni za keš, 1100kn, glanc nova.

 

pozz

 drago mi je da ti se riješilo.. osobno nemam probleme sa glasnim zvučnikom..

 

samo me sad zanima šta sa 5t nece valjati

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gogo222 kaže...
E sad te tek čeka pakao sa Google servisima :)

 Nova 5T ima google servise ;)

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Bok ekipa!

 

Koja bi bila realna cijena za Poco X3 PRO s SD860 procesorom i 6/128gb?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Nova 5T ima Google servise jer je mobitel iz 2019. Osobno ne bih uzimao tako stari mobitel jer uskoro ostaje bez podrške. Kod kupovine uvijek gledam da je mobitel što noviji zbog samo dvije godine podrške. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 16:03 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Vas nekoliko uhvatilo čovjeka u đir a čovjek je u pravu kao što bi bio i svatko drugi  odmah je uočio grešku i išao reklamirati da bi onda morao se zajebavati po našim usranim servisiima koji su na strani prodavača . Ogromna je nepravda da u fizičkoj trgovini nema kupac ista prava kao i na web shopu jer i u trgovni kupuješ na neviđeno jer koji će to trgovac otvarati tvorničku ambalažu da bi ti vidio jel uređaj OK  pa onda nek daju iste uvjete od 14 dana za povrat neispravnog uređaja koji je neoštećen a oni nek se zajebavaju sa dobavljačem ili tvornicom .

 

To je tako .

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Uvijek sam mogao vratiti uređaj u svakom dućanu bez obzira na način kupnje.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Tomina kaže...

Evo za sve ove kojima je moja žalba oko zvučnika bila sprdnja i koji svojevoljno bacaju novce na neispravne proizvode, te svjesno vole imati robu sa greškom - mobitel je DOA.

Roba sa greškom.

 

Idem u trgovinu po povrat sredstava, a danas sam ubo Novu 5T po bolesnoj cijeni za keš, 1100kn, glanc nova.

 

pozz

 Eto rješeno u 7 radnih dana, po meni više nego korektno, a da nisi tražio servis vjerojatno bi ti odmah napravili zamjenu za drugi model ili povrat.

 

MUĆAK kaže...

Vas nekoliko uhvatilo čovjeka u đir a čovjek je u pravu kao što bi bio i svatko drugi  odmah je uočio grešku i išao reklamirati da bi onda morao se zajebavati po našim usranim servisiima koji su na strani prodavača . Ogromna je nepravda da u fizičkoj trgovini nema kupac ista prava kao i na web shopu jer i u trgovni kupuješ na neviđeno jer koji će to trgovac otvarati tvorničku ambalažu da bi ti vidio jel uređaj OK  pa onda nek daju iste uvjete od 14 dana za povrat neispravnog uređaja koji je neoštećen a oni nek se zajebavaju sa dobavljačem ili tvornicom .

 

To je tako .

 Pa nije ga se uhvatilo u đir radi problema koji ima s mobitelom, već zbog sage i frke koju je digao na račun par dana čekanja. U 7 dana su mu sve rješili, nije loše po meni. Je, jebeno je kad nešto glanc novo odmah šalješ na servis, ali eto desi se i to ponekad.

 

Nije nepravda da preko webshopa imaš veća prava jer kupuješ na slijepo dok u trgovini možeš pogledati uređaj, pa čak i isprobati ako ima izložbeni. Zato je tih 14 dana za webshop kupovinu.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Da, u trgovini koja ima preko 50 modela mobitela, svakai ima izložbeni primjerak.

 

Kod prodaje je tip jedino upalio uređaj da vidim jel radi i to je to. 

To je nepravda.

 

Sad se stavi u jednu drugu poziciju - ako ideš kupovati preko web shopa, očigledno je da ako koristiš internet i web shopove da vidiš gdje je jeftiniji, možeš istodobno i proguglati o kakvom se mobitelu radi.

 

A kad ti stari mobitel crkne na licu mjesta, i odeš 100m do trgovine kupiti drugi - šta možeš tamo vidjeti? Pa pola tih trgovina nema detaljne karatkeristike mobitela, da ne pričam o nećem drugome.

 

To je nepravda, jer po meni onaj tko gubi 2-3 sata na web shop, može si i provjeriti o kakvom je mobitelu riječ. 

 

Jednostavno treba uvesti neki kratki rok, 2-3 dana za povrat fizičko kupljenog uređaja ako ima VIDLJIVU manu. Ne mislim nešto tipa  "ruši se kamera" itd, nego fizička mana kakvu sam ja imao. 

 

Također ovih 14 dana web shop povrata treba smanjiti, pogotovo ova smijurija od zakona da možeš vratiti uređaj ako ti se ne sviđa. 

Koja je razlika između "sviđati se" kod takvog uređaja i prodanog u fizičkoj trgovini?

Dajte malo logike uključite.

 

A ovi seratori što su vrijeđali da mi smeta zvučnik, da sam cicija - samo vi bacajte novce na poluproizvode, za drugo niti niste.

 

Ne brine me što je Nova 5T iz 2019. godine uređaj, definitivno za 1100kn i specifikacijski bolji nego ovaj Čmoko X3.

 

Usput - toliko sam srao po servisu jer sam 7 dana praktički bio bez mobitela. Nigdje za posuditi mobitel.

Tek sam zadnji dan uspio posuditi A12, onaj najjeftiniji samsung - i znate šta? Nabijem ja taj 120 Hz ekran na Čmoku, kad moje oći ne primjete razliku, a samsung ima duplo bolju autonomiju mobitela, zbog očito boljeg ekrana.

 

Dakle priča je završena, sutra mi stiže Nova 5T, a vi koji imate isti problem sa Čmokom X3, znate šta vam je raditi.

hm hmmm, hm hm hmm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

čuj lika, nije sposoban prosurfat web trgovinom 20 minuta, tj tih navodnih 2-3 sata, jer da, internet je u 90-im ostao i trebaju ti sati da nađeš di kupiti mobitel i pročitat nekoliko recenzija mobitela.

 

14 dana smanjit? svakako, evo sad ćemo srozat jedini dobar dio zakona o zaštiti potrošača jer si se ti plačipi*ka nafrnjio jer nisi dobio zamjenski mobitel i jer si se očigledno zaribao pri izboru i načine kupnje mobitela, za razliku od normalnih ljudi u ovoj nenormalnoj državi.

nitko ti nije posudio mobitel? osobno sa takvim stavom niti neće. da s pristojno tu pitao na forumu, otvorio temu, garant bi ti se netko javio i uskočio. da si blizu karlovca ja bi ti ga dao.

 

cicija si jer si neposoban kupit mobitel na pravi način i tu tlačiš ljude već 10 dana i ne želiš si priznati da si zeznuo i uz to sve arogantan i nepristojan. kaj imaš 18 godina i svhaćaš kako država funkcionira? 

katastrofa.

Halo Bing! Kako bratac?
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Prošao još jedan dan, a zvučnik na mom X3 i dalje normalan... i tako.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
robogo kaže...
Prošao još jedan dan, a zvučnik na mom X3 i dalje normalan... i tako.

 Ajde nemoj pričat gluposti, jel lijepo čovjek više puta rekao da njemu ne radi ispravno što znači da nikome ne radi ispravno i da svi trebate poslat mobitele na servis i tražit očitovanje od CEO-a šaomija o ovom problemu koji zahvaća sve uređaje (možda i na drugim modelima, treba mu poslat par komada da testira i napiše još 20 stranica teksta).

 

Mislim stvarno, ako on ne može normalno koristit mobitel kako vi možete? 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

U koji servis se šalje x3 da i ja pošaljem svog? Neupotrebljivo sranje, svi u prostoriji čuju cijeli razgovor.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ako nazovem neku hot liniju dal budu ostali culi "ih liebe dich, ih habe grose melonen fur dich"?

Pitam za frenda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Evo X3 koristim nekih tri dana. Dobio ga u zamjenu za krepani Mi A3 iz Wow shopa. Par dojmova, možda nekome pomogne pri izboru. Dobre stvari su mi vizualno lijep izgled MIUI 12 sučelja, 120 Hz u ovoj klasi je rijetkost i primjeti se ta razlika. U igrama se skoro uopće ne grije. Isproban Genshin Impact koji inače jede procesore i grafiku, stvarno je dobar proc i hlađenje. 60 fps u toj igri nije za očekivati, ali 30 fps i medium postavke rade ok.

 

Zvučnici su dovoljno glasni, ali onako jeftinjarski mi zvuče, nemaju čistoću. Kamera solidna i ništa više. Taj telefon se ne kupuje ako je kamera prioritet. E sad loše stvari...Prijelazi animacija su dosta trzavi, skrolanje i na 120 Hz nije uvijek fluidno. Baterija ništa posebno, 7h zaslona, a nema SIM kartice unutra, samo Wifi...

 

Ekran je srednja žalost. Prevladavaju nekakvi žućkasti tonovi i nema oštrine. Fingerprint je čudan iako sam ga dva puta usnimio. Nekad hvata iz prve, a nekad uopće ne reagira. Iskaču reklame, što mi je nevjerojatno. Otvorim Downloads iskaču addovi, Deep cleannig isto, File manager od MIUI-a, ista stvar. Uredno kasne notifikacije s Messengera, Vibera i Gmaila.

 

Ovo je stvarno mrcina od telefona, znači cigla i pol  

 

Jednostavno mi nije jasno zašto bi neko za ovo dao 1600kn. Nakon Poco M3 koji je čisti otpad, ovaj X3 je još veće razočaranje, jer toliko košta, a ne vrijedi...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 18:21 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
vepar kaže...

Iskaču reklame, što mi je nevjerojatno. Otvorim Downloads iskaču addovi, Deep cleannig isto, File manager od MIUI-a, ista stvar.

Zašto ti je to nevjerojatno kad je Xiaomi javno objasnio i objavio zašto su te reklame u njihovim dodatnim aplikacijama.

Ako ti smetaju reklame ugasiš ih ili staviš drugu aplikaciju. Stvarno ne vidim tu nikakav problem.

 

https://www.gadgetsnow.com/how-to/miui-12-how-to-disable-ads-in-xiaomi-smartphones/articleshow/80591720.cms

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice