Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.374
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kupio ga za 2100kn u arena centru, tek par sati prckam po njemu i za sada vrlo solidan, jedini zamjerka za sada je citac otiska, nekako mi je sporiji i mrvu neprecizniji nego na huawei mate 10 lite ali podnošljivo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Dobra pila, probao u Areni, čak je i display odličan i svijetao, fluidan sve 5.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Jel ima bloarware-a u OS-u ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
bojan111111 kaže...

Kupio ga za 2100kn u arena centru, tek par sati prckam po njemu i za sada vrlo solidan, jedini zamjerka za sada je citac otiska, nekako mi je sporiji i mrvu neprecizniji nego na huawei mate 10 lite ali podnošljivo 

 Pokušaj svaki prst koji koristiš za otključavanje spremiti 2-3 puta.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Kakvi su vanjski zvucnici?
Posto ja mobitel dosta koristim za glazbu,dosta mi je bitno da su glasni.
Bas me zanima dali su glasniji ili tisi od Oneplus7 sto ga sada imam.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Stigao jucer..nakon cjelodnevnog koristenja mogu reci da je odlican mob za 200 eura.

Ekran je okej.. prosjecni IPS, slabije se vidi na direktnom suncu ali ugl zadovoljavajuce, 120 Hz je zgodno i primjeti se fluidnost.

U koristenju je okej, dobro optimiziran, koritim samo pozive, poruke i drustvene mreze, igrice ne igram pa to ne mogu reci. 

Baterija je i vise nego dobra (5160 mAh ), izdrzala cijeli dan bez problema, punjenje 33 W jos bolje  

 

Kamere sam na brzinu probao, ima bas puno opcija i fotke su vise nego zadovoljavajuce. 

Stereo zvucnici su dobri, svakako meni zvuce bolje nego bilo koji mono. 

 

Bilo je instalirano par igrica i to sam odmah izbrisao.. ostale su samo standardne Xiaomi i Google aplikacije.

Nisam primjetio nikakve reklame u OS-u , to se spominjalo u par recenzija da ima.

I to je mislim to. 

 
10 0 hvala 8
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

ako ti ne bude frka objavi koju sliku sa glavnom, ultrawide i par nocnih, i nek te posluzi dobro telefon 

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Stize meni jedan popodne, pa cemo kameru dobro namucit ovih dan dva.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
7 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Samarzija kaže...
itomic009 kaže...

 Pa i nisu baš. Ja imam Redmi Note 8 PRO i jednom u ne znam koliko dana (ili par puta mjesečno) vidim tako nešto. To mi definitivno nije razlog da ne kupim dobar mobitel.

 Imam i ja Note 8T od 11mj, pa uopće nema reklama. U ovom review-u se baš navodi da ih ima. Da se za te novce imati i mob bez reklama.

 Nakon raznih review-a, ipak odlučio uzeti. Cobalt Blue 6/128. Naručio u srijedu navečer na Aloalo, u petak ujutro već dostavljeno (pohvale za brzinu realizacije!!). Nisam imao baš previše vremena za istraživanje, ali na prvu mob je top.

 

E da, ekipa napravila dobra tutorijal kako se riješiti reklama na MIUI. Ništa komplicirano. Par minuta posla...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 9:24 (Samarzija).
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ok, ali mogli su i bez tih glupih reklama.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gogo222 kaže...
Ok, ali mogli su i bez tih glupih reklama.

Ma ne primjecuju se reklame, ono sta je meni malo razocaranje za sad je baterija... I mobitel je ogroman, al to znas kad kupujes...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
ansha kaže...
Gogo222 kaže...
Ok, ali mogli su i bez tih glupih reklama.

Ma ne primjecuju se reklame, ono sta je meni malo razocaranje za sad je baterija... I mobitel je ogroman, al to znas kad kupujes...

 Ma bitno da ima dobar codec...jebes reklame 

14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
R36 kaže...
ansha kaže...
Gogo222 kaže...
Ok, ali mogli su i bez tih glupih reklama.

Ma ne primjecuju se reklame, ono sta je meni malo razocaranje za sad je baterija... I mobitel je ogroman, al to znas kad kupujes...

 Ma bitno da ima dobar codec...jebes reklame 

Naravno da je, nebo i zemlja u odnosu na huawei...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
ansha kaže...
Gogo222 kaže...
Ok, ali mogli su i bez tih glupih reklama.

Ma ne primjecuju se reklame, ono sta je meni malo razocaranje za sad je baterija... I mobitel je ogroman, al to znas kad kupujes...

Vjerojatno će se optimizirati kroz određeni period. Slično je bilo sa Mi Note 10, u startu je baterija bila prosječna, sad je vrhunska.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Bat. loša ???? Ne vjerujem 5100mAh ...
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

kakav je to kvadratura kruga  dizajn kamere...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Evo malo usporedbe, koja nije baš poštena, ako uzmemo u obzir duplo veću cijenu iPhonea i dizajn/dimenzije, ali svejedno je zabavno pogledati.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gogo222 kaže...
Bat. loša ???? Ne vjerujem 5100mAh ...

Nije losa baterija nego koliko mob izgura s tom baterijom. P40 Lite sa 4300mAh traje primjetno dulje...

 

 

Al kamera je super za ovaj cijenovni rang, svemirski brod za P40 Lite kojeg sam kratko imao...

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 13:56 (ansha).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

da li moze koja slika da i mi vidimo kvalitetu iz prve ruke? ultrawide, wide, nocne...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
120Hz se mora osjetiti na trajanju baterije...
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Imaš na youtube-u brdo fotki za primjer.
Po meni je kamera dosta dobra i bez gcam-a.
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gogo222 kaže...
Imaš na youtube-u brdo fotki za primjer.
Po meni je kamera dosta dobra i bez gcam-a.

S trenutnom verzijom gcam-a vecina fotki mi je bila losija...

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Gcam koliko vidim za sada jedino prednju kameru drastično poboljša, a zadnju ne toliko, negdje je bolja stock negdje gcam, pretežno su tu negdje.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Corto_1973 kaže...
120Hz se mora osjetiti na trajanju baterije...

 Izgleda da se i dosta osjeti, al kad se naviknes na 120hz, onda oci suze kad spustis na 60...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
ansha kaže...

 Izgleda da se i dosta osjeti, al kad se naviknes na 120hz, onda oci suze kad spustis na 60...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2020 21:06 (R36).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
R36 kaže...
ansha kaže...

 Izgleda da se i dosta osjeti, al kad se naviknes na 120hz, onda oci suze kad spustis na 60...

 

Safete ne smij se nepristojno je. Realno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
bojan111111 kaže...

Kupio ga za 2100kn u arena centru, tek par sati prckam po njemu i za sada vrlo solidan, jedini zamjerka za sada je citac otiska, nekako mi je sporiji i mrvu neprecizniji nego na huawei mate 10 lite ali podnošljivo 

Probao instalirati isti prst vise puta ali đabe, očigledno je taj čitać prsta sa strane manje precizan od onog iza i još je loša automatska rotacija ekrana, npr držiš uspravno mob i želiš ga polegnut na stol a on odmah okrene, preosjetljiva je, nema email app osim gmaila i težak je u ruci, to su moji minusi nakon tjedan dana korištenja a plusevi su da je baterija izdržljiva, punjač fino roka, vrlo dobar zvuk, na njemu je neka zaštita ekrana i još dobiješ gumeni cover sa njim, uglavnom sasvim solidan mob za 2k kn

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

I molim pomoć posto mi je ovo prvi xiaomi pa nemrem nigdje naći da li on ima onu mogucnost kad te npr žena zove a ti u birtiji piješ petu a već si trebao bit doma prije sat vremena da samo okreneš mobitel i on se utiša? Pomagajte, to mi često treba

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ideš na pozive / ikona slušalice , gore desno na 3 točkice , postavke , napredno i uključiš okrenuti za tišinu.
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ovim telefonom Xiaomi-u skidam kapu.

Jedina firma za koju sam postao Fanboy, ali što smatram da je opravdano . Onda me ljudi pitaju da im preporučim neki telefon da ima za 1500knbude brz, pa im preporučim Xiaomi i onda ma ne bi ja to, to je kinesko, daj mi Samsung. Onda kupe škart od Samsunga u tom cijenovnom rangu i par mjeseci kasnije kako je sve sporo i "šteka". Kod nas u Hrvatskoj je podosta zastupljen SAMSUNG, Apple i Huawei lobi pa ljudi (neinformirani dio populacije)  ne vidi dalje od ta 3 branda. Upravo zato navijam za svaki "obscure" brand jer ti za isto nude puno, puo više-

Prije 2 godine odlučio kupiti novi telefon i skužim Pocophone F1. Ostao oduševljen, ali u oči me bode LCD i notch pa kupim nakon godinu dana MI9t pro i nakon godinu dana telefon radi kao zmaj. Sve to po cijeni koja je i više nego isplativa.

Poco X3 je savršen telefon baš zato jer mu u tom segmentu (cijenovnom) niti jedan telefon ne može konkurirati pa je došlo do ironije da Xiaomi sam sebi konkurira 

 

I want to believe
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice