Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.385
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Mozes. Moras skinuti bas sluzbenu verziju (ne onu sa xda, port), regiju prebacis na USA i u pozadinama ti se pojavi opcija za super wallpaper. Imas na apkmirroru za skinut (i steka mob dok postavis jer je napravljeno samo za sd 8xx procove).
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Uspia sam! Nisam nista napravia odjednom se moze. Stavia sam par live pozadina sa play stora, sad nisam siguran je li pomogao sta miui update..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ovi problemi da spajanjem na internet i sms poruke, probajte ponovno podesiti postavke mreže za telekom čija je kartica. Supruga uvijek ima problem sa Tomato na njenom Lenovo P2, mobilni net nije radio. Nakon upisivanja postavki ručno, sve radi.
SSD koliko si mi života uštedio...
8 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jel ima netko s problemom s video kamerom? namjesteno mi je na 1080P 30FPS idem zamjeniti na 0.6X i zastane znaci bloka,  1X radi normalno 2X isto tako ,jel imao netko slucajno problem ili da provjeri,zahvaljujem,sta se tice ostalog mobitel je zakon

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Sparklystars kaže...

Jel ima netko s problemom s video kamerom? namjesteno mi je na 1080P 30FPS idem zamjeniti na 0.6X i zastane znaci bloka,  1X radi normalno 2X isto tako ,jel imao netko slucajno problem ili da provjeri,zahvaljujem,sta se tice ostalog mobitel je zakon

Normalno mi radi, probaj clear data od camera app-a...

 

Meni je glavna stvar sta nervira cinjenica da jos nije ispravljen bug koji cini da mobitel nakon par dana postaje sve trzaviji i sporiji... Stavio sam auto-shutdown i turn-on svako 2 dana da to rijesim...

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Uspia sam do danas izgurat 3 dana bez punjenja. Ovo mi je rekord, nikad nisam ima mob sa boljom baterijom..

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
ansha kaže...
Sparklystars kaže...

Jel ima netko s problemom s video kamerom? namjesteno mi je na 1080P 30FPS idem zamjeniti na 0.6X i zastane znaci bloka,  1X radi normalno 2X isto tako ,jel imao netko slucajno problem ili da provjeri,zahvaljujem,sta se tice ostalog mobitel je zakon

Normalno mi radi, probaj clear data od camera app-a...

 

Meni je glavna stvar sta nervira cinjenica da jos nije ispravljen bug koji cini da mobitel nakon par dana postaje sve trzaviji i sporiji... Stavio sam auto-shutdown i turn-on svako 2 dana da to rijesim...

Evo zadnji update je meni rijesio ovaj glavni problem, prosla su 4 dana i sve je jos uvijek super fluidno. Takodjer je rijesen i problem "treptanja" backlighta kad se mobitel koristi na suncu.

Trenutno ne primjecujem nikakve bugove, sve radi savrseno :)

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ja sam onaj koji sam uzeo za 1600 prodao dalje za 1900, bez da sam ga u biti koristio, sutradan. Čovjek mi ponudio i eto 🤣.

 

Danas je sa banggood.com stigao onaj za 204€, naručen 18.10., poslan 19.10.,a rok je bio 15-20 radnih dana. Niti lipe poreza ili carine, GLS- om.

 

Tako da ću u biti ipak koristiti ovaj jer sam fino zaradio na prethodnom, to mi je za 4 kaljena stakla, masku i preklopnu koju sam naručio već prije i još 200 kuna zarade.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Sad sam slucajno isla gledat na goldway i model od 128gb ce bit 1730kn s dostavom.

Sad ozbiljno razmisljam da uzmem od tamo, kod nas je najniza cijena 2099kn. 

I prethodna dva sam uzela na goldwayu, garancija više manje.

 

@AnđeoGabrijel21 koliko je dostava s banggooda? S kojeg banggooda si naručio?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 15:56 (megan2711).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Meni je bilo 64gb verzija sa nekim kuponom, dostavom i osiguranjem 204€. Šalju iz Kine ali nema poreza i carine ako se izabere EU priority delivery (15-20 radnih dana). Normalno sa banggood.com stranice, jedna je. Obavezno valutu prebaciti u eure jer je jeftinije nego kada je u dolarima iz nekog razloga.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
megan2711 kaže...

Sad sam slucajno isla gledat na goldway i model od 128gb ce bit 1730kn s dostavom.

Sad ozbiljno razmisljam da uzmem od tamo, kod nas je najniza cijena 2099kn. 

I prethodna dva sam uzela na goldwayu, garancija više manje.

 

@AnđeoGabrijel21 koliko je dostava s banggooda? S kojeg banggooda si naručio?

 Na banggoodu je jos par sati 128gb oko 1650 kn pa razmisli i o tome. Cijena je 255$ skupa sa EU priority line i osiguranjem. Nisam provjeravao jel u eurima jeftinije jer nisam znao za tu caku, ali pripazi kad placas sa paypalom da ti konverziju radi banka, a ne paypal jer ces ustedit oko 100 kn.

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Sad se pitam šta će bit 11.11. Da li da još pričekam?

 

Šta je ista shema kao s goldway-om. Šalju u EU pa onda dalje? Nisam nikad naručivala s banggooda, mislim jesam ali nisam te skuplje stvari.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 20:47 (megan2711).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Da, zemlja origin je Belgija i treba 10-12 dana do tamo, od tamo ide puno brže. U Belgiji rješe papire i nije potrebno platiti dodatna davanja.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Sta kazete je potrebno uzimat shipping osiguranje?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ja sam primjetio da su i prosle god mobiteli bili snizeni prije black fridaya i onda za black friday 0. A ljudi iscekivali jos dodatni popust.

Barem oni popularni ja sam sad kupio za vikend mob jer ne vjerujem da ce ici na veci popust sadasnjih 100€

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
bloodborne kaže...

Ja sam primjetio da su i prosle god mobiteli bili snizeni prije black fridaya i onda za black friday 0. A ljudi iscekivali jos dodatni popust.

Barem oni popularni ja sam sad kupio za vikend mob jer ne vjerujem da ce ici na veci popust sadasnjih 100€

Slažem se. Niže od ovoga neće sigurno.

 

Gdje si ga uzeo?

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
megan2711 kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam primjetio da su i prosle god mobiteli bili snizeni prije black fridaya i onda za black friday 0. A ljudi iscekivali jos dodatni popust.

Barem oni popularni ja sam sad kupio za vikend mob jer ne vjerujem da ce ici na veci popust sadasnjih 100€

Slažem se. Niže od ovoga neće sigurno.

 

Gdje si ga uzeo?

 Ja sam uzeo f2 pro za 3k u linksu u subotu, da bi mi

 u ned izletio pop up sa cijenom 2800 u santi.

 

 Sto se tice X3 vidim ga trenutno kod nas najnize za 2100.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 9:04 (bloodborne).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Da znam, zato gledam da bi uzela izvana. Vjerovatno ću ga i uzet.

 

Za nekih 1600kn na banggoodu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Pozdrav,

Našao sam na AliExpress-u Poco x3 6GB 128GB za 196€ iz Francuske od sellera TeleFrance sa free shippingom.
Ima li netko iskustva s tim sellerom? Isplati li se to uzet?
Za sad mi je u narudžbi ali još nisam platio.
Hvala.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Primjeti li se battery drain na ovome mobitelu? Dolazim sa Mi 9T koji ima battery drain, a koji je bio još gori prije 12.05 updatea (sad imam 4-5 sati uz dosta 4G korištenja (90-15%), prije bih imao 3-4 sata kako je drain bio naročit na prijašnjim verzijama)). Inače sam veoma zainteresiran kako ima stereo zvučnike i 120hz ekran, a svejedno mi je za bolju crnu boju na OLEDU ili always on display koji i ne koristim baš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Imao sam Mi 9T kojem je neka komponenta sustava (Android System) primjetno trošila bateriju i nikako nisam uspio pronaći uzrok (ali čak i s tim je izgurala cijeli dan).

Na X3 nemam tih problema iz nekoliko razloga: 1. 5160 mAh, 2. Battery stats rade samo 24h unazad pa ni ne vidim o čem se radi.

Prvi put mi se dogodilo ovih dana da nisam uspio izgurati puna dva dana s jednim punjenjem, ali zato što sam na jako slabo pokrivenoj lokaciji gdje mi Wi-Fi nije dostupan. Ali čak i s tim problemima dan i pol bez problema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 13:30 (robogo).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
bloodborne kaže...
megan2711 kaže...

 Ja sam uzeo f2 pro za 3k u linksu u subotu, da bi mi

 u ned izletio pop up sa cijenom 2800 u santi.

 

 Sto se tice X3 vidim ga trenutno kod nas najnize za 2100.

 Ja svoga f2 preko e-kupi ima misec uzea isto za 2800. bila neka akcija i još 10% preko zabe.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

da ima OIS bio bi apsolutni best buy, ovak je zapravo super sve osim kamere
odnosno uz gcam i taj aspekt je relativno zadovoljavajuc.

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Uzeti 6/128gb za 1600kn iz Kine ili pricekati nekakav BF u EU?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
bloodborne kaže...

da ima OIS bio bi apsolutni best buy, ovak je zapravo super sve osim kamere
odnosno uz gcam i taj aspekt je relativno zadovoljavajuc.

Dobra je camera, stock app bolji od gcam. 

12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Vise manje se odlucio uzet tri Poco X3-a preko gearbesta kad ono u zadnjim koracima postarina cca 40$ 😫

 

Gdje je najjeftiniji Poco X3 6/128gb?

 

Na gearbestu stoji kao 245$ + Priority Line 6$ i onda kasnije poof, skoci shipping 😖

 

 

Ima li negdje slicna cijena a da se ne placa carina?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Doslovno samo zadnju stranicu trebaš pročitati i dobio si odgovor. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

A konkretan odgovor je?

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Banggood.com

 

Inače, ako netko kao i ja voli glasan zvuk u slušalicama (bluetooth), bilo koji Xiaomi uređaj će ga na prvu razočarati. Zbog pravila EU onemogučili su apsolutnu glasnoću uređaja. Da biste to ispravili, treba omogućiti opcije za razvojne programere i naći opciju onemogući apsolutnu glasnoću te je isključiti. Nakon toga odpariti slušalice te ponovo upariti. Glasnoća je izuzetna, jedan od codeca je aptx pa je zvuk i kvalitetan.

 

Koristim Tronsmart Spunky Beat (250 kn) koje imaju aptx HD i Qualcomov čip. Neki stariji gospodin prodaje na njuškalu njihove zvučnike i slušalice.

Prije sam koristio 2x Mi true wireless basic i 1x Mi true wireless basic s, te su nažalost sve bile defektne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 15:46 (AnđeoGabrijel21).
 
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Da al spominjane cijene su vrijedile za 11.11. ...

 

Iako, sad opet ide nekakva promocija s depozitom od 3$.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice