Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.456
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Dardevil kaže...

Čovjek ne želi resetirati mobitel, a ne restartati. Čitaj malo.

Onda restart, pa clear data od launchera...

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Stvar je u tome ako sve vratim na tvornicke postavke, imam jako puno toga za instalirat i zahebavat se. Backup i te stvari ne koristim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jedino što bih ti ja mogao preporučiti je da probaš možda neki drugi launcher.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Stvar je bila sta sam ugasio miui optimization, treba sam zbog necega. Sad ukljucio i ikone su sve iste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

kad sam sebi napravis problem, tamo gdje ga nema

 

 

 

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Da utvrdim.

Ako s Banggooda kupujem iz HK i uzmem shipping EU Priority Line nema dodatnih davanja? Carina i porez?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Tako je

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Vidim tamo ga mogu dobit za 197 eura. Jeli to najniže šta bi moglo ići ili da čekam još mjesec dana (ili dva šta ja znam) pa će biti još niže?

 

Svjestan sam da je ovo već 500kn niže nego što se može kod nas dobiti.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gilmour1988 kaže...

Vidim tamo ga mogu dobit za 197 eura. Jeli to najniže šta bi moglo ići ili da čekam još mjesec dana (ili dva šta ja znam) pa će biti još niže?

 

Svjestan sam da je ovo već 500kn niže nego što se može kod nas dobiti.

 

 

Kupi, jer ako upadneš u Kinesku novu godinu načekati ćeš se, a cijena će pasti možda par dolara.

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

jel iko možda kupovao sa stranice real.de? ima vrlo primamljiva ponuda za poco x3...

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Kupovao, poznata njemacka trgovina isto kao i otto. Ne vjerujem da ti salju za HR, ako imas rijesenu postarinu onda je uredu stranica.

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

hmm...za Otto znam da ne salju u HR jer pise na njihovoj stranici...ali tu nakon što sam upisao adresu i državu i sve to imam mogućnost kupnje....i jos dva pitanja...dal se može kako provjeriti prodavač/trgovina koji prodaje i dal trebam platiti ista dodatno zbog razlike u PDV-u između DE i HR

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Nema nikakvog dodatnog plaćanja - plačaš pdv u državi u kojoj kupuješ (unutar EU). Gore platiš cijenu s DE pdv-om i tjt.

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

pa prema tome onda bolja ponuda od ove ne postoji.....cijena je tolko dobra da je malo i sumnjiva...1420kn??

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Boombar18 kaže...

pa prema tome onda bolja ponuda od ove ne postoji.....cijena je tolko dobra da je malo i sumnjiva...1420kn??

 Doslovno za toliko sam prije 2 dana naručio sa Banggood.com, 189,46 eur (1420,00kn)+ poštarina i osiguranje paketa 8 eura tako da je ta cijena ako je bez poštarine vrlo dobra, ko Kineska. :D

 

 

Nego, pitanje u vezi Banggood. Platio ima 2 dana i narudžba je "Under review" i piše da čekam "Status update".

 

Koliko bi to trebalo čekat?

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

"Payment declined"

 

"Please use another card or other payment method"  

 

Jebo ih, moga sam mislit da će me zajebat nešto. Koristio sam MasterCard od Revoluta, ne znam zašto je to problem. Mastercard ko Mastercard. I sad ako idem kupit opet, skuplji je dosta nego ima 3 dana...

 

 

Edit: Izabra verziju s 64GB jer mi se neda zajebavat i još je dosta jeftinije nego kod nas. Sad platio Paypalom i odmah prošlo...

Ne znam u čemu je štos, ista kartica, samo ovaj put povezana Paypalom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 9:56 (Gilmour1988).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Očito ne prihvaćaju Revolut. Kad ideš preko Paypal-a, oni dobiju pare od Paypal-a i nemaju nikakve podatke o tvojoj kartici jer ih to u biti ni ne zanima - Paypal im garantira da je sve u redu... Nije prvi put...

13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

1780 kn na ekupi 64 gb verzija, jel podrzava ovaj uredaj memorijske kartice? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Je li netko skinuo zastitnu foliju s ekrana? Je li bolje bez folije?

 

Da skinem oce li bit bolja vidljivost i odaziv na touch??

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 16:31 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
domac5 kaže...

1780 kn na ekupi 64 gb verzija, jel podrzava ovaj uredaj memorijske kartice? 

Ima micro SD ladicu, da. 

 

Jučer stigao soft 12.0.7.0, ne vidim na prvu ništa novo, radi malo bolje/brže. Čitač otiska prsta radi brže.

11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Iskreno skinuo sam zaštitnu foliju s ekrana pošto su mi došla kaljena stakla s alia, nažalost promjenio sam dva i nijedno mi zasad nije dobro i u potrazi sam za njim... odaziv i bolja vidljivost bas nista ne osjetiš bez njih. moja preporuka ti je imati zaštitnu foliju meni malo žao što sam ju skinuo

 

 

zaboravio sam citirati fanaticni gejmer

PSlamnik
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 20:33 (Pero1998).
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ja sam skinuo odma prvi dan. Bolje mi je bez ikakve folije i sad nakon 4 mj jos je ekran kao novi.

13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kak ste zadovoljni s tim citacem otiska? Ja ocu poludit sa ovim na mi 9t, vani ili na poslu nikad ne primi iz prve a face unlock traje isto dok on kameru izvuce van

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
domac5 kaže...

Kak ste zadovoljni s tim citacem otiska? Ja ocu poludit sa ovim na mi 9t, vani ili na poslu nikad ne primi iz prve a face unlock traje isto dok on kameru izvuce van

Radi bez greske, 1 u 10 puta ne bude iz prve jer lose stavim prst....

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Danas u sred game-a mi slika pocrnila i naravno mora sam restartat cod mobile. Izgubio dobar game.

Dobro koji je ku**c vise sa ovim poco x3, ja na samsungu i one plusu nisam nikad ima problema. 

Nadam se da ce pokoji update rjesit nesto. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2021 14:54 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Mobitel je zesci zajeb. Moze on imat 120hz, i sve te brojke kad mu nista ne funkcionira. Laga, aplikacije se smrzavaju, ostavlja dojam jeftinjaka sto i je. Jedino baterija valja, sve ostalo je zajeb.

Ja sam lud sto sam minja note 9 za ovo. 

 

Moj PC  
0 5 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
fanaticni gejmer kaže...

Mobitel je zesci zajeb. Moze on imat 120hz, i sve te brojke kad mu nista ne funkcionira. Laga, aplikacije se smrzavaju, ostavlja dojam jeftinjaka sto i je. Jedino baterija valja, sve ostalo je zajeb.

Ja sam lud sto sam minja note 9 za ovo. 

 

R36 

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Dario7 kaže...

R36 

 

 Dao sam xiaomiu priliku, nazalost me razocara. Jednostavno sam ima bolje iskustvo na one plusu i samsungu.

Necu da ispadne da pljujem po xiaomiu, sve sto treba je dobar update. Ako to ne naprave vracam se na one plus. 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ja se družim s Pocom od 09mj. Mob je fantastičan. Ne znam što tebi ne valja. Može biti taj tvoj loš primjerak.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 20:43 (Samarzija).
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

To je tvoje iskustvo, meni sve savrseno radi...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice