Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.723
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Evo upravo sam kupio novi POCO X3, verziju od 128 gb interne memorije, kupljen u Hrvatskoj, s računom i garancijom, za 1600 kn. 😄🤟

To znači da je onaj kojeg sam naručio sa Banggood.com, kada mi stigne za otprilike 20- tak dana, zapakiran i na prodaju.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 20:44 (AnđeoGabrijel21).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
AnđeoGabrijel21 kaže...
Evo upravo nabavio novi POCO X3 128 gb, kupljen kod nas, s računom i garancijom, za 1600 kn. 🤭😄🤟

Tako da ovaj s banggoda kad mi stigne za cca 20 dana, nov zapakiran je na prodaju.

 

Gdje si ga našao u Hrvatskoj za 1600kn? Može link? :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Netko ga je kupio na rate i prodao za gotovinu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 10:53 (AnđeoGabrijel21).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

AnđeoGabrijel21 Zašto si išao kupovat, ako ti je bio u dolasku? :misli:

 

Za koliko ćeš ti prodat? :zubo:

 

Sad sam išla na njuškalo vidim neki oglas od 1750kn, ali meni to nekako sumnjivo, evo neznam

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Zato što sam ja naručio verziju sa 64 gb interne memorije, gdje se garancija ostvaruje slanjem u Kinu, za točno 1566 kn. Prodati ću ga za 1600 kn.

Za isti iznos sam kupio verziju sa 128 gb interne memorije, kupljen u RH u kojoj se i ostvaruje garancija.

Gledano objektivno, dobio sam duplo interne memorije i domaću garanciju, a na nuli sam.

A što se tiče oglasa na njuškalu, ako misliš na onaj iz Slavonije, cijena se cijelo vrijeme mijenja, a oglas i dalje nije prodan iako je u jednom trenutku cijena bila 1650 kn. Pretpostavljam da se radi o dumpingu cijena, tj. stavljanje niže cijene bez prave namjere prodaje,kako bi drugi spustili cijenu, a ti od njih kupio proizvod koji te zanima po cijeni koja ti odgovara.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 21:03 (AnđeoGabrijel21).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Nakon trazenja par dana uspia sam ubost jednoga, stic ce sljedeci tjedan, nadam se ponediljak utorak..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jel negdi preko Interneta ili? Ako je nekakva akcija, stavi link da se i mi ostali usrećimo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Coder256 kaže...

Jel negdi preko Interneta ili? Ako je nekakva akcija, stavi link da se i mi ostali usrećimo :)

Na njuskalu. Preko neke zalagaonice, doduse to je jedini mob koji sam nasa i mislim da nemaju vise.

 

Svakako zelim svima srecu da pronadju nesto, nije lako ovih dana. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Po kojoj cijeni si ga ugrabio ako nije tajna :D

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

2100kn sa dostavom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Mi10t lite je konkurencija pocu X3, a u tele2 je dosao za 2249kn.
Pise da je 128gb model,pa onda je to zbilja bolji izbor...rekao bih
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
10 lite je bolji
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

To su manje vise isti mobiteli, ako se ne palis na 5G, a realno nema razloga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Amoled
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Gogo222 kaže...
Amoled

Ti pricas o Note-u a on o Mi10T Lite... Ne vole svi amoled, pogotovo jeftine amolede sa pentile matricom.. Black crush da ne spominjem... a i 60hz...

8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ja pričam o Mi 10 lite, ali nema veze
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Ukratko nakon iphone-a i samsunga ovo je stvarno osvjezenje,povoljan mobitel odlican za svakoga korisnika,nemam nikakve primjedbe jedino malo s prstom malo, i ekran se nekad zna rotirati sa strane iako je iskljucena opcija.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Stigao jutros. 

 

Overseas me prvi put iznenadia brzinom..

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
AnđeoGabrijel21 kaže...

To znači da je onaj kojeg sam naručio sa Banggood.com,

 kada se odabere eu priority line ide bez carine? :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
fanaticni gejmer kaže...

Stigao jutros. 

 

Overseas me prvi put iznenadia brzinom..

 Gdje si kupio Xiaomi Poco X3 NFC? Jel black friday popust?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Kikonja kaže...

 Gdje si kupio Xiaomi Poco X3 NFC? Jel black friday popust?

 Preko njuskala. Jedna zalagaonica, nemaju ih vise, bio je samo jedan.

Imajte na umu da mob nije savrsen. Meni je osobno zaslon ok. Stvar koja me smeta je kada zbog zvuka vibrira poledjina mobitela. Prilicno se osjeti.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 17:01 (fanaticni gejmer).
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kupio sam curi ovaj mobitel prije 3 tjedna u jednoj našoj trgovini. Ima problema sa spajanjem na mobilne podatke - ponekad treba nekoliko minuta da se spoji, isto tako sms poruke se nekad ne isporuče odmah nego tek nakon sat vremena. Zna li tko u cemu je problem? Pokusala je rebootat, izvaditi sim karticu i opet stavit, ali problemi su i dalje tu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
huhututu kaže...

Kupio sam curi ovaj mobitel prije 3 tjedna u jednoj našoj trgovini. Ima problema sa spajanjem na mobilne podatke - ponekad treba nekoliko minuta da se spoji, isto tako sms poruke se nekad ne isporuče odmah nego tek nakon sat vremena. Zna li tko u cemu je problem? Pokusala je rebootat, izvaditi sim karticu i opet stavit, ali problemi su i dalje tu.

 Neka proba zaminit karticu kod operatera, ako je starija. Mozda je ostecena.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
eliah84 kaže...
huhututu kaže...

Kupio sam curi ovaj mobitel prije 3 tjedna u jednoj našoj trgovini. Ima problema sa spajanjem na mobilne podatke - ponekad treba nekoliko minuta da se spoji, isto tako sms poruke se nekad ne isporuče odmah nego tek nakon sat vremena. Zna li tko u cemu je problem? Pokusala je rebootat, izvaditi sim karticu i opet stavit, ali problemi su i dalje tu.

 Neka proba zaminit karticu kod operatera, ako je starija. Mozda je ostecena.

 mijenjala je karticu prije pola godine

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
aloevera13 kaže...
AnđeoGabrijel21 kaže...

To znači da je onaj kojeg sam naručio sa Banggood.com,

 kada se odabere eu priority line ide bez carine? :)

 da

 

huhututu kaže...

Kupio sam curi ovaj mobitel prije 3 tjedna u jednoj našoj trgovini. Ima problema sa spajanjem na mobilne podatke - ponekad treba nekoliko minuta da se spoji, isto tako sms poruke se nekad ne isporuče odmah nego tek nakon sat vremena. Zna li tko u cemu je problem? Pokusala je rebootat, izvaditi sim karticu i opet stavit, ali problemi su i dalje tu.

 probaj s drugom karticom, da vidiš je li do nje problem. ubaciš svoju privremeno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Da
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Pokusavam napravit maksimalno sto mogu da poboljsam mobitel. Makao bloatware, ima tutorijala kako to napravit preko pc, i iskljucio ads (premda mi nikad nisu se ni pokazivale).

 

Poco launcher mi se svidja a razmisljam mozda da stavim nova launcher zbog dodatnih mogucnosti.

 

Samo sam pogubljen u moru tema, koje su najbolje teme, a da nemaju bugove ili da usporavaju sve?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kako da namistim tipkovnicu u igrama na normalu? Smeta mi ovako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
fanaticni gejmer kaže...
Kikonja kaže...

 Gdje si kupio Xiaomi Poco X3 NFC? Jel black friday popust?

 Preko njuskala. Jedna zalagaonica, nemaju ih vise, bio je samo jedan.

Imajte na umu da mob nije savrsen. Meni je osobno zaslon ok. Stvar koja me smeta je kada zbog zvuka vibrira poledjina mobitela. Prilicno se osjeti.

 

 

Mene je isto to smetalo, ali to je u biti "feature". Uglavnom riješiš to tako da odeš u additional settings, accesibility, hearing i upališ mono audio te audio balance makneš skroz desno.

Time isključuješ taj neki interni speaker za bass koji u biti vibrira uređaj.

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jedna mala zamjerka: live wallpaper se ne moze namjestit na zakljucani zaslon.. premda kada ides stavit pita te hoces li ga stavit na zakljucani zaslon.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice