Xiaomi Poco F2 Pro

poruka: 264
|
čitano: 94.170
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Isto je i na RN9s MIUI 12
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Gogo222 kaže...
Isto je i na RN9s MIUI 12

Znači na MIUI12 su nešto sjebali?

 

Žena se također žali na lošiji battery life i trzavost od kad je prešla na MIUI12 na Mi8 (ili 9, nisam siguran). Na 11 joj je sve bilo pic pic...

 

Ne mogu usporedit kako mi je bilo na POCO na MIUI 11 jer sam ga odmah digao na 12.

 

Inače mi baterija traje puna 2 dana. Ugodno iznenađen.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 9:58 (tnakir).
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

meni je na f2 pro u ova 2 tjedna koliko smo se druzili prosjek

uz gaming bio 8-9h SoT ( miui 12 )

EDIT: moj mob na kraju nejde ni u agram, bijelic, mobis vec u tech doctor.
koliko sam bacio oko na google reviews rekao bih da me ceka zajebancija.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 12:26 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
tnakir kaže...

Imam jedan issue sa ovim mobitelom, a to je da je zbilja preglasan.

 

Zvuk zvona mi je stišan do minimuma a opet je glasan kao npr Mi6 na 75%. Zvuk telefona (sugovornik kod poziva) je isto tako na cca 20% i to mi je dosta glasnije nego na starom mobitelu. Ringtone je također na 10-15% a i dalje je poprilično glasan. Jel to neki bug u MIUI12 ili je mobitel takav ili sam dobio pokvareni primjerak?

Kod mene sve ok, kad smanjim jedva se čuje zvono i ostalo. Uglavnom sve normalno radi, MIUI12. Jedino da probaš factory reset.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

meni je na f2 pro u ova 2 tjedna koliko smo se druzili prosjek

uz gaming bio 8-9h SoT ( miui 12 )

EDIT: moj mob na kraju nejde ni u agram, bijelic, mobis vec u tech doctor.
koliko sam bacio oko na google reviews rekao bih da me ceka zajebancija.

 uff trebao si to direktno s Bijelićem riješiti, ako je ikako bilo moguće, nemam previše povjerenja u te druge, ali vidjeti ćemo, možda sve bude ok.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

da ti budem iskren i nadao sam se da ce ici u bijelic servis.
nazalost rekao mi je frajer u linksu da oni to salju mobisu,
mobis mi na mail odgovori da oni ne vrse servis samo prodaju

na kraju ispalo da ce vjerojatno ici u taj doctor tech ( google reviews 300+ ocjena 2.1 )

banana sve se bojim kak ce zavrsit.

13 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

MIUI 12 je gofno, Xiaomi je shebao sam sebe s tim updateom.

5G Mi10 Lite, na 3 od 4 komada koja sam nabavio svojima problemi s mikrofonom u razgovoru, rješeno nedavno updateom.

Tako da, nebi me čudilo da ima i drugih sranja...

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

da ti budem iskren i nadao sam se da ce ici u bijelic servis.
nazalost rekao mi je frajer u linksu da oni to salju mobisu,
mobis mi na mail odgovori da oni ne vrse servis samo prodaju

na kraju ispalo da ce vjerojatno ici u taj doctor tech ( google reviews 300+ ocjena 2.1 )

banana sve se bojim kak ce zavrsit.

 Sve ide u bjelica. Neko uzima direktno od njih, neko ima ugovor s mobisom.pa.ide preko njih veleprodaja. Svakako sve ide u bjelica finalno. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Od kuda naručiti najbolje poco?
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

U Hgspotu Poco F2 Pro 2500 kn
Uzeo ga i poslao u više nego zasluženu mirovinu 5-godišnji Redmi Note 3 Pro 
Vidim da se ljudi žale na Miui 12, da li da ga ažuriram ili ostanem na 11?
Da li uzimati nešto dodatno za fizičku zašitu (kaljeno staklo...)? Ako da, preporuka za model, po mogučnosti nabavka u HR
Instalirati Gcam ili nema potrebe?
Neka još preporuka za početak korištenja?
Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
C64 kaže...

U Hgspotu Poco F2 Pro 2500 kn
Uzeo ga i poslao u više nego zasluženu mirovinu 5-godišnji Redmi Note 3 Pro 
Vidim da se ljudi žale na Miui 12, da li da ga ažuriram ili ostanem na 11?
Da li uzimati nešto dodatno za fizičku zašitu (kaljeno staklo...)? Ako da, preporuka za model, po mogučnosti nabavka u HR
Instalirati Gcam ili nema potrebe?
Neka još preporuka za početak korištenja?
Hvala!

 meni je MIUI 12 odličan, najbolji MIUI do sada, baš je drastično napredovao.

kod mene je gore kaljeno staklo, uzeo neki jeftinjak na aliju i skroz je ok, dobro pokriva od kraja do kraja, dobije se i nekakva plastična zaštita za leće.

gcam je dobar kad je lošije osvjetljenje, za po danu baš i ne treba.

odličan uređaj, uživaj u korištenju.

8 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
@C64
Nema nigdje za 2500, vidim 2700
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Gogo222 kaže...
@C64
Nema nigdje za 2500, vidim 2700

Da, sada je 2700

Bio je u ponedjeljak prije podne 

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ha dobro ja mora da sam lud.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Ha dobro ja mora da sam lud.

Klasika s našim servisima... koji je to ovlašteni servis u pitanju?

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Nije mi receno no mislim doctor tech

Discord za BUG-ovce https://discord.com/invite/7V7wPWd
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Nije mi receno no mislim doctor tech

Provjeri kad preuzmeš uređaj. Vidi da se nije nekim čudom "sam" popravio.

Nemoj se iznenaditi ako ti links sada to naplati.

 

Ukoliko ispadne da i dalje ne valja i da je to bio tech doctor, ja bi na tvom mjestu kontaktirao direktno Bijelic servis, sve im objasnio i zatražio da oni to srede.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
bloodborne kaže...

Nije mi receno no mislim doctor tech

Provjeri kad preuzmeš uređaj. Vidi da se nije nekim čudom "sam" popravio.

Nemoj se iznenaditi ako ti links sada to naplati.

 

Ukoliko ispadne da i dalje ne valja i da je to bio tech doctor, ja bi na tvom mjestu kontaktirao direktno Bijelic servis, sve im objasnio i zatražio da oni to srede.

 hmm misliš da bi mi naplatili ? misliš da bi bijelic to mogao naknadno proso je rok od 2 tjedna sad za zamjenu, itd...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...
mzopg kaže...
bloodborne kaže...

Nije mi receno no mislim doctor tech

Provjeri kad preuzmeš uređaj. Vidi da se nije nekim čudom "sam" popravio.

Nemoj se iznenaditi ako ti links sada to naplati.

 

Ukoliko ispadne da i dalje ne valja i da je to bio tech doctor, ja bi na tvom mjestu kontaktirao direktno Bijelic servis, sve im objasnio i zatražio da oni to srede.

 hmm misliš da bi mi naplatili ? misliš da bi bijelic to mogao naknadno proso je rok od 2 tjedna sad za zamjenu, itd...

znam da svi manje više imaju shemu ako im se nešto pošalje na reklamaciju, a ispadne da je ispravno da se plaća nekakav trošak dijagnostike/analize.

to ti ionako nije išlo na tih 2 tjedna, već pod reklamaciju pod garancijom, jer da je išlo na 2 tjedna ne bi ništa slali na servis, to si nešto zeznuo u startu. :(

 

zašto bijelić to ne bi mogao riješiti? uređaj ti je pod garancijom i nije ispravan.

bijelić isto naplaćuje dijagnostiku, imaš cjenik na njihovom webu.

ukoliko ti links naplati, a kasnije bijelić ustanovi da uređaj ima grešku onda lijepo s tim dokazom odi u links da ti vrate kune.

 

ne znam kako si ti to njima objasnio, ali ovi iz servisa ti pišu da su testirali rad uređaja sa SIM karticom... kakve to veze ima sa displayom i problemom koji si naveo, tko zna što se njima pobrkalo u nalozima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 22:09 (mzopg).
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
bloodborne kaže...
mzopg kaže...
bloodborne kaže...

Nije mi receno no mislim doctor tech

Provjeri kad preuzmeš uređaj. Vidi da se nije nekim čudom "sam" popravio.

Nemoj se iznenaditi ako ti links sada to naplati.

 

Ukoliko ispadne da i dalje ne valja i da je to bio tech doctor, ja bi na tvom mjestu kontaktirao direktno Bijelic servis, sve im objasnio i zatražio da oni to srede.

 hmm misliš da bi mi naplatili ? misliš da bi bijelic to mogao naknadno proso je rok od 2 tjedna sad za zamjenu, itd...

znam da svi manje više imaju shemu ako im se nešto pošalje na reklamaciju, a ispadne da je ispravno da se plaća nekakav trošak dijagnostike/analize.

to ti ionako nije išlo na tih 2 tjedna, već pod reklamaciju pod garancijom, jer da je išlo na 2 tjedna ne bi ništa slali na servis, to si nešto zeznuo u startu. :(

 

zašto bijelić to ne bi mogao riješiti? uređaj ti je pod garancijom i nije ispravan.

bijelić isto naplaćuje dijagnostiku, imaš cjenik na njihovom webu.

ukoliko ti links naplati, a kasnije bijelić ustanovi da uređaj ima grešku onda lijepo s tim dokazom odi u links da ti vrate kune.

 

ne znam kako si ti to njima objasnio, ali ovi iz servisa ti pišu da su testirali rad uređaja sa SIM karticom... kakve to veze ima sa displayom i problemom koji si naveo, tko zna što se njima pobrkalo u nalozima. 

 Bijelić mi je več napisao još tada da je tech doctor njihov servis te da će uređaj ići tamo.

 ne znam sad sam im baš to i odgovorio uz naputak da sam ja prijavio probleme sa ekranom

 ne probleme sa softverskim radom telefona ili dolaznim i odlaznim pozivima.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Pozdrav, kupio sam poco 2 pro kod nas, on dolazi vec sa nekakvom zastitom ekrana... Kakva je ? Dal da skinem i stavim kaljeno? Valjda ce radit sa senzorom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mcf kaže...
Pozdrav, kupio sam poco 2 pro kod nas, on dolazi vec sa nekakvom zastitom ekrana... Kakva je ? Dal da skinem i stavim kaljeno? Valjda ce radit sa senzorom...

Dolazi sa tvorničkom folijom kojoj namjena nije ono što većina misli. Skineš je, baciš i staviš kaljeno staklo.

Fingerprint radi bez problema sa kaljenim staklom.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Hvala!

Fingerprint mi je za sada grozno spor i neprecizan u odnosu na stari ir na poco1.. valjda se da sredit nesto :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mcf kaže...
Hvala!

Fingerprint mi je za sada grozno spor i neprecizan u odnosu na stari ir na poco1.. valjda se da sredit nesto :)

 Jesi li snimio prst koji koristiš za otključavanje 2-3 puta?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Samo da se zna i Bijelić i TechDoctor salju uredaje u vanjki servis, i to isti u Poljsku koji je jedini ovlasteni sluzbeni servis u Europi. Pa tako da kome got dali na servis oni ce samo prosljediti dalje te uredaje, tako da nije ni do jednog ni do drugog servisa...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Jesam, ok hvata sada, tnx, ali i dalje je znatno sporiji nego "stari" ir senzori , ali naviknut cu se..

Kako je sa gcam, jel bolji nego stock? Koji fork gcama je aktualan za poco?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mcf kaže...
Jesam, ok hvata sada, tnx, ali i dalje je znatno sporiji nego "stari" ir senzori , ali naviknut cu se..

Kako je sa gcam, jel bolji nego stock? Koji fork gcama je aktualan za poco?

Mislim da ti je to dojam zbog animacija, probaj ih ugasiti.

 

GCam mislim da je Urnyx ok, više se ne sjećam, žena je preuzela mob. 

Po danu je i stock dobar, po noći je GCam bolji ako želiš automatiku.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Hvala na savjetima :)
13 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Kaj sam ja jedini koji je krajnje zadovoljan s Poco F2 Pro?!?

Uzeo ga u Neutrino Tau, nikakav problem, al sve radi, i to još kako..

Em ekran je milina bez onog selfie rupetine koja lupa u čelo, em moš stavit od K30 Ultra Android11, probo i 5G,sve gluposti od Googla rade.. sve ko urica...

Palac prepozna za sekund(palac mi najlogičniji), selfi motorčić sam koristio jedno 8 puta, al sam napravio dubinsko

istrazivanje i napravljeno je po principu onih resistance triggera na Playstation 5(a poznato je da joypadi od konzole moraju bit izdržljivi jer svakavim biserjima padnu u ruke).
Na geekbenchu5 brži od One 8 Plus i Galaxy 20 UltraSuperCool(isto imaju SD865).

 

U bazi, kolko sam skonto, to je gamerski mob za ljude koji se ne igraju :), 6gb je dosta za sljedece 2-3 godine(jedino ak nece Cyberpunk 2077 portat, u što sumnjam..

Od kog vi kupujete te vražje mobitele? Na Hreliću kod ŠmrgljaMobiljtelj d.o.o ??
Jedino šta je bio problem je onaj update na miui.eu koji zapravo nije bio za Poco 2 vec za Mi 10 T i samo ga trebalo preskočit..

Ima lagan nacin prek fastboota da se to popravi ak vam je to problem??

 


Doslovno 5 minuta posla prek USB kabla..

 

 

Evo, kad bi baš kruha preko pogače, možda sam trebo uzest bijeli, čist zato...

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice