Xiaomi Poco F2 Pro

poruka: 264
|
čitano: 94.305
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Dermentor kaže...
bloodborne kaže...

Hmm, 3600 je prek nabave. Ti dao 2200 + pretplata. 

 Ne razumijem, već sam rekao da bi pretplatu odnosno tu istu tarifu imao i da nisam uzeo novi mob. 

 Jbg to je onda drugo, al opet kompromis kako god okrenes.

 Ja sam radije pristao na losiju kameru nego ekran, barem za ovaj  cjenovni rang.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Kako mogu preuzeti frp zaobilaznicu za Pocophone F2 sa sljedeće veze: https://techbigs.com/frp-bypass.html
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Pozdrav,

 

Tražm po netu gdje naručiti samo staklo (pas skočio na mene i ostavio tragove kanđi) ali nikako pronaći staklo bez display-a da se prodaje, ima li netko od vas informaciju gdje bi to mogao kupiti?

Unaprijed, hvala.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Udes kaže...

Pozdrav,

 

Tražm po netu gdje naručiti samo staklo (pas skočio na mene i ostavio tragove kanđi) ali nikako pronaći staklo bez display-a da se prodaje, ima li netko od vas informaciju gdje bi to mogao kupiti?

Unaprijed, hvala.

 

 

 

 Provjeri da ti nije zaštitna folija izgrebana, ne virujem da bi pandje mogle uzgrebat staklo.

15 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Vi što imate ovaj mob, ste zadovoljni sa njim? Mislim da ću ga danas uzet, moj Mi6 je gotov sa službom...

 

3000 u santa domenike ok cijena?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
tnakir kaže...

Vi što imate ovaj mob, ste zadovoljni sa njim? Mislim da ću ga danas uzet, moj Mi6 je gotov sa službom...

 

3000 u santa domenike ok cijena?

Plusevi:

1. Amoled display ( HDR10+

2. SP865+ Adreno 650

3. UFS 3.1

4. Bluetooth 5.1

5. Headphone jack
6. nema notch

7. cijena ( dok je na popustu )

8. solidna kvaliteta izrade

9. 8-10h SoT

 

Minusevi:
1. dosta bloatware-a

2. solidna kamera + nedostatak OIS-a

3. IP certifikat

4. wireless charging

5. usb-c 2.0

6. loš fingerprint

7. pri vecoj glasnoci straznji dio poklopca osjetno vibrira prilikom npr. gledanja youtube-a

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Napomenuo bih da se bloat da riješiti relativno lako, a dodao bih nedostatak bar 90hz ekrana. Nakon Mi6 je upgrade ogroman, ali nakon Mi8 mi je više sidegrade nego upgrade. OIS i brzo otključavanje su me razmazili, na Mi9 je to veliki minus bar meni, a na Pocu F2 je under display scanner dosta lošiji od Mi9... 

15 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Znači isplati se platiti z više za Mi10T

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
tnakir kaže...

Znači isplati se platiti z više za Mi10T

 bas mi10t ne, jer koliko znam mi10t nema takoder OIS i isto kao mi10t pro ima ips lcd.
 neka znacajnija razlika koju ja vidim izmedu npr poco f2 i mi10t pro
 ti je opet neki kompromis.

 

 odnosno od onog full bitnog imas ovak za mene fakat solidan f2 pro za 3k kn

 koji ima amoled display sa 60hz doduse, ali kameru koja je okej u idealnim uvjetima.

 stranicu prije imas par slika koje sam ja random opalio.
 

 ili imas mi10t pro koji ima bolju kameru + OIS na glavnoj,

 ali ima ips lcd sa 144hz. + ako ti je bitno nema ni headphone jack.

 

 iskreno pored ova 3 modela mi10t nebi niti razmatrao.

 isao bih ili na f2 pro ili mi10t pro. meni osobno je bitniji
 amoled od kamere ( ali uzmi u obzir da to kazem samo zato
 jer pored f2 pro imam jos i iphone 11pm koji ce mi sada biti main cam phone )

 

 da se nisam zaletio sa kupovinom f2 pro najvjerojatnije nebi kupio niti jedan
 od 3 navedena, a kako sam u roku jednog dana ostao bez mobitela i odma
 drugi dan nabavio novi ( f2 pro ) tako mi je i promaknuo podatak da telefon

 nema OIS na glavnoj kameri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 14:12 (bloodborne).
12 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Osobno bi išao na Mi10t pro (u tcomu je 10kn skuplji od običnog mjesečno), iz iskustva sa Pocom baš imam dojam da im je uređaj afterthought jer radi lošije po mnogim aspektima od Mi9 koji je slabiji, ali očito softverski dorađeniji (ZASAD). Nedostatak OIS-a se također svakako osjeti. S druge strane nevoljko mi je prelaziti na IPS u 2020oj, mada taj na Mi10T pro jako dobro izgleda. Dobro je kolega bloodborne napisao pluseve i minuseve, nećeš fulati s nijednim od ta dva kao nadogradnjom na Mi6.

Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

da ja osobno takoder nebi isao na ips vise nikad.

ali to ne znaci da mi10t pro nije dobar mob.

ali opet kazem ako si mislio na mi10t, mislim

da ga fakat nema smisla ni razmatrati.

200-300kn je jeftiniji od f2, a po meni je
f2 bolji, i 200-300kn je skuplji od mi10t pro ( barem u protisu trenutno )
a mi10t mi je po speckama poco f2 pro za ips lcd-om.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Na kraju bi najbolje bilo uzeti obični Mi10 i biti bez brige 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Pozdrav

 

uzeo sam mobitel prije nekoliko dana i mogu reći da da me poco f1 više oduševio kada sam ga svojedobno uzeo nego poco f2..

 

Prvo i najgore:

Green tint na displayu koji je izrazito očit ako se uključi dc dimming i svjetlina smanji ispod 10% (što je normalno za gledanje navečer prije spavanja ili u jako tamnom okruženju)

Da se donekle ispraviti kada se isključi dc dimming i svjetlina poveća ali i dalje je dosta primjetna zelena boja na ekranu.

Moj ima zelenu boju na gornjem dijelu ekrana i nešto malo na donjem.

Kada sam to primjetio nisam mogao ne primjetiti više od onda.

 

Drugo:

Fingerprint je izrazito netočan i loš.

Od 10 otključavaja 7 moram ponoviti što po meni gumi smisao fingerpirnt čitača... doslovno je lakše utipkat pin ili pattern nego napikavat na ekranu otisak.

Čak ako dodam i po 2-3 puta isti prst.

Loše.

 

Treće:

Trzanje UI-a je dosta primjetno i događa se često.

Update na MIUI 12 sam dobio odmah po paljenju uređaja pa ne znam kako je bilo na MIUI 11.

Ovo ne bih očekivao od SD 855 čipa, pa vjerujem da je do softwarea.

 

 

Cijena od 3000 kn u Santa domenici je skroz u redu ali ovi nedostatci su me naveli da razmišljam o vraćanju uređaja i nadoplatim za MI10T kojia ima IPS display ali nema ovakve probleme...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Minusevi:
1. dosta bloatware-a

2. solidna kamera + nedostatak OIS-a

3. IP certifikat

4. wireless charging

5. usb-c 2.0

6. loš fingerprint

7. pri vecoj glasnoci straznji dio poklopca osjetno vibrira prilikom npr. gledanja youtube-a

 

Što je tebi tu bloatware? Pitam jer imam Poco F2 Pro već mjesecima i ne vidim nikakav bloatware. Ako tu računaš sistemske i dodatne aplikacije onda možeš reći da svaki ROM ima bloatware.

 

Fingerprint kod mene radi jako dobro, jesi li skinuo tvorničku foliju?

 

Nema nikakvog vibriranja stražnjeg poklopca, zvučnici su solidni, nisu nešto vau, ali su skroz ok.

 

Meni je jedini minus što nema wireless charging, ali s obzirom na cijenu odličan uređaj.

 

Aelx kaže...

Pozdrav

 

uzeo sam mobitel prije nekoliko dana i mogu reći da da me poco f1 više oduševio kada sam ga svojedobno uzeo nego poco f2..

 

Prvo i najgore:

Green tint na displayu koji je izrazito očit ako se uključi dc dimming i svjetlina smanji ispod 10% (što je normalno za gledanje navečer prije spavanja ili u jako tamnom okruženju)

Da se donekle ispraviti kada se isključi dc dimming i svjetlina poveća ali i dalje je dosta primjetna zelena boja na ekranu.

Moj ima zelenu boju na gornjem dijelu ekrana i nešto malo na donjem.

Kada sam to primjetio nisam mogao ne primjetiti više od onda.

 

Drugo:

Fingerprint je izrazito netočan i loš.

Od 10 otključavaja 7 moram ponoviti što po meni gumi smisao fingerpirnt čitača... doslovno je lakše utipkat pin ili pattern nego napikavat na ekranu otisak.

Čak ako dodam i po 2-3 puta isti prst.

Loše.

 

Treće:

Trzanje UI-a je dosta primjetno i događa se često.

Update na MIUI 12 sam dobio odmah po paljenju uređaja pa ne znam kako je bilo na MIUI 11.

Ovo ne bih očekivao od SD 855 čipa, pa vjerujem da je do softwarea.

 

 

Cijena od 3000 kn u Santa domenici je skroz u redu ali ovi nedostatci su me naveli da razmišljam o vraćanju uređaja i nadoplatim za MI10T kojia ima IPS display ali nema ovakve probleme...

Kod mene je obrnuto, dok je F1 bio odličan uređaj za svoju cijenu, F2 je ipak otišao za klasu više. F1 je plastični mobitel koji djeluje relativno jeftino sa ok IPS displayom i kamerom koju spašava Gcam. On je u svoje vrijeme bio odličan uređaj sa super cijenom, ali ovaj F2 je flagship klasa u usporedbi s njim.

 

To sa zelenom bojom nešto nije u redu kod tvog uređaja, kod mene tog nema. Display je jako dobar, jedino što sam primijetio je kad se gleda sa strane ima taj plavkasti ton, ali to je normalno za većinu AMOLED displaya. Kod Mi 10 Ultra toga nema, ali na svim drugim uređajima sam to imao od Samsunga do Pixela.

 

Fingerprint mi radi odlično. Skini tvorničku foliju možda ona smeta.

 

MIUI 12 na njemu radi izvrsno.

 

Mi kao da imamo različite uređaje. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Slažem se da je F2 za klasu viši od F1 ali me F1 više oduševio kada sam ga kupovao nego F2. F1 je za tu cijenu bio daleko bolji od konkurencije sa flagship performasama dok za nešto već cijenu od F2 se može nać isto dobar uređaj (NORD, REALME X3 npr) sa slabijim performansama ali boljom kamerom, ekranom i sl. 

OK cijena u Santa domenici je stvarno ok sada i za 3000 kn je teško naći nešto bolje, ali kada je izašao je bio dosta skuplji.

 

Probaj reproducirati problem zelene boje navečer u skroz mračnoj prostoriji.

Uključi DC dimming

Settings -> Display -> Anti-Flicker mode -> Anti-Flicker

Uključi Dark mode 

Settings -> Display -> Dark Mode

Smanji svjetlnu od 0-10%.

Otvori google play i probaj pronaći neku aplikaciju. Google play ima tu neku nijansu sive gdje kod mene se prikazuje zeleno.

Vani sam, a dan je pa sam našao link na youtubeu koji to najbolje prikazjue  - 

 

Foliju nisam skidao i možda imaš pravo što se tiče čitača, možda će bolje raditi. Jel imaš ti foliju?

 

Ne znam, meni MIUI 12 zatrza često i onda kao da se ubrza, a čitam po forumima da se to često događa.

 

Da, ko da imamo dva različita uređaja ili standarde. :)

 

EDIT: ispravio putanju do DC dimminga i dodao još jednu sliku

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 15:44 (Aelx).
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Ima previse xiaomijevih app koje su predinstalirane 

a da ne pricamo koliko su nepotrebne..

 

Ako fingerprint ne moze raditi dobro preko folije

ne zelim ni razmisljati kako radi preko kaljenog stakla.

Meni straznji poklopac vibrira oko podrucja zvucnika kad sam npr na yt.

 

Evo ja sam smanjio svjetlinu ekrana i kod mene je zelena tinta primjetna u gornjem djelu ekrana.

 

Edit: evo slike

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 16:20 (bloodborne).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Ima previse xiaomijevih app koje su predinstalirane 

a da ne pricamo koliko su nepotrebne..

 

Ako fingerprint ne moze raditi dobro preko folije

ne zelim ni razmisljati kako radi preko kaljenog stakla.

Meni straznji poklopac vibrira oko podrucja zvucnika kad sam npr na yt.

 

Evo ja sam smanjio svjetlinu ekrana i kod mene je zelena tinta primjetna u gornjem djelu ekrana.

 

Edit: evo slike

 Tocno tako zeleno je i kod mene. Nazalost to je boljka loseg amoled ekrana...

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Kod mene finger radi perfektno rjetko kad mi ne uvati, takoder kad stavim ovo sta je kolega povise napisao takoder ne vidim nikakvu zelenu boju
 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Nisam ni ja vidio dok nisam isprobao.

Sto se tice fingerprinta, mislim da ce opticki 

polako ici u povijest jer su generalno losi.

Doduse nije mi deal breaker jer od kad su ih uveli

tad sam ih preastao i koristiti.

 

Doduse meni je ovo prvi mid range mob nakon

Phh ne znam ni sam barem 7+ god pa cu mu dati sansu.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 18:16 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Aelx kaže...

Slažem se da je F2 za klasu viši od F1 ali me F1 više oduševio kada sam ga kupovao nego F2. F1 je za tu cijenu bio daleko bolji od konkurencije sa flagship performasama dok za nešto već cijenu od F2 se može nać isto dobar uređaj (NORD, REALME X3 npr) sa slabijim performansama ali boljom kamerom, ekranom i sl. 

OK cijena u Santa domenici je stvarno ok sada i za 3000 kn je teško naći nešto bolje, ali kada je izašao je bio dosta skuplji.

 

Probaj reproducirati problem zelene boje navečer u skroz mračnoj prostoriji.

Uključi DC dimming

Settings -> Display -> Anti-Flicker mode -> Anti-Flicker

Uključi Dark mode 

Settings -> Display -> Dark Mode

Smanji svjetlnu od 0-10%.

Otvori google play i probaj pronaći neku aplikaciju. Google play ima tu neku nijansu sive gdje kod mene se prikazuje zeleno.

Vani sam, a dan je pa sam našao link na youtubeu koji to najbolje prikazjue  - 

 

Foliju nisam skidao i možda imaš pravo što se tiče čitača, možda će bolje raditi. Jel imaš ti foliju?

 

Ne znam, meni MIUI 12 zatrza često i onda kao da se ubrza, a čitam po forumima da se to često događa.

 

Da, ko da imamo dva različita uređaja ili standarde. :)

 

EDIT: ispravio putanju do DC dimminga i dodao još jednu sliku

Pa F2 je bolji i od Norda i Realme X3. Ne vidim po kojem kriteriju su oni bolji?

F2 ima bolji display (bolje osvjetljenje, nešto precizniji prikaz boja, čist display bez zubaca i točaka, nord jedino ima 90Hz prednost ali ima bug na displayu ima dosta o tome na internetu, dok je kod Realme IPS matrica), bolju bateriju, bolji SoC, UFS3.1, LPDDR5 8GB verzija, bolja glavna i makro kamera, 8K video, 3.5mm jack, NFC (realme nema), IR port...

 

Mene je koštao 2500kn prije 4 mjeseca i tada za te novce nije bilo ništa ni približno tako dobro.

 

Ovo oko displaya probam kasnije pa napišem, ali nisam u ova 4 mjeseca to primijetio.

 

Foliju nemam to sam odmah bacio i stavio kaljeno staklo i preko njega mi fingerprint radi odlično.

 

MIUI mi ne trza, jednom mi se desilo u ova četiri mjeseca da mi je "pukla" superwallpaper tema pa je pola ekrana bilo prazno, samo sam zaključao mob i otključao i sve je bilo ok. To je sve od bugova što sam vidio.

 

Nekako mi se čini da imam dosta visoke standarde, obično koristim flagship uređaje tipa iPhone 11 Pro Max, Mi 10 Ultra, Note 20 Ultra i ovaj Poco F2 Pro u globalu nije daleko od njih, a opet je jeftiniji nekoliko puta.

 

bloodborne kaže...

Ima previse xiaomijevih app koje su predinstalirane 

a da ne pricamo koliko su nepotrebne..

 

Ako fingerprint ne moze raditi dobro preko folije

ne zelim ni razmisljati kako radi preko kaljenog stakla.

Meni straznji poklopac vibrira oko podrucja zvucnika kad sam npr na yt.

 

Evo ja sam smanjio svjetlinu ekrana i kod mene je zelena tinta primjetna u gornjem djelu ekrana.

 

Edit: evo slike

eh, pa to svaki ROM ima, onda možeš sve što tebi ne treba nazvati bloatware. Instaliraš windowse pa dobiješ Skype, Onedrive, demo Office, XBOX app... bloatwarea onda koliko želiš. Samsung, Huawei, iPhone svi oni imaju prateće aplikacije koje idu uz Android. Ne kužim što to ljudima smeta? Tu su, ako ti trebaju koristiš ih, ako ne ne koristiš ili makneš i to je to.

Meni je super da ne moram svaku sitnicu posebno instalirati, tipa QR kod čitač. Tebi su nepotrebne, ali nekome nisu. Meni je recimo fejs nepotrebna aplikacija pa je dobijem na hrpu uređaja.

 

Fingerprint preko dobrog kaljenog stakla radi bez problema, ta folija nije tu da bi bila stalno, to je samo zaštita dok uređaj ne stigne do korisnika. Kao da kauč koristiš u zaštitnom najlonu, mislim netko i koristi, ali to mu nije namjena. 

 

Kod mene vibracije nema, probao sam volumen na max i zvuk je iznenađujuće stabilan i čist, nema nikakvih vibracija ili fercanja.

 

Jedan i drugi ste kupili mob kod nas?

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ja green tint nisam primjetio dok mi kolega nije napomenuo

onda sam isao isprobati. 

 

Jbg to je mid range, kompromisi.

Da ja sam ga kupio kod nas, tocnije links

3000kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ne cini samo specka mob. Poco f2 ima bolje specke od vecine, ali koristenje mobitela je nesto drugo. Bez problema bi koristio mob sa slabijim komponentama da radi fluidno i nema ekran ko terminali iz 80-ih. :D

Cijena je sad ok, kad je izasao je bila veca. 

Mob sam kupio u Santa domenici.

 

Ovako je zelen ekran kod mene sa ukljucenim anti flickeringom i svjetlinom na 0.

 

EDIT: tipfeleri

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 20:56 (Aelx).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ma mislim mob je sto se mene tice za te pare okej.

Da kamera ima OIS dao bi mu apsolutno best buy.

Mislim da za 3k kn fakat nesto bolje po pitanju iznutrica

se bas i ne moze nac. Ja sam cak varirao mozda i p40p

al dok se ne rijesi sranje s amerima nazalost preskakat cu huawei.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Ma mislim mob je sto se mene tice za te pare okej.

Da kamera ima OIS dao bi mu apsolutno best buy.

Mislim da za 3k kn fakat nesto bolje po pitanju iznutrica

se bas i ne moze nac. Ja sam cak varirao mozda i p40p

al dok se ne rijesi sranje s amerima nazalost preskakat cu huawei.

Mene najviše display nervira, a obzirom da ću sutra otići do Santadomenice, nisam skidao foliju s ekrana pa ne znam jel bi to riješilo problem fingerprint čitača...

Ovo povremeno zastajkivanje je vrlo vjerojatno softverski problem MIUI-a koji se da riješiti ili updateom ili custom romom.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Aelx kaže...
bloodborne kaže...

Ma mislim mob je sto se mene tice za te pare okej.

Da kamera ima OIS dao bi mu apsolutno best buy.

Mislim da za 3k kn fakat nesto bolje po pitanju iznutrica

se bas i ne moze nac. Ja sam cak varirao mozda i p40p

al dok se ne rijesi sranje s amerima nazalost preskakat cu huawei.

Mene najviše display nervira, a obzirom da ću sutra otići do Santadomenice, nisam skidao foliju s ekrana pa ne znam jel bi to riješilo problem fingerprint čitača...

Ovo povremeno zastajkivanje je vrlo vjerojatno softverski problem MIUI-a koji se da riješiti ili updateom ili custom romom.

 Iskreno mislim da tebi nevalja ekran, moj ni najmanje nije zelen, ukljucio sam ono protiv treperenja i smanjio svjetlost na 0 ,i stavio tamni nacin. Nema ni najmanje zelenila ni u trgovini ni kad ukljucin kameru ama bas nigdi. A sta se tice finger vata 99 posto iz prve a mogao bi 100 posto da nekad sam ne stavljam prst s boka.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
nike098 kaže...
Aelx kaže...
bloodborne kaže...

Ma mislim mob je sto se mene tice za te pare okej.

Da kamera ima OIS dao bi mu apsolutno best buy.

Mislim da za 3k kn fakat nesto bolje po pitanju iznutrica

se bas i ne moze nac. Ja sam cak varirao mozda i p40p

al dok se ne rijesi sranje s amerima nazalost preskakat cu huawei.

Mene najviše display nervira, a obzirom da ću sutra otići do Santadomenice, nisam skidao foliju s ekrana pa ne znam jel bi to riješilo problem fingerprint čitača...

Ovo povremeno zastajkivanje je vrlo vjerojatno softverski problem MIUI-a koji se da riješiti ili updateom ili custom romom.

 Iskreno mislim da tebi nevalja ekran, moj ni najmanje nije zelen, ukljucio sam ono protiv treperenja i smanjio svjetlost na 0 ,i stavio tamni nacin. Nema ni najmanje zelenila ni u trgovini ni kad ukljucin kameru ama bas nigdi. A sta se tice finger vata 99 posto iz prve a mogao bi 100 posto da nekad sam ne stavljam prst s boka.

 

 I nisam skidao tvornicku foliju sa ekrana

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ima li smisla reklamirat green tint issue ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
nike098 kaže...
Aelx kaže...
bloodborne kaže...

Ma mislim mob je sto se mene tice za te pare okej.

Da kamera ima OIS dao bi mu apsolutno best buy.

Mislim da za 3k kn fakat nesto bolje po pitanju iznutrica

se bas i ne moze nac. Ja sam cak varirao mozda i p40p

al dok se ne rijesi sranje s amerima nazalost preskakat cu huawei.

Mene najviše display nervira, a obzirom da ću sutra otići do Santadomenice, nisam skidao foliju s ekrana pa ne znam jel bi to riješilo problem fingerprint čitača...

Ovo povremeno zastajkivanje je vrlo vjerojatno softverski problem MIUI-a koji se da riješiti ili updateom ili custom romom.

 Iskreno mislim da tebi nevalja ekran, moj ni najmanje nije zelen, ukljucio sam ono protiv treperenja i smanjio svjetlost na 0 ,i stavio tamni nacin. Nema ni najmanje zelenila ni u trgovini ni kad ukljucin kameru ama bas nigdi. A sta se tice finger vata 99 posto iz prve a mogao bi 100 posto da nekad sam ne stavljam prst s boka.

 

 Moguće da je do ekrana, zato sutra idem u trgovinu reklamirat/vratit.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bloodborne kaže...

Ima li smisla reklamirat green tint issue ? 

Obzirom da je mob kupljen prije 3 dana, po meni ima.

Kao kupac imam pravo vratiti uređaj jer mi se ne sviđa, u ovom slučaju kako ekran radi ako to već nije tvornička greška.

 

Iako planiram još više novaca potrošiti u istom dućanu vjerujem da je u interesu prodavaču da mi odradi povrat i proda skuplji model.

 

A s druge strane ako je voljan može mi otvarat drugi f2 i ako on nema to mogu ga zamjenit samo, u što sumnjam jer mora sve raspakirat i skidat onu prvu zaštitnu foliju.

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Ja bi reklamira jer meni nije normalno da mi je ekran zelen, a i nemas sta izgubit
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice