Xiaomi Poco F2 Pro

poruka: 264
|
čitano: 94.348
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Instalira novi update i sad mi ne radi full screen gestures. Ima ko kakvo rješenje.

I mogu li se vratit na stari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Grancigula kaže...

Instalira novi update i sad mi ne radi full screen gestures. Ima ko kakvo rješenje.

I mogu li se vratit na stari.

 Android 11?

10 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Sa MIUI 12.2.4.0 na 12.0.4.0 ili već neki prije ovog updata.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 23:51 (Grancigula).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Možeš instalirati globalnu verziju 12.2.4.0.RJKMIXM sa Mi Flash, ja sam na globalnoj verziji i nemam tih bugova koji se spominju ali moraš otkljucati bootloader. Vratiti se na prethodnu mislim da ne možeš zbog ARB

Ovdje možeš skinuti rom, mora biti fastboot verzija za Mi Flash https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/lmi/

10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Oče mi brisat slike i podatke ??

 

P.S.  Taman pogleda i instalirana mi je global verzija. Inače koristim Nova launcher i tu mi ne rade full screen gestures i još je donji dio ekrana pokriven 4-5mm.

Na poco launcheru rade normalno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 1:43 (Grancigula).
7 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ekipa , savjet trebam na Pocu F2pro 

neće mi  Google play  ništa instalirati niti ažurirati  niti jednu app. pokušao sam  obrisati  predmemoriju  Google play i resetirati mob ali ništa stalno  je na čekanju , imam dva računa GP

pala mi je ideja da možda obrišem račun pa se ponovo prijavim  .....

 

I dali ste sa Mi mover prebacivali app. sa starog mobitela  na Poco jel to radi dobro.

 

Najljepša vam dala ...

 

😋

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
16OR kaže...
Cesare kaže...

Već je to postavljeno u poco launcheru,ne radi ni broj ni krug,a vidim po netu da mnogima ne radi,nije ispravljeno ni nakon miui nadogradnje.

Udji u postavke, gore u trazilicu ukucaj pristup obavijestima, i upali - ugasi, pa vidi jel radi

 

Otkako koristim poco launcher, zajebavaju, tj nakon restarta il paljenja gasenja nekad rade nekad ne, nema pravila, pa sa gore aktivacijom proradi odmah i uvijek

 Na drugoj slici uopće nemam poco launcher,sve ostale aplikacije imam,uglavnom i dalje ne radi...

13 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Jel moguce zato sto na poco dolazi po defoltu poco launcher?

 

Probaj skini poco launcher posebno sa google playa, pa ga na taj nacin upogonit ako se uopce moze, ne znam, pricam napamet sta mi padne...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Mogu se samo deinstalirati ažuriranja poco launchera,probao sam i sa nova launcher,isto ne radi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Poco F2 Pro

Zanima me koju maskicu koristite za poco f2 pro.

Naručio sam dvije sa Alija i obe bacio u smeće. Jedna  je bila prozirna meka i sve OK osim mjesta za selfi kameru. Tu je pokrivala kameru tako da sam je odmah škartao. Druga mi je neka crna sa metalnim uzorkom, preglomazn i teška. Slike u prillogu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Nemam dotični mob, ali već godinama koristim Nillkin Super Frosted Shield na mobitelima i po meni najbolja maska općenito, jednostavan izgled, čvrsta, nikad problema s izrezima.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
bodija kaže...

Zanima me koju maskicu koristite za poco f2 pro.

Naručio sam dvije sa Alija i obe bacio u smeće. Jedna  je bila prozirna meka i sve OK osim mjesta za selfi kameru. Tu je pokrivala kameru tako da sam je odmah škartao. Druga mi je neka crna sa metalnim uzorkom, preglomazn i teška. Slike u prillogu..

nema puno filozofije

 

il original, nillkin, spigen, il neku trecu brendiranu, od 50kn izvana, 100+kn kod nas

ovako kupovanje jeftinih vidis i sam kako zavrsi, u smecu

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
16OR kaže...
bodija kaže...

Zanima me koju maskicu koristite za poco f2 pro.

Naručio sam dvije sa Alija i obe bacio u smeće. Jedna  je bila prozirna meka i sve OK osim mjesta za selfi kameru. Tu je pokrivala kameru tako da sam je odmah škartao. Druga mi je neka crna sa metalnim uzorkom, preglomazn i teška. Slike u prillogu..

nema puno filozofije

 

il original, nillkin, spigen, il neku trecu brendiranu, od 50kn izvana, 100+kn kod nas

ovako kupovanje jeftinih vidis i sam kako zavrsi, u smecu

 

Ova origi. u pakiranju je toliko tvrda da kad je skidam  imam osjećaj da se rastavlja mobitel a i zaštita oko senzora kamere je nikakva .

Zato mi se najviše sviđa ovaj tip maske sa zaštitom oko kamere sa Alija

ali po cijeni moglo bi biti neko  jeftino smeće.

Čini mi se da ovaj naš shop Smartoprema  ima originalne maske Spigen,Ringke ... po solidnim cijenama .

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 11:10 (MUĆAK).
13 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

nemoj ju skidat :P

 

nillkin opcenito napravi deblje, tj zastiti grbu kamere

 

dobro je kod smartopreme, sto odes u poslovnicu (ako si u mogucnosti) isprobas od ponudjenih sta ti pase

spigen je origigi

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ali express, za 15kn vise nego dobra.

Ak su slike lose, jbg slikane s jednim blast

from the past. Lg g6

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

za sve mobitele već godinama uzimam spigen liquid air masku. cca 120kn na smartoprema.hr

povećan zub oko kamere i ekrana, sa strane nabori za grip, super tekstura na dodir i neupadljiv dizajn, nikad problema oko preciznosti izrade.

minus je jedino kaj taj model nude u crnoj/tamno sivoj boji.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
16OR kaže...

nemoj ju skidat :P

 

nillkin opcenito napravi deblje, tj zastiti grbu kamere

 

dobro je kod smartopreme, sto odes u poslovnicu (ako si u mogucnosti) isprobas od ponudjenih sta ti pase

spigen je origigi

 

 

Ma što nemoj skidati 😂😂😂

 

i nije mi jasno zašto na maskici ne prave prorez gdje je utor za SIM  🤔🤔🤔

ono debilno skroz na skroz 

 nikad ne znaš kad moraš vaditi SIM i onda skidaj masku zbog toga .

Na futrolama je taj problem bar riješen.

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ringke maskicu sam kupio jednom i vise nikad.

Proizvodac za izbjegavat.

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Kad sam ga prvi put uključio baterija je bila na 47%  ispraznio ga do 0 , nakon toga napravio

3 ciklusa  pražnjenja do 0 %

i punjenja do 100 %.  mislim da je to dovoljno za preći na standardni način punjenja od 20 - 90 %.

 

Evo dolje  sličice  zadnjeg ciklusa danas SoT a i ukupne potrošnje način korištenja

You tube,Chrome,Internet radio...

SoT mi se čini  loše ....

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

Kad sam ga prvi put uključio baterija je bila na 47%  ispraznio ga do 0 , nakon toga napravio

3 ciklusa  pražnjenja do 0 %

i punjenja do 100 %.  mislim da je to dovoljno za preći na standardni način punjenja od 20 - 90 %.

 

Evo dolje  sličice  zadnjeg ciklusa danas SoT a i ukupne potrošnje način korištenja

You tube,Chrome,Internet radio...

SoT mi se čini  loše ....

 

 To ti je samo za zadnja 24h.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Kad sam ga prvi put uključio baterija je bila na 47%  ispraznio ga do 0 , nakon toga napravio

3 ciklusa  pražnjenja do 0 %

i punjenja do 100 %.  mislim da je to dovoljno za preći na standardni način punjenja od 20 - 90 %.

 

Evo dolje  sličice  zadnjeg ciklusa danas SoT a i ukupne potrošnje način korištenja

You tube,Chrome,Internet radio...

SoT mi se čini  loše ....

 

 To ti je samo za zadnja 24h.

 

Na što misliš zadnja 24h na SoT ili ....

 

Evo trenutno od zadnjeg punjenja .

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 15:42 (MUĆAK).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

 

Na što misliš zadnja 24h na SoT ili ....

 

Evo trenutno od zadnjeg punjenja .

 Ta statistika ti prikazuje samo zadnja 24h. Recimo ako si napunio mob na 100% i u prva 24h imaš 4h SoT i baterija padne na 60% onda krenu nova 24h i imaš 3h SoT u statistici ćeš vidjeti samo zadnja 24h i tih 3h SoT. Meni baterija zna trajati po 3 dana bez problema, ali morao bi dnevno računati SoT jer mi treći dan prikazuje podatke samo unazad 24h. Možda ja nešto krivo gledam ili radim. 

5 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Konačno riješen problem notifikacija na početnom zaslonu,potrebno preuzeti ovu verziju poco launcher 2.20.1.19.i instalirati.

 https://androidapksfree.com/poco-launcher/com-mi-android-globallauncher/download/

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 11:06 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Cesare kaže...

Konačno riješen problem notifikacija na početnom zaslonu,potrebno preuzeti ovu verziju poco launcher 2.20.1.19.i instalirati.

 https://androidapksfree.com/poco-launcher/com-mi-android-globallauncher/download/

 I ja sam imao problem sa notifikacijama na MIUI Global 12.2.4.0 i nakon instalacije ovoga poco launchera obavijesti su proradile.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Nedavno sam postao vlasnik navedenog uređaja i mogu reći da me oduševio. Gledam zaštitne maske za njega (s naglaskom na zaštitu preko kamera) i za sada sam našao samo 2 ( prozirna i crna - slika ). Da li netko ima preporuku za domaći web shop gdje se takve silikonske maske mogu naći (osim edigital i maskice.hr) ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2021 12:02 (Mario20).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Mario20 kaže...

Nedavno sam postao vlasnik navedenog uređaja i mogu reći da me oduševio. Gledam zaštitne maske za njega (s naglaskom na zaštitu preko kamera) i za sada sam našao samo 2 ( prozirna i crna - slika ). Da li netko ima preporuku za domaći web shop gdje se takve silikonske maske mogu naći (osim edigital i maskice.hr) ?

 

Kupio sam na Smartopremi ovu masku  i zajebao se  , ona odlično štiti modul kamere ali je debela i iza toliko glatka da

 je skliska više nego samo staklo a podeblja i uveća ionako velik mobitel tako da ona original prozirna je bolja od nje .

65 čuna je cijena  ali ne vrijedi ipak ništa neki dan naručio sam ultra tanku prozirnu sa Maskice .hr i još ću negdje kupiti  kaljeno staklo samo za modul kamera .

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Te plastične nikada mi nisu djelovale kao pouzdane (imao sam jednu na huawei p10 lite). Razmišljam o kombinaciji crne silikonske šta štiti modul kamere ( link ) + kaljeno staklo (edge to edge).

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Mario20 kaže...

Te plastične nikada mi nisu djelovale kao pouzdane (imao sam jednu na huawei p10 lite). Razmišljam o kombinaciji crne silikonske šta štiti modul kamere ( link ) + kaljeno staklo (edge to edge).

 

 

Cijena  od  28,00  čuna  😱😱🤔🤔  napiši kakva je .

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Nisan doslovno mislio bas na tu jeftinu, vec na takav model što prekriva kamere. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Ovu na slici što sam ja kupio nije plastika nego neki carbonat izgleda tvrda je i štiti modul kamere tako da ne treba zaštitno staklo za kameru ali ono što vidiš tek kad je kupiš i držiš u ruci je da je glatka nema niti malo hrapavosti  i sam mobitel je tek onda prava cigla  jer ne prati zaobljenost linija mobitela ,

još je teži i naravno uopće se ne vidi boja mobitela .

Mislim da su pogriješili što na POCU  stražnju stranu stakla nisu napravili hrapavijom jer tada bi bio puno sigurniji za držanje .

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice