Xiaomi Mi Note 10

poruka: 233
|
čitano: 62.786
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mariolla79 kaže...

Ja sam isto razmisljao o mi10 ali nekako mi se neisplati davat jos minimalno 1600kn da zamjenim poco f2 pro s mi 10..dobio bi bolju kameru i eirelles punjenje i 2gb rama vise

 90hz i stereo zvučnike si zaboravio...iako po meni zvučnici su svi ionak sranje pa treba dobar bt zvučnik ili sluške ak se sluša muzika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 0:28 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Zaboravio..i to mi ie 2000 soma i ak prodam poco..malo neisplativo a poco je dobar

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Namucio me ovaj mobitel jucer.

Konstatno izbacivao gresko da se ne moze spojit s kamerom.

Tek factory reset pomogao, pa reazuriranje miui12.

 

Ide sada kolegi ocean77 pa nek se on jebe s njim :)

 

 

 

 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
thebatman kaže...

Namucio me ovaj mobitel jucer.

Konstatno izbacivao gresko da se ne moze spojit s kamerom.

Tek factory reset pomogao, pa reazuriranje miui12.

 

Ide sada kolegi ocean77 pa nek se on jebe s njim :)

 

 

 

 

 

 

Vec sam ga imao i bas me zanima koliko cu ovaj puta izdrzati s njim.

12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Android 11 za Mi Note 10 je u testiranju (China Developer ROM). Do kraja godine Stable ROM vjerovatno.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Šuška se da android 11 neće dopuštati custom camera appove...

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 15:15 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

suska se da ih neces moc postavit kao zadane, a instalirat dodatno nema problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
user3468 kaže...

suska se da ih neces moc postavit kao zadane, a instalirat dodatno nema problema.

 Ma onda ok.

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Treba se potrudit za ubit mu bateriju u 24h.

Sve popaljeno, preko 500 fotki i videa snimljeno. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Da..brutalna mu je baterija..imao pa znam..na poco f2 pro mi netraje yoliko ali isto nije za bacit..manja batka 470 i sd 865...ali opet buno bolje drzi nego kod frenda sna s20+..cak mi je i malo zao sto sam presao na poco f2 ..mi note mi ke jako dobar bio...meni nkegov sd nije bio toliko bitno slabiji od 865

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 15:41 (mariolla79).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
thebatman kaže...

Treba se potrudit za ubit mu bateriju u 24h.

Sve popaljeno, preko 500 fotki i videa snimljeno. 

e sad, nije da ti nisam to već davnije rekao 

odličan mob, za te novce nema boljeg seta kamera i uz to izvrsna baterija.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mzopg kaže...
thebatman kaže...

Treba se potrudit za ubit mu bateriju u 24h.

Sve popaljeno, preko 500 fotki i videa snimljeno. 

e sad, nije da ti nisam to već davnije rekao 

odličan mob, za te novce nema boljeg seta kamera i uz to izvrsna baterija.

 Jel mu još treba 3 godine da procesuira sliku radi "tanjeg" proca...ili su to riješili??

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 21:35 (gnomisa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
gnomisa kaže...
mzopg kaže...
thebatman kaže...

Treba se potrudit za ubit mu bateriju u 24h.

Sve popaljeno, preko 500 fotki i videa snimljeno. 

e sad, nije da ti nisam to već davnije rekao 

odličan mob, za te novce nema boljeg seta kamera i uz to izvrsna baterija.

 Jel mu još treba 3 godine da procesuira sliku radi "tanjeg" proca...ili su to riješili??

 Ne treba radi jako brzo posebno sa gcamom, jedino za 108MP treba koja sekunda dok je spremi, ali to je normalno i na jačim procesorima. Popeglali su ga u međuvremenu vrhunski.

10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Telefon nece oborit nikakve rekorde u brzini, ali u odnosu na stanje kad je izisao, sada je to sasvim dobar user experience.

 

Miui12 sam bio testirao na mi9/9t seriji i nije mi radio dobro kao ovde.

 

Al iskreno, za smjesne pare koje sam ga dobio i  s obzirom da mi dozvoljava pucanje ovakvih fotki:

 

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50258296572/in/dateposted/

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50264586103/in/dateposted/

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50293688057/in/dateposted/

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50292859468/in/dateposted/

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50261401953/in/dateposted/

https://www.flickr.com/photos/181609696@N07/50261402528/in/dateposted/

 

 

I s obzirom da na kraju dana kad ga tarem, sve ukljuceno: wifi, gps, 4g, lokacija, bt sat spojen, always on, svjetlina na max itd, imam 8h SOT sa 20% baterije još preostalo... Apsolutno me nije briga što nije najbrži na svijetu.

 

Čak razmišljam da odustanem od nabave mi10 pro ili ultra jer ne igram igre, a ovaj je za svakodnevnicu savrseno optimiziran.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 10

Odlično!

I dalje mi nije jasno kak mi10 nema telefoto a ovaj ima...još i bolja batka..

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 9:54 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Zato Mi Note 10 nema Snapdragon 8XX. Morali su negdje napraviti kompromis ;)

Baš sam jučer bio malo u šetnji, na kraju sam POCO F2 Pro samo spremio u džep i nije mi se ni dalo fotkat s njim, Mi Note 10 je jednostavno sve što mi treba.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Cromaki kaže...

Zato Mi Note 10 nema Snapdragon 8XX. Morali su negdje napraviti kompromis ;)

Baš sam jučer bio malo u šetnji, na kraju sam POCO F2 Pro samo spremio u džep i nije mi se ni dalo fotkat s njim, Mi Note 10 je jednostavno sve što mi treba.

 Jel znas jesu u cn romove dodali light painting i astro?

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
thebatman kaže...

 Jel znas jesu u cn romove dodali light painting i astro?

 Ti long exposure presetovi su samo za POCO F2 Pro/Redmi K30 Pro, nisam vidio na ostalim uređajima.

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Cromaki kaže...
thebatman kaže...

 Jel znas jesu u cn romove dodali light painting i astro?

 Ti long exposure presetovi su samo za POCO F2 Pro/Redmi K30 Pro, nisam vidio na ostalim uređajima.

 Vidim da kolege rusi djele slike s mi note 10 s tim fukcijama vec, tako da ima negdje 😂

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Možda su dodali u ovom zadnjem buildu na Android 11, ja ga nisam instalirao jer mi treba funkcionalan uređaj za DJI Go aplikaciju, još ne radi na Android 11 pa zato držim MN10 na MIUI 12 stable trenutno

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
Cromaki kaže...

Zato Mi Note 10 nema Snapdragon 8XX. Morali su negdje napraviti kompromis ;)

Baš sam jučer bio malo u šetnji, na kraju sam POCO F2 Pro samo spremio u džep i nije mi se ni dalo fotkat s njim, Mi Note 10 je jednostavno sve što mi treba.

 Jasno je to. Samo nije jasno zakaj njihov top model u 2020oj nema telefoto. I onda još u jeftiniji uređaj stave I telefoto. Ovak ispada ako nisi klinjo hardcore gejmer note 10 je bolji izbor. Puno bolji. Danas igrom slučaja i poznanstava imao prilike side by side note Mi 10, Mi10, poco f2 pro (bratov), moj Mi9 i Huawei P30 pro. Daleko najelegantniji i najljepši je P30 pro. Poco I note 10 su debele svinje i u ruci se osjeti težina. Mi10 nisam imao takav osjećaj iako je solidno težak ali u ruci se ne čini takav.

U biti koliko para toliko muzike. Nemaš top model imaš ciglu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 17:14 (gnomisa).
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Tko o cemu gnomisa o tezini

P 30 pro je izasao kad? prije vise od godinu, da je bio p40 pro, sta bi onda govorio o tezini i debljini? Imas top model imas ciglu

NHF

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 17:31 (16OR).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Brate 5200mah, jos najbolje da nije tezak.

Težinu telefona nakon 3h koristenja apaolutno zanemaris i u ruci ti je ko svaki drugi, ne treba plakat oko toga. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
thebatman kaže...

Brate 5200mah, jos najbolje da nije tezak.

Težinu telefona nakon 3h koristenja apaolutno zanemaris i u ruci ti je ko svaki drugi, ne treba plakat oko toga. 

 Ja cijelo vrijeme iznosim svoje i samo svoje mišljenje. Kao i svi drugi. Jasno da svako ima svoje afinitete. Kapacitet baterije ne znači nužno težak mob, imamo primjere jelte.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 19:04 (gnomisa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
gnomisa kaže...
Cromaki kaže...

Zato Mi Note 10 nema Snapdragon 8XX. Morali su negdje napraviti kompromis ;)

Baš sam jučer bio malo u šetnji, na kraju sam POCO F2 Pro samo spremio u džep i nije mi se ni dalo fotkat s njim, Mi Note 10 je jednostavno sve što mi treba.

 Jasno je to. Samo nije jasno zakaj njihov top model u 2020oj nema telefoto. I onda još u jeftiniji uređaj stave I telefoto. Ovak ispada ako nisi klinjo hardcore gejmer note 10 je bolji izbor. Puno bolji. Danas igrom slučaja i poznanstava imao prilike side by side note Mi 10, Mi10, poco f2 pro (bratov), moj Mi9 i Huawei P30 pro. Daleko najelegantniji i najljepši je P30 pro. Poco I note 10 su debele svinje i u ruci se osjeti težina. Mi10 nisam imao takav osjećaj iako je solidno težak ali u ruci se ne čini takav.

U biti koliko para toliko muzike. Nemaš top model imaš ciglu.

Pa top model je Mi 10 Pro i on ima teleobjektiv.

 

Ovo po pitanju težine ja sam stvarno stekao dojam da će mi ruka otpasti kad mi je stigao Poco F2 Pro, uzmem ga u ruku i telefon leži super, razlika u težini zanemariva. Barem meni. Čak mi je draže da uređaj ima onu jednu težinu, a ne da je kao komad prazne plastike.

 

Nakon toga ga je žena preuzela i pitao sam je nakon nekog vremena je li velik, težak bla bla i ona kaže da je super i da nema nikakvih problema sa dimenzijama i težinom. Prije toga je imala Mi A1 i Mi A3.

Malo bučice u ruke i vježbati. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
mzopg kaže...
gnomisa kaže...
Cromaki kaže...

Zato Mi Note 10 nema Snapdragon 8XX. Morali su negdje napraviti kompromis ;)

Baš sam jučer bio malo u šetnji, na kraju sam POCO F2 Pro samo spremio u džep i nije mi se ni dalo fotkat s njim, Mi Note 10 je jednostavno sve što mi treba.

 Jasno je to. Samo nije jasno zakaj njihov top model u 2020oj nema telefoto. I onda još u jeftiniji uređaj stave I telefoto. Ovak ispada ako nisi klinjo hardcore gejmer note 10 je bolji izbor. Puno bolji. Danas igrom slučaja i poznanstava imao prilike side by side note Mi 10, Mi10, poco f2 pro (bratov), moj Mi9 i Huawei P30 pro. Daleko najelegantniji i najljepši je P30 pro. Poco I note 10 su debele svinje i u ruci se osjeti težina. Mi10 nisam imao takav osjećaj iako je solidno težak ali u ruci se ne čini takav.

U biti koliko para toliko muzike. Nemaš top model imaš ciglu.

Pa top model je Mi 10 Pro i on ima teleobjektiv.

 

Ovo po pitanju težine ja sam stvarno stekao dojam da će mi ruka otpasti kad mi je stigao Poco F2 Pro, uzmem ga u ruku i telefon leži super, razlika u težini zanemariva. Barem meni. Čak mi je draže da uređaj ima onu jednu težinu, a ne da je kao komad prazne plastike.

 

Nakon toga ga je žena preuzela i pitao sam je nakon nekog vremena je li velik, težak bla bla i ona kaže da je super i da nema nikakvih problema sa dimenzijama i težinom. Prije toga je imala Mi A1 i Mi A3.

Malo bučice u ruke i vježbati. 

 Istina, sad sam zapao u godine i daleko sam od utreniranog ali godinama sam išao u teretanu čak i na natjecanja a tada sa 18g i samo 75kg dizao 125 kg na bech bez beda. Mislim da sam samo postao malo pičkica po tom pitanju odn. moj komoditet se mijenja kako sam stariji.

Nego, svakako je lakši mobitel ugodnije nositi u džepu po ljeti inače mora ići torbica a onda je tu malo i pederluka. Nikako nije savršeno. U svakom slučaju ja ne vredjam tuđa mišljenja a pomalo je komično gledati mladce kak se vređaju na komentare o njihovom najdražem mobaću. Millenijalsi.

Osim težine ja sam spomenio i "premium feel" koji sam skužio samo kod Mi10 i P30 pro. Čim je mob teži i deblji sa onim grbama iza meni je to malo jeftinije. Odn. takav je dojam samo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 20:13 (gnomisa).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
gnomisa kaže...

 Istina, sad sam zapao u godine i daleko sam od utreniranog ali godinama sam išao u teretanu čak i na natjecanja a tada sa 18g i samo 75kg dizao 125 kg na bech bez beda. Mislim da sam samo postao malo pičkica po tom pitanju odn. moj komoditet se mijenja kako sam stariji.

Nego, svakako je lakši mobitel ugodnije nositi u džepu po ljeti inače mora ići torbica a onda je tu malo i pederluka. Nikako nije savršeno. U svakom slučaju ja ne vredjam tuđa mišljenja a pomalo je komično gledati mladce kak se vređaju na komentare o njihovom najdražem mobaću. Millenijalsi. Nema tu pomoći.

Ajde barem si svjestan situacije, dobra pozicija za promjene. 

 

Meni ne pada na pamet gurati ove današnje mobitele u džepove, možda nekoga raduje 16cm u džepu, mene nikako ne. Postoje danas lijepe šminkerske i poslovne torbice pa se koriste za takve stvari. Pa da ga stavim u džep i sjednem ode mob u 3pm. 

 

Naravno da tanji uređaj djeluje više premium, uspoređivao sam Mi A1 koji je low budget sa Poco F2 Pro i razlika je 1.6mm u debljini ali se vidi, posebno jer kamere dodatno strše pa je to i veća razlika i Mi A1 djeluje kad se gleda bočno modernije, ali s druge strane uvijek bi uzeo tih 1.6mm na račun daleko bolje baterije i kamere.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 20:16 (mzopg).
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Joj ja sam koristio mi max 3, on mi je bio na rubu al zacas se navikens 😂

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi Note 10

Ewo ak koga zanima mjenjam.poco f2 natrag bi na mi note 10...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 10
E neces razbojnice 😁
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Xiaomi Mi Note 10
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice