Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

poruka: 16
|
čitano: 1.433
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Xiaomi best buy model

Pozdrav , kupujem Xiaomi redmi mob u cjenovnom rangu oko 1500 do 2000 kuna. Koji model bi bio najbolja kupnja ? Zapeo mi za oko11 4/128 , nađe se na akciji po 1500 kuna . Čak i gledam starije modele od 9 na dalje, ako ima tko kakvu preporuku ..

0 0 hvala 0
9 godina

bio ti je Redmi Note 11pro (not 5g) za 2099kn na akcijama ovih dana (abrakadabra mislim)

ima i Poco x3 nfc u tom rangu također

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 23:27 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
Ne X3 NFC, bolji je X3 Pro milijun puta.

Ili M4 ili koji je već po redu
21 mjesec
Re: Xiaomi best buy model
jkopinic kaže...

Pozdrav , kupujem Xiaomi redmi mob u cjenovnom rangu oko 1500 do 2000 kuna. Koji model bi bio najbolja kupnja ? Zapeo mi za oko11 4/128 , nađe se na akciji po 1500 kuna . Čak i gledam starije modele od 9 na dalje, ako ima tko kakvu preporuku ..

Redmi note 9 pro, fantastican, od zaslona, baterije i opcenito trajnosti! Uzmes 6/128gb verziju za manje od 2000kn

https://www.91mobiles.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-128gb-price-in-india

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 0:43 (Boris grozni).
9 godina

je, al x3pro nije u tom budžetu trenutno

i skroz je dobar i nfc (šogorica ga ima)

žena ima rn9pro - isto dost dobar mob, a platila ga je 1300kn prije pol godine na nekoj akciji (6\64)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 1:48 (60nine).
6 mjeseci
Re: Xiaomi best buy model

delete...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 2:50 (Netherwind).
5 godina
X3 Pro često padne ispod ili blizu 2000 kn i za te novce je stvarno dobar ulov, i vidno bolji u radu od običnog X3.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 11:19 (robogo).
6 godina

A mi 11 lite 5G?

Ima slabiji SOC od X3 pro, ali ako kolega nije mobilni gamer onda mu je svejedno, a ovaj dosta bolji mob općenito.

pan y agujas

1 0 hvala 0
9 godina

čovjek vjerojatno nije gamer čim traži mob u tom cjenovnom rangu :)

zaboravih reći da onaj RN11pro pada ispod 2000kn sa kodom na Abrakadabri koji još vrijedi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Mozda Poco M4 PRO 4g varijanta?

15 mjeseci
60nine kaže...

čovjek vjerojatno nije gamer čim traži mob u tom cjenovnom rangu :)

zaboravih reći da onaj RN11pro pada ispod 2000kn sa kodom na Abrakadabri koji još vrijedi...

a što na Redmi note 9 pro (6 Gb) ne može gejmati ?

koju igru ?

ima sam ga dvije godine, i iako ne volim gejmati na mobitelu, za 90% igrica je dovoljan, ima ih tek nekoliko koje traže brži CPU, (i one malo zapinju, ali nebitno).

instalirao sam ih desetak za probu, i uredno rade.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
9 godina
Zaporožac kaže...

a što na Redmi note 9 pro (6 Gb) ne može gejmati ?

koju igru ?

ima sam ga dvije godine, i iako ne volim gejmati na mobitelu, za 90% igrica je dovoljan, ima ih tek nekoliko koje traže brži CPU, (i one malo zapinju, ali nebitno).

instalirao sam ih desetak za probu, i uredno rade.

nisam rekao da ne može, kaj je najbolje - i sam sam gore rekao da je to odličan mob dan danas, a pogotovo je bio za 1300ak kn koliko je koštao novi prije pol godine na akciji

velim, žena ga ima, al nisam probao neke zahtjevnije igre pokrenut na njemu - al vjerojatno radi normalno pošto je dost dobar procesor unutra...

11 godina

za te bi pare bi se mogao naci i Xiaomi 11 Lite 5G NE

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are

0 0 hvala 0
11 godina

Vidim mnogi miješaju modele, T, Redmi Note, Redmi Note  Pro, Redmi Note Lite, Mi, X3,4 M etc.

Zato neću komentirati puno, nego reći da Redmi Note PRO 11 ima ARM GPU/CPU, 120Hz, i Amoled ekran, te 100 eura više za takav mob se po meni i više nego isplati dati. 

Link: https://www.racunalo.com/usporedilica/xiaomi-redmi-note-11-pro-vs-xiaomi-redmi-note-9-pro/

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 7:57 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
fer-de-lance kaže...

A mi 11 lite 5G?

Ima slabiji SOC od X3 pro, ali ako kolega nije mobilni gamer onda mu je svejedno, a ovaj dosta bolji mob općenito.

Vrlo vrlo solidan izbor. Na kraju sam osobno odabrao A52s ispred Mi 11 Lite 5G zbog optičke stabilizacije u kameri.

11 godina
Bok ekipo, ako sam promašio podforum molim premještaj. Također sam u potrazi za Xiaomi mobitelom ali do iznosa 3000-3500 krznenih. Preferencija mi je Mi serija ali ako nudi bolje za istu cijenu može i Poco i Redmi serija. Sad imam Mi note 10 pro, i ne bi volio downgrade po pitanju kamere. Barem da je približno ista i da obavezno ima OIS. Gaming skoro da i ne koristim, znači surfanje i office... Iskreno, pogubio sam se u tim silnim oznakama i slovima u modelu, neznam što da više gledam, pa molim vašu pomoć.

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice