Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

poruka: 16
|
čitano: 4.699
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi best buy model

Pozdrav , kupujem Xiaomi redmi mob u cjenovnom rangu oko 1500 do 2000 kuna. Koji model bi bio najbolja kupnja ? Zapeo mi za oko11 4/128 , nađe se na akciji po 1500 kuna . Čak i gledam starije modele od 9 na dalje, ako ima tko kakvu preporuku ..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

bio ti je Redmi Note 11pro (not 5g) za 2099kn na akcijama ovih dana (abrakadabra mislim)

 

ima i Poco x3 nfc u tom rangu također

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 23:27 (60nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
Ne X3 NFC, bolji je X3 Pro milijun puta.

Ili M4 ili koji je već po redu
3 godine
offline
Re: Xiaomi best buy model
jkopinic kaže...

Pozdrav , kupujem Xiaomi redmi mob u cjenovnom rangu oko 1500 do 2000 kuna. Koji model bi bio najbolja kupnja ? Zapeo mi za oko11 4/128 , nađe se na akciji po 1500 kuna . Čak i gledam starije modele od 9 na dalje, ako ima tko kakvu preporuku ..

 Redmi note 9 pro, fantastican, od zaslona, baterije i opcenito trajnosti! Uzmes 6/128gb verziju za manje od 2000kn

https://www.91mobiles.com/xiaomi-redmi-note-9-pro-128gb-price-in-india

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 0:43 (Boris grozni).
10 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

je, al x3pro nije u tom budžetu trenutno

i skroz je dobar i nfc (šogorica ga ima)

 

žena ima rn9pro - isto dost dobar mob, a platila ga je 1300kn prije pol godine na nekoj akciji (6\64)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 1:48 (60nine).
6 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
X3 Pro često padne ispod ili blizu 2000 kn i za te novce je stvarno dobar ulov, i vidno bolji u radu od običnog X3.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2022 11:19 (robogo).
7 godina
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

A mi 11 lite 5G?

Ima slabiji SOC od X3 pro, ali ako kolega nije mobilni gamer onda mu je svejedno, a ovaj dosta bolji mob općenito.

 

pan y agujas
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

čovjek vjerojatno nije gamer čim traži mob u tom cjenovnom rangu :)

 

zaboravih reći da onaj RN11pro pada ispod 2000kn sa kodom na Abrakadabri koji još vrijedi...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

Mozda Poco M4 PRO 4g varijanta?

2 godine
online
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
60nine kaže...

čovjek vjerojatno nije gamer čim traži mob u tom cjenovnom rangu :)

 

zaboravih reći da onaj RN11pro pada ispod 2000kn sa kodom na Abrakadabri koji još vrijedi...

a što na Redmi note 9 pro (6 Gb) ne može gejmati ?

koju igru ?

 

ima sam ga dvije godine, i iako ne volim gejmati na mobitelu, za 90% igrica je dovoljan, ima ih tek nekoliko koje traže brži CPU, (i one malo zapinju, ali nebitno).

instalirao sam ih desetak za probu, i uredno rade.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
10 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
Zaporožac kaže...

a što na Redmi note 9 pro (6 Gb) ne može gejmati ?

koju igru ?

 

ima sam ga dvije godine, i iako ne volim gejmati na mobitelu, za 90% igrica je dovoljan, ima ih tek nekoliko koje traže brži CPU, (i one malo zapinju, ali nebitno).

instalirao sam ih desetak za probu, i uredno rade.

 

nisam rekao da ne može, kaj je najbolje - i sam sam gore rekao da je to odličan mob dan danas, a pogotovo je bio za 1300ak kn koliko je koštao novi prije pol godine na akciji

velim, žena ga ima, al nisam probao neke zahtjevnije igre pokrenut na njemu - al vjerojatno radi normalno pošto je dost dobar procesor unutra...

12 godina
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

za te bi pare bi se mogao naci i Xiaomi 11 Lite 5G NE

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

Vidim mnogi miješaju modele, T, Redmi Note, Redmi Note  Pro, Redmi Note Lite, Mi, X3,4 M etc.

 

Zato neću komentirati puno, nego reći da Redmi Note PRO 11 ima ARM GPU/CPU, 120Hz, i Amoled ekran, te 100 eura više za takav mob se po meni i više nego isplati dati. 

 

Link: https://www.racunalo.com/usporedilica/xiaomi-redmi-note-11-pro-vs-xiaomi-redmi-note-9-pro/

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2022 7:57 (Luka123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
fer-de-lance kaže...

A mi 11 lite 5G?

Ima slabiji SOC od X3 pro, ali ako kolega nije mobilni gamer onda mu je svejedno, a ovaj dosta bolji mob općenito.

 

Vrlo vrlo solidan izbor. Na kraju sam osobno odabrao A52s ispred Mi 11 Lite 5G zbog optičke stabilizacije u kameri.

13 godina
offline
Re: Xiaomi mob , best buy do 2000 kn
Bok ekipo, ako sam promašio podforum molim premještaj. Također sam u potrazi za Xiaomi mobitelom ali do iznosa 3000-3500 krznenih. Preferencija mi je Mi serija ali ako nudi bolje za istu cijenu može i Poco i Redmi serija. Sad imam Mi note 10 pro, i ne bi volio downgrade po pitanju kamere. Barem da je približno ista i da obavezno ima OIS. Gaming skoro da i ne koristim, znači surfanje i office... Iskreno, pogubio sam se u tim silnim oznakama i slovima u modelu, neznam što da više gledam, pa molim vašu pomoć.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mob , best buy do 2000 kn

Ja tražim mobitel za otprilike pola budžeta iz naslova, dakle 1000 kn.

Da vas ne gnjavim sa pitanjem koji valja u tom rangu, jer su jasno svi basic, zanima me zapravo imaju li u tom cjenovnom rangu ikakvih posebnih nedostataka za ultrabasic korištenje.

 

Kupujem za mater, penzija, sve šta radi je WhatsApp i Viber poruke, i slike unučadi, torti i sl sa frendicama, tu i tamo poziv u inozemstvo preko tih app sa rodbinom, i čitanje novina. Klasika za tu dob.

 

Najbitnije su dvije stvari, da nema štekanja/lag za basic usera, jer onda ona krene stiskat sve živo misleći da ne radi, pa ode sve kvragu, i da joj traje bar 4-5g, u smislu da ne zastare aplikacije radi verzije Androida.

 

Šajomi bi bio poželjan, već ga ima (6g star), muka jo iovako šta mora mijenjat, pa ajde bar da je ista marka...blizu 70te, šta se može.

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice