Xiaomi A2

poruka: 94
|
čitano: 35.478
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Tallahassee kaže...
....kako si iskopao fm radio, ako nije tajna?....ja nakon nadogradnje na devetku radija nemam..... mob je kupljen kod nas? moj je.... ima li to veze?....

 Restart nakon nadogradnje i pojavi se FM radio i ove druge sitne novotarije, isto je kupljen u Hr

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Mi A2, 9-tka gore, kupljen u Linksu, verzija 6/128gb, ja FM radio ne mogu naci, probao ovdje sto pise restart, mada sam ga vec bio resetirao nakon nadgradnje.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Najbolja stvar kod ovog mobitela što sam ga proslijedio dalje,često je zastajkivao,smrzavao iako je u osnovi solidan uređaj...

 
0 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Jeli ko ima problema sa nadoplatom bona na tomatu. Stalno mi izbacuje conection problem or invalid MMI code. Isto mi je i kad kucam *101#.
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Zaboravio sam napisat da se ovaj problem ne javlja kad karticu prevacim u stari Redmi note 3
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Duplo
Sat fan
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 23:35 (Roko B).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Duplo
Sat fan
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 23:34 (Roko B).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Problem je izgleda u tomatu, kad stavim 3g radi a na 4g nece
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Roko B kaže...
Problem je izgleda u tomatu, kad stavim 3g radi a na 4g nece

Možda da probaš ručno apn upisati?

Na bonbonu je to znao biti problem kad ljudima nije htio internet raditi kako treba.

7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Probat cu i to.
Nemaju automatske za ovaj mob pa ako neko ima bio bih zahvalan da postavi ovde jer tamo na njihovoj stranici mi nije bas sve jasno di sta upisat.
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Roko B kaže...
Probat cu i to.
Nemaju automatske za ovaj mob pa ako neko ima bio bih zahvalan da postavi ovde jer tamo na njihovoj stranici mi nije bas sve jasno di sta upisat.

Sjecam se kad sam i ja bio na tomatu, nikako da mi internet proradi, zvao ih trazio postavke, oni provjerili, vele mora da mi mobitel onda ne valja.
Probao upisati postavke od Vipa (danasnji A1), internet proradio odmah.

14 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Upišeš ručno pod APN data.vip.hr
Tako je kod mene na tomatu.
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Tako mi je upisano ostavit cu na 3g dok sve radi. Valjda ce sredit za koji dan.
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

U mene je trebalo stavit kvačicu na ht,internet.hr na tcomu,u APNu,tek mi je tad proradio internet,dok na pocophonu sam morao sve upisati ručno...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Roko B kaže...
Problem je izgleda u tomatu, kad stavim 3g radi a na 4g nece

 Od nedavno imam A2 Lite...

Ista stvar...

5 godina
offline
Re: Xiaomi A2

Meni je isto bio problem na bonbonu. Sam sam napravio novi apn internet.ht.hr i sad radi. Stari je bio web.htgprs.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 15:09 (StonedAssassin).
6 godina
offline
Re: Xiaomi A2

+1. Radilo je sve ok do prije par dana. Vjerovatno je neki update zeznuo stvar. Ako netko ima rješenje molim da ga posta.

7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Mjenjao sam ja i apn ali opet nije htjelo. Izgleda da se ne ljube A2 lite i tomato
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi A2

Ajd probaj pod apn staviti samo tomato a pod MMSC http://m.tomato.com.hr

6 godina
offline
Re: Xiaomi A2

meni se ipak čini da je to shebao neki update pošto je meni sve radilo normalno do nedavno i nisam mijenjao nikakve apn ili sl. postavke.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi A2
Kupio novi A2lite, stavio Tomato bon karticu i sve radi kako treba. Povukao je sve update i dalje sve radi normalno.

16 godina
offline
Xiaomi A2

Da li A2 Lite ima problema sa sporom memorijom ili je ta lutrija samo kod A2?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Ima još sporiji procesor...

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Ima jos netko problema s mikrofonom?

Recimo kod skype poziva mikrofon svako toliko ne snima zvuk sa moje strane. Ja sve cujem a osoba preko mene ne.

Svasta sam googlao i probao, ali nista ne pomaze.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi A2

Jeli vam radi 4G+ na A1 ili T-com bonbon ili tomato ili vam samo piše 4G?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi A2

Vrlo dobar mobitel što se tiče hardvera za novce koje košta. Kamera je sasvim ok, nemam nikakvih problema sa zastajkivanjem, appovi mi nikada ne "ispadaju" iz memorije. Jedino je baterija ispod prosjeka.

 

Ali što se tiče softvera, mobitel je bože sačuvaj, i to još s obzirom da je uključen u Android One projekt.

Prvo je tu problem sa sporom memorijom i brisanjem cachea aplikacija. Radi se o softverskom problemu te je i moj uređaj pogođen sa tim. Navedeni problem je riješen u gotovo svim custom romovima i ne događa se ni na MIUIu ako konvertirate u Mi 6X.

 

Iako ažuriranja dolaze skoro svaki mjesec, često dođu na kraju mjeseca umjesto na početku i stvore još hrpu novih problema. Od 12 mjeseca (prvo ažuriranje na PIE) postojao je problem sa preljevanjem boja, sivi gradienti su patili najgore i problem je tek riješen u ažuriranju za ožujak. Da stvar bude gora to ažuriranje je donilo još hrpu novih problema, nestanak 4g opcije i sličnih stvari pa su povukli ažuriranje i došlo je skroz krajem trećeg mjeseca.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2

Ja na a2 lite imam problem sa "ispadanjem" aplikacija iz memorije.


Jako je iritantno, koristim neku app, prebacim se u drugu, vratim se u prethodnu i ona se pokreće isponova umjesto da ostane gdje sam stao.. Nekad je tako izraženo da se desi odmah čim napustiš app i vratiš se u nju 0,5 sekundi kasnije..

5 godina
offline
Xiaomi A2

Najavljuje se a3,ovaj a2  je totalni promašaj,možda najlošiji xiaomi mobitel dosada...ima problema i sa hvatanjem signala,srećom sam ga poklonio...l

 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi A2

Xiaomi A2 lite, od zadnjeg updatea koji sam napravio prije par dana nemam vise double tap to wake opciju. Sad ne znam jel su maknuli taj feature ili se ugasio tokom updatea, ali ja ne mogu nigdje pronaci opciju da ga ponovno ukljucim. Ima tko iskustva s ovim problemom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Avensac kaže...

Ja na a2 lite imam problem sa "ispadanjem" aplikacija iz memorije.


Jako je iritantno, koristim neku app, prebacim se u drugu, vratim se u prethodnu i ona se pokreće isponova umjesto da ostane gdje sam stao.. Nekad je tako izraženo da se desi odmah čim napustiš app i vratiš se u nju 0,5 sekundi kasnije..

 Ja imam isti taj problem na Mi A1 ali samo ponekad. Si uspio riješiti?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice