Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 443.956
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dario7 kaže...
Svee više negativnih komentara za p40p
A bas danas dogovorio zamjenu mi10 za zapakirani p40p.

😳
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 10:07 (R36).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
Dario7 kaže...
Svee više negativnih komentara za p40p
A bas danas dogovorio zamjenu mi10 za zapakirani p40p.

😳

 Javio sam se, rekao si da imam Mi10 pro da bi se zamjenio.

Imaš stranicu ili dvije prije.

 

Jbga ovo je novi zapakirani, lakše ću ga prodat.

 

Susjedi smo, po slikama koje si stavljao ti si negdje oko Grižanske jel tak?

Ja rođen i cijeli život u ZG Dubrava :) , prije par godina preselio sa ženom u Sesvete.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 10:16 (Dario7).
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nema ljutnje ja sam sirotinja 😂

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

širokokutna za ove na brdu... smijeh.

ultawide sa dobrim AF je puno praktičniji i realno više iskoristiv od ovih 2/5 MP macro šrotova i 10x nebuloza. ako već treba bit telefoto onda je 3x sa OIS sweetspot. 

 

 

 

 

yippee ki-yay
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dario7 kaže...
R36 kaže...
Dario7 kaže...
Svee više negativnih komentara za p40p
A bas danas dogovorio zamjenu mi10 za zapakirani p40p.

😳

 Javio sam se, rekao si da imam Mi10 pro da bi se zamjenio.

Imaš stranicu ili dvije prije.

 

Jbga ovo je novi zapakirani, lakše ću ga prodat.

 

Susjedi smo, po slikama koje si stavljao ti si negdje oko Grižanske jel tak?

Ja rođen i cijeli život u ZG Dubrava :) , prije par godina preselio sa ženom u Sesvete.

 

 

 Susjedi.

 

Da Dubrava, žena mi je iz Sesveta.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
🥳
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...

Ako je Xiaomi Apple pa onda sam ja Brad Pitt.

 

Nema veće gluposti od 2x i 3x zoom. Ako već hoću zoom, onda neka to bude 5x ili 10x.

 

A baljezganje o portretima, kao da Vam je s 2x i 3x 50% slika portret.

 

Širokokutna i panorama je ok ako živiš na brdu. 

 

  imaš score 4 od 4.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

A MIUI 12 je stvarno iOs klon. To mislim na najbolji mogući način :D

Baš su fino notification shade animaciju "preuzeli" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...

Ako je Xiaomi Apple pa onda sam ja Brad Pitt.

 

Nema veće gluposti od 2x i 3x zoom. Ako već hoću zoom, onda neka to bude 5x ili 10x.

 

A baljezganje o portretima, kao da Vam je s 2x i 3x 50% slika portret.

 

Širokokutna i panorama je ok ako živiš na brdu. 


😳

 Kolega pusti ove priće hakera s gcamom.

 

 

I sta raditi sa tom 5 i 10X...ako to prevedes u mm to ti je 125mm i cca 240mm.

Nadje se pokoja situacija i za to, ali su rijetke.

Ja sam skuzio da imam vise fotki sa 50mm i 94mm nego sa 25mm i primarnom kamerom.

Cak i ova 94mm koja je inace 8MP ako se rastegne na 125mm uz odredjeni pad rezolucije na 5MP dobro dodje i mi mozemo po potrebi otici sa tih nativnih 94mm na 125mm i imat cemo odlican IQ, a ti sa 125mm ne mozes na 94mm koja je taman.

Ti da bi dosao na 94mm (ekvivalent ove 3.7X na Mi 10 PRO) moras ici na glavnu kameru koja je 23mm i digitalno zoomirati skroz do 94mm pri cemu ces dobiti drek od IQ...isto vrijedi i za 50mm koju takodjer nemas.

 

Problem je sto ovo ljudi ne kuze i misle kako je P40 PRO nekakav ultimativni camera phone, a Mi10 PRO (ili Mi Note 10) su daleko svestraniji camera mobiteli.

 

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Mi 10 za 540$ (3500kn) s dostavom

 

kupon: BGMI10ANN

LINK

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10

carina se pe plaća.?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

Mi 10 za 540$ (3500kn) s dostavom

 

kupon: BGMI10ANN

LINK

 Pokusao sam naruciti ali kad na polju gdje tipkam adresu utipkam ovaj kupon samo me odjebu 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Ako je Xiaomi Apple pa onda sam ja Brad Pitt.

 

Nema veće gluposti od 2x i 3x zoom. Ako već hoću zoom, onda neka to bude 5x ili 10x.

 

A baljezganje o portretima, kao da Vam je s 2x i 3x 50% slika portret.

 

Širokokutna i panorama je ok ako živiš na brdu. 


😳

 Kolega pusti ove priće hakera s gcamom.

 

 

I sta raditi sa tom 5 i 10X...ako to prevedes u mm to ti je 125mm i cca 240mm.

Nadje se pokoja situacija i za to, ali su rijetke.

Ja sam skuzio da imam vise fotki sa 50mm i 94mm nego sa 25mm i primarnom kamerom.

Cak i ova 94mm koja je inace 8MP ako se rastegne na 125mm uz odredjeni pad rezolucije na 5MP dobro dodje i mi mozemo po potrebi otici sa tih nativnih 94mm na 125mm i imat cemo odlican IQ, a ti sa 125mm ne mozes na 94mm koja je taman.

Ti da bi dosao na 94mm (ekvivalent ove 3.7X na Mi 10 PRO) moras ici na glavnu kameru koja je 23mm i digitalno zoomirati skroz do 94mm pri cemu ces dobiti drek od IQ...isto vrijedi i za 50mm koju takodjer nemas.

 

Problem je sto ovo ljudi ne kuze i misle kako je P40 PRO nekakav ultimativni camera phone, a Mi10 PRO (ili Mi Note 10) su daleko svestraniji camera mobiteli.

 

Samo sam ovo podebljano pročitao.

 

Odgovor : Kao i svaki pravi muškarac...zoomiram bolje polovice u badićima na plaži. 

 

Ostalo dio tvog posta me ne zanima.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 9:17 (R36).
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Godina je 2053, huawei p140 i xiaomi mi97, mobiteli su integrirani u glavu, aparati su stvar proslosti, a ocean77  i R36 i dalje raspravljaju jel bolje 3x ili 5-10x. 

Rasprava je podijelila geek svijet jače nego ustaše i partizani, organi uprave i samouprave se biraju po zumu u kamerama, a zvonac ce pricekat još do jeseni sa HTC U11 da vidi oce li pixel 54 napokon stavit veci senzor :D

 

 

Malo humora :)

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Godina je 2053, huawei p140 i xiaomi mi97, mobiteli su integrirani u glavu, aparati su stvar proslosti, a ocean77  i R36 i dalje raspravljaju jel bolje 3x ili 5-10x. 

Rasprava je podijelila geek svijet jače nego ustaše i partizani, organi uprave i samouprave se biraju po zumu u kamerama, a zvonac ce pricekat još do jeseni sa HTC U11 da vidi oce li pixel 54 napokon stavit veci senzor :D

 

 

Malo humora :)

 Dobra dobra 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Godina je 2053, huawei p140 i xiaomi mi97, mobiteli su integrirani u glavu, aparati su stvar proslosti, a ocean77  i R36 i dalje raspravljaju jel bolje 3x ili 5-10x. 

Rasprava je podijelila geek svijet jače nego ustaše i partizani, organi uprave i samouprave se biraju po zumu u kamerama, a zvonac ce pricekat još do jeseni sa HTC U11 da vidi oce li pixel 54 napokon stavit veci senzor :D

 

 

Malo humora :)

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Zaboravio si gnomisa gdje uz svaki kupljini šaomi dobije i clansku iskaznicu za teretanu

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
druzeta kaže...

carina se pe plaća.?

Nema nikakvih dodatnih troškova ako se za dostavu odabere "EU priority line" za cca 5$, u tom slučaju oni obavljaju uvoz u drugu EU državu i od tamo šalju za RH.

 

thebatman kaže...
mzopg kaže...

Mi 10 za 540$ (3500kn) s dostavom

 

kupon: BGMI10ANN

LINK

 Pokusao sam naruciti ali kad na polju gdje tipkam adresu utipkam ovaj kupon samo me odjebu 

Evo provjerio sam sada, kupon vrijedi samo za HK skladište, vjerojatno si probao ES skladište. Ista stvar samo se malo duže čeka dostava.

 

Order Subtotal: US$749.00
Coupon: -US$220.00
Shipping Fee: US$5.77
Grand Total: US$534.77

 

Ovako meni ispadne.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

Evo provjerio sam sada, kupon vrijedi samo za HK skladište, vjerojatno si probao ES skladište. Ista stvar samo se malo duže čeka dostava.

 

Order Subtotal: US$749.00
Coupon: -US$220.00
Shipping Fee: US$5.77
Grand Total: US$534.77

 

Ovako meni ispadne.

 Itko naručivao sa banggoda? Ova cijena djeluje brutalno. Milsim da bi ozbiljno mogao zagrist. Kak funkcionira garancija s njima? I jel služi čemu ono osiguranje za staklo i ono za siguran shipping?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Bichanich kaže...
mzopg kaže...

Evo provjerio sam sada, kupon vrijedi samo za HK skladište, vjerojatno si probao ES skladište. Ista stvar samo se malo duže čeka dostava.

 

Order Subtotal: US$749.00
Coupon: -US$220.00
Shipping Fee: US$5.77
Grand Total: US$534.77

 

Ovako meni ispadne.

 Itko naručivao sa banggoda? Ova cijena djeluje brutalno. Milsim da bi ozbiljno mogao zagrist. Kak funkcionira garancija s njima? I jel služi čemu ono osiguranje za staklo i ono za siguran shipping?

Osobno sam dosta toga kupio kod njih i nikada nisam imao problema. Neka se javi netko od kolega ako je imao problema ili platio nekakve dodatne troškove.

 

http://parcelsapp.com/en/shops/banggood#:~:text=EU%20Priority%20Line%20is%20the,before%20sending%20the%20purchased%20product.

 

Ovo je globalna verzija uređaja pa bi prema zadnjim informacijama kolege s foruma garancija trebala vrijediti u RH u ovlaštenom servisu, samo trebaš imati račun na kojem je uz naziv uređaja naveden i IMEI.

Osiguranje za staklo nisam uzimao pa ne znam kako to funkcionira. To možeš i kod nas kupiti npr. Uniqa (skuplje) ili revolut... baš planiram otvoriti temu vezano za to dodatno osiguranje jer mi stiže Mi 10 Ultra pa bi ga ipak dodatno osigurao.

 

Osiguranje za shipping obično uzmem kad kupujem nešto skuplje, radije platim tih 10-15$ više. Dio ekipe će ti reći da je to bacanje novaca, ali ja uzmem pa sam miran. Navodno kad to imaš ako se paket ošteti ili zagubi oni ti odmah šalju novi. Nije mi se nikad desila navedena situacija tako da ne mogu potvrditi je li to stvarno tako funkcionira ili ne. Znam da sam dodatno zaštićen preko paypala, ali to je procedura koja traje, a ovo navodno ide puno brže u slučaju problema.

 

Plaćam uvijek paypalom tako da sam dodatno zaštićen.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Vau tema je živnula otkad je gnomisa utekao :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Lisac1606 kaže...

Vau tema je živnula otkad je gnomisa utekao :)

Vježba čovjek, priprema se za Mi 10. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Lisac1606 kaže...

Vau tema je živnula otkad je gnomisa utekao :)

 Nema ga više? Nemogu virovat, ma odbijan virovat

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

gnomisa , ti imaš Mi9?

Ako da, javi mi svoju adresu, pošaljem ti ovo:

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Da se uclanim i ja s mi10...jel tko zna ce biti softwerski omoguceno na single sim imat dual sim uz novu ladicu? Jel gcam radi kaj bolje fotke od stock appa i koliko vam sota izvuce mob...thx

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ako ubacis EU rom unutra automatski postaje Dual SIM. ( EU rom koristi kao bazu kineski rom , ne global )
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ako ubacis EU rom unutra automatski postaje Dual SIM. ( EU rom koristi kao bazu kineski rom , ne global )
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Na njemu je global..kupljen u neutrinu ali je uvoznik bijelic..tak je dosao..makar meni netreba dual sim jer koristim samo jedan sim a imam sluzbeni mob 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 7:25 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Koje su prednosti EU roma nasprem Global roma, osim dual sim podrške?

 

Koliko sam skužio EU rom je ubiti kao custom rom, koji održava skupina developera, a temelji se na kineskoj verziji softwarea. Potrebno je otključati bootloader i praktički dođe kao da imam custom rom gore a ne official.

 

Da li ste ostavljali global rom ili ste flashali EU rom i zašto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Eu rom dolazi sa xiaomi aplikacijama, npr dialer nije googleov nego xioamijev i ima snimanje razgovora. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice