Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.285
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

Dobio sam istu poruku... 

 

Jedino sto kad na dhl provjerim stoji da je od cetvrtka u engleskoj.

 

I mislim da se vise neisplati ovako kupovati.

 

Kod nas je 200 kuna skuplji nego preko alija osim ako ne naletis na neku ekstra cijenu

 Pa ne znam baš da je 200 kuna. Ja sam platio 600 eura mobitel. Kod nas je puno skuplji.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

ma di ste vi svi našli te cijene?

 

najjeftiniji koji sam našao je 650 eura plus šiping 25 (ajde ubacio sam slušalice)

 

300 kuna razlika.

 

koliko mi je živaca otišlo sa ovim čekanjima, mjenjanjima boja, jer eto sive nema, nesiplati se ni lipe

 

naravno, o garanciji da ne pričam.

 

zajeb žešći. ne što se tiče moba, već što se tiče mjesta i načina kupnje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 16:31 (Crocopzmaj12).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

ma di ste vi svi našli te cijene?

 

najjeftiniji koji sam našao je 650 eura plus šiping 25 (ajde ubacio sam slušalice)

 

300 kuna razlika.

 

koliko mi je živaca otišlo sa ovim čekanjima, mjenjanjima boja, jer eto sive nema, nesiplati se ni lipe

 

naravno, o garanciji da ne pričam.

 

zajeb žešći. ne što se tiče moba, već što se tiče mjesta i načina kupnje.

 Bila je akcija prošli mjesec na goldwayu i mi global. 600 eura je bio mobitel.

 

Ali ajmo reći i da uzmeš za 650 eura. To je nešto manje od 5k kn. U kojim to domaćim dućanima je na toj cijeni? Nigdje nisam vidio ispod 6k kn.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Mobis.hr 5167 kuna

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

Mobis.hr 5167 kuna

 Mislim da si ti nešto pogriješio...

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/xiaomi-mi-10-8gb-128-gb-sivi-7748/ - MI 10 8GB/128GB - 6079kn

 

Na ekupi - https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Xiaomi-Mi-10-8GB-256GB-siva%2C-mobitel/p/EK000308476 - 5694kn ali 256GB

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 17:09 (R36).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

Mobis.hr 5167 kuna

 Da nije to Mi Note 10? Sad gledam nema Mi 10 ispod 6k kn.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

ma di ste vi svi našli te cijene?

 

najjeftiniji koji sam našao je 650 eura plus šiping 25 (ajde ubacio sam slušalice)

 

300 kuna razlika.

 

koliko mi je živaca otišlo sa ovim čekanjima, mjenjanjima boja, jer eto sive nema, nesiplati se ni lipe

 

naravno, o garanciji da ne pričam.

 

zajeb žešći. ne što se tiče moba, već što se tiče mjesta i načina kupnje.

 Pa stavio sam link, nitko nije reagirao :D

https://forum.bug.hr/forum/topic/xiaomi/xiaomi-10/272829.aspx?page=23&jumpto=6133269&sort=asc&view=flat

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

Mobis.hr 5167 kuna

 Mislim da si ti nešto pogriješio...

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/xiaomi-mi-10-8gb-128-gb-sivi-7748/ - MI 10 8GB/128GB - 6079kn

 

Na ekupi - https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Xiaomi-Mi-10-8GB-256GB-siva%2C-mobitel/p/EK000308476 - 5694kn ali 256GB

 

 

Nije pogriješio bio je jučer 5167, gledao sam ga.

Evo na nabava i dalje stoji 5167, ali očito su iz mobisa promijenili cijenu:

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-mi-10-cijena-128gb-667-106114231

 

Sada vam je rizično naručivati bilo što iz vani jer putuje jako dugo. Meni 2 pakete iz USA putuju od ožujka i zadnje što sam saznao je da su već mjesec i po kod nas u carinskog odjelu. Naravno nitko mi ne daje nikakvu informaciju, a iz pošte nisu u stanju odgovoriti na upit. 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

A gle, to je cijena kad je na mobisu popust. I opet je skoro 100 eura razlike. Kad je na popustu na goldwayu, onda je razlika i do skoro 200 eura u cijeni. Nisu to mali novci.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Prije ce bit da se mobis zajebo s upisivanjem cijene. 

Trenutno ima china verzija s global romom za 599 dolara plus dhl dostava oko 30. To ispada 630 dolara tj oko 4350 kn. Kod nas je 6000 kn. 
ako vam smeta sto je china verzija(iako neznam zasto bi, jos je i dual sim) stalno budu akcije na global modele.

 

Za usporedbu, op8 je 200 kn manje(oko 4100kn) a poco f2pro je 3450 kn. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

cyber gledao sam ja što si ti objavio, odmah taj dan. ponuda je bila 610 eura plus dhl, međutim nije bilo onog banera sa njihovim muljanjem di oni plaćaju carinu.

 

ispadao je 635 eura, ali sa onim dijelom "molim boga da me ne odere i carina"

 

na mobisu je cijena 8/128 2 tjedna bila 5167 kuna, a ovaj od 8/256 je bio negdje oko 5800 (ako se ne varam) punih tjedan dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

@madrista, imaš li ti dhlov broj za praćenje?

 

ako imaš, što ti on kaže di je mob?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

@madrista, imaš li ti dhlov broj za praćenje?

 

ako imaš, što ti on kaže di je mob?

 

 Imam. Ali ne kaže ništa, samo da je prikupljena informacija o pošiljci. Treba prvo UPS-om doći do UK i onda će se DHL početi ažurirati kad zaprime paket.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

moj dhlov kaže da je u engleskoj od 20.05.

 

a ups da je u hong kongu od danas

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Bemti znači treba imat živaca i čekat.

Ja sam 15.05 na Goldway-u naručio F2 pro, dobio 19.05 tracking number i obavijest da je poslan, sad na DHL trackingu već tjedan dana stoji "Shipment information received" sa lokacijom STANSTED - UK. Dok stigne na moju adresu bit će i u nas dostupan za koju stoju više :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

moj dhlov kaže da je u engleskoj od 20.05.

 

a ups da je u hong kongu od danas

 Jesi siguran da ti piše da je u Engleskoj? Što točno piše? Meni piše na DHL-u "Shipment information received" 16.05.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

imaš pravo, također

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

cyber gledao sam ja što si ti objavio, odmah taj dan. ponuda je bila 610 eura plus dhl, međutim nije bilo onog banera sa njihovim muljanjem di oni plaćaju carinu.

 

ispadao je 635 eura, ali sa onim dijelom "molim boga da me ne odere i carina"

 

na mobisu je cijena 8/128 2 tjedna bila 5167 kuna, a ovaj od 8/256 je bio negdje oko 5800 (ako se ne varam) punih tjedan dana

 Goldway i DHL u 100% slučajeva dolazi bez PDVa, čak i kad ništa ne piše u opisu .

Izgleda da si prerano gledao :D Nakon nekoliko sati je cijena pala na 599USD (545EUR) + DHL

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

imaš pravo, također

 Eto vidim sad da je mobitel stigao u UK. Tako da je sljedeći tjedan kod mene vjerojatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Vi koji ste narucivali preko Alija/Goldwaya, jel se pomiče mobitel na DHL trackingu? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
2happy2beu kaže...

Vi koji ste narucivali preko Alija/Goldwaya, jel se pomiče mobitel na DHL trackingu? :)

 Ja sam preko Mi Global store na Aliju. Upravo danas je paket zaprimljen u DHL-u u UK i kreće prema meni. Trebao bi mobitel biti kod mene do srijede.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Koliko je dugo putovao Upsom do Dhl-a?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
davor333 kaže...
Koliko je dugo putovao Upsom do Dhl-a?

 Jutros oko 9 mi je pisalo "delivered" na UPS-u i onda oko 3 popodne je već DHL zaprimio paket.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ako ti se na dhl ne mice dostava najvjerojatnije ce ti prebaciti na ups do uk a onda dhl nadalje. A to naravno opet produzuje 10-ak dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dobio sam broj od Ups-a, piše da je 29.05. poslano, al se već 3 dana muva po Honk Kongu, danas su napisali da je prošlo njihovu carinu. Sad me samo zanima koliko još traje put do UK? Btw uplatio sam mob 05.05.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
davor333 kaže...
Dobio sam broj od Ups-a, piše da je 29.05. poslano, al se već 3 dana muva po Honk Kongu, danas su napisali da je prošlo njihovu carinu. Sad me samo zanima koliko još traje put do UK? Btw uplatio sam mob 05.05.

 Evo ovako ti je bilo kod mene

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Stigao mobitel popodne. Prvi dojmovi stvarno sve 5, glavna kamera je vrhunska, ekran top. Stavio puniti bateriju kad je bila na 20% i došla do 100% za 50 minuta. Dizajn je stvarno premium i lijepo leži u ruci. Nekako na slikama mi je izgledalo da je taj ekran i više zaobljen ali kad ga koristiš ne smeta u radu i nema slučajnih pritisaka. Imao sam dosta Xiaomi mobitela dosad i bio zadovoljan sa svakim, ali uvijek je bila bar jedna stvar koja nije baš na razini ovih skupljih. Ovaj mi onako na prvi dojam nema nekih nedostataka. Također naravno preporuke i za ovu Nilkin maskicu, ne košta puno na Aliju kad se kupuje skupa sa mobitelom, a dosta je čvrsta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
9 0 hvala 5
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pojavio se na aliexpressu Mi 10 Lite 5g.Trenutno sa kuponom 6/128 2370kn.Cini mi se ok cijena za ono sto nudi.Vise manje sve sto mi treba.Cak je unutra i SD765 koji je jaci od 730g koji je u mi note 10.Takoder amoled, nfc, ir blaster, 3.5mm.Jedino mi fali wireless charging ali vidim da to nema ni poco f2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 11:28 (perkoxcar).
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Pojavio se na aliexpressu Mi 10 Lite 5g.Trenutno sa kuponom 6/128 2370kn.Cini mi se ok cijena za ono sto nudi.Vise manje sve sto mi treba.Cak je unutra i SD765 koji je jaci od 730g koji je u mi note 10.Takoder amoled, nfc, ir blaster, 3.5mm.Jedino mi fali wireless charging ali vidim da to nema ni poco f2.

 Pogledaj si Redmi 10x. Mislim da je još bolja opcija

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Pojavio se na aliexpressu Mi 10 Lite 5g.Trenutno sa kuponom 6/128 2370kn.Cini mi se ok cijena za ono sto nudi.Vise manje sve sto mi treba.Cak je unutra i SD765 koji je jaci od 730g koji je u mi note 10.Takoder amoled, nfc, ir blaster, 3.5mm.Jedino mi fali wireless charging ali vidim da to nema ni poco f2.

 Milsim da je to puno para za te specifikacije. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice