Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 441.785
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Dobro ti covjek kaze, na oglasu nema mi 10 uopce a kamoli za 3000, to je mi note 10 i to je mid range uredaj. 

trenutno je cijena obicnog mi10 otprilike kao i cijena obicnog s20. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Kad ovo sve vidim, mi9t pro se pari odlicna kupovina za cca 3k

 

 

Hehe, kao i meni Mi Note 10 za 2800 koliko me izasao.

Imam Mi10 PRO sa pokojim detaljem vise i minus nesto slabiji SOC koji mi nije dealbreaker.

4 godine
neaktivan
offline
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Mi 10 cijena će brzo pasti na oko 500€. A razlika između njega i Pro je drugačiji setup kamere (glavne su potpuno iste), malo bolji stereo kod Pro i brži žični punjač (50 naspram 30W). Ostalo je isto.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

Dao bi te pare za xiaomi nikad...ovak sad su skroz blizu samsungu cijenama...a OP ce izbacit novi mob a huawei ak se vrati guglo bit ce zver...xiaomi se razbahatio...do sad su za ok lovu nudili vrhunske komponente pa smo zmirili na losiji soft (ukljucujuci kamera app) ali ovo je too much..ajde jos kibici s foruma ali prosjecni hrvat kad usporedi cijene i razbije na 24mj kod omiljenog operatera...xiaomi nema jebene sanse

 

Da kostaju u Kunu isto S20 Ultra i Mi10 PRO uzeo bi Xiaomi.

Vjerujem da nisam jedini.

15 godina
online
Xiaomi Mi 10

lol

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
sveupitni kaže...

lol

 

 

Tebi je mozda LOL, meni je LOL kada vidim koliko Ultra kosta i da ima ljudi koji to kupuju.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Press F for doubt
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
sveupitni kaže...

lol

 

 

Tebi je mozda LOL, meni je LOL kada vidim koliko Ultra kosta i da ima ljudi koji to kupuju.

 Zato uzmes fino preko oglasa za 6000 kn ako vec zelis,oko Uskrsa,cijena im pada ko kamen u vodu 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
gnomisa kaže...

Dao bi te pare za xiaomi nikad...ovak sad su skroz blizu samsungu cijenama...a OP ce izbacit novi mob a huawei ak se vrati guglo bit ce zver...xiaomi se razbahatio...do sad su za ok lovu nudili vrhunske komponente pa smo zmirili na losiji soft (ukljucujuci kamera app) ali ovo je too much..ajde jos kibici s foruma ali prosjecni hrvat kad usporedi cijene i razbije na 24mj kod omiljenog operatera...xiaomi nema jebene sanse

 

Da kostaju u Kunu isto S20 Ultra i Mi10 PRO uzeo bi Xiaomi.

Vjerujem da nisam jedini.

 Fan si brenda, kao mnogi. Ja gledam drugacije. S20 ultra ima bolji i veci ekran sa pun k vise ppia, i 120Hz, ima istu kameru minus smece od kamera softa i algoritma prisutnu kod preskupsomija, ima dual sim (aha!), i sad konacno i pravu batku i brzo punjenje u trendu brzina. Uz to ima poslovicno najbolji video na trzistu, bolje szereo zvučnike i puno bolju prednju kameru. I sad, I mi10 pro bi bio moj izbor da nije ova cijena...ovak ko ce imat sad za Mi 10 pro imat ce i za top samsungov model. Osim ak cijene drasticno ne padnu sto bi se moglo dogoditi. Nisam nasao da novi exynos radi probleme ali ak narucujete xiaomi iz Kine mozete i samsung sa snapdragpnom, izvan EUa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 14:48 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dovoljno je ovo pogledat da nikad ne kupim samsung


A sta se tice mi10 sa jednom sim karticom, ovi iz xiaomi su totalno sjebali ovu seriju
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mojojo kaže...

A samsunga ima? Daj gnomisa 2.0, ignorić lagani.

 Za sad još nisi točno pogodio/rekao mi jednu stvar, tako da se bojim da ni mi 10 neće biti ni blizu 3000kn na oglasnicima...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
nike098 kaže...
Dovoljno je ovo pogledat da nikad ne kupim samsung


A sta se tice mi10 sa jednom sim karticom, ovi iz xiaomi su totalno sjebali ovu seriju

 Kupim Snapdragon preko neta,ima ih vec sad po 1000$ iz Njemacke

Ali da slazem se,nikad vise exynos makar mi S10+ vrh sa exynosom

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 14:55 (nixa2210).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
nike098 kaže...
Dovoljno je ovo pogledat da nikad ne kupim samsung


A sta se tice mi10 sa jednom sim karticom, ovi iz xiaomi su totalno sjebali ovu seriju

 Ja vjerujem samo svojim testovima. Jbga rođen samo puno prije 2000te. Youtube influenceri me ne diraju. BTW, sve i da je ovo točno Exynos se kod normalnog korištenja ne bi grijao pretjerano. No slažem se da je svinjarija što samsung za EU ne šalje Snapdragon. Zato ga više i ne kupujem. Ja sam sam samo uspredio Mi10 pro i S20 ultra nakon što je rečeno da je isto..nije isto...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 14:58 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 Fan si brenda, kao mnogi. Ja gledam drugacije. S20 ultra ima bolji i veci ekran sa pun k vise ppia, i 120Hz, ima istu kameru minus smece od kamera softa i algoritma prisutnu kod preskupsomija, ima dual sim (aha!), i sad konacno i pravu batku i brzo punjenje u trendu brzina. Uz to ima poslovicno najbolji video na trzistu, bolje szereo zvučnike i puno bolju prednju kameru. I sad, I mi10 pro bi bio moj izbor da nije ova cijena...ovak ko ce imat sad za Mi 10 pro imat ce i za top samsungov model. Osim ak cijene drasticno ne padnu sto bi se moglo dogoditi. Nisam nasao da novi exynos radi probleme ali ak narucujete xiaomi iz Kine mozete i samsung sa snapdragpnom, izvan EUa.

 

 

Bas ja nisam fan brenda, a pogotovo ne Xiaomia.

Bio sam dugogodisnji korisnik S serije, ali sam nakon S8+ odustao.

Smjer koji su si zadali je odstupio od mojih afiniteta i doslo je do razilazenja.

S20 Ultra je tigar od papira, sve je napucano, a realno u svemu ima kompromisa.

Pocevsi od SOC (nije S865), kamere koja je trebala biti naj a to svakako nije, 100X zoom-a koji je gimmick i na kraju cijene koja je suluda.

Uvjeren sam da nije ove histerije oko Korone da bi i tako prodaja podbacila.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 15:00 (ocean77).
15 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
sveupitni kaže...

lol

 

 

Tebi je mozda LOL, meni je LOL kada vidim koliko Ultra kosta i da ima ljudi koji to kupuju.

 Čekao sam da izadje mi 10 pro i htio sam probati Xiaomi nakon godina Iphonea i Samsunga, ali uletio mi je novi s20+ na 50% u trgovini. Pored te cijene nisam imao sta razmisljati. A koliko sam skuzio ovdje ekipa gleda taj mi 10 pro jer bi htjeli ultru za duplo manje novaca. No nejde to tako   nhf

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 15:22 (sveupitni).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
ocean77 kaže...
gnomisa kaže...

 Fan si brenda, kao mnogi. Ja gledam drugacije. S20 ultra ima bolji i veci ekran sa pun k vise ppia, i 120Hz, ima istu kameru minus smece od kamera softa i algoritma prisutnu kod preskupsomija, ima dual sim (aha!), i sad konacno i pravu batku i brzo punjenje u trendu brzina. Uz to ima poslovicno najbolji video na trzistu, bolje szereo zvučnike i puno bolju prednju kameru. I sad, I mi10 pro bi bio moj izbor da nije ova cijena...ovak ko ce imat sad za Mi 10 pro imat ce i za top samsungov model. Osim ak cijene drasticno ne padnu sto bi se moglo dogoditi. Nisam nasao da novi exynos radi probleme ali ak narucujete xiaomi iz Kine mozete i samsung sa snapdragpnom, izvan EUa.

 

 

Bas ja nisam fan brenda, a pogotovo ne Xiaomia.

Bio sam dugogodisnji korisnik S serije, ali sam nakon S8+ odustao.

Smjer koji su si zadali je odstupio od mojih afiniteta i doslo je do razilazenja.

S20 Ultra je tigar od papira, sve je napucano, a realno u svemu ima kompromisa.

Pocevsi od SOC (nije S865), kamere koja je trebala biti naj a to svakako nije, 100X zoom-a koji je gimmick i na kraju cijene koja je suluda.

Uvjeren sam da nije ove histerije oko Korone da bi i tako prodaja podbacila.

 Pa da. S8 je bio u biti S7 na steroidima, S9 i S10 fail s baterijama i punjenjem..tek S20 serija jamo reći ok ali opet samo top model..ali cijena je too much...Sad Mi10 pro ak ne padne značajno cijena isto nije jedini izbor kao što je bio...."za normalne novce". I to s dual simom je svinjarija, to je bio jedan od selling pointa. Ja i dalje ne vidim razlog da se prelazi sa Mi9/9t na Mi10 seriju a još manje sa Mi note 10.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
S Mi 9 na Mi 10 itekako ima. Sam prelazak na 90Hz je očita razlika. Kamere su dan i noć, zvučnik na Mi 9 smiješan pokraj Mi 10 i baterija mnogo bolja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

nakon svega ovog moze se samo zakljucit da je redmi k30 pro trenutno best buy na trzistu. flagship hardver, dovoljno dobra kamera, mob bez notcha(najveca prednost), velika baterija i ono najbitnije, a to je puno puno manja cijena od svih ovih top modela. jedini minus koji mu mogu ovako na prvo nac je ekran 60hz a ne 90. 

 

mi10 ce bit dobra kupnja ako ce se moc nabavit za manje od 4000 kn. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
S Mi 9 na Mi 10 itekako ima. Sam prelazak na 90Hz je očita razlika. Kamere su dan i noć, zvučnik na Mi 9 smiješan pokraj Mi 10 i baterija mnogo bolja.

 Kamere nisu sigurno dan noć. Nisu ni prije bile nakon smjene flagshipa pa tako nisu ni sada.Tko još sluša glazbu preko zvučnika na mobu? Niti jedan zvučnik do sada izbačen nije ni do koljena zvuku prek dobrih sluški.  Za sve drugo dobar je i onaj jedan dole...90Hz ak kuže ovi do 30g ok ostale moraš drogirati....jedino batka iako je i ova na mi9 svemirski brod za npr. onu na S9. A dati 3tkn za mi9 i godinu nakon toga dvostruko više za mi 10 pro....što reći i kakvu poruku poslati? Uzeo bi običan Mi10 ak padne na 3500kn a neće..pišemo o hr cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 16:30 (gnomisa).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Mi 9 je tijekom Black Friday bio na akciji za 2300kn u Sancta Domenici. Doći će i Mi 10 na razumnu cijenu. Ne na 2300, ali između 3000-3500 hoće.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
Mi 9 je tijekom Black Friday bio na akciji za 2300kn u Sancta Domenici. Doći će i Mi 10 na razumnu cijenu. Ne na 2300, ali između 3000-3500 hoće.

 To je bio Mi9t AFAIK. Mi9 nisam nikad našao ispod 2900kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 18:11 (gnomisa).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Nope, baš Mi 9. Doduše sa samo 64GB memorije, ali opet...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Naravno da je bio, zna to i on, samo kao i uvijek voli se pravit grbav

 

Bili za 2300 prije bf, pa opet pred sam bf za 2400, pa poslje bozica bili po 2300 opet

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
16OR kaže...

Naravno da je bio, zna to i on, samo kao i uvijek voli se pravit grbav

 

Bili za 2300 prije bf, pa opet pred sam bf za 2400, pa poslje bozica bili po 2300 opet

 Ja to fakat nisam znao. Pa još gore onda po kupce Mi 10 taj vjerojatno nikad neće biti ni blizu 3 tkn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 18:49 (gnomisa).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Postajes senilan, pisalo se svaki put kad bude akcije

 

 

 
3 0 hvala 2
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

bude li ostalo 1000 eura... popušili su oni sa prodajom.

 

evo sancta domenica s20 ultra.... 8400

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Crocopzmaj12 kaže...

bude li ostalo 1000 eura... popušili su oni sa prodajom.

 

evo sancta domenica s20 ultra.... 8400

 O tome i pišem. Bumo vidjeli.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Mi 10 Pro vs S20 Ultra vs Mi 10 vs Realme X2 Pro vs Galaxy A71 vs Mi 9T Pro

Drain test baterije. Mi 10 rasturio konkurenciju. 

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

bude li ova cijena rastura on i sa njom, preko mobitela na gearbestu za verziju mi 10 12/256 izbaci cijenu od 1442,44 usd-a., za verziju 8/256 izbaci cijenu 1283,75 usd-a...

 

sve se nadam da je greška...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice