Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 441.725
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Nitko ne veli da nije dovoljno. 60Hz je i dalje sasvim u redu. Ali u ovom slučaju više je bolje, a i trend je takav da će skoro svi flagship u 2020 imati barem 90Hz ili više. Čak i Redmi K30 je uskočio u ovaj trend, a košta oko 300$.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
andreas11 kaže...

Neee. Zasto zakrivljeni zaslon? 

Nema mi gorega od toga..

 Još nisam imao mobitel sa zakrivljenim zaslonom. 

Zašto je loš?

 Subjektivan razlog s moje strane je da je ružan i slika izgleda nakaradno kod rubova. Objektivan je razlog što je ekran puno podložniji pucanju ako padne na rub.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

 Pisalo se ranije 650 dolara za pro i 500 za običan Mi10. Sad nemam pojma jel ti imaju 5G kao ovaj s linka....sve u svemu ja sam pretpostavio da će xioami dići cijene i to će biti baj baj xioamiju od mene. Iako Mi9 će me služiti još dugo nadam se a tada bumo vidjeli.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 19:10 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 Pisalo se ranije 650 dolara za pro i 500 za običan Mi10. Sad nemam pojma jel ti imaju 5G kao ovaj s linka....sve u svemu ja sam pretpostavio da će xioami dići cijene i to će biti baj baj xioamiju od mene. Iako Mi9 će me služiti još dugo nadam se a tada bumo vidjeli.

 Nije valjda da ću morat ići na nešto treće kad ovo napokon dođe u dućane s prenapuhanom cijenom? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

 General public će povjerovati da u rukama drži iphone 15 ako mu tako kažeš i daš xiaomi mi9t npr, tako da, general public populacija nisu baš najbistriji pojedinci.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

Teško, to su skinuli cijene sa nekog webshopa koji je pripremio najavu i bubnuo cijenu.

Najavljene cijene su od 500$ za osnovni model i od 550$ za Pro model.

 

https://www.gsmarena.com/full_xiaomi_mi_10_and_mi_10_pro_specs_and_prices_leak-news-40827.php

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
EZY-E kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

 General public će povjerovati da u rukama drži iphone 15 ako mu tako kažeš i daš xiaomi mi9t npr, tako da, general public populacija nisu baš najbistriji pojedinci.

 Ti o kruškama mi o jabukama. Poanta je da će manji broj ljudi skužit razliku. A ako to ima veze sa kvalitetom vida ja bi onda definitivno kužio razliku.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
EZY-E kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

 General public će povjerovati da u rukama drži iphone 15 ako mu tako kažeš i daš xiaomi mi9t npr, tako da, general public populacija nisu baš najbistriji pojedinci.

 Ti o kruškama mi o jabukama. Poanta je da će manji broj ljudi skužit razliku. A ako to ima veze sa kvalitetom vida ja bi onda definitivno kužio razliku.

 

Uzmi oneplus 7pro u ruke i instant ces pozeljeti 90hz zaslon, o 120hz da ne pricam. Probaj prije nego komentiras.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Dolsovno kao da uspoređuješ 480p i 720p video a 120Hz je 4K.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
EZY-E kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

 General public će povjerovati da u rukama drži iphone 15 ako mu tako kažeš i daš xiaomi mi9t npr, tako da, general public populacija nisu baš najbistriji pojedinci.

 Ti o kruškama mi o jabukama. Poanta je da će manji broj ljudi skužit razliku. A ako to ima veze sa kvalitetom vida ja bi onda definitivno kužio razliku.

 

Uzmi oneplus 7pro u ruke i instant ces pozeljeti 90hz zaslon, o 120hz da ne pricam. Probaj prije nego komentiras.

 Šogor mi ima 7T...kupio ga krajem 12mj na moju preporuku...

Vidio mob, igrao se s njim...od 90hz nisam pao na guzicu, niti sam dozivio prosvjetljenje naspram 60hz mog Note 9.

Tako da me pusti tih prica.

 

Mozda cu stvarno vidjet razliku 60hz vs 120hz na novoj S Samsung seriji...ali ovih 90hz je zanemarivo.

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Ja sam prešao sa S10+ na OP7T i doživio "prosvjetljenje" s 90Hz. Jednostavno nakon toga nema šanse na 60Hz. S većim guštom koristim 7T nego S10 koji ima dosta više featursa.
MKBHD je testirao ROG2 sa 120Hz i veli da nije tolika razlika koliki je sa 60 na 90Hz.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
EZY-E kaže...
R36 kaže...
gnomisa kaže...

Taj refresh kuže valjda samo oni kojima se oči vrte u krug. Ja neznam kaj vi radite s mobom da vam 60hz nije dovoljno...

Tako je...

https://www.phonearena.com/news/60Hz-vs-90Hz-refresh-rate-test-can-people-tell-the-difference_id121479

 

 

 General public će povjerovati da u rukama drži iphone 15 ako mu tako kažeš i daš xiaomi mi9t npr, tako da, general public populacija nisu baš najbistriji pojedinci.

 Ti o kruškama mi o jabukama. Poanta je da će manji broj ljudi skužit razliku. A ako to ima veze sa kvalitetom vida ja bi onda definitivno kužio razliku.

 

Uzmi oneplus 7pro u ruke i instant ces pozeljeti 90hz zaslon, o 120hz da ne pricam. Probaj prije nego komentiras.

 Opet kažem. Ako ću ja skužit ne znači da će netko drugi. A i ako skužim pitanje je hoću li biti oduševljen kao i ti.

14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nadam se da ce bar jedne od verzija mi 10 imati flat screen display.. zakrivljeni zasloni su mi totalno bzvz

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
maxy0 kaže...

Nadam se da ce bar jedne od verzija mi 10 imati flat screen display.. zakrivljeni zasloni su mi totalno bzvz

 Ja bi bio super zadovoljan da slože ekran kao na Mi 9T, fullscreen sa skrivenom selfie kamerom koju ionako koristim rijetko.

Očekivao sam da će K30 biti u tom stilu. Teško je shvatiti njihovu logiku. 

10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pa fino.

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Prvi put vidim ovu boju. Ju je imao koji Xiaomi? Kak se zove?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Možda je to glacier white kao na mi note 10.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Pa fino.

 Zakrivljeni ekran. Samo dajte pa kad padne na rub puno veća šansa da će ekran puknut koliko je dug i širok da ne velim koliko mi je to ružno.

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Pa fino.

 Cini mi se chin nisu nimalo smanjili

http://trakt.tv/user/MjezZza
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Novi leak, ovaj put nešto uvjerljiviji 

 
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

E, ovo je već nešto drugačije :)

 

Il se netko jako potrudio, il je to to.

 

BTW, ovo je poster za predstavljanje Mi 10, ALI nije služben, možda je original, a možda je netko nacrtao.

Na slici se vidi:

Natpis Mi 10

Datum 11.02.

Qualcomm 865 5G

Linija s kamerama je dizajn nalik na Mi Mix Alpha

Na kamarama se vidi 108, broj piksela glavne kamere

Predstavljanje u Pekingu

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 0:45 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...

E, ovo je već nešto drugačije :)

 

Il se netko jako potrudio, il je to to.

 

BTW, ovo je poster za predstavljanje Mi 10, ALI nije služben, možda je original, a možda je netko nacrtao.

Na slici se vidi:

Natpis Mi 10

Datum 11.02.

Qualcomm 865 5G

Linija s kamerama je dizajn nalik na Mi Mix Alpha

Na kamarama se vidi 108, broj piksela glavne kamere

Predstavljanje u Pekingu

 Mi10 pro će imat 108 dok mi10 onu od 48 mp....no bitnije je kakav je senzor i hoće li camera app biti na visini zadatka...

Sad me zanima hoce li mi10 pro imati isti 108mp senzor na kameri kao i mi note 10.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2020 23:51 (gnomisa).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

https://www.aslireporters.com/2020/01/xiaomi-mi-10-pro.html?m=1

 

Real life slike, izgleda da je ovo Mi 10.

Na žalost nije onaj dizajn s linijom :(

 

I da, zakrivljen ekran....

Ništa posebno.

 

Nego, već sam pripremio lovu za Mi 10, ali ste me sad prepali s ovim komentarima o zakrivljenom ekranu.

 

Ima li nešto oko te love (4000-4500, koliko će već koštati) a da je u rangu s najavljenim Mi 10?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Zakrivljeni zaslon je ove godine na svim flagship modelima svih proizvodaca. Tako da jebiga. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Prilično sam siguran da večina mobitela ide u case tako da svejedno ima li zakrivljeni ekran
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
Prilično sam siguran da večina mobitela ide u case tako da svejedno ima li zakrivljeni ekran

 Jesi koristio ikad mob za zakrivljenim ekranom u masci koja ga može štititi od udarca i loma? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2020 12:50 (gnomisa).
5 godina
offline
Xiaomi Mi 10

čemu drama oko zakrivljenog ekrana. koristio s7 edge do neki dan, ekran bez ogrebotine nakon 3 godine korištenja. a ovi "slučajni" doticaji ruba ekrana, prstima.... meh...

 

na sdtranici honorbuya stoji fotografija kako mob izgleda, kod njih je u prodaji od 1.3.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nije problem zakrivljeni ekran...nego UFS 2.1 a ne UFS 3.0, i LPDDR 4x a ne LPDDR 5. Zato ce i cijena biti primjerena navedenom.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice