Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 444.401
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Xiaomi Mi 10

Stvarno dobro izgledaju fotografije. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...

Stvarno dobro izgledaju fotografije. 

 

 Nadam se samo da nisu obrađivane naknadno jer onda nema smisla...

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Slike su u HDR-u, automatika. Neke su wide angle, jedna je 5x zoom.

Za razliku od Mi Note 10, jači je kontrast i saturation.

 

Krajem mjeseca dolazi još jedan OTA za novi camera algoritam.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

Slike su u HDR-u, automatika. Neke su wide angle, jedna je 5x zoom.

Za razliku od Mi Note 10, jači je kontrast i saturation.

 

Krajem mjeseca dolazi još jedan OTA za novi camera algoritam.

 Hvala na infu. Da, nadogradnje često poprave algoritme zato i mislim da uvijek treba sve nedostatke kod prvih testova uzeti sa dozom rezerve. U svakom slučaju odlična kamera.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10

@Cromaki

 

Odlične fotke. Možeš li ubaciti night photos ? Sa automatikom i sa noćnim modom.

ne znam nista, ali ću naučiti
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 15:07 (tpg).
8 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo i prozirni...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2020 10:26 (Z004).
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Dali se zna odprilike kada će se mob moći kupiti kod nas?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

27.3 je live stream kada će predstaviti model za globalno tržište, nakon toga je dostupan za prednarudžbe.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
5 0 hvala 2
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Dodao sam još par fotografija (108MP, Ultrawide, Night i macro)u album.

Sve ovo je fotografirano sa starim kamera firmware, nije zadnja aktualna verzija.

 

https://flic.kr/s/aHsmLSo21p

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

Dodao sam još par fotografija (108MP, Ultrawide, Night i macro)u album.

Sve ovo je fotografirano sa starim kamera firmware, nije zadnja aktualna verzija.

 

https://flic.kr/s/aHsmLSo21p

 Kamera je odlicna... to su sve point and shoot fotke?

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Da, HDR i one su night mode.

Nema još dobar gcam port da isprobam sa njim po noći, dosta problema sa fokusom na svim buildovima kojima sam isprobao do sada.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

27.3 je live stream kada će predstaviti model za globalno tržište, nakon toga je dostupan za prednarudžbe.

 Danas je predstavljanje? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

Dodao sam još par fotografija (108MP, Ultrawide, Night i macro)u album.

Sve ovo je fotografirano sa starim kamera firmware, nije zadnja aktualna verzija.

 

https://flic.kr/s/aHsmLSo21p

 

Po meni slike na danjem svjetlu nisu mjerilo ničega. Sad i sa srednjom klasom dobiješ skoro jednak rezultat

 

Uvjeti lošeg osvjetljenja i mraka su jedini mjerodavan kriterij 

 

Ja imam Xiaomi A2 i po danu/suncu nekad ne mogu vjerovat koliko su slike dobre. Čak su mi na A2 bolje nego na Mi 9T Pro.

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

kupio sam mi 9 prošle godine, super zadovoljan mobitelom.

 

i kako to obicno biva, na 2-3 god se povućem iz proučavanja. no kako je vecina nas sad doma, bilo mi dosadno pa reko ajd da vidimo šta mi 10 pro nudi.

 

mobitel je ogromni iskorak u svakom pogledu, jedina stvar koja se meni osobno ne sviđa je edge.

 

naravno da sam odmah poželio zamijeniti svoj mi 9, no to ćemo vidjeti jos ...

 

mobitel je po omjeru dobiveno/uloženo - čupač pi*ke

 

najviše me iznenadio sposobnošću da se rame uz rame bori sa samsungovom perjanicom s20 ultra, pogotovo dok vidimo da samsung košta duplo više

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 10:02 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Meni je edge prelijep, daje neki premium osjećaj. Lijepo su to odraditi na Mi 10, po meni najljepse dizajniran smartp.

ne znam nista, ali ću naučiti
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo ga!

Za 2 sata počinje

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

di se može pratit?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
batizg kaže...

di se može pratit?

 Na linku koji sam stavio. U 14:00 kreće prijenos. Vjerojatno i ranije, reklame i slično.

 

Btw, ne znam što nam uopće imaju za reći, sve se zna :) osim cijene

 

Koliko vidim, ovo je predstavljanje više proizvoda. Možda stave Mi10 zadnji da zadrže publiku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pojavio se leak netom prije streama

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Najjeftiniji Pro košta 7600kn :D

Prekrasno.

A prvih tjedana će to vjerojatno biti i koja tisuća više.

 

Ništa od Pro modela za mene izgleda. 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Carina007 kaže...
Cromaki kaže...

Dodao sam još par fotografija (108MP, Ultrawide, Night i macro)u album.

Sve ovo je fotografirano sa starim kamera firmware, nije zadnja aktualna verzija.

 

https://flic.kr/s/aHsmLSo21p

 

Po meni slike na danjem svjetlu nisu mjerilo ničega. Sad i sa srednjom klasom dobiješ skoro jednak rezultat

 

Uvjeti lošeg osvjetljenja i mraka su jedini mjerodavan kriterij 

 

Ja imam Xiaomi A2 i po danu/suncu nekad ne mogu vjerovat koliko su slike dobre. Čak su mi na A2 bolje nego na Mi 9T Pro.

 Ovisi za što ti fotke trebaju, ako je za društvene mreže onda će manje više svi imati dobre fotke, ali ako je nešto zahtjevnije, veći format, rezolucija, tu se itekako vidi razlika.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Cromaki kaže...

Pojavio se leak netom prije streama

 Bas sam to rekao...ekipa prica o Mi 10/Pro kao da je to jeftin mob.

Prosla su ta vremene Mi serije za 500 eura.

 

Mi 10 Pro ili P40 Pro + GT 2 Watch - cijena ista - 999 eura??

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Za ~500eura jedino K30 Pro

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Xiaomi Mi 10

gledam malo k30 pro, meni je to bolji mobitel od obicnog mi 10. cijena duplo manja, nema notch, isti proc, iste dimenzije, baterija ista. prednosti koje mi 10 nudi su bezicno punjenje, 90hz ekran naprema 60hz te nesto bolja kamera. po meni neisplativo za 400 dolara vise. i opet ako se uzme k30 pro zoom i ta kamera se nadoknadi za malo vise novaca. 

mi 10 pro je ipak jaci, ali 1000 dolara meni automatski ispada iz svih racunica. 

mislim da im je ovo greska s tim cijenama. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

soma eura je fkt previše mi dat za mob, očekival sam pro za nekih 800 eura pa čekat neku akciju, sniženje, popust, na rate...

u kini dođe 5000 kn osnovni model 8/256

zanima me koliko će doći novi oneplus 8 pro???

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...
Cromaki kaže...

Pojavio se leak netom prije streama

 Bas sam to rekao...ekipa prica o Mi 10/Pro kao da je to jeftin mob.

Prosla su ta vremene Mi serije za 500 eura.

 

Mi 10 Pro ili P40 Pro + GT 2 Watch - cijena ista - 999 eura??

Mi 10 je trenutno na oko 600 €, a Pro verzija na 750 €. U EU je tek prezentiran i normalno da su cijene veće. Uz to treba uzeti o obzir trenutnu situaciju na tržištu koje zbog virusa totalno stagnira, pad prodaje mobitela u veljači je oko 20%, a u ožujku će vjerojatno biti i duplo veći, sve to usporava pad cijene.

 

Najavljena cijena za Pro verziju je bila 720$, i na tu cijenu će doći, ali nažalost sporije nego što bi to bilo da nije 'blokade' tržišta.

 

Uz to treba uzeti u obzir da su se 10 i 10 Pro uređaji rasprodali u rekordnom roku i to po početnoj najvišoj cijeni, što će sigurno biti nekakav pokazatelj Xiaomiju.

 

mar123 kaže...

gledam malo k30 pro, meni je to bolji mobitel od obicnog mi 10. cijena duplo manja, nema notch, isti proc, iste dimenzije, baterija ista. prednosti koje mi 10 nudi su bezicno punjenje, 90hz ekran naprema 60hz te nesto bolja kamera. po meni neisplativo za 400 dolara vise. i opet ako se uzme k30 pro zoom i ta kamera se nadoknadi za malo vise novaca. 

mi 10 pro je ipak jaci, ali 1000 dolara meni automatski ispada iz svih racunica. 

mislim da im je ovo greska s tim cijenama. 

Odličan uređaj. Ne mislim da im je greška, jer su popunili sve cijenovne segmente. I dalje daju najviše za najmanje novaca.

 

batizg kaže...

soma eura je fkt previše mi dat za mob, očekival sam pro za nekih 800 eura pa čekat neku akciju, sniženje, popust, na rate...

u kini dođe 5000 kn osnovni model 8/256

zanima me koliko će doći novi oneplus 8 pro???

 

Tebi je, nekome nije, očito se prodaju kad imamo puno uređaja preko 1000€. Osobno isto ne bi dao tolike novce, ali ima ljudi koji hoće. Pogotovo kad krene na 24 rate i slično.

P40 Pro+ ide od 1400 Eura.

15 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10

ha cuj ne stoji ti bas da ce zbog ove situacije gdje se mobiteli manje prodaju cijena sporije padat. pa pogledaj samo samsung, u roku manjem od mjesec dana su srezali 200 dolara na s20 i s20 plus modele. jasan je zakon ponude i potraznje, ako je potraznja za nekim dobrom smanjena a opskrba ostaje ista, to vodi do nizih cijena tog dobra. sto znaci da ako se nastavi trend smanjene potraznje za mobitelima, a oni jos uvijek ne prilagode brzo proizvodnju mobitela, cijene ce rapidno padat(ponavljam, pogledat primjer samsunga).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mar123 kaže...

ha cuj ne stoji ti bas da ce zbog ove situacije gdje se mobiteli manje prodaju cijena sporije padat. pa pogledaj samo samsung, u roku manjem od mjesec dana su srezali 200 dolara na s20 i s20 plus modele. jasan je zakon ponude i potraznje, ako je potraznja za nekim dobrom smanjena a opskrba ostaje ista, to vodi do nizih cijena tog dobra. sto znaci da ako se nastavi trend smanjene potraznje za mobitelima, a oni jos uvijek ne prilagode brzo proizvodnju mobitela, cijene ce rapidno padat(ponavljam, pogledat primjer samsunga).

Samsung za razliku od drugih Kineza drži ozbiljan dio tržišta koje još nije ozbiljnije zahvaćeno Korona virusom uz to oni su jedini ozbiljni kineski igrači na Američkom tržištu, tako da su tu vjerojatno trenutno u nešto boljoj situaciji.

Što se manje uređaja proizvodi i prodaje to će im cijena biti veća, što se više prodaje to će cijena biti manja jer se troškovi proizvodnje i dijelova smanjuje. Tako je to gotovo uvijek, ali naravno ovisno o situaciji ima i drugih slučajeva, gdje se ruši cijena kako bi se riješili proizvoda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 15:21 (mzopg).
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

A pasti ce cijena oko bozica valjda na oko 3-3,5 k 😅

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
online
Xiaomi Mi 10

Kad ovo sve vidim, mi9t pro se pari odlicna kupovina za cca 3k

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice