Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 443.700
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Mislim da je na Mi10T PRO problem u google dialeru, koji se definitivno zna zblesirat tu i tamo.

Štoviše, uvjeren sam da je on glavni problem kod ljudi koji imaju bilo kakav problem tokom poziva.

 

Nadam se da će prilikom budućih nadogradnji to malo sredit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo prodao preko njuške Mi10 igrom slučaja kolegi sa foruma. Zanima me hoće li friški reset pomoći u softverskim nebulozama

Inače sad par dana koristim Mi9t dok ne dobijem službeni i osim očitih downgradeova, softverski je stabilan. Neka srede taj Mi10 više da bude zasluženo najbolji mob svojeg ranga jer je sve predobro.

 

Odmah se kuži kako je na mi10 ovaliteta tipaka, vibracije, ekrana, raspodjelr težine po korpusu, ZVUČNIKA koplje-dva iznad ovog što inače Xiaomi izbaci kao flagship. Samo da to radi sve kako spada... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Sve radi kako spada od prvog dana. Baš apsolutno sve.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Evo prije par dana došao android 11, mob sad stvarno radi bez greške. Radio je i prije, ali imao sam problema sa baterijom, nikako preko 4 sata sota.. Sada je oko 6do7.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Bug koji dosta ljudi navodi kod poziva, kada se mobitel udalji od uha ekran se ne upali pa se ne može završiti poziv... Meni se to događalo. Uglavnom, zavuklo mi se malo prašine pod foliju s kojom je mobitel došao pa sam je promijenio i gle čuda, sad radi kako treba. Folija koju sam stavio pokriva ekran bolje od ruba do ruba, originalna nije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Xiaomi Mi 10

Jutros sam dobio nadogradnju na a11 na mi 10T PRO, skinuo sam ju ali kad sam ju htio instalirati samo me je vratilo na provjeri ažuriranja i od onda mi ni ne nudi više nadogradnju na 11,

nego ostaje na 12.0.18. Da li netko zna koji k.... je stim.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Kod mene ništa, još uvijek na 12.0.18.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 10:40 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

to se non stop desava, tko uhvati uhvati

 

tko ne uhvati, a silno zeli updejt i ne da mu se cekati OTA, ima nacina, ne znam koliko puta sam vec pisao

imate miui comunnity, imate telegram miui grupe, koje odmah izbacuju romove kako se koji pojavi, za sve xiaomijeve modele

 

instalacija jednostavna u par koraka preko stock updatea

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 14:49 (16OR).
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Ovaj google dialer je definitivno škart u kombinaciji s Mi10T PRO.

Definitivno je tu problem, od katastrofalne kombinacije sa 144hz do toga da se zna zblesirat.

Čeka se MIUI 12.5, pa da vidimo dali će se stvari popravit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo stigao android 11. Popravili su dark mode na mi 10t.

Definitivno dobar update, telefon je brži.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Stavi True Phone app i riješio si probleme sadašnje i buduće.

 

Pozz

bunch
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

jel netko osim mene ima problema s baterijom nakon upgradea?

preko noći ode 20% dok je mob u idle-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Xiaomi Mi 10

Jel ima di kuputi ovo cudo sad?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

ako mislis na cisti mi10 imas kod bijelica tj mi store..4300 ili rabljeni..na njuskalou

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Makić kaže...

jel netko osim mene ima problema s baterijom nakon upgradea?

preko noći ode 20% dok je mob u idle-u

 koji mob imas..model? meni ode jedan do 2% na mi10

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mariolla79 kaže...
Makić kaže...

jel netko osim mene ima problema s baterijom nakon upgradea?

preko noći ode 20% dok je mob u idle-u

 koji mob imas..model? meni ode jedan do 2% na mi10

 Mi 10 je u pitanju, kazem prije upgrade dva dana je dirzalo bateriju bez beda

nikakve nove aplikacije nisam instalira tako da mi je cudno ponasanje

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

ja imam 12.2.4 (RJBEUXM) i meni je sve ok...probaj reset napravit..ja nisam...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 6:25 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Makić kaže...

jel netko osim mene ima problema s baterijom nakon upgradea?

preko noći ode 20% dok je mob u idle-u

 

 

Bas pogledao nocas kod sebe, od sinoc do ujutro izgubio mi je 2%...Mi10 PRO.

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

ocen jel dobar pro .razmisljam prodat svoj mi10 i uzet 10 pro bijeli..ima 2 na njuskalu..na pro je bolja kamera i brze punjenje..sam je to razlika? 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mariolla79 kaže...

ocen jel dobar pro .razmisljam prodat svoj mi10 i uzet 10 pro bijeli..ima 2 na njuskalu..na pro je bolja kamera i brze punjenje..sam je to razlika? 

 

 

Imam ga par dana pa nemam jos neko veliko iskustvo sa njim.

Taj mob sam cekao i lovio dugo, a odlucio sam da cu uzeti kada padne cijena pa sam napokon nasao jedan po relativno ok cijeni.

 

Ako nemas neki interes za tele kamerama ne znam ima li smisla ici na PRO.

Ja sam ga uzeo bas zbog kamera, imao sam taj camera setup na Mi Note 10 i jako mi se svidio, a ovdje sa ovim procesorom radi iznimno brzo pa je to tocno ono sto zelim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 12:54 (ocean77).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mariolla79 kaže...

ocen jel dobar pro .razmisljam prodat svoj mi10 i uzet 10 pro bijeli..ima 2 na njuskalu..na pro je bolja kamera i brze punjenje..sam je to razlika? 

 Ja sam uspoređivao i pokušao sam sve važne informacije staviti u prvu poruku u temi. Pogledaj, mislim da sve piše.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Napisat cu malo prve dojmove ako nekog zanima, a kasnije cu malo vise kada ga bolje upoznam.

 

Stvar koja me za sada najugodnije iznenadila su zvucnici na mobitelu, ovo je definitivno najbolji zvuk koji sam do sada cuo na bilo kojem mobu koji sam isprobao.

Zvuk nije samo glasan vec je zvuk i kvalitetan i ovo je sasvim novi nivo.

Imao sam dugo Mate 20 PRO koji je fenomenalan mob, ali zvuk izmedu ova dva moba je razlika nebo i zemlja.

 

Ekran je odlican, ali ja iskreno ne vidim neki veliki skok u refresh rateu, presao sam sa 60hz na 90hz i to je nesto sto je tek marginalno bolje, nije tako "opipljivo" kao zvuk koji je nemjerljivo bolji.

Sam ekran je dobar, velik i svijetao, nemam nekih zamjerki.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

pa mozda bi ga i uzeo. ima 2 na njusci.  najvise radi bijele boje koja mi tak dobro izgleda..onda radi kamere..nije da je na mi10 losa..i 50w punjenje...ak uspijem prodat svog uzeo bi taj s njuskala...ak ne hebi ga...ostat cu na ovom svom sivom...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mariolla79 kaže...

pa mozda bi ga i uzeo. ima 2 na njusci.  najvise radi bijele boje koja mi tak dobro izgleda..onda radi kamere..nije da je na mi10 losa..i 50w punjenje...ak uspijem prodat svog uzeo bi taj s njuskala...ak ne hebi ga...ostat cu na ovom svom sivom...

 

 

Moj je perla bijeli i zaista izgleda vrhunski u toj boji.

Ima nekakav mat finis pa uopce ne ostaju otisci, a boja je rijetko kada perla bijela jer se stalno presijava u jos neke tonove.

 

 

 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

e takav isti...bas su pogodili boju

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

jes to kupio od babyyoda s njuske? @ocean77

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Pozz, cura mi jebdo sam imala xiaomi mi8 s kojim je bila prezadovoljna. Sad joj je puko ekran i mislio sam joj kupit novi mobitel. S obzirom da je koristila xiaomi, mislio sam uzet mi10 pa me zanima kakav je mobitel. Citam da ima dosta problema, pa da vidim jel se ista popravilo u vezi toga? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zee_15 kaže...

Pozz, cura mi jebdo sam imala xiaomi mi8 s kojim je bila prezadovoljna. Sad joj je puko ekran i mislio sam joj kupit novi mobitel. S obzirom da je koristila xiaomi, mislio sam uzet mi10 pa me zanima kakav je mobitel. Citam da ima dosta problema, pa da vidim jel se ista popravilo u vezi toga? 

 Imao ga od 5.mj do cca 9.mj prošle godine.

Niti jedan jedini problem , jedan od najboljih mobitela koji sam imao.

 

11 godina
offline
Xiaomi Mi 10

potvrdjujem za mi10...imam ga i ja i nikakvih problema...brijem da cu ga ostavit zeni..a prodat njen s21...batka je uzas...e sad neznam posto stari produzuje pretplatu kaj da si uzmem...bacio oko na s21 ultru..tu bi jedino bio zadovoljan s svime naspram mi10 ili da uzmem mi 11 posto je dosao u tcom u pretprodaju

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mariolla79 kaže...

potvrdjujem za mi10...imam ga i ja i nikakvih problema...brijem da cu ga ostavit zeni..a prodat njen s21...batka je uzas...e sad neznam posto stari produzuje pretplatu kaj da si uzmem...bacio oko na s21 ultru..tu bi jedino bio zadovoljan s svime naspram mi10 ili da uzmem mi 11 posto je dosao u tcom u pretprodaju

 Ja ipak ne bi stavljao u istu rečenicu Mi 11 i S21 Ultra, posebno ako ti je ista ili slična cijena onda se tu nemaš što misliti, S21 Ultra je daleko bolji uređaj. Na tvom mjestu bi pričekao Mi 11 Pro ili Mi 11 Ultra pa onda pogledao kako stoje u usporedbi sa S21 Ultra... samo što dok Mi 11 Pro/Ultra dođe promijeniš ti još barem 3-4 mobitela. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice