Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 442.499
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

kupi jeftiniji kad ti je i mi6 dobar

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
tnakir kaže...
Apachy kaže...

ne vrijedi ti jer nisi koristio mob sa 90/120 hz i nisi navikao na takvu ugodu korištenja.

mi 10t pro ima ips lcd 144 hz ekran, a mi 10 oled 90hz, još sam vidio tu u preporukama poco f2 pro, taj ima amoled 60hz.

 

Kad bih ti ja rekao da bih radije da mi Mi6 još uvijek radi i da mi je taj mobitel bio više nego dovoljan?

 Na to bih ti rekao da razmišljaš ko moj stari koji ima 63 godine i nagovorio te da uzmeš redmi note 9s ili  poco x3 nfc (još jedan dodatni podbrend xiaomia, kao redmi). ima sve kaj želiš i ušparat ćeš još dodatno novaca.

 

x3 neutrinu košta kunu manje 2000 kn,  u alo alo 2200. mislim da preko onih kineskih dućana tipa honorbuy ili goldway možeš noći još jefinije ali opet je pitanje kako garancija funkcionira.

note 9s u linsku dođe 1500kn, a ako je tamo 200 eura, znači da u drugim trgovinama dođe i jeftinije.

 

sad vidim da note 9s nema nfc, ali zato ga note 9 pro ima i u dođe 1900kn.

yippee ki-yay
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2020 13:33 (Apachy).
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Stigao mi10. 8/256gb, a mi8 otisao u zasluzenu mirovinu .

Uzeo ga na aliexu s francuske.. 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
andreas11 kaže...

Stigao mi10. 8/256gb, a mi8 otisao u zasluzenu mirovinu .

Uzeo ga na aliexu s francuske.. 

 

 

 Može link?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
tnakir kaže...
andreas11 kaže...

Stigao mi10. 8/256gb, a mi8 otisao u zasluzenu mirovinu .

Uzeo ga na aliexu s francuske.. 

 

 

 Može link?

 HRK 3,797.79 25%OFF | Global Version Xiaomi Mi 10 8GB 256GB Smartphone 5G Cellphone LPDDR5 USF 3.0 Snapdragon 865 Octa Core 6.67" AMOLED 90Hz Display
https://a.aliexpress.com/_mNmAgKp

 

Trenutno ti nije na akciji, a vidim niti dostupan u francuskoj..

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 10
andreas11 kaže...
tnakir kaže...
andreas11 kaže...

Stigao mi10. 8/256gb, a mi8 otisao u zasluzenu mirovinu .

Uzeo ga na aliexu s francuske.. 

 

 

 Može link?

 HRK 3,797.79 25%OFF | Global Version Xiaomi Mi 10 8GB 256GB Smartphone 5G Cellphone LPDDR5 USF 3.0 Snapdragon 865 Octa Core 6.67" AMOLED 90Hz Display
https://a.aliexpress.com/_mNmAgKp

 

Trenutno ti nije na akciji, a vidim niti dostupan u francuskoj..

 bas sam taj link bio gledao i skuzio ne dostavljaju iz poljske.
 koja je fora sa jamstvom kada narucis tako preko ALI-ija iz EU ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bloodborne kaže...

 bas sam taj link bio gledao i skuzio ne dostavljaju iz poljske.
 koja je fora sa jamstvom kada narucis tako preko ALI-ija iz EU ?

Pisao sam o tome u drugoj temi, ali evo i ovdje, vjerujem da je korisna informacija.

 

Ovdje možete provjeriti ima li vaš Xiaomi internacionalnu garanciju:

https://www.mi.com/global/verify/#/en/tab/imei

 

Provjera od kad do kad garancija vrijedi, nadam se da su podaci koji tu pišu točni:

https://imei24.com/imei_check/Xiaomi/

 

Zanimljiva informacija za kupce Mi 10T i Mi 10T Pro:

https://www.mi.com/global/service/support/warranty/hr.html

 

Eto pa kolega može provjeriti za svoj Mi 10 je li ima internacionalnu garanciju. Ako ima onda mu vrijedi i kod nas, ovlašteni servis je Bijelić d.o.o.

 

Ja sam provjerio za svoje uređaje kupljene u Kini i svi koji su globalna verzija i dostupni u našim trgovinama imaju važeću garanciju kod nas.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Mi 10 globalnu verziju imate na akciji kod banggood, 600$ + 14$ dostava.

LINK

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 10

sta nije agram ovlasteni servis za xiaomi ?
ja sam poslao upit agramu za svoj poco f2 pro.

tak mi je rekla bar zenska u ducanu jos, ako nesto
ne bude u redu odvedite ga u agram.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bloodborne kaže...

sta nije agram ovlasteni servis za xiaomi ?
ja sam poslao upit agramu za svoj poco f2 pro.

tak mi je rekla bar zenska u ducanu jos, ako nesto
ne bude u redu odvedite ga u agram.

Za Samsung imaš 3 ovlaštena servisa...za Huawei također 2-3....

 

Koliko vidim i za Xiaomi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
bloodborne kaže...

sta nije agram ovlasteni servis za xiaomi ?
ja sam poslao upit agramu za svoj poco f2 pro.

tak mi je rekla bar zenska u ducanu jos, ako nesto
ne bude u redu odvedite ga u agram.

Koliko znam službeni ovlašteni servis i distribuciju ima Bijelić d.o.o.

 

Koliko vidim Agram nema naveden Xiaomi, ali to ne znači da ih ne popravljaju:

https://www.agramservis.hr/servis/

 

Sigurno ima još servisa koji popravljaju i servisiraju Xiaomi, ali upitno je priznaju li garanciju i popravljaju unutar jamstvenog roka.

Uz to koliko vidim Bijelić ima korektne cijene i ekipa je skroz uslužna, to je barem moje iskustvo s njima.

4 godine
protjeran
offline
Xiaomi Mi 10

kvragu nisam danas doma uopce da provjerim na jamstveni list kome se moram obratiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo ekipa dosa mi je Mi10T Pro 8/256. 

Jos uvik ga setupam pa ne mogu puno rec javim to kroz par dana da ga koristim. 

Ovako na prvu ekran je vise nego solidan, stvarno dok nije nesto crno na ekranu zaminia bi ga za Amoled to govori puno s obzirom da sam na Amoled od 2012.

 

Imam jedno pitanje, widget za vrijeme nema opciju za automatski lokaciju ili ja mozda to ne vidin? 

 

 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Kelam kaže...

Evo ekipa dosa mi je Mi10T Pro 8/256. 

Jos uvik ga setupam pa ne mogu puno rec javim to kroz par dana da ga koristim. 

Ovako na prvu ekran je vise nego solidan, stvarno dok nije nesto crno na ekranu zaminia bi ga za Amoled to govori puno s obzirom da sam na Amoled od 2012.

 

Imam jedno pitanje, widget za vrijeme nema opciju za automatski lokaciju ili ja mozda to ne vidin? 

 

 

 Odličan mob...pogotovo Pro jer ima 108mpix kameru.

 

144hz VS Amoled. Ja biram 144hz.

6 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Koja nestašica Mi 10 bokte (kod nas) 

Ne mogu se prisiliti uzeti T verziju, u mojoj glavi mora biti punokrvni flagship 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 0:00 (love2ml86).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...

Koja nestašica Mi 10 bokte (kod nas) 

Ne mogu se prisiliti uzeti T verziju, u mojoj glavi mora biti punokrvni flagship 

 Lol... Ista stvar je bila kod mene. Ako ti išta pomaže, nakon mjesec dana korištenja mogu ti reći da bežično punjenje nisam niti jednom koristio niti planiram, reverzibilno punjenje mi ne radi s ničim što imam, zakrivljeni ekran je dobar na dodir ali imam problema s diranjem rubova, nekad uhvati kad ne treba a nekad neće kad treba...

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
display name ivo kaže...
love2ml86 kaže...

Koja nestašica Mi 10 bokte (kod nas) 

Ne mogu se prisiliti uzeti T verziju, u mojoj glavi mora biti punokrvni flagship 

 Lol... Ista stvar je bila kod mene. Ako ti išta pomaže, nakon mjesec dana korištenja mogu ti reći da bežično punjenje nisam niti jednom koristio niti planiram, reverzibilno punjenje mi ne radi s ničim što imam, zakrivljeni ekran je dobar na dodir ali imam problema s diranjem rubova, nekad uhvati kad ne treba a nekad neće kad treba...

Hvala na info, trenutno imam Mi 9 i bez bežičnog ne mogu više, nažalost haha

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Može li mi netko pomoći. Imam Xiaomi Black Shark 2 sliku kineska verzija. Ima samo kineski i engleski menu. Može li se što napraviti da bude na HR. Hvala.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ista stvar i kod mene. Planirao kupiti mi 10. Jedino sam kasnije u tom procesu shvatii da nema dual sim verzije. Sto mi je prilicno vazno.

Na mi10t mi se ne svidja side fingerprint. Uz ostale stvari koje nema.
5 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

svi su ti dual sim, jedino što ladicu moraš ekstra naručiti i flashati eu rom

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Ja imam Mi10 i dual SIM je
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
0Chance kaže...
Ista stvar i kod mene. Planirao kupiti mi 10. Jedino sam kasnije u tom procesu shvatii da nema dual sim verzije. Sto mi je prilicno vazno.

Na mi10t mi se ne svidja side fingerprint. Uz ostale stvari koje nema.

 Mogu ti samo rec da taj side fingerprint je mozda najbrzi kojeg Sam ikad ima priliku koristit, always on je doslovno znan slucajno taknit on se toliko brzo otkljuca, takoder imas face unlock (nije siguran kao face id I slicne implementacije) koji je takoder ne vjerojatno bez I uvjeti a slabijeg osvjetljenja. 

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
7 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nisam znao za sim tray na mi10. Sad sam vec poceo gledati i note 20 ultra. Al dobro.

 

Sto se tice side fingerprinta, nisam mislio nista lose o njemu, nego samo meni ne odgovara nekako na toj poziciji. Iskljucivo subjektivan dojam. Malo sam se igrao sa mobitelom u trgovini pa mi se nije svidjelo. I jednim i drugim.

 

Makar sada imam s9+ kojem je vrijeme za mirovinu. Ponajvise zbog baterije. 3 puta dnevno ga punim kako uhvatim vremena. Sluzi mi i kao poslovni i privatni, imam dosta razgovora dnevno i opcenito puno koristim mob. Ne gasim bas nista na njemu radi ustede baterije. Osim BT koji ne koristim uopce.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Poz ekipa, gdje najbolje uzeti mi10?

Nema ga na mi global store vidim.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 18:09 (Dario7).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

 Zašto je ovakva cijena? Pa ja sam ga u 7. mjesecu kupio po redovnoj cijeni za 580usd+10 poštarina.

Ja sam mislio da sad košta oko 400-500usd...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Koliko sam skužio nestašica je Mi10 modela.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Dario7 kaže...
Koliko sam skužio nestašica je Mi10 modela.

Više se ne proizvode, ovo su sad samo preostale zalihe.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Da i digli su cijene i na aliu, isto tako i poco f2 pro
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Ljudi zamolio bih vas za pomoć/informaciju ako može :D

 

Planiram si ovih dana uzeti novi mob i sve je izglednije da će biti mi 10. Ono što me zanima jest to dolaze li notifikacije normalno? Konkretno me zanima za gmail. Lega ima 9 pro i kaže da ima problema s notifikacijama koje dolaze s vibera, whats appa i messengera. Sa outlooka mu mailovi dolaze normalno, ali nije provjeravao za gmail.

Meni je gmail od ključne važnosti (vezano je za posao) te mi je najvažnije na mobu da mi obavijesti za njega dolaze odmah. Za ostale programe me živo boli briga, no gmail mi je baš važan za posao. Trenutni mob u11 savršeno odrađuje posao (čak mi dođe obavijest na mob prije nego na komp), no on mi je počeo polako bacati kašiku pa si gledam uzeti nov. Xiaomi se zasad čini kao super mob i izbor, no jedino me brinu notifikacije.

Kakva su vaša iskustva?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice