Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 444.293
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mitohondri kaže...

ne brinite se za cijenu. koliko god da bude siguran sam da ce biti duplo manja od S20 Ultra, a prakticki isti telefon, to jest Mi 10 Pro je cak i bolje jer dolazi za Snapdragonom 

 Ije... Samo kaj ja imam 3000 kuna spremno za mobitel. Ako će biti 3500 kak vele, super, 500kn skupim.

Ako će biti 6000, onda mi nije neka utjeha da je jeftiniji od Samsunga :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 15:09 (CyberDemonVZ).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
CyberDemonVZ kaže...
Mitohondri kaže...

ne brinite se za cijenu. koliko god da bude siguran sam da ce biti duplo manja od S20 Ultra, a prakticki isti telefon, to jest Mi 10 Pro je cak i bolje jer dolazi za Snapdragonom 

 Ije... Samo kaj ja imam 3000 kuna spremno za mobitel. Ako će biti 3500 kak vele, super, 500kn skupim.

Ako će biti 6000, onda mi nije neka utjeha da je jeftiniji od Samsunga :)

3000 kn ne moze biti nikako,budi realan 

 

izmedu 4000 i 5000kn je puno vjerovatnije da ce se cjenovno smjestiti

 

mogu oni raditi prodaju sa minimalnom marzom koliko god zele, ali opet nisu karitas

 

dobiti prakticki #1 mobitel, bar za sada na papiru, za 3000kn, nitko ne bi ni pogledao bilo koji drugi mobitel na trzistu 

 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Kad je Mi 9 dosao bio je na Aliju oko 3500-3600, sa DHL shippingom znaci oko 3800kn.Na honorbuyu i ostalim stranicama je bio i oko 4000kn.Tako da budite realni sa ocekivanim cijenama, ali barem im cijena pada kroz narednih nekoliko mj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 19:58 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mitohondri kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Mitohondri kaže...

ne brinite se za cijenu. koliko god da bude siguran sam da ce biti duplo manja od S20 Ultra, a prakticki isti telefon, to jest Mi 10 Pro je cak i bolje jer dolazi za Snapdragonom 

 Ije... Samo kaj ja imam 3000 kuna spremno za mobitel. Ako će biti 3500 kak vele, super, 500kn skupim.

Ako će biti 6000, onda mi nije neka utjeha da je jeftiniji od Samsunga :)

3000 kn ne moze biti nikako,budi realan 

izmedu 4000 i 5000kn je puno vjerovatnije da ce se cjenovno smjestiti

 ...

 

 Pa da, i mislim da će biti daleko iznad 4000.

To što ja imam 3000 spremno kad sam još planirao kupiti Mi9 je moj problem :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
perkoxcar kaže...

Kad je Mi 9 dosao bio je na Aliju oko 3500-3600, sa DHL shippingom znaci oko 3800kn.Na honorbuyu i ostalim stranicama je bio i oko 4000kn.Tako da budite realni sa ocekivanim cijenama, ali barem im cijena pada kroz narednih nekoliko mj.

 ja sam uzeo mi 9 krajem lipnja 6/128 za 3000kn sa alija(dhl).

 

 

koji mjesec se strpite i bude u price rangeu :)

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

nesluzbene cijene u Kini:

 

Mi 10 Pro Yuan

 

12/128 3799

 

12/256 4099

 

12/512 4499

 

cini mi se da je kod njih 13% pdv

 

12/128 mi mogao kod nas biti 4500kn, otprilike

 

rekli su 23. na MWC da ce biti EU cijene objavljenje i predstavljen mobitel za EU trziste

 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Mitohondri kaže...

nesluzbene cijene u Kini:

 

Mi 10 Pro Yuan

 

12/128 3799

 

12/256 4099

 

12/512 4499

 

cini mi se da je kod njih 13% pdv

 

12/128 mi mogao kod nas biti 4500kn, otprilike

 

rekli su 23. na MWC da ce biti EU cijene objavljenje i predstavljen mobitel za EU trziste

 

 Dakle kad padnu cijene kod nas neće biti ispod 3900 kn...recimo.....ha jebiga, za te pare se već konkurencija nađe..i to jako dobra....

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 9:27 (gnomisa).
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 

 Dakle kad padnu cijene kod nas neće biti ispod 3900 kn...recimo.....ha jebiga, za te pare se već konkurencija nađe..i to jako dobra....

jedina konkurencija ovome telefonu je S20 Ultra, a on ce kostati preko 8000kn

 

ne znam o kakvoj konkurenciji pricas za 3900kn?

 

ne postoji telefon, trenutno za kojega znamo a da je u rangu Mi 10 Pro ili S20 Ultra

 

ti onako gledas koliko telefon ima grama i da li mu je ekran zakrivljen ili ne, te koliko zraci, pa mozda u tome smislu mislis na konkurenciju 

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Evo cijene.

Navalite na kinesku verziju

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
E ona 23 grama čine nenormalnu razliku....
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Grga1984 kaže...

Evo cijene.

Navalite na kinesku verziju

 Već sam se ponadao da je pro! :D

Pro ne postoji u 8gb verziji?

 

Dobro je, ovo je bolje nego sam se nadao!

Valjda će slične cijene biti i za globalnu verziju... 

 

Edit: jeftiniji je od Mi 9 Pro!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 11:11 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Potvrđeno i da će imati 4400mah bateriju i simetrične stereo zvučnike.
Nisam planirao, ali mi se čini da će moj OP7T vrlo brzo na njušku...

https://www.researchsnipers.com/xiaomi-confirms-mi-10-battery-4400-mah/
Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Grga1984 kaže...

Evo cijene.

Navalite na kinesku verziju

 Se to meni čini, ili su nestali s AliExpressa?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

koje su uopce sve razlike izmedu obicne i pro verzije?

i kako su rjesili prednju kameru, na ovom posteru se uopce ne kuzi a znam da im je to trik s ovim crnim pozadinama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Službeni video na Gearbest YouTube kanalu prije najave??

 

 

 

EDIT: Nije službeni, izgleda da su spojili više videa i specifikacija u jedno :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 15:54 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mar123 kaže...

koje su uopce sve razlike izmedu obicne i pro verzije?

i kako su rjesili prednju kameru, na ovom posteru se uopce ne kuzi a znam da im je to trik s ovim crnim pozadinama.

Na žalost, još ništa službeno, vjerojatno razlike u memoriji i možda bateriji.

 

 Izvoliš za pregled kamere:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Xiaomi MI 10 & MI 10 Pro Hands-on Leaked!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Eto, 1300€ traži Samsung za 108Mpx i 120Hz koji rade na 1080p. A tu je lošiji Exynos za nas.
Pa nek netko kaže da je previše ako će Mi 10 biti upola kao Samsung...
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
3dfx kaže...
gnomisa kaže...

 

 Dakle kad padnu cijene kod nas neće biti ispod 3900 kn...recimo.....ha jebiga, za te pare se već konkurencija nađe..i to jako dobra....

jedina konkurencija ovome telefonu je S20 Ultra, a on ce kostati preko 8000kn

 

ne znam o kakvoj konkurenciji pricas za 3900kn?

 

ne postoji telefon, trenutno za kojega znamo a da je u rangu Mi 10 Pro ili S20 Ultra

 

ti onako gledas koliko telefon ima grama i da li mu je ekran zakrivljen ili ne, te koliko zraci, pa mozda u tome smislu mislis na konkurenciju 

 A ti gledaš samo procesor jel? Osim toga još nismo vidjeli sve modele za 2020....

A vezano za ovo drugo. Trolaš malo, dosadno ti? Jasno da je zakrivljeni iliti 2D ekran goli k. Osim što slika izgleda nakaradno taj ekran kad padne na rub tvrde podloge puca u 80% slučajeva koliko je dug i širok. Logično. To što je to pomodarsko govno zaživjelo a uveo ga Samsungić ne znači da valja.

I da odgovorim onom drugom trolu....25g je puno ak stavljaš mob u džep po ljeti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 9:52 (gnomisa).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
Eto, 1300€ traži Samsung za 108Mpx i 120Hz koji rade na 1080p. A tu je lošiji Exynos za nas.
Pa nek netko kaže da je previše ako će Mi 10 biti upola kao Samsung...

 Zašto uspoređuješ šaomija sa ajfonovskim androidom? Samsung je precijenjeno smeće već dugo godina (pogotovo naša verzija sa tim usranim eksinosom). Ima tu još proizviđača a kako vidimo Oppo sa svojim novim modelima lagano zamijenjuje xioami u best buy segmentu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 9:45 (gnomisa).
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Oppo kod nema niti će biti. Realme se pojavio sa nekoliko modela, ali vidjet ćemo hoće li se probijati
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
Oppo kod nema niti će biti. Realme se pojavio sa nekoliko modela, ali vidjet ćemo hoće li se probijati

 Kaj to nije isti kurac?

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Punjač nije 66W, nego samo 50. Danas službeno najavljeno.

Službena informacija: sa 66W bi, zbog tehnologije punjenja, morali staviti manju bateriju koja i brzo degradira, pa su odlučili za 50W. Izgleda u zadnji tren.

(Svugdje se spominje Mi 10, ali ovo vjerojatno vrijedi i za Mi 10 Pro?)

 

Ekran 90Hz, (sampling rate 180Hz), ne spominje se rezolucija, znači standardnih 1080p.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 13:30 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

 A ti gledaš samo procesor jel? Osim toga još nismo vidjeli sve modele za 2020....

A vezano za ovo drugo. Trolaš malo, dosadno ti? Jasno da je zakrivljeni iliti 2D ekran goli k. Osim što slika izgleda nakaradno taj ekran kad padne na rub tvrde podloge puca u 80% slučajeva koliko je dug i širok. Logično. To što je to pomodarsko govno zaživjelo a uveo ga Samsungić ne znači da valja.

I da odgovorim onom drugom trolu....25g je puno ak stavljaš mob u džep po ljeti.

gledam sve ono sto gledaju i drugi koji kupuju mobitele, i razumiju sta treba usporedivati, gramaza mobitela svakako nije krucijalan parametar, vjerovatno nije niti u top 50 

 

vidjeli smo sve sto se trebalo vidjeti, ostaje Huawei, koji je ionako irelevantan jer nema Google usluge, pa ga vjerovatno niti necemo vidjeti na nasem trzistu

 

OnePlus, koji ti je btw Oppo za globalno trziste jer su mu ulagaci/suvlasnici, takoder ne ulazi u kakulacije kada pricamo o top kamera mobitelima, jer on nikada nije niti bio top kamera mobitel, pa samim time niti ostali, Samsung, Huawei i Xiaomi su jedini ostali relevantni, pogotovo Samsung i Xiaomi sa ovim novim 108MP velikim senzorom koji je jedina ovogodisnja "revolucija"

 

jasno je meni da tebi smeta zakrivljeni ekran, isto tako mi je jasno da drugima ne, i to je stvar ukusa, prema tome nebitno za raspravu

 

U ovome trenutku jedino pitanje na koje svi cekamo potvrdu je cijena u HR, te koliko je bolji/losiji Mi10 Pro u fotkanju/videu od S20 Ultra i to je to

 

meni kao dugodogisnjem ljubitelju Samsung mobitela, cak nit ne trebaju ovi gore navedeni odgovori, Mi 10 Pro je uvjerljivo #1, pa sve da je i fotke i video budu losiji od S20 Ultra, jer je skoro i vise nego duplo jefiniji 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
3dfx kaže...
gnomisa kaže...

 

 Dakle kad padnu cijene kod nas neće biti ispod 3900 kn...recimo.....ha jebiga, za te pare se već konkurencija nađe..i to jako dobra....

jedina konkurencija ovome telefonu je S20 Ultra, a on ce kostati preko 8000kn

 

ne znam o kakvoj konkurenciji pricas za 3900kn?

 

ne postoji telefon, trenutno za kojega znamo a da je u rangu Mi 10 Pro ili S20 Ultra

 

ti onako gledas koliko telefon ima grama i da li mu je ekran zakrivljen ili ne, te koliko zraci, pa mozda u tome smislu mislis na konkurenciju 

 A ti gledaš samo procesor jel? Osim toga još nismo vidjeli sve modele za 2020....

A vezano za ovo drugo. Trolaš malo, dosadno ti? Jasno da je zakrivljeni iliti 2D ekran goli k. Osim što slika izgleda nakaradno taj ekran kad padne na rub tvrde podloge puca u 80% slučajeva koliko je dug i širok. Logično. To što je to pomodarsko govno zaživjelo a uveo ga Samsungić ne znači da valja.

I da odgovorim onom drugom trolu....25g je puno ak stavljaš mob u džep po ljeti.

 Pricate kao navijeni o tom pucanju zakrivljenog ekrana prilikom pada.

Imam Note 9, i obicnu silikonsku maskicu bez zastitnog stakla.

Ako mi ga mala od godine dana nije ispustila, bacila vec 15 puta onda nije nista.

Padao je na tepih, parket, plocice...

Potegnula je kabel od punjaca s kuhinje a mobitel je bio ustekan. Mobitel je pao s pol metra na plocice i nije mu nista bilo.

 

Od kad su dosli ti zakrivljeni ekrani, konstantno slusam tu pricu o pucanju.

Ako si pehist puknut ce ravan ili zakrivljeni ekran...nema pravila.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
3dfx kaže...
gnomisa kaže...

 A ti gledaš samo procesor jel? Osim toga još nismo vidjeli sve modele za 2020....

A vezano za ovo drugo. Trolaš malo, dosadno ti? Jasno da je zakrivljeni iliti 2D ekran goli k. Osim što slika izgleda nakaradno taj ekran kad padne na rub tvrde podloge puca u 80% slučajeva koliko je dug i širok. Logično. To što je to pomodarsko govno zaživjelo a uveo ga Samsungić ne znači da valja.

I da odgovorim onom drugom trolu....25g je puno ak stavljaš mob u džep po ljeti.

gledam sve ono sto gledaju i drugi koji kupuju mobitele, i razumiju sta treba usporedivati, gramaza mobitela svakako nije krucijalan parametar, vjerovatno nije niti u top 50 

 

vidjeli smo sve sto se trebalo vidjeti, ostaje Huawei, koji je ionako irelevantan jer nema Google usluge, pa ga vjerovatno niti necemo vidjeti na nasem trzistu

 

OnePlus, koji ti je btw Oppo za globalno trziste jer su mu ulagaci/suvlasnici, takoder ne ulazi u kakulacije kada pricamo o top kamera mobitelima, jer on nikada nije niti bio top kamera mobitel, pa samim time niti ostali, Samsung, Huawei i Xiaomi su jedini ostali relevantni, pogotovo Samsung i Xiaomi sa ovim novim 108MP velikim senzorom koji je jedina ovogodisnja "revolucija"

 

jasno je meni da tebi smeta zakrivljeni ekran, isto tako mi je jasno da drugima ne, i to je stvar ukusa, prema tome nebitno za raspravu

 

U ovome trenutku jedino pitanje na koje svi cekamo potvrdu je cijena u HR, te koliko je bolji/losiji Mi10 Pro u fotkanju/videu od S20 Ultra i to je to

 

meni kao dugodogisnjem ljubitelju Samsung mobitela, cak nit ne trebaju ovi gore navedeni odgovori, Mi 10 Pro je uvjerljivo #1, pa sve da je i fotke i video budu losiji od S20 Ultra, jer je skoro i vise nego duplo jefiniji 

 

 

 

Nastavno na Huawei...mislim da ce P40 Pro imat bolju kameru od Ultre...jer ako si pratio prijasnje prezentacije...Huawei se voli hvalit s kamerom ponizavajuci u direktnoj usporedbi Samsung i Iphone

 

Sigurno je da ce imat 10x opticki zoom.

 

Sto se tice Google play...vidim da PBZ banka ima mbanking u Huawei app storu...ako uspiju pridobit ostale aplikacije nema razloga da ne uzmem P40 Pro. Na kraju krajeva biti ce jeftiniji od P30 Pro jer nema Google play. Kazu oko 800 eura cijena.

 

Ako pratis xda - ekipa bez pol frke instalira najpoznatije aplikacije preko apk.-a.

Budemo vidjeli.

Ja sam iskreno spreman riskirat ako mogu dobit top kameru kod P40P za duplo manju cijenu nego sto je Ultra.

 

Ako Ultri padne cijena na njuskalu...i to bi se moglo onda kupit.

10 godina
online
Re: Xiaomi Mi 10
R36 kaže...

 

Nastavno na Huawei...mislim da ce P40 Pro imat bolju kameru od Ultre...

 

 Po onome što sam vidio, što se tice lowlight fotografije i night modea, p30 pro je i dalje kralj. 

6 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Nije problem tebi, meni i ljudima koji se "kuze" o ove stvari

 

problem u ostatku 99% kupaca, koji nemaju pojma o tome

 

oni su culi da im nista nece raditi sa Huawei telefonima i to je to, kraj price

 

mate 30 pro je nepostojeci na nasem trzistu, zato sto nitko ne riskira velike kolicine da ga naruci na lager, teleoperateri ga nemaju u ponudi, iz istih razloga, jer znaju da su kupci tupi i ne informirani da nece moci prodavati Huawei

 

to je tako

 

ali i da nije, P40 serija bi bila u rangu cijene kao S20 serija, i pored Mi 10 Pro jednostavno opet nema smisla. Samsung se sjebo sto je dao/radi u suradnji sa Xiaomijem ovaj novi senzor

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
thebatman kaže...
R36 kaže...

 

Nastavno na Huawei...mislim da ce P40 Pro imat bolju kameru od Ultre...

 

 Po onome što sam vidio, što se tice lowlight fotografije i night modea, p30 pro je i dalje kralj. 

 Naspram Ultre?? Zajebavas ili...?

3dfx kaže...

Nije problem tebi, meni i ljudima koji se "kuze" o ove stvari

 

problem u ostatku 99% kupaca, koji nemaju pojma o tome

 

oni su culi da im nista nece raditi sa Huawei telefonima i to je to, kraj price

 

mate 30 pro je nepostojeci na nasem trzistu, zato sto nitko ne riskira velike kolicine da ga naruci na lager, teleoperateri ga nemaju u ponudi, iz istih razloga, jer znaju da su kupci tupi i ne informirani da nece moci prodavati Huawei

 

to je tako

 

ali i da nije, P40 serija bi bila u rangu cijene kao S20 serija, i pored Mi 10 Pro jednostavno opet nema smisla. Samsung se sjebo sto je dao/radi u suradnji sa Xiaomijem ovaj novi senzor

Ma kuzim...

 

Evo bas frendici preporucio Mi Note 10...kupila zadnji u Santa Domenici. Trazila je najbolju kameru a nije htjela dati vise od 4000kn., pored Mi Note 10 nema sta drugo trazit.

 

Kome ne treba zoom, ne treba mu realno ni Ultra. Ovaj 30x hibridni zoom na S20,S20+ je dovoljno dobar da zadovolji prosjecne korisnike.

 

Slazem se da se Samsung sjebo...sto je radio senzoru u suradnju s Xiaomijem. Huawei radi senzoru u suradnji s Sonyem, ali Sony nema modele mobitela koji bi konkurirali Huaweiju...pa je tu Huawei u prednosti.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice