Xiaomi Mi 10

poruka: 1.936
|
čitano: 444.221
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Šaljem privatno.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
EZY-E kaže...

Hm K30 Pro ili Mi10?
Šta mislite kad će pasti cijena ispod 3500 na mi global store?

 

Ako pricamo o global version K30 Pro.... Ima previse nepoznanica... Da li dolazi, kada, po kojoj cijeni...

Navodno nece doc Zoom edition, pa nece imat 5G, pa ce bit dosta veca cijena, pa nece bit Mi 10T Pro nego Pocophone F2...

 

Uglavnom, K30 Pro Zoom je flagship killer i def best buy

13 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Sve je to super ali ja sam prvenstveno počeo kineze kupovati radi 2 sima i sada Mi 10 ima jedan sim.

Tko je tu lud?

kinesku verziju ne mogu naći na Aliexpresu, sve samo global.

Nadam se da će k30 pro global imati 2 sima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Da su dodali 90hz ekran u taj k30 zoom, podigli cijenu ako treba za tih 100-200kn... To bi bio kompletan uređaj
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Hornet_93 kaže...
Da su dodali 90hz ekran u taj k30 zoom, podigli cijenu ako treba za tih 100-200kn... To bi bio kompletan uređaj

 

Istina. Al valjda namjerno to rade. Nemam drugog objašnjenja. Ko bi sa takvim speckama i cijenom pogledao Mi10 pored K30 Pro?

 

Počeli su izbacivat previše modela, a nijedan nije zaokružena cijelina.

 

Ako se ne varam K30 ima 120Hz refresh rate, a K30 Pro ima 60Hz a sve ostalo bolje i jače od običnog modela.

 

Da ne nabrajam dalje i kompariram, gdje je tu logika?!

12 godina
offline
Xiaomi Mi 10

a opet tu je i mi 10 youth koji za 270 eura ili nekih 500 kn više kod nas podere i mi 10 i k30 pro... ni sami ne znaju kaj su sve izdali ove godine

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
Carina007 kaže...

 

Ako se ne varam K30 ima 120Hz refresh rate, a K30 Pro ima 60Hz a sve ostalo bolje i jače od običnog modela.

 

Da ne nabrajam dalje i kompariram, gdje je tu logika?!

 

Bolje 60hz amoled u PRO, nego 90/120hz ips u obicnom. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 14:40 (thebatman).
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10
Jel se plaća carina ako preko Goldwaya naručim u EU zemlje sa DHL poštarinom? I općenito gdje je najbolje naručivati ako smo unutar Europe? Mislim da ću uzeti Mi 10, jako primamljiva cijena s ovim popustima.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

Goldway + DHL - nema carine.

Trenutno najpovoljnija kupnja, pogledaj prošli stranicu.

2000 kuna jeftinije nego kod nas.

 

Jedino očekuj komplikacije ako će trebati garancija.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Xiaomi Mi 10

Naručio na kraju pa ćemo vidjeti kakav je kad stigne. Dosad koristio Poco F1 zadnjih godinu i pol, trebao biti nekakav smooth prijelaz 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
antimadridista kaže...

Naručio na kraju pa ćemo vidjeti kakav je kad stigne. Dosad koristio Poco F1 zadnjih godinu i pol, trebao biti nekakav smooth prijelaz 

 Odlično!

Javljaj razvoj situacije

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Sad kad dodje Realme x3 pro i bude al pari mi10 al za 1500kn manje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 21:30 (gnomisa).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

Sad kad dodje Realme x3 pro i bude al pari mi10 al za 1500kn manje...

 Onda bi trebao koštati 400 eura a da ima AMOLED ekran sa 90 Hz, Snapdragon 865 i kameru na razini Mi 10. Svaka čast ali sumnjam.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

Sad kad dodje Realme x3 pro i bude al pari mi10 al za 1500kn manje...

 X50 Pro je nasljednik X2 Pro

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
gnomisa kaže...

Sad kad dodje Realme x3 pro i bude al pari mi10 al za 1500kn manje...

 X50 Pro je nasljednik X2 Pro

 Ah sad vidim....pa jbte u svemu je al pari Mi10 osim možda kamere (s tim da ima bolju selfie kameru)....al brže puni. A povoljniji...odn. bit će i više kad padnu cijene...moram se pomiriti da je xiaomi otišao u premium segment s cijenama...

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 10:45 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
gnomisa kaže...

Sad kad dodje Realme x3 pro i bude al pari mi10 al za 1500kn manje...

 X50 Pro je nasljednik X2 Pro

 Ovaj X50 se i meni sviđa...bas sam ga sad malo gledao. 3500kn na Aliexpressu.

 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

To ti velim. Kamera mrvu losija od mi10 ostalo isto (hardver) s tim da ima brze punjenje i bolju selfie kameru (mi 10 nema ni eis na prednjoj..u 2020oj)...i ima dual sim sto mi10 nema (??!!)...i jos mi10 ima meni omrazeni zakrivljeni ekran...

 x50 pro vs mi10 pro

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 11:20 (gnomisa).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10

da, i taj realme ima jedan od ruznijih notcheva. jesam ja jedini kojem to bas smeta i deal breaker je?

 

od ostalih stvari, mi 10 ima bolju prednju kameru i vecu bateriju, podrzava i wireless charging 30w. realme ima bolju prednju(koju neznam kad uopce koristim) i skoro pa duplo brze punjenje(advertised, neznam kakav je u praksi). 

 

na kraju ce mi se svest na dvojbu mi 10 vs k30 pro zoom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 10
I meni je ta pilula previše. Previše smeta kad recimo gledaš video na fullscreen.
Ali za 500$ je stvarno odličan telefon. Samo, ako bi birao izmedu Mi 10 i X50, uvijek bi uzeo Xiaomi
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mar123 kaže...

da, i taj realme ima jedan od ruznijih notcheva. jesam ja jedini kojem to bas smeta i deal breaker je?

 

od ostalih stvari, mi 10 ima bolju prednju kameru i vecu bateriju, podrzava i wireless charging 30w. realme ima bolju prednju(koju neznam kad uopce koristim) i skoro pa duplo brze punjenje(advertised, neznam kakav je u praksi). 

 

na kraju ce mi se svest na dvojbu mi 10 vs k30 pro zoom.

Ja ima P40 Pro i taj notch mi uopće ne smeta...

 

Kažem za 3500kn taj X50 Pro je top. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

To ti velim. Kamera mrvu losija od mi10 ostalo isto (hardver) s tim da ima brze punjenje i bolju selfie kameru (mi 10 nema ni eis na prednjoj..u 2020oj)...i ima dual sim sto mi10 nema (??!!)...i jos mi10 ima meni omrazeni zakrivljeni ekran...

 x50 pro vs mi10 pro

Nije to ista kategorija, Realme X50 Pro se može uspoređivati sa K30 Pro, ali ne sa Mi 10.

 

Nema wireless punjenje, nema EIS (stabilizaciju) na 4k, nema OIS na glavnoj kameri, noćne fotke su lošije od onih na flagshipovima, ima lošiji display, nema IR, manja baterija.

 

Odličan uređaj za te novce, ali ne bi ga svrstao u sami vrh.

 

Za 500kn više ipak bi radije uzeo Mi 10.

5 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...

Nije to ista kategorija, Realme X50 Pro se može uspoređivati sa K30 Pro, ali ne sa Mi 10.

 

Nema wireless punjenje, nema EIS (stabilizaciju) na 4k, nema OIS na glavnoj kameri, noćne fotke su lošije od onih na flagshipovima, ima lošiji display, nema IR, manja baterija.

 

Odličan uređaj za te novce, ali ne bi ga svrstao u sami vrh.

 

Za 500kn više ipak bi radije uzeo Mi 10.

 Jest ista kategorija. Jer Realme ima 90Hz ekran i stereo zvučnik što ga automatski čini iznad K30 Pro i rang Mi 10. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 22:42 (zuper).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10

 Od kad sam na Aliexpressu, viđam ovakve stvari.

Isti artikl, kod istog sellera, potpuno drugačije cijene.

 

Ne, nema objašnjenja. Uzmeš jeftiniju ako je Global i opis je točan i to je to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
zuper kaže...
mzopg kaže...

Nije to ista kategorija, Realme X50 Pro se može uspoređivati sa K30 Pro, ali ne sa Mi 10.

 

Nema wireless punjenje, nema EIS (stabilizaciju) na 4k, nema OIS na glavnoj kameri, noćne fotke su lošije od onih na flagshipovima, ima lošiji display, nema IR, manja baterija.

 

Odličan uređaj za te novce, ali ne bi ga svrstao u sami vrh.

 

Za 500kn više ipak bi radije uzeo Mi 10.

 Jest ista kategorija. Jer Realme ima 90Hz ekran i stereo zvučnik što ga automatski čini iznad K30 Pro i rang Mi 10. 

Ne znam kako može biti u istoj kategoriji kao Mi 10, to što ima 90Hz ne znači da je automatski flagship jer unatoč tome ima dosta kompromisa što je i razumljivo s obzirom na cijenu.

 

Ima 90Hz i stereo zvučnike koje K30 Pro Zoom nema, ali nema OIS na kamerama, ima osjetno lošiji display i manju bateriju. Onda bi po tome K30 Pro Zoom mogao biti iznad njega.

Sve su to nekakvi kompromisni uređaji i nisu pravi flagship uređaji.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10

Je li netko kupovao kod FastTech?

Vidim da imaju Mi 10 Pro 12GB/512GB na akciji za 690 eura.

 

https://www.fasttech.com/products/1101/10065867/9722655-authentic-xiaomi-mi-10-pro-6-67-amoled-octa-core?sscid=51k4_1h0td

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...

To ti velim. Kamera mrvu losija od mi10 ostalo isto (hardver) s tim da ima brze punjenje i bolju selfie kameru (mi 10 nema ni eis na prednjoj..u 2020oj)...i ima dual sim sto mi10 nema (??!!)...i jos mi10 ima meni omrazeni zakrivljeni ekran...

 x50 pro vs mi10 pro

Nema wireless charging, za mene je to postao deal breaker.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10
mzopg kaže...
zuper kaže...
mzopg kaže...

Nije to ista kategorija, Realme X50 Pro se može uspoređivati sa K30 Pro, ali ne sa Mi 10.

 

Nema wireless punjenje, nema EIS (stabilizaciju) na 4k, nema OIS na glavnoj kameri, noćne fotke su lošije od onih na flagshipovima, ima lošiji display, nema IR, manja baterija.

 

Odličan uređaj za te novce, ali ne bi ga svrstao u sami vrh.

 

Za 500kn više ipak bi radije uzeo Mi 10.

 Jest ista kategorija. Jer Realme ima 90Hz ekran i stereo zvučnik što ga automatski čini iznad K30 Pro i rang Mi 10. 

Ne znam kako može biti u istoj kategoriji kao Mi 10, to što ima 90Hz ne znači da je automatski flagship jer unatoč tome ima dosta kompromisa što je i razumljivo s obzirom na cijenu.

 

Ima 90Hz i stereo zvučnike koje K30 Pro Zoom nema, ali nema OIS na kamerama, ima osjetno lošiji display i manju bateriju. Onda bi po tome K30 Pro Zoom mogao biti iznad njega.

Sve su to nekakvi kompromisni uređaji i nisu pravi flagship uređaji.

 Daj prestani spominjat ekran, pa ima isti super amoled ekran kao i MI10. I još nije zakrivljen. Mi10 ima OIS ali baš mu radi super u pm. A prednja kamera kod Mi10 nema ni EIS i sve se trese, neupotrebljivo (sramota za taj cjenovni rang). Da ne govorim koliko to smeće od xiaomijevog camera appa nabrijava boje u videu. I nije razlika 500kn već oko 1300kn u Kini!

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 15:38 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
love2ml86 kaže...
gnomisa kaže...

To ti velim. Kamera mrvu losija od mi10 ostalo isto (hardver) s tim da ima brze punjenje i bolju selfie kameru (mi 10 nema ni eis na prednjoj..u 2020oj)...i ima dual sim sto mi10 nema (??!!)...i jos mi10 ima meni omrazeni zakrivljeni ekran...

 x50 pro vs mi10 pro

Nema wireless charging, za mene je to postao deal breaker.

 Prije godinu dana mi je ovo bilo smiješno :)

Ali sad kad i u stanu i u autu imam bežični punjač, stvarno bi mi bilo glupo kupiti mobitel bez bežičnog punjenja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10
gnomisa kaže...
mzopg kaže...
zuper kaže...
mzopg kaže...

Nije to ista kategorija, Realme X50 Pro se može uspoređivati sa K30 Pro, ali ne sa Mi 10.

 

Nema wireless punjenje, nema EIS (stabilizaciju) na 4k, nema OIS na glavnoj kameri, noćne fotke su lošije od onih na flagshipovima, ima lošiji display, nema IR, manja baterija.

 

Odličan uređaj za te novce, ali ne bi ga svrstao u sami vrh.

 

Za 500kn više ipak bi radije uzeo Mi 10.

 Jest ista kategorija. Jer Realme ima 90Hz ekran i stereo zvučnik što ga automatski čini iznad K30 Pro i rang Mi 10. 

Ne znam kako može biti u istoj kategoriji kao Mi 10, to što ima 90Hz ne znači da je automatski flagship jer unatoč tome ima dosta kompromisa što je i razumljivo s obzirom na cijenu.

 

Ima 90Hz i stereo zvučnike koje K30 Pro Zoom nema, ali nema OIS na kamerama, ima osjetno lošiji display i manju bateriju. Onda bi po tome K30 Pro Zoom mogao biti iznad njega.

Sve su to nekakvi kompromisni uređaji i nisu pravi flagship uređaji.

 Daj prestani spominjat ekran, pa ima isti super amoled ekran kao i MI10. I još nije zakrivljen. Mi10 ima OIS ali baš mu radi super u pm. A prednja kamera kod Mi10 nema ni EIS i sve se trese, neupotrebljivo (sramota za taj cjenovni rang). Da ne govorim koliko to smeće od xiaomijevog camera appa nabrijava boje u videu. I nije razlika 500kn već oko 1300kn u Kini!

Dakle, prednosti Mi 10 Pro nad X50 Pro:

-wireless charging

-bolja zadnja kamera

-bolja prednja kamera

-više ram i unutarnje memorije u najslabijem modelu

-veća baterija

 

Ne znam za vas ali za mene dovoljno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice