Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

poruka: 516
|
čitano: 115.599
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Novi, u tome je problem. 2 tjedan star. Ok, budem.

22 mjeseca
mzopg kaže...
United85 kaže...
Evo test. Zanimljivo, na testu mi se činilo da sporije troši bateriju nego npr prije i poslje.

Nije to baš nešto posebno dobar rezultat, trebao bi dobiti preko 13h, u biti 13h bi trebao biti nekakav minimum, a oko 15h dobar rezultat za taj uređaj.

Koliko je star mob?

Skini Accu Battery aplikaciju pa vidi što ti piše pod battery health. Trebati ćeš možda odraditi prvo nekoliko pražnjenja i punjenja da generira statistiku.

Novi, u tome je problem. 2 tjedan star. Ok, budem.

7 godina
Pozdrav!Redmi 9 ..MIUI 12.5.1 neprestano se resetira i ne podiže sustav...primjećujem preosjetljivu tipku power...netko nešto slično imao?negdje sam pročitao da imaju nekakav bug!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 22:45 (espltd).

0 0 hvala 0
22 mjeseca

Može pojašnjenje problema. Znači danas sam u Sloveniji na romingu imao poziv. Neznam dal roming uopće ima veze s time. Znači poziv mi se dva puta prekinuo zbog nadolazeče notifikacije na facebooku. A kasnije kad sam primjetio što se dešava se desilo to da notifikacija nije došla dok nisam prekinuo poziv. Znači osoba s poziva i slala direktno poruku na face. Poslano,al ne isporučeno. Poklopim eto isporučeno i meni dokazi. Wtf?! Jel ovaj xiaomu puko ili ima neko logično objašnjenje?

0 0 hvala 0
6 godina

jel ima ko redmi 9T? kak je telefon?

0 0 hvala 0
10 godina

Zna li itko kako omoguciti Messengeru da radi normalno?

Dakle,Redmi 9 i aplikacija Messenger ne radi dobro-tj ne upozori me kada mi stigne poruka,u biti upozori,kada ga ja otvorim ili sa lagom od 2-3 sata.

Ukljuceno mi je pod Messenger/info o aplikaciji:

-Prikazi na zakljucanom zaslonu

-Prikazite skocne prozore dok pokrecete u pozadini

-prikaz skocnih obavjesti

-stalna obavjest

Postavke/Obavjesti aplikacija,je ukljuceno sve moguce sto se moze ukljuciti.

Kao bivsi proslogodisni Samsung fan,nikada nisam imao takvih problema,niti sam uopce imao potrebe ukljucivati te "plutajuce obavjesti",Xiaomi je dobar telefon,ali ima ozbiljnih problema sa tim bespotrebnim detaljima unutar samih aplikacija.

Naprimjer,Facebook acc uopce nije dobro "sinhroniziran" sa desktop racunalom.

-Gledam svoj FB profil na kompu,ima 12 obavjesti,procitam ih-otvaram Xiaomi nakon bilokoliko vremena,12 obavjesti i dalje stoje kao nove i neprocitane.-Ista stvar je i sa Messengerom

To se ne desava na Samsung J6 ili glupome Meanit tabletu koje posjedujem.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice