Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

poruka: 607
|
čitano: 319.599
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Dud kaže...

 Evo daj mi razlog da kažem da je to bolji i isplativiji mob od RN9PRO. Jer da me netko pita ne bi mu nikak preporučil baš taj samsung, možda neki drugi da ali ovaj ne.

ne komentiram cijenu ni isplativost ... kvaliteta izrade, kvaliteta ekrana, procesor, kvaliteta fotografija bi trebale biti na strani samsunga u ovom slučaju.

 

nazalost nemam taj samsung i ne govorim iz prve ruke ... ali da li bih mijenjao ovaj RN9PRO za taj samsung, ... u svakom slučaju DA

 

možda sam i u krivu ... ali ne vjerujem

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 12:36 (BoTiA).
15 godina
neaktivan
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Evo stigo sigurnosni update od 320 mb (12.0.3) na moj rn9s. 

Sve normalno funkcionira

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 14:02 (mmmnnn).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
I kod mene je ok.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
BoTiA kaže...
Dud kaže...

 Evo daj mi razlog da kažem da je to bolji i isplativiji mob od RN9PRO. Jer da me netko pita ne bi mu nikak preporučil baš taj samsung, možda neki drugi da ali ovaj ne.

ne komentiram cijenu ni isplativost ... kvaliteta izrade, kvaliteta ekrana, procesor, kvaliteta fotografija bi trebale biti na strani samsunga u ovom slučaju.

 

nazalost nemam taj samsung i ne govorim iz prve ruke ... ali da li bih mijenjao ovaj RN9PRO za taj samsung, ... u svakom slučaju DA

 

možda sam i u krivu ... ali ne vjerujem

 A gle ja sad kad ih vidm jednog uz drugog uzel bi radije RN9PRO, e sad da je ovaj S20FE snapdragon verzija onda bi možda razmislil. Fotke su u nekoj situaciji bolje, a nekad i ne, zavisi kaj i kak fotkaš. Ekran je bolji, zvuk je odličan. Ali to je nekak sve kaj mogu nabrojat. Sve skupa neka kombinacija između ta dva bi bila najbolja, a to imaš otprilike u nekoj drugoj verziji S20-ke ili u novom RN9PRO 5G verziji.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
6 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Stigao MIUI 12.0.1 na redmi 9 vulgaris 4/64 ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

EEA je vani od 25 siječnja.

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/lancelot/
10 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Pozdrav. Starom sam kupio Redmi Note 9 4/128 u 12 mjesec. Radi sve, super, odličan mobitel. Kad jutros išao skinut mobitel sa punjača, vruć toliko da ga jedva mogu držat u ruci, nikad tako vruć mobitel nisam imao nakon punjenja. Prvo šta mi je palo na pamet da će se zapalit, izvadio ga nekako iz futrole i ostavio na pločicama ne bi li se "brže" ohladio. Punjač je njegov onaj originalni Xiaomi od max 22.5W i originalni kabel,mada piše da sam mobitel podržava max do 18W. Želio bih kupiti drugi sporiji punjač, jer stvarno mu ne treba da toliko brzo bude napunjen. E sad ne znam smijem li uzet od 5V/1A, da li je to opasno i da li je premala struja, može li mu takav punjač štetiti ili ga možda zapaliti. Ostavio bih njegov originalni kabel ali bih samo adapter kupio drugi. Koju marku punjača da uzmem i gdje? Inače toliko vruć mobitel nikad nisam držao u ruci. Hvala unaprijed na odgovoru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Za početak ga odnesi na servis, a punjač možeš koristiti bilo koji.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
CPU kaže...

Pozdrav. Starom sam kupio Redmi Note 9 4/128 u 12 mjesec. Radi sve, super, odličan mobitel. Kad jutros išao skinut mobitel sa punjača, vruć toliko da ga jedva mogu držat u ruci, nikad tako vruć mobitel nisam imao nakon punjenja. Prvo šta mi je palo na pamet da će se zapalit, izvadio ga nekako iz futrole i ostavio na pločicama ne bi li se "brže" ohladio. Punjač je njegov onaj originalni Xiaomi od max 22.5W i originalni kabel,mada piše da sam mobitel podržava max do 18W. Želio bih kupiti drugi sporiji punjač, jer stvarno mu ne treba da toliko brzo bude napunjen. E sad ne znam smijem li uzet od 5V/1A, da li je to opasno i da li je premala struja, može li mu takav punjač štetiti ili ga možda zapaliti. Ostavio bih njegov originalni kabel ali bih samo adapter kupio drugi. Koju marku punjača da uzmem i gdje? Inače toliko vruć mobitel nikad nisam držao u ruci. Hvala unaprijed na odgovoru.

Redmi 9 (ne S i ne PRO) nikako ne proporučujem.. kao da su to dva različita telefona... Ali eto netko i to kupio kao i recimo Redmi Note 8 u svim derivacijama.

Ovo oko punjača i punjenja se javljam da kažem da imaš sreće da baterija nije explodirala (ne doslovce explodirala ali pukla), nešto tu ne štima kako treba.
Što se tiče punjenja bitno je da je 5V a Struja da ll je 750mA ili 1A, 1,5A, 2A telefon povuče koliko može, povuče koliko može. Možeš ga puniti i preko USB 2.0.

Uglavnom javi molim te kako se to sve završilo, ja sam 20-tak sada ljudi namirio na Redmi Note 9s (9 Pro) ali još nisam sebe.. ja čekam onaj Redmi sa kožnom pozadinom a ne staklenom. 

10 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Envy kaže...
CPU kaže...

Pozdrav. Starom sam kupio Redmi Note 9 4/128 u 12 mjesec. Radi sve, super, odličan mobitel. Kad jutros išao skinut mobitel sa punjača, vruć toliko da ga jedva mogu držat u ruci, nikad tako vruć mobitel nisam imao nakon punjenja. Prvo šta mi je palo na pamet da će se zapalit, izvadio ga nekako iz futrole i ostavio na pločicama ne bi li se "brže" ohladio. Punjač je njegov onaj originalni Xiaomi od max 22.5W i originalni kabel,mada piše da sam mobitel podržava max do 18W. Želio bih kupiti drugi sporiji punjač, jer stvarno mu ne treba da toliko brzo bude napunjen. E sad ne znam smijem li uzet od 5V/1A, da li je to opasno i da li je premala struja, može li mu takav punjač štetiti ili ga možda zapaliti. Ostavio bih njegov originalni kabel ali bih samo adapter kupio drugi. Koju marku punjača da uzmem i gdje? Inače toliko vruć mobitel nikad nisam držao u ruci. Hvala unaprijed na odgovoru.

Redmi 9 (ne S i ne PRO) nikako ne proporučujem.. kao da su to dva različita telefona... Ali eto netko i to kupio kao i recimo Redmi Note 8 u svim derivacijama.

Ovo oko punjača i punjenja se javljam da kažem da imaš sreće da baterija nije explodirala (ne doslovce explodirala ali pukla), nešto tu ne štima kako treba.
Što se tiče punjenja bitno je da je 5V a Struja da ll je 750mA ili 1A, 1,5A, 2A telefon povuče koliko može, povuče koliko može. Možeš ga puniti i preko USB 2.0.

Uglavnom javi molim te kako se to sve završilo, ja sam 20-tak sada ljudi namirio na Redmi Note 9s (9 Pro) ali još nisam sebe.. ja čekam onaj Redmi sa kožnom pozadinom a ne staklenom. 

 Sebi sam uzeo Redmi Note 9S 128/6GB za Božić, a starom obični Note 9, doduše 128/4GB. Razlika između ta dva mobitela je ogromna, 9S puno bolje, fluidnije radi, "ne šteka". Sad će netko reći da je to zbog rama od 4GB i je, ali obični note 9 ima eMMC memoriju, a 9S UFS 2.1 memoriju, koja je brža i bolja te može u istom trenutko pisati i čitati, dok eMMC to ne može, nego treba pričekat da završi pisanje, da bi čitanje krenulo.

A osim toga kod Note 9, vjerujem da znate da je MediaTekov chipset koji je vidno sporiji u odnosu na Snapdragon koji je u 9S. Kod Note 9 se grije nešto više pri zahtjevnijem korištenju.

 

Možda je stari dobio mobitel koji ima neku tvorničku grešku, ali govorim iz svog iskustva kakvi su mobiteli. Uglavnom nisam nosio mobitel na servis, jer ne može stari bez mobitela, kupio mu 5V/1A punjač i ne grije se uopće, sporije se puni ali i duže traje baterija, kod mobitela sve ostalo radi kako treba, tako da ga neću još nositi na servis.

Ali se stari prepao toliko da me je zvao 3 puta. Kad sam došao nisam mogao vjerovati da toliko može mobitel bit vruć.

Inače priključio ga je na punjač sa 19%, a skinuo ga sa 36%.(zvonio mu je mobitel).

Nije se ni javio na mobitel koliko je bio vruć. Ja kod svog 9S nisam imao problema takvih sa punjačom i pregrijavanjem, ali sam svakako i sebi kupio 5V/1A punjač, jer mi ne treba toliko brzo punjenje i prebrzo mi se isprazni baterija. 

 

Sve u svemu, sa svojim 9S sam prezadovoljan, manu mu još nisam pronašao 

E sad da kažem da izbjegavate obični Note 9 mi je glupo, jer nisam imao 100 takvih modela pa da mogu suditi i reći da nije dobar mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 20:26 (CPU).
15 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
CPU kaže...
* * *

 

Sve u svemu, sa svojim 9S sam prezadovoljan, manu mu još nisam pronašao 

E sad da kažem da izbjegavate obični Note 9 mi je glupo, jer nisam imao 100 takvih modela pa da mogu suditi i reći da nije dobar mobitel.

Ja sam ovdje rekao da Obični Note 9 kao da nema veze sa 9s odnosno 9Pro.. mnogi su čekali naš S model. Jedini telefon koji je poskupio nakon godinu dana od kada pratim i znam za mobilne telefone. Ludilo.

Mana.. ima mana.. piše "Iziđi".. ja se ismijao kada sa vidio prijevod. :-D To ćeš vidjeti kada uđeš u postavke. 
Onaj koji sam ja htio sa kožnom (umjesto staklenom) pozadinom je Xiaomi Mi 11 i ne daje mi se ni u ludilu 750 € za telefon pogotovo kada vidim šta jedan Redmi 9S može.

10 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Envy kaže...
CPU kaže...
* * *

 

Sve u svemu, sa svojim 9S sam prezadovoljan, manu mu još nisam pronašao 

E sad da kažem da izbjegavate obični Note 9 mi je glupo, jer nisam imao 100 takvih modela pa da mogu suditi i reći da nije dobar mobitel.

Ja sam ovdje rekao da Obični Note 9 kao da nema veze sa 9s odnosno 9Pro.. mnogi su čekali naš S model. Jedini telefon koji je poskupio nakon godinu dana od kada pratim i znam za mobilne telefone. Ludilo.

Mana.. ima mana.. piše "Iziđi".. ja se ismijao kada sa vidio prijevod. :-D To ćeš vidjeti kada uđeš u postavke. 
Onaj koji sam ja htio sa kožnom (umjesto staklenom) pozadinom je Xiaomi Mi 11 i ne daje mi se ni u ludilu 750 € za telefon pogotovo kada vidim šta jedan Redmi 9S može.

 Kažem ti, da nećeš pogriješti ako uzmeš 9S ali sa 6GB rama. Ja imam običaj da čim kupim mobitel uzmem i kaljeno i neku dobru maskicu. Hahaha vidjet ću to sa "Iziđi" 

Toliko od mene 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 23:19 (CPU).
11 godina
protjeran
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Citam uzalud gluposti al i dalje niko nista nije odgovorio jel uspio instalirat gcam na rn9s i kako radi, kurcina od foruma. Bitna bitanja se zaobilaze a o glupostima se raspisete na 2 stranice. Ovaj forum bio i ostao sranje, nikad pomoc niti dobar savjet ovdje nisam pronasao

 
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
minarelli kaže...

Citam uzalud gluposti al i dalje niko nista nije odgovorio jel uspio instalirat gcam na rn9s i kako radi, kurcina od foruma. Bitna bitanja se zaobilaze a o glupostima se raspisete na 2 stranice. Ovaj forum bio i ostao sranje, nikad pomoc niti dobar savjet ovdje nisam pronasao

 To ti je zato kaj nisi dovoljno naporan   Da je netko isprobao i našao sigurno bi ti rekao. Uostalom jedini način na koji netko to može saznati je kao i ti i tvoj brat, skineš i isprobaš. Tak da nemoj tu živčanit bzvze. Ja sam isprobao neki Gcam, ali ne znam sad koji, nije ni bitno, bitno je da skineš i profile tj. Config fileove, svaki daje drugačije značajke kameri, samo neki od njih imaju astro mod, svi imaju noćni mod, to nije isto, ja nisam isprobao astro mod, noćni jesam i nije bolji od xiaomi kamere. Trenutno mi je najbolja kamera tigr:Trcamera. To je neki port Gcama koji je meni bolji i ispoliraniji od Gcama, isto možeš skinut config fajlove pa vidjet koji kako radi. Trcamera ima ikonu tigra kad ga instaliraš po tome znaš da je prava. I na trcameri radi video, a na običnom Gcamu ne radi stražnja kamera za video. Btw ja imam RN9pro ali mislim da isti Gcamovi iliti trcamovi rade i na RN9S.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
11 godina
protjeran
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Mislim da nema vise nijednog gcama na netu kojeg nisam isprobao, niti jedan ne radi kako treba. Neznam, citam po ostalim temama ima ljudi koji su na raznim mobitelima uspjeli al niko nigdje ne pise sa kojim gcam odakle itd, informacije se skrivaju ko zmija noge. Gubim vec volju za tim isprobavanjem pa reko da pitam jel ima neko ko je uspio nac neki valjani da radi kak treba

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Još jedan glas za Trcameru na RN9S.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

ti gcam portovi su sve lošiji i lošiji. Na oneplusu 7t pro isto ima kao gomila verzija i xml konfiguracija - u nijednoj ne radi sve. ne znam jel to do proizvoača mobitela pa da rade kakve restrikcije na kameri ili su developri gcama jednostavno loši...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Jučer sam nakon kaj sam napisal onaj post išao malo pogledati ovdje  i skinuo cam tigr: trCamera_Xmas_Release i sve mi radi na njoj , video mi radi na svim kamerama, nisam isprobao tinelapse,slowmo i ne znam kaj je još u tom meniu. Ima night mode ali nema astro mode. E zato sam skinuo i  greatness: CamStellar_Greatness.Build3.0 malo je tamo niže. Ona je baš za astro fotkanje.
Dosta toga ne radi, ali možda bi bila ok za astro fotkanje, jer ono kaj znam je da sama određuje ekspoziciju i po danu u slabim uvjetima okine par fotki za jednu fotku, a ako hoću fotkat po noći automatski stavi ekspoziciju na nekoliko minuta zavisi o kadru i koliko ima svjetla. Nisam ju isprobal na zvijezdama jer ne mislim ić van dok ovi minusi ne prođu   Budemo vidjeli kad bude toplije stavit ju na stativ pa vidjet kak to zapravo radi.
Video ne radi uopće na njoj i 2x kamera ne radi, izbaci van i ne želi više ući. Kad vam se to desi onda držite ikonu kamere dok vam se ne ponude opcije za fotkanje i stisnite try portrait mode, tak će uć u nju pa možete dalje fotkat. Od extra modova rade panorama i photosphere, a slowmo i timelapse nerade. Svidjelo mi se jučer kaj sam fotkal curu dok radi za kompom pod sobnom lampom a vani je bio zalazak sunca i lijepo je probala izvuć da se sve vidi i bez previše šuma, vidi se i kroz prozor i monitor i ambijentalno svijetlo, samo nesmijem objavit fotke jer cura neda da ju stavljam na internet 
Tak da možda ovo bude ok za astrofotkanje.

Btw još uvijek sam oduševljen mobitelom koliko toga nudi za te novce. Opet ću se osvrnut na sestrin Samsung S20fe na kojem sam jučer sat vremena pokušaval osposobit youtubevanced. Koliko je u postavkama sve sakriveno i smotano i nelogično, baterija je u tih sat vremena samo padala naočigled i fakat nemam spešl filing kad ga koristim , pogotovo za tu cijenu. Btw skužil sam neki dan na gsmareni da RN9pro ima li-polimer bateriju, a samsung li-ion još jedan plus na stranu rn9pro  

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

kak ti je trebalo 1h za namjestit Vanced, ne razumijem ali bas nikako

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
perix231 kaže...

kak ti je trebalo 1h za namjestit Vanced, ne razumijem ali bas nikako

 APP iliti advanced protection u guglu, nakon kaj to ugasiš, tj nemreš ugasit nego se ispisat iz advance protection programa, onda moraš čekat 24 sata da se to ugasi jer ti ne dopušta instalirat aplikacije trećih strana. Iako si u postavkama stisnuo da mu dopuštaš. Onda nakon par sati je napokon pisalo da više nije u APP programu. Onda trebaš force stopirat play store i play store servise pa obrisat cache. Ali čim spustiš postavke on automatski natrag pali playstore, i tako nakon par puta i potpunog disableanja playstora instalirao sam vanced manager. I onda iz čista mira, sve je ostalo isto ugašeno, ne želi micro g instalirat i nakon pet pokušaja(a da nisam ništa mijenjal) najednom hoće. I tak ode sat vremena. A gle na xiaomiu sam to isprve napravil sam tak. I na huawei tabletu, i huawei mobitelu i dogee mobitelu, ali eto ovdje sam se namučil. Zašto, ne znam 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
15 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
minarelli kaže...

Citam uzalud gluposti al i dalje niko nista nije odgovorio jel uspio instalirat gcam na rn9s i kako radi, kurcina od foruma. Bitna bitanja se zaobilaze a o glupostima se raspisete na 2 stranice. Ovaj forum bio i ostao sranje, nikad pomoc niti dobar savjet ovdje nisam pronasao

Kolega, lakše malo.. ne radimo mi ovdje u Xioamiu za tehničku podršku.

Ako nisi dobio odogovr to znači da to nitko ne bi ni isprobao.. kakav je telefon samo bi skino ono malo "MIUI blata" i niakve CAM-ove i sl. ne bi koristio.
Šta sad mi trebamo svi redom tebi odgovarati sa "nisam ja", "nisam ni ja", "nisam ni ja". itd.

Kažeš: "Ovaj forum bio i ostao sranje", sad poslije 8 godina možeš odj*ebati odavdje. Mene je Miro i Bug odhranio.

 

8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Jel radi nekom Netflix na RN9s/pro ?
L1 pokazuje da ima.
12.0.3. stable EEA
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Gogo222 kaže...
Jel radi nekom Netflix na RN9s/pro ?
L1 pokazuje da ima.
12.0.3. stable EEA

Radi. Moja buduća Sko na Pro aktivirala a brat na 9s. 

8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Koji rom imaju ?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Riješeno.

Which Rom region are you using? It’s strange because I thought only unlocked bootloader can’t find netflix on store but locked one can ...

1
Reply

fopoku2k2
·
315d
These steps worked for my Xiaomi Mi CC 9e running MIUI 11.0.4 China Rom

1.0 Enable Developer Mode

2.0 Turn off MIUI Optimization

3.0 Download latest netflix apk from Apkmirror. It would be a bundle app format (.apkm)

4.0 Install Apkmirror bundle app installer (APKMirror Installer) from playstore

5.0 Use APKMirror Installer to install netflix bundle app

6.0 Thank Me Later
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Nije HD ali je cool.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Envy kaže...
minarelli kaže...

Citam uzalud gluposti al i dalje niko nista nije odgovorio jel uspio instalirat gcam na rn9s i kako radi, kurcina od foruma. Bitna bitanja se zaobilaze a o glupostima se raspisete na 2 stranice. Ovaj forum bio i ostao sranje, nikad pomoc niti dobar savjet ovdje nisam pronasao

Kolega, lakše malo.. ne radimo mi ovdje u Xioamiu za tehničku podršku.

Ako nisi dobio odogovr to znači da to nitko ne bi ni isprobao.. kakav je telefon samo bi skino ono malo "MIUI blata" i niakve CAM-ove i sl. ne bi koristio.
Šta sad mi trebamo svi redom tebi odgovarati sa "nisam ja", "nisam ni ja", "nisam ni ja". itd.

Kažeš: "Ovaj forum bio i ostao sranje", sad poslije 8 godina možeš odj*ebati odavdje. Mene je Miro i Bug odhranio.

 

 Tako nekako, s gustom odjebajem sa ovog foruma na kojem nikad u nijednoj temi nisam dobio konretan odgovor dok sam isto to dobio na drugom forumu koji opce veze nema sa elektronikom ni mobitelima pa sad ja tebe pitam cemu sluzi ovaj usrani forum? 

6 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Da si uložio 10 minuta vremena u googlanje, našao bi sve bez ičije pomoći.

Ali lakše je tražiti sve na gotovo, jasno.
Moj PC  
9 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Dud care hvala.. baš sam to tražio
3 godine
neaktivan
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Envy rekli su krajem ljeta kako se sjećam
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice