Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

poruka: 607
|
čitano: 318.524
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Upisati APN?
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Po default-u ne treba ništa upisivati
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Pa sto onda napravit? 😄

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Mani se znalaca i reci nam koji APN imaš upisan.
5 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Ovakva je situacija. Na Redmi 8, Redmi Note 8 i Redmi Note 9 Pro se dešava potpuno ista stvar. Pokrenem neku od aplikacija za trčanje koje koriste GPS (Endomondo, MapMyRun) i tracking se isključi kad ugasim ekran. Ako u postavkama maknem sleep mode, sve radi super. Ali bez veze mi je imati uključen ekran 2 sata u komadu. Dodijelio sam aplikacijama sva prava, ali ništa. Na drugim telefonima (Nubia, Samsung) nemam tih problema.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Evo fotke od frenda je mob.

 

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Vidim li ja to R kod oznake za signal? Ako vidim, znači da je u roamingu (nacionalni roaming, HT mreža?) i za surfanje mora uključiti data roaming opciju.
15 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Da, stoji R gore, ali mu je u postavkama upaljen roaming podataka i nista, tele 2 je mreza... Ne kuzim sta ga koci...

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 9:18 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Baci ti njega na tvorničke
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Pozdrav ekipa, radi se o redmi 9a, problem je kad se snimi video i zelim ga pogledati ne reproducira se.

Isto tako kad dobijem putem vanjske aplikacije video to bez problema radi.

Dal je netko imao takav problem kako ga rijesiti?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Mobitel je kupljen prije tjedan dana 😂

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Bok, jel netko imao problema sa brzinom punjenja s mobom?

Žena uzela redmi note pro 9 nekidan, do sad jedno punjenje imala, stavila ga navečer, ujutro je bio na 94%. Danas drugo punjenje, evo u sat i pol je sa 11% došao na 28%. Puni se sa original punjačem i kabelom s kojim je mob došao. Netko sličan problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Pozdrav dragi ljudi,

 

razmišljam između kupovine Redmi 9A i Redmi Note 9s. Ako mi unutarnja memorija i kamera nisu toliko važni, isplati li se uzeti Redmi 9A? Postoje li neke razlike koje sam previdio?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
RN9s je puno bolji uređaj.
Ako već hoćeš ušparti kupi Redmi 9 bez A
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
MalinoisDak kaže...

Bok, jel netko imao problema sa brzinom punjenja s mobom?

Žena uzela redmi note pro 9 nekidan, do sad jedno punjenje imala, stavila ga navečer, ujutro je bio na 94%. Danas drugo punjenje, evo u sat i pol je sa 11% došao na 28%. Puni se sa original punjačem i kabelom s kojim je mob došao. Netko sličan problem?

 To definitivno nešto ne valja. Uzeo sam ja ženi Redmi Note 9s a ja imam već godinu dana Redmi Note 8 Pro. Oba se puno normalno i uobičajeno. Probaj s drugim punjačem, ako imaš slične jačine. Isto tako možeš probati samo jednostavno pali-gasi mob, ili čak na tvorničke postavke. Ja bih prvo probao od najjednostavnijeg, pa na dalje. Drugi punjač, gasi-pali ili factory reset. Ako rezultat bude uvijek isti, i ne puni se normalno, onda servis.

12 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

i osim toga probaj rekalibraciju baterije - ostavi mob da iscuri do kraja, kad se sam ugasi onda ga stavi na punjač i nemoj ga paliti. znači samo ga utekaš kabelom na punjač i pusti ga da se puni. i tada će ti puniti sporo bez quick chargea. mislim da će na taj kapacitet batke puniti 3 sata, možda malo više.

napuni do 100% i ponovno do kraja skuri bateriju do 0% dok se ne ugasi, napuni ga ponovno do 100%. sada bi trebalo šljakati ok.

 

yippee ki-yay
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 13:35 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Apachy kaže...

i osim toga probaj rekalibraciju baterije - ostavi mob da iscuri do kraja, kad se sam ugasi onda ga stavi na punjač i tada će ti puniti sporo bez quick chargea. mislim da će na taj kapacitet batke puniti 3 sata, možda malo više.

 

 Otkud ti to?? 3 puta sam punio 9 pro na taj nacin, od 0 do 100 kad bi bio ugasen i sva tri puta bi ga napunio za cca 1h.

12 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

onda očito xiaomi nema tu foru sporog punjenja kad se baterija skuri do 0. na oneplusu 7t pro, ajfonu 11 i honor play mandatorno puni sporo po nekoliko sati kada se ugasi sam od sebe. to je kao neki osigurač da se baterija ne preforsira kad se puni od 0%.

 

valjda su ovdje to na drugi način riješili.

yippee ki-yay
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Uzmi spori punjač, ali mislim da nije do toga. Koji software je gore ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Gogo222 kaže...
RN9s je puno bolji uređaj.
Ako već hoćeš ušparti kupi Redmi 9 bez A

Gogo, hvala na odgovoru. Sad gledam cijene i ušteda bi bila oko 400 kuna između RN9s i R9. Možeš li mi reći osim kvalitete kamere što gubim?

8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Sporiji eMMC storage, sporiji procesor, ne mogućnost GCam-a.....
 
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Gogo222 kaže...
ne mogućnost GCam-a.....

 Kako onda ima toliko videa o GCamu? znam da je prije bilo da gcam radi samo na Snapdragonu, a ali ocito da sad radi i na Mediateku 🤔
redmi 9 gcam - YouTube

3 godine
neaktivan
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Bog društvo hitno molim pomoć. Kupila prvi Xiaomi Redmi Note 9 i odmah problem sa otključavanjem početnog zaslona. Povučem prstom a njega slijedi crna sijena preko zaslona. Nekad i ne otključa nego moram više puta ponoviti. Nakon toga sve super radi. Zaslon nije oštećen i ne znam u čemu je kvaka. Do sada uvijek imala Samsunge i nikakvih problema sa otključavanjem. Inače je telefon super pa ne znam da li da ga vraćam. Da li je još netko naišao na sličan problem? Unaprijed hvala na odgovoru.
 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

koje sranje neki već dobili za redmi 9 global 12.0.1 a sad su pustili za eea 11.0.9,turbo zajebavanje 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Redmigirl kaže...
Bog društvo hitno molim pomoć. Kupila prvi Xiaomi Redmi Note 9 i odmah problem sa otključavanjem početnog zaslona. Povučem prstom a njega slijedi crna sijena preko zaslona. Nekad i ne otključa nego moram više puta ponoviti. Nakon toga sve super radi. Zaslon nije oštećen i ne znam u čemu je kvaka. Do sada uvijek imala Samsunge i nikakvih problema sa otključavanjem. Inače je telefon super pa ne znam da li da ga vraćam. Da li je još netko naišao na sličan problem? Unaprijed hvala na odgovoru.

  Nemam pojma u čemu je fora. Imamo Redmi Note 8 Pro i Redmi Note 9s. Oba rade bez greške. Probaj factory reset. Ako ne valja, reklamacija. Što se tiče zadnjeg posta od kolege. Moja oba uređaja (sad spomenuta) su na MIUI Global 12.0.2.

11 godina
protjeran
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Moze neko preporuciti neki provjereni gcam za RN9s i da radi astro mode bez zajebavanja. Isprobao sam brat bratu 30 komada u tjedan dana i nijedna ne radi kako treba, ili se crasha ili zabrejka ili ne radi pola stvari :( ja neznam di su ti ljudi kojima to uspije i radi normalno

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 8:17 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro

Jučer mi je nakon tjedan dana, napokon došao redmi note 9pro 6/128 sa ekupi. Na late night akciji sam ga uzel za 1655kn.  Išao sam odmah kupiti preklopnu maskicu, tak da to kaj je lijepi izvana mene ne dira  Cijedim ga od jučer i mogu reći da sam zasad jako zadovoljan. Sve radi iz prve odmah se instaliral Miui 12. I sad mi treba da se malo priviknem, a tek punjenje!!  Sad treba isprobat kamere i Gcam itd..  

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Poz, imam problem s 9pro, ovak mi ucitava fotke koje skinem s google diska, u cemu je problem, kad kliknem na nju normalno je ucita/otvori?! Mob je prazan taj problem imam od kad sam kupio mob prije pola godine.!?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Gcam za 9s, a da radi i sa ultrawide ?
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Redmi 9 / Redmi Note 9 / 9S / 9 Pro
Danas još jedan bugić😬
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice