Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.779
|
čitano: 1.065.878
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam redmi note 9s 6/125
Pokrece igricu i super radi do nekog vremena, onda samo ekran zacrni i bok, igrica je tu, cujem da kad micem prstom cuje se sve al nema slike, jel ima netko slican ili isti problem? Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Vidio sam u trgovini Xiaomi brijači aparat. Neznam koji je to model, dali valja s obzirom da nije jako skup . 

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

To bi trebao biti S500.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uzeo robot usisavač mop 1c. Ima netko njega da kaže koju o njemu? Neki savjet za korištenje, kupovinu dodataka ili update firmwarea?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da odgovorim sam sebi. Definitivno jedna od boljih kupovina. Odlično sve usisa i još krpu ima pa vlažno obrise. 

 
1 0 hvala 4
12 godina
odjavljen
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gdje kupit Xiaomi Yi akcijske kamere? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Preskoci, kolko znam nisu skoro izbacili novu akcijsku kameru, a sada za kontam istu tu cijenu mos uzet i nest bolje.

Zapravo gledam sad na Aiju, vise ih ni nema. Kad sam ja kupovo akcijsku kameru sebi prije x godina onda je Yi 4k bio u razmatranju, sad si gledaj druge marke i prozivode koji su noviji.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jedino znam za GoPro koji je skup, a ostale marke su mi Žnj, tak da ne bi kupovo krš (a GoPro je precjenjen po meni)
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Dobar je GoPro tu nema sumnje samo je pitanje dali tebi treba sve sto GoPro nudi ili ne. Mogo si ga upecat full jeftino sad za crne petke.

Pogledaj si malo na jubito ove recenzije novijih akcijskih kamera i onda kad ti se neka svidi gledaj di se moze kupit.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
1080p do 60fpsa
Sve ostalo mi je overkil
Helmet cam, da je koliko toliko okej kod slabog osvjetljenja i što bolja baterija
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne znam sto vozis, al gledaj si i stabilizaciju kakva je

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Motor
Može OIS, a i ne mora jer ću cam koristiti samo ako dođe do problema(kao dash cam)
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

da sam u RH ja bi ti dao svoju YI 4k kameru, stoji u kombiju vec 2 godine

Moj PC  
3 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

sjcam su odlične kamere, a u chipoteci imaš dji osmo za 1900 kn, navodno je odličan

https://www.chipoteka.hr/artikl/151974/akcijska-kamera-dji-osmo-action-8999121050

 

 
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja imam Sj8 Pro i samo rijeci hvale. Kamera isplatila svaku kunu, al DJI su isto dobre.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

trumpova administracija stavila xiaomi na crnu listu. iskreno nije me iznenadilo

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
razorinc kaže...

trumpova administracija stavila xiaomi na crnu listu. iskreno nije me iznenadilo

Mene je jer Xiaomi za razliku od ostalih kompanija na listi ne orijentira na industriju.. U svakom slučaju očekujem da će Bidenova administracija to vrlo brzo poništiti.

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
razorinc kaže...

trumpova administracija stavila xiaomi na crnu listu. iskreno nije me iznenadilo

 

love2ml86 kaže...
razorinc kaže...

trumpova administracija stavila xiaomi na crnu listu. iskreno nije me iznenadilo

Mene je jer Xiaomi za razliku od ostalih kompanija na listi ne orijentira na industriju.. U svakom slučaju očekujem da će Bidenova administracija to vrlo brzo poništiti.

 od kuda ta info? ne vidim po portalima tu vijest...jel to znači da Xiaomi tretiraju isto kao i Huawei?

9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo našao... znači nije kao Huawei...bar za sad...nadam se da će ukinuti ove gluposti nova administracija, i za Xiaomi i druge...
https://www.gizmochina.com/2021/01/15/us-government-blacklist-chinese-xiaomi-ban/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dan1234567890 kaže...
Evo našao... znači nije kao Huawei...bar za sad...nadam se da će ukinuti ove gluposti nova administracija, i za Xiaomi i druge...
https://www.gizmochina.com/2021/01/15/us-government-blacklist-chinese-xiaomi-ban/

 za par dana ide nova garnitura ljudi i vjerujem da ce odma ukinut te neke gluposti..

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ponosni sam vlasnik RN9 PRO i sve mi je ok zasad. Zanima me jel se isplati logirat na MI acount,kaj sve dobijem s njim, MI cloud i kaj još, koje njihove aplikacije su ok za skinut? Njihov svirač glazbe mi je super i calculator je odličan, a on se može skinut i za druge mobitele.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam logiran od prvog Xiaomi moba, a RN9S imam sad.
Imaš cloud isto kao na iPhonu do 5GB besplatno za backup i to je to.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jučer bio u Toweru u Rijeci kod Mi trgovine Bijelić  i gledam cijene pa se pitam kome to on može prodati po tim cijenama koje su daleko veće nego u drugim našim web trgovinama

, npr. Poco F2 pro 6/128  je kod njih 3800 čuna  a ja ga kupio kod nas nedavno za 2800 čuna , 

valjda onima koji imaju propuh u glavi .

Za nevjerovati.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 11:24 (MUĆAK).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma upitno je koliko taj Bjelić ima veze s ičim.

 

Ja ih nekidan pitam za jamstvo u slučaju promjene sa global stable na eu rom, a oni mene uvjeravaju da nije istina da imam global stable, nego eu rom .

Znači po tome ispada da njihov servis ne zna s kakvim romom se telefon prodaje kod nas ili se na našem tržištu nalazi više romova ?

Uglavnom, kako su mi rekli, jamstvo se gubi promjenom roma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zabranjeniples kaže...

Ma upitno je koliko taj Bjelić ima veze s ičim.

 

Ja ih nekidan pitam za jamstvo u slučaju promjene sa global stable na eu rom, a oni mene uvjeravaju da nije istina da imam global stable, nego eu rom .

Znači po tome ispada da njihov servis ne zna s kakvim romom se telefon prodaje kod nas ili se na našem tržištu nalazi više romova ?

Uglavnom, kako su mi rekli, jamstvo se gubi promjenom roma.

 A sta ako je u pravu, dosta ljudi (mozda si medju njima) nema pojma jel imaju global ili eu rom 

 

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
16OR kaže...

 A sta ako je u pravu, dosta ljudi (mozda si medju njima) nema pojma jel imaju global ili eu rom 

 

Pa valjda nisam zaostao da znam čitat što imam na uređaju.

12.0.18 global stable, koliko znam, to nije eu rom.

Ili sam ja u krivu, ako jesam, ispričavam se ovim putem i njima i vama na krivim informacijama.

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
zabranjeniples kaže...
16OR kaže...

 A sta ako je u pravu, dosta ljudi (mozda si medju njima) nema pojma jel imaju global ili eu rom 

 

Pa valjda nisam zaostao da znam čitat što imam na uređaju.

12.0.18 global stable, koliko znam, to nije eu rom.

Ili sam ja u krivu, ako jesam, ispričavam se ovim putem i njima i vama na krivim informacijama.

 Imam i ja Global Stable 12.0.3.0 (QFDEUXM). Po tome znas je li tvoj EU ili ne. Koliko sam dosad vidio svi koji se prodaju kod nas su sa EU romom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma čekaj, ja nisam siguran dla ja ovdje ništa ne razumijem ili šta.

Peičam o Xiaomi eu romu, kojeg svi spominju, koji je baziran na org kineskom romu i za kojeg treba otključat bootloader.

Koliko sam shvatio, ovaj global i taj nisu iste stvri ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2021 14:26 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nisu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Postoji više verzija službenih romova. Razlik ase vidi u predzadnja 2 slova u nazivu.

 

MI - global

EU - EU global

CN - kineski

RU - ruski

ID - indonezijski

IN - indijski

...

 

Također postoji xiaomi.eu rom koji je prerađena verzija kineskog (CN) roma.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
0 0 hvala 6
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice