Windows 7 - općenito izdvojena tema

poruka: 5.032
|
čitano: 1.260.301
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Evo instalacija Mirrors Edge-a ide uredno ali vidjet cemo da li ce se i igra uspjeti pokreniti.

16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Hm. Radi Mirrors Edge. I to glatko. Na mojoj kanti od kompa. Danas cu jos probati i ove ostale igre koje si naveo. Koje imam naravno.

16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Prema ovom mjesečniku i recenziji...kad instaliram sedmicu, ona mi uništi sve mp3-ce?

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
torrente kaže...

Prema ovom mjesečniku i recenziji...kad instaliram sedmicu, ona mi uništi sve mp3-ce?

Ma jok.
Samo ako pokreneš WMP kolko ja znam.
Instaliro sam sedmicu i radila bez frke.
Samo pustiš da se updata i nemaš frke sa mp3-cama.
Dakle prvo update pa onda mp-3 slušat inace ode muzika
Lenovo Thinkpad SL500 OSTAVITE SE PM-ova NISAM JA PRIVATNA OC ŠKOLA
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Kad izlazi windows 7? (ili je vec izaso) CIJELA VERZIJA (ne beta)Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
JosoSmb kaže...

Kad izlazi windows 7? (ili je vec izaso) CIJELA VERZIJA (ne beta)Smijeh

 Krajem ove ili početkom sljedeće godine.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
hoće li do izlaska finalne verzije izaći još koja beta?
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
zasla je nova beta, mislim da cak ima odmah u sebi mp3 patch
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jurluk kaže...
hoće li do izlaska finalne verzije izaći još koja beta?
 Navodno neće izaći beta 2, ali će izaći release candidate.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Kakva sa vasa iskustva sa printerima?

 

Koje printere vam je uspelo instalirati onako...po defaultu?

Dali neko ima iskustvo sa instaliranjem HP LaserJet 1020?

 

Kako su podrzani Epson i HP multipraktik printeri? (dali radde oba "modula"..mislim,dali radi i skener na njima?)

Web kamere? Skeneri?

4C617A61727573204C6F6E6700
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

HP 1020 meni radi. Skini driver za Vistu (NE PnP nego obični) i instaliraj ručno.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Meni uredno radi samsung ML-xxxx (neman pojma koji model) i Canon Pixma i4000... cak je povuklo drivere od samih windowsa, nije mi se dalo instalirat njihove kad to sve manje vise sljaka...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 8:25 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
naxeem kaže...

HP 1020 meni radi. Skini driver za Vistu (NE PnP nego obični) i instaliraj ručno.

  E meni HP 1020 nije radio posto sam supcina i pokusao sam instalaciju tipa "neka ga Windows pronade".
Mislio,ajd da vidim sta je vec podrzano

Ali pokusao sam sa Vistinim driverima,ocigledno nisam bio uporan ili negde sam pogresio


Jos uvijek se natezem sa Windowsom da ispravno ide u sleep,ide ali nece se probuditi ispravno. Ne pali se monitor

Ostalo mi jos da flasham BIOS ili da cekam Intel da izda drivere za chipset 
4C617A61727573204C6F6E6700
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

Ukloni ga iz device managera, rebootaj. Kad ga pronađe bit će žuti uskličnik. Raspakiraj drivere, otiđi na "update driver", došetaj do mjesta gdje si ga raspakirao, odaberi driver, updejtaj, rebootaj. Gotovo.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Uspeo sam napokon (dalo mi se). Upotrebio sam trik iz Viste i XP-a. Za sve drivere a i za   ovo mnogo pomaze ova variablia. Treba je uneti u System Variables

 

devmgr_show_nonpresent_devices

 

za vrednost upisite 1,nakon ovoga ukljucite Show hiden devices i sve je tu,virtualni driveovi koje je metio Alcohol ili VirtualCD,USB stickovi,neuspele instalacije bluetootha....

4C617A61727573204C6F6E6700
15 godina
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

s koje stranice se mogu skinut pojedinačno zakrpe? jer mi automatic updates nema smisla.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

bok ljudi,

 

evo imam sve riječi pohvale za windows 7-icu, ali me muči jedna stvar. Naime ne radi mi zvuk. Matična je Asus P4V800D-X, a zvučna integrirana ( Analog Devices AD1888 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controlle  ).

 

Za sada sam uspio ovo: ručno instalirati drivere i sa troubleshoot compatibility uspio pokrenut soundmax program. Sve mi se "uredno" instaliralo, ali nema zvuka i dalje.

 

Test zvuk mi neće uopće jer piše "Failed to play test tone"

 

imate neki prijedlog šta da probam?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
tomo007 kaže...

bok ljudi,

 

evo imam sve riječi pohvale za windows 7-icu, ali me muči jedna stvar. Naime ne radi mi zvuk. Matična je Asus P4V800D-X, a zvučna integrirana ( Analog Devices AD1888 @ VIA AC'97 Enhanced Audio Controlle  ).

 

Za sada sam uspio ovo: ručno instalirati drivere i sa troubleshoot compatibility uspio pokrenut soundmax program. Sve mi se "uredno" instaliralo, ali nema zvuka i dalje.

 

Test zvuk mi neće uopće jer piše "Failed to play test tone"

 

imate neki prijedlog šta da probam?

 

 

Instaliraj Vista Drivere ali ih skini sa Asusovih strana
4C617A61727573204C6F6E6700
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
jedino sta ima za tu plocu na njihovoj stranici je : AD1888 audio driver. ADI Audio Driver V5.12.01.5150 for Windows 98/ME/2000/XP/2003/XP 64bit/2003 64bit a sa njima ne radi, znaci drivere stavim bez problema, ali program nije kompatibilan,pa sam ga instalirao sa troubleshoot compatibility.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Ovo je najnoviji i (prema forumima) najbolji ADi driver

 

http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/Audio_ADI_V61016400.rar

 

 

Malo iznad vidi moj post gde sam napisao varijablu za unos. Odstrani stare i neuspele drivere i pokusaj ponovo. Vista i Win 7 pronalaze i instaliraju samo driver za  digitalni izlaz. Disejblaj to u Control Panelu.

 

Dali prilikom rebotanja i podizanja zvicnici ispustaju bilo kakav zvuk (pucketanje) ?

4C617A61727573204C6F6E6700
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

nikakav zvuk, probat cu sad ovako kako si ti rekao pa javim

 

thnx na pomoci

15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Lazarus Long kaže...

Ovo je najnoviji i (prema forumima) najbolji ADi driver

 

http://dlsvr02.asus.com/pub/ASUS/misc/audio/Audio_ADI_V61016400.rar

 

 

Malo iznad vidi moj post gde sam napisao varijablu za unos. Odstrani stare i neuspele drivere i pokusaj ponovo. Vista i Win 7 pronalaze i instaliraju samo driver za  digitalni izlaz. Disejblaj to u Control Panelu.

 

Dali prilikom rebotanja i podizanja zvicnici ispustaju bilo kakav zvuk (pucketanje) ?

 e ovak, maknuo sam sve drivere. probao sam insalirat ove koje sam skinuo ali mi neda, pokrenem setup i onda mi izbaci poruku( vidi sliku)

sta mislis pod varijabla za unos? ono za hidden uređaje? to sam napravio.

di se to disejbla? :/
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2009 17:32 (tomo007).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja

Ta slika kaze da driver nije za Win 7 sto je malo cudno. Mislim da problem radi Crystal Clear Audio componenta (sluzi za neke efekte)

 

Odpakiraj drivere i pokusaj rucno instalirati preko   Device Managera--Update Driver-Manualy Update--Custom-Browse

 

 

Inace Digatalan Izlaz se gasi u Control Panel u   Sound (Digital Output Device (SPDIF) desni klik i odaberi Disable)

 

Potrazit cu driver za tebe samo da malo proguglam

4C617A61727573204C6F6E6700
15 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

jel znate kako da sada dođem do sedmice?

na službenim stranicama pise da vise nije moguć download..... zakasnio sam....    Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
stjepan0072 kaže...

jel znate kako da sada dođem do sedmice?

na službenim stranicama pise da vise nije moguć download..... zakasnio sam....    Plač

 Torrenti sinko, torrentiSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
neaktivan
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Lazarus Long kaže...

Ta slika kaze da driver nije za Win 7 sto je malo cudno. Mislim da problem radi Crystal Clear Audio componenta (sluzi za neke efekte)

 

Odpakiraj drivere i pokusaj rucno instalirati preko   Device Managera--Update Driver-Manualy Update--Custom-Browse

 

 

Inace Digatalan Izlaz se gasi u Control Panel u   Sound (Digital Output Device (SPDIF) desni klik i odaberi Disable)

 

Potrazit cu driver za tebe samo da malo proguglam

 evo nemoras se trudit, sredio sam napokon!

fora je bila u verziji drivera koja je očito bila pre nova ( 5150 )???

uglavnom skinuo sam stariji driver ad1888 ( 3665 ), raspakirao te smwdm.sys kopirao u C:\windows\system32\drivers

nakon toga podesio na setup.exe da je kompatibilan sa xp-om i instalirao normalno sve.

prilikom prvog podizanja javio je da mu nest fali , al zvuk za sada radi Cool

edit: i da stvar bude bolja driveri nisu od moje matične

thnx na pomoći!
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2009 23:47 (tomo007).
16 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
kovaos kaže...

Zasad sam zadovoljan, sve stabilno, još se navikavam jer dosad nisam koristio vistu pa mi je dosta toga novo. Imam par pitanja.

 

1. Kako da stavim ikonu "show destop" odmah do starta a ne skroz desno u taskbaru.

 

1.1 Dali je moguće stavljati često korištenih ikona u taskbar u dva reda?

 

2. kako uključiti u win exploreru da mi meni "file, edit..." budu stalno vidljivi a ne samo na tipku " alt"

 

3. Jel ima kakav program kompatibilan sa sedmicom za moutanje imagea?

 

4. BS player mi pušta zvuk ali ne i sliku dok mp12 i mp clasic sve ok. Koji program u klasi bsa predlažete kao zamjenu u sedmici?

 2. otvoris win explorer, odaberes "organize", pa "layout" i stavis kvacicu na "menu bar"
 3. ja koristim "VirtualCloneDrive"
 4. preporuka GOM Player
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
loncaric kaže...
kovaos kaže...
...

 

3. Jel ima kakav program kompatibilan sa sedmicom za moutanje imagea?

 

...

 ...
3. ja koristim "VirtualCloneDrive"
...
 vidim da ovdje većina govori kako Poweriso radi, pa samo za inf. radi i UltraISO
16 godina
neaktivan
offline
Window 7 instaliran, moja misljenja

koja je aktualna verzija w7?

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Window 7 instaliran, moja misljenja
Windown 7 beta
build 7000
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice