Windows 7-Fajlovi nestaju

poruka: 5
|
čitano: 3.765
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7-Fajlovi nestaju

Pozdrav ekipa,evo probat ću što bolje objasniti problem,trenutno imam Windows 7 Ultimate 32 bitna verzija,i zadnji put sam sustav reinstalirao možda prije nekih 8-9 mjeseci i sve je bilo uredu,do unazad dva dana neznam šta mi se desilo sa jednim folderom,imam WD 500GB hard disk u kompjuteru i na njemu imam tri particije C,D,E na D sam imao jedan folder u njemu su mi bili važni fajlovi,poslje kad sam pokušao pronaći taj folder nema ga nikako kao da je izbrisan ne po stoji pokušao preko pretrage ,gledao ko korpi za smeće ni tamo nema,ja ga 100% nisam obrisao jer mi treba,prije toga sam instalirao ako ima važnosti Black Ops radi se o piratskoj verziji te sam trebao aktivirati nešto preko steam,tu sam primjetio da se nešto desilo jer instalirao sam Black Ops bez problema čak sam vidio ikonicu od Singleplayera i Multiplayera kad sam otišao preko steam-a da dodam igru nju sam dodao ali kad sam pogledao u radnu površinu mjesto gdje su bile ikonice od igre su nestale,kad sam kliknuo na ikonicu preko starta kao da exe nije pronađen,mislio sam reko da je do steama pa sam igricu ponovo instalirao,ali međutim ovaj folder mi se iz D particije obrisao nestao a napominjem da sam igricu instalirao na E particiju,ma da ni neznam zašto bi steam ili igrica od toliko fajlova u D particiji obrisali baš taj,molim Vas može te li mi pomoći {#}

RIDER-What color is your life ... :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7-Fajlovi nestaju

Ajde pokusaj ovo, i ako je izbrisan negdje mora biti...

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7-Fajlovi nestaju

Probao to ne vidim ga uopšte sa ljeve strane kad sve učita {#}

RIDER-What color is your life ... :D
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 7-Fajlovi nestaju
rider15 kaže...

Pozdrav ekipa,evo probat ću što bolje objasniti problem,trenutno imam Windows 7 Ultimate 32 bitna verzija,i zadnji put sam sustav reinstalirao možda prije nekih 8-9 mjeseci i sve je bilo uredu,do unazad dva dana neznam šta mi se desilo sa jednim folderom,imam WD 500GB hard disk u kompjuteru i na njemu imam tri particije C,D,E na D sam imao jedan folder u njemu su mi bili važni fajlovi,poslje kad sam pokušao pronaći taj folder nema ga nikako kao da je izbrisan ne po stoji pokušao preko pretrage ,gledao ko korpi za smeće ni tamo nema,ja ga 100% nisam obrisao jer mi treba,prije toga sam instalirao ako ima važnosti Black Ops radi se o piratskoj verziji te sam trebao aktivirati nešto preko steam,tu sam primjetio da se nešto desilo jer instalirao sam Black Ops bez problema čak sam vidio ikonicu od Singleplayera i Multiplayera kad sam otišao preko steam-a da dodam igru nju sam dodao ali kad sam pogledao u radnu površinu mjesto gdje su bile ikonice od igre su nestale,kad sam kliknuo na ikonicu preko starta kao da exe nije pronađen,mislio sam reko da je do steama pa sam igricu ponovo instalirao,ali međutim ovaj folder mi se iz D particije obrisao nestao a napominjem da sam igricu instalirao na E particiju,ma da ni neznam zašto bi steam ili igrica od toliko fajlova u D particiji obrisali baš taj,molim Vas može te li mi pomoći {#}

Prvo preskeniraj taj disk sa HD Tune Pro, odradi Error Scan ali normalno skeniranje a ne Quick jer možda imaš Bad Sectors na disku.Nakon toga odradi sa MInitool programom ispod imaš linkove, pa pročitaj kaj sam napisal treba ti modul Damaged Partition Recovery u tom programu i obrati pažnju na verziju programa.{#}

 

http://www.hdtune.com/

Ivan 992 kaže...

Ajde pokusaj ovo, i ako je izbrisan negdje mora biti...

Taj program nije besplatan pa dok ga on sredi jel, uglavnom ne treba mu uopče jer ima odličnih besplatnih rješenja ko Minitool Power Data Recovery i to je to.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-hardverski-problemi/usb-error-hitno-trebam-vazne-podatke/99822.aspx?page=0&jumpto=1928533&sort=asc&view=flat

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2012 20:47 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7-Fajlovi nestaju

Evo stavio standardno skeniranje prije 40 min za sad nema damage block prva red i po se je ispunio ali ide sporrroooo ovome treba sati da završi HD Tune {#}{#}

RIDER-What color is your life ... :D
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice