Windows 11 Insider preview, beta, developer

poruka: 1.048
|
čitano: 383.962
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
15 godina
offline
Re: Windows 11
Pustit će oni i 6th-gen kad vide da krivulja ne raste onako kako bi htjeli. Tad će magično proradit i na tim CPU.
Know your world.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
Evo meni na 6gen radi sve ok.bez greske
5 godina
offline
Windows 11

Moze win11 raditi i na starijim cpu ali ne onako kako su oni zamislili pa zbog toga prave ogranicenja. Ipak ima promjena ispod haube pa se naglasak stavlja na cpu sa razlicitim velicinama jezgri (novi Intel Alder Lake) uz sve ostale vec poznate stvari.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11

Složio sam HR ISO sa zadnjim 22000.51 buildom i sredio installer i boot.img tako da ne provjerava TPM, može i upgrade 10 na 11 direktno ili friški install na bilo koji PC(HR win).

 

Ako tko želi recite da stavim uploadati...

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.7.2021 18:31 (ivicask).
Moj PC  
10 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Windows 11
Jel to build preko insider kanala?
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 10:57 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
Apachy kaže...
Jel to build preko insider kanala?

 Dap, isti.

12 godina
offline
Windows 11

Možeš uploudati iso i poslat u pm?

Xiaomi Mi Note 10 Pro + POCO F2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11

Može i meni. Hvala!

13 godina
offline
Re: Windows 11
Cromaki kaže...

Možeš uploudati iso i poslat u pm?

 Već uploadam, malo će trajat 5gb..hrvatski ADSL upload...

 

BTW moram priznat da me malo već živcira to guranje touch sučelja svugdje, stalno moram dupli klik raditi da dođem do punog menija na desni klik(Desni klik, pa show more options pa tek onda vidim tipa WINRAR...)

 

Nisam skužio jel se da to isključiti gdje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 11:57 (ivicask).
13 godina
offline
Windows 11

Poslo sam vam na PM, btw 5.62gb je ISO nadam se da nitko još ne snima win na DVD za clean install jel neće vam stati, ili koristite dual layer DVD.

 

A najjednostavnije snimti ISO sa RUFUS na USB STICK

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 13:40 (ivicask).
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Windows 11
ivicask kaže...

Poslo sam vam na PM, btw 5.62gb je ISO nadam se da nitko još ne snima win na DVD za clean install jel neće vam stati, ili koristite dual layer DVD.

 

A najjednostavnije snimti ISO sa RUFUS na USB STICK

 Thx! Upravo se "prži" na stick

16 godina
offline
Re: Windows 11
djigibao kaže...

Windows 11 may support Intel 7th gen, AMD Zen 1 CPUs in the future

 

Microsoft announced today that they might lower the Windows 11 system requirements to allow Intel 7th generation and AMD Zen 1 CPUs to use the new operating system.

 Pa več i sad imaju podršku za original 14nm Zen CPU, dakle Athlon 3000G fučkaj ga na kvadrat.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/windows/windows-11/283204.aspx?page=5&jumpto=6379820&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Windows 11

-radite opasnu stvar.. lijepo je dijeliti, no ne copyrightano-kažnjivo. Treba dijeliti znanje, tj svatko može za par min napraviti sam i već postoje upute pa nije ni neko znanje osim klik-next uz čitanje. Naprotiv, oni koji žele w11 bi mogli pokazati malo truda umjesto oduševljenja gotovim..

-kraće, brže i bez nepotrebnog rizika (zakon), u sam iso dodati potrebno, npr na stikiću koji svakako juzer koji želi instalirati napravi, pa ako ništa drugo, brže i važnije, zakon.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
ihush kaže...

-radite opasnu stvar.. lijepo je dijeliti, no ne copyrightano-kažnjivo. Treba dijeliti znanje, tj svatko može za par min napraviti sam i već postoje upute pa nije ni neko znanje osim klik-next uz čitanje. Naprotiv, oni koji žele w11 bi mogli pokazati malo truda umjesto oduševljenja gotovim..

-kraće, brže i bez nepotrebnog rizika (zakon), u sam iso dodati potrebno, npr na stikiću koji svakako juzer koji želi instalirati napravi, pa ako ništa drugo, brže i važnije, zakon.

 Šta da velim, volimo život na "rubu zakona" 

12 godina
offline
Windows 11

stavio sam prek insider kanala. estetski mi se čini super, osvježenje od crno-bijele desetke, nove ikone i općenito malo veći ui elementi, zaobljeni rubovi, napokon posložen settings. e sad ćemo vidjet kako će se ponašat u svakodnevnom prosječnom radu. stavio sam na ženin laptop, na svoj pc ću kad vidim kako se ponaša.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Windows 11

Na mojem stroju se od maloprije vrti Windows 11. Preko Dev Channela upgrade odrađen.

Sve je prošlo relativno brzo i bez ikakvih problema, vidjet ćemo za dalje kako će biti ali za sad je sve OK.

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 11

Jesu li ispravili "bug" koji se vuče još od Win7 sa Hrvatskom tipkovnicom, gdje umjesto Hrvatski piše Starndard i oznaka na taskbaru ST?

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Windows 11

Taman cu ga i ja sad stavti na instalaciju da isprobam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 11

piše hrvatski, na taskbaru HRV, ako maknem en-us u opcijama i ostane samo hrvatski, onda HRV ni ne stoji na taskbaru.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
3 godine
neaktivan
offline
Re: Windows 11
galinjo24 kaže...

Ukljucio u bios tpm i skinio iso...ins win 11 kao upgrade...sve aplikacije rade i mogu reci da je stvarno lijepo napravljeno i stavrno fludino sve radi

 Znaci mogu upgrade preko win 10 da mi ostane sve bez svjeze instalacije? Gdje si skinuo ISO, ima zvanicno ili torent?


Ev imam pristup ovom insider programu, sad kontam bolje mi odabrati ovaj beta channel nego dev channel jer pise da ce biti stabilnije verzije win11? EDIT: Ipak sam uzeo dev channel jer samo tu ima ova verzija  :D 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2021 16:23 (gamex1423).
13 godina
offline
Re: Windows 11
ivicask kaže...

Poslo sam vam na PM, btw 5.62gb je ISO nadam se da nitko još ne snima win na DVD za clean install jel neće vam stati, ili koristite dual layer DVD.

 

A najjednostavnije snimti ISO sa RUFUS na USB STICK

Hvala puno! Skinem ujutro, sad sam na poslu. 😁

uss kaže...

Jesu li ispravili "bug" koji se vuče još od Win7 sa Hrvatskom tipkovnicom, gdje umjesto Hrvatski piše Starndard i oznaka na taskbaru ST?

Uh, to me najviše zanima...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 11
Može link u PM ako nije problem, hvala!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Windows 11

Super prosla instalacija. Za sad fino radi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11

Nabolje vam je kliknuti na insider program koristite ovaj moj iso samo ako vas gnjavi zbog kompatibilnost kao  tpm ili želite čisti install napraviti. 

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Windows 11

Ako netko brine za privatnost, ne bi se trebao prijavljivat u Insider program i instalirati testnu verziju Windowsa 11. Telemetrija je u istom namještena na naprednu razinu i prikuplja se doslovno sve jer se radi o testnoj verziji.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Windows 11

Jedno pitanje jel se taskbar ne moze smanjiti?

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Windows 11

Evo danas napravljen update direktno preko windows update centra. Zasad sve radi dobro i cak mi se svida.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Windows 11

Adjust Taskbar size in Win 11. Press Win+R and run RegEdit and navigate to:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

 

Click Edit > New > Dword (32-bit.) 32-bit even on 64-bit Windows. Name it TaskbarSi

3 possible values for TaskbarSi:

0 Small
1 Standard
2 Large

Reboot or restart Explorer from Task Manager

16 godina
offline
Windows 11

WMP jos nije za otpis...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Windows 11

WMP je nakon svih ovih godina meni i dalje najbolji music player 

 

Bazičan i jednostavan, nema boljeg od toga1

I want to believe
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice