Windows 11 - problemi izdvojena tema

poruka: 754
|
čitano: 313.657
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 Insider preview, beta, developer, Windows 11 - općenito
12 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Zaporožac kaže...

ma Os je OK.

nego, nisam mogao uspostaviti blurej, kad, ono ploča ni ne podržava blurej, iako  samu biosu podesio enable... 

prvo sam mislio da je problem u win 11, kad ono neće da može ni na win 10, odem na gugleto i vidim zašto.

 

jesam gluuuuuup...

 

nema ihusha par dana, fali mi.

to mi je on trijebao odmah reći kada sam se žalio na taj problem...

 

izdajica... 

 

 Gle fakat nema Ihusha, sad se i ja brinem, da nije uhvatil koronu il nekaj. 
Ontopic w11, jel netko našao riješenje za watsap. Program s njihove stranice se ne pali dobro, stavljeno mi je da se pali s kompom, ali svaki put se upali blank prozor od watsapa pa ga moram ugasit i upalit. Onaj iz app storea nema opciju da se diže s winsima. A beta verzija koja ima sve to jako kasni s obavijestima tj. dođu mi poruke tek kad ga podignem, dok je minimiziran ništa ne dolazi.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
4 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
Stric_Jura kaže...
 

inače mi se ne sviđa što su maknuli sustav izmjene aktivnog zvučnog izvora s 10-ke - klik na ikonu zvučnika dolje desno kod sata pa iz pop-upa odabereš kamo želiš slati zvuk...

 

u 11-ci, su 2 klika više...



 I to mi ide jako, jako na živce. Jer često moram switchati zvuk zbog laptopa priključenog na projektor + pojačalo sa zvučnicima, a ovo u Win 11 je fakat davež.

4 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
Dud kaže...
Zaporožac kaže...

ma Os je OK.

nego, nisam mogao uspostaviti blurej, kad, ono ploča ni ne podržava blurej, iako  samu biosu podesio enable... 

prvo sam mislio da je problem u win 11, kad ono neće da može ni na win 10, odem na gugleto i vidim zašto.

 

jesam gluuuuuup...

 

nema ihusha par dana, fali mi.

to mi je on trijebao odmah reći kada sam se žalio na taj problem...

 

izdajica... 

 

 Gle fakat nema Ihusha, sad se i ja brinem, da nije uhvatil koronu il nekaj. 
Ontopic w11, jel netko našao riješenje za watsap. Program s njihove stranice se ne pali dobro, stavljeno mi je da se pali s kompom, ali svaki put se upali blank prozor od watsapa pa ga moram ugasit i upalit. Onaj iz app storea nema opciju da se diže s winsima. A beta verzija koja ima sve to jako kasni s obavijestima tj. dođu mi poruke tek kad ga podignem, dok je minimiziran ništa ne dolazi.

 Otkako sam i ja imao taj probem, prešao sam na web.whatsapp.com i to je to. Jednog dana možda sve sjedne na svoje mjesto, ali trenutno nemam vremena čekati da smisle takvo rješenje.

15 godina
offline
Windows 11 - problemi

UWP WhatsApp savršeno radi...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Windows 11 - problemi

pozz,

 

ovo nije neki big problem ali ... strelica na misu mi non stop kao radi nesto, okrece se onaj kotacic a nista ne radim na kompu? 

 

da li je to neki bug? gledao sam task manager i nista ne vidim. 

 

hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
_itsmoriarty kaže...

To je bug, meni tako isto nekada zna.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
6 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
_itsmoriarty kaže...

To je bug, meni tako isto nekada zna.

 pokusao sam restartovati komp i opet isto, kad ti je prestao glitchat? xD

13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
_itsmoriarty kaže...

 pokusao sam restartovati komp i opet isto, kad ti je prestao glitchat? xD

Sam od sebe.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
6 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
_itsmoriarty kaže...

 pokusao sam restartovati komp i opet isto, kad ti je prestao glitchat? xD

Sam od sebe.

 ma mene iritira, reinstalirat cu winsowse samo radi toga.  

13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
_itsmoriarty kaže...
 ma mene iritira, reinstalirat cu winsowse samo radi toga.  

Želiš uvijek imati sve najnovije, onda moraš pristati biti i testni poligon za te nove stvari.  Imaš kompromis, nebitno imao prastare komponente ili najnovije.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 17:53 (Valentin17).
6 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
_itsmoriarty kaže...
 ma mene iritira, reinstalirat cu winsowse samo radi toga.  

Želiš uvijek imati sve najnovije, onda moraš pristati biti i testni poligon za te nove stvari.  Imaš kompromis, nebitno imao prastare komponente ili najnovije.

 ma znam da, rijesio sam problem, promjenio ' working ' curor u normalni i sad je dobro.  

15 godina
offline
Windows 11 - problemi

Dakle, jučer odlučim napraviti format i dignuti nanovo windows 11. Kažem, vani vrućina, klima u stanu radi, drugih poslova nemam... idealno vrijeme za desetak sati buljiti u ekran, jer čisti format, izuzev jednog "osvježenja, tj "tvorničkog reseta" nisam radio od 2016. Sve prođe po planu, osim što mi je pobrkao prioritet monitora i TV-a, ali to sam ispravio nakon instalacije. Zatim mi se dogodio prvi ničim izazvani restart računala. U Event Vieweru ništa vrijedno spomena o tome. Računam, dogodi se, valjda više neće, mada iz iskustva znam, da se kod windowsa ništa ne dogodi samo jednom. U večernjim satima već sam bio pri kraju konfiguriranja instaliranih aplikacija i skoro završavao s poslom, život mi je bio "na rezervi", kad mi se dogodi i drugi neželjeni restart! Preumoran sam i prestar za potezanje glupih i neučinkovitih sfc /scannow i DISM komandi, pogotovo kod svježe djevičanske instalacije i traženje uzroka zašto se to događa, a i sit sam glupih, bugovitih i nikad do kraja ispoliranih windowsa. Odluka je pala. Vraćam svježi system backup na stanje prije ikakvih radova. Poanta: Desetak izgubljenih sati, ujebana nedjelja jer nisam nosom provirio vani i zaključak da je windows 11 najgori OS koji je indijski Microshit izbacio još od doba legendarnih windowsa ME!

Moj savjet: Ne zajebite se kao ja i gurajte Desetku dok god možete, jer bar radi...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
BlackMoon kaže...

Moj savjet: Ne zajebite se kao ja i gurajte Desetku dok god možete, jer bar radi...

Također dijelim mišljenje iako ovo pišem sa Win 11 OS. Nekada radi danima bez problema, a nekada se smrzava iz čista mira i po par puta dnevno.

Jedini plus su mi mrežni šerovi na TrueNAS server, na Win 11 rade od prve, dok na Win 10 traže dodatno podešavanje u group policy i pokretanje nekih usluga u "services".

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 18:29 (Valentin17).
15 godina
offline
Windows 11 - problemi

I ja sam na 11, ali onoj prije formatiranja, jer ta mi još nekako i radi. Usporedbe radi, u sobi imam računalo iz 2007 s Dual Core CPU i 5gb ram-a. Na njemu je windows 10 i nikakvih problema. U skladu sa svojim mogućnostima odradi sve šta mu podvalim, nikakvih konflikata, neželjenih prekida ili nečeg sličnog. Neke UWP aplikacije s kojima na win 11 imam problema, tamo rade bez greške, a po brzini odrađivanja zadataka ništa ne zaostaje za ovim...kad smo kod Universal Windows Platform aplikacija, smatrao sam to jednim korakom naprijed, a sada sve više vjerujem da je to jedan veliki korak unazad! A to što sve Microsoft pušta na MS Store je zloćin!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 18:42 (BlackMoon).
Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Windows 11 - problemi

Pisao sam vec kako mi je win11 poludio nakon sto je nestalo struje. Napravio novi cisti instal i nema sanse da radi, vratio se na 10 i ajd manje vise radi 10ka no nije ni to naj normalniji OS. Prije tjedan dana se sjetim da jos imam win11 backup, reko idem probati pa ako zeza lako se vratim na 10. Podignem win11 backup i radi bez ikakvih problema, kao da se nikada nista nije desilo, cak najstabilnije do sada. Ajd budi pametan u cemu je bio problem.

Bio sam vec toliko lud da sam odlucio ici na macOS no ni tamo nije bajno. M1 ima nekih zescih problema, zdere, prozdire ssd, ljudi se masovno zale.

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
BlackMoon kaže...

Najslabije računalo na koje sam instalirao Win 10 je neki stari Athlon X2 na socketu AM2 sa 2 GB DDR2 memorije sa Radeon HD5450, uz SSD 120 GB radi sasvim pristojno za surfanje internetom i mailove. Nekim ljudima i to puno znači, makar nije nešto. S druge strane na novi AlderLake Intel i5 12600k konfiguraciju također sam instalirao Win 10 jer jednostavno si ne mogu priuštiti da to računalo ima prazan hod, update sam ugasio (ubio skroz na skroz) i taj sustav kako je snimljen radi super, niti jednog problema, a vrti Vmware Workstation Pro, Microsoft HyperV i nije mu lako. Od Win stora bježim kao od vraga jer ne želim imati logiran Microsoft račun, uložio sam hrpu novaca (dobar auto) u vlastiti server samo da se maknem od Google diska, OneDrivea i sl. cirkusa, pa i DNSa internet provajdera.

Neki dan skužio sam da Win 11 Pro ne mogu pridružiti na Ubuntu Server domenu za AD DC, pola dana mi je trebalo da pregledam sve logove servera i skužim da je server u redu (slika 1 i slika 2 primjer) jer Win 10 pro mašina se pridruži na domenu bez problema, čudno mi je bilo da Linux ne radi kako treba odjednom. VPN server koji imam složen na Linuxu također Win 11 se spaja kako hoće ili neće, dok Win 10 radi super i svaki put, Win 11 ako se i spoji, neće otvoriti šere folder na serveru.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 19:14 (Valentin17).
15 godina
offline
Windows 11 - problemi

Osuđen sam, na žalost, na Google Disk, jer imam dosta multimedije, fotografija, raznih obiteljskih događanja snimljenih kamerom ili fotkanih aparatom. Ne želim to držati na lokalnim diskovima, za neki pristojan i siguran NAS novca nemam, pa se za funkciju mrežnog diska snalazim svakako. Nije ni meni drago Googlu dati svaki mjesec 24 kune, ali drugog izbora nemam. One Drive ne podnosim organski, pogotovo otkad su smanjili free kapacitet s 15gb na 5 i guraju mi pod nos onaj Office 365, za ne baš malu lovu, a ima toliko drugih free alternativnih rješenja. Koketirao sam dosta zadnje vrijeme s UWP aplikacijama, jer sam u njima vidio nešto novo i naprednije, ali sam se razočarao i kvalitetom i dozvolama koje se daju korisniku za upravljanje njima. Sandboksati Packages folder do te mjere da mu jedva možeš i pristupiti, a kamoli nešto mijenjati, za mene je običan mazohizam i paranoja.

Cijeli MS Store je jedan rudimentalni komad softvera u MS stilu, bez naprednih mogućnosti, bez da se korisniku pruži izbor što želi nadograditi, a što ne. Evo jedan konkretan primjer: Kako imam iphone mobitel, treba mi aplikacija icloud for windows, radi sinkronizacije fotografija, videa, pošte i bookmarksa između Firefoxa i Safarija. Sama app je jedan užasan komad softvera, jer Apple jednostavno ne zna ništa napisati za windowse a da to radi kako treba. Trenutna verzija koju imam radi koliko-toliko normalno. Međutim prije par dana došao je update za istu, nakon koje sinkronizacija bookmarksa više ne želi raditi. Nemam nikakav način da taj update zauvijek obustavim, jer mi se pri svakoj provjeri nudi. Trebao sam isključiti automatsku nadogradnju aplikacija i sad moram manualno provjeravati updatove i na brzinu "iksati" icloud for windows, jer ako mi se slučajno nadogradi, mogu se pozdraviti s funkcionalnošću. Nema rollback na staru verziju, osim potegnuti system backup radi jedne glupe aplikacije. I tako svaki put moram kao orao nadzirati što se nadograđuje!  Problem koji mi stvarno nije trebao, a alternativu nemam. Ponekad imam feeling da MS ljude pravi idiotima! Zar nisu mogli to regulirati kroz Store?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
BlackMoon kaže...

E da si mi bliže, riješio bi te ja Google Diska za pola sata, dobio bi 1 TB prostora samo tako. Za jednoga korisnika laptop za 500 kn sa 1 TB diskom sa oglasa vrti bez frke. Ne treba ti SuperMicro ploča, 2X Intel Xeon 12 jezgara, 128 GB ECC memorije, Seagate Exos server disk 4 kom, dva napajanja, APC UPS i slični cirkusi, to je za TrueNAS i njegov ZFS, DHCP, DNS, AD DC server. Store, probao kratko, naživcirao me, a iz principa im ne dam Microsoft račun, Googlovog bi se isto riješio, ali treba mi mail koji svi imaju. Iphone, ah taj mi je pojeo živaca isto, čovjek zaboravio login od Iclouda, a prelazi na Android mobitel sa Iphona, predao sam se odmah, bolje za sve. U privitku je slika moga "Google diska", samo ovaj stvarno radi i to svaki put čak, a ima sliku moga omiljenoga lika u centru. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 21:00 (Valentin17).
4 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
BlackMoon kaže...

Moj savjet: Ne zajebite se kao ja i gurajte Desetku dok god možete, jer bar radi...

Također dijelim mišljenje iako ovo pišem sa Win 11 OS. Nekada radi danima bez problema, a nekada se smrzava iz čista mira i po par puta dnevno.

Jedini plus su mi mrežni šerovi na TrueNAS server, na Win 11 rade od prve, dok na Win 10 traže dodatno podešavanje u group policy i pokretanje nekih usluga u "services".

 Mene zeza rad s bežičnim mišem. Do prije mjesec dana sve je radilo tip top na Win 11. Sada iz nekog razloga malo, malo, pa miš tj. kursor ne mrda ili uopće ne registrira miša.

13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
zelenapaprika kaže...

 Mene zeza rad s bežičnim mišem. 

To je bluetooth miš ili onaj na reciver? Ja sam taj isti problem imao na bluetooth mišu kojega imam na HTPCu odmah kod prve instalacije, ali nakon prve nadogradnje je proradilo iako sam ja par puta miš maknuo pa ga ponovno dodao, sada radi kako treba. Miš je sa Ebaya, ali super leži u ruci, za HTPC idealan.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 21:35 (Valentin17).
4 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
BlackMoon kaže...

Osuđen sam, na žalost, na Google Disk, jer imam dosta multimedije, fotografija, raznih obiteljskih događanja snimljenih kamerom ili fotkanih aparatom. Ne želim to držati na lokalnim diskovima, za neki pristojan i siguran NAS novca nemam, pa se za funkciju mrežnog diska snalazim svakako. Nije ni meni drago Googlu dati svaki mjesec 24 kune, ali drugog izbora nemam. One Drive ne podnosim organski, pogotovo otkad su smanjili free kapacitet s 15gb na 5 i guraju mi pod nos onaj Office 365, za ne baš malu lovu, a ima toliko drugih free alternativnih rješenja. Koketirao sam dosta zadnje vrijeme s UWP aplikacijama, jer sam u njima vidio nešto novo i naprednije, ali sam se razočarao i kvalitetom i dozvolama koje se daju korisniku za upravljanje njima. Sandboksati Packages folder do te mjere da mu jedva možeš i pristupiti, a kamoli nešto mijenjati, za mene je običan mazohizam i paranoja.

Cijeli MS Store je jedan rudimentalni komad softvera u MS stilu, bez naprednih mogućnosti, bez da se korisniku pruži izbor što želi nadograditi, a što ne. Evo jedan konkretan primjer: Kako imam iphone mobitel, treba mi aplikacija icloud for windows, radi sinkronizacije fotografija, videa, pošte i bookmarksa između Firefoxa i Safarija. Sama app je jedan užasan komad softvera, jer Apple jednostavno ne zna ništa napisati za windowse a da to radi kako treba. Trenutna verzija koju imam radi koliko-toliko normalno. Međutim prije par dana došao je update za istu, nakon koje sinkronizacija bookmarksa više ne želi raditi. Nemam nikakav način da taj update zauvijek obustavim, jer mi se pri svakoj provjeri nudi. Trebao sam isključiti automatsku nadogradnju aplikacija i sad moram manualno provjeravati updatove i na brzinu "iksati" icloud for windows, jer ako mi se slučajno nadogradi, mogu se pozdraviti s funkcionalnošću. Nema rollback na staru verziju, osim potegnuti system backup radi jedne glupe aplikacije. I tako svaki put moram kao orao nadzirati što se nadograđuje!  Problem koji mi stvarno nije trebao, a alternativu nemam. Ponekad imam feeling da MS ljude pravi idiotima! Zar nisu mogli to regulirati kroz Store?

 "pogotovo otkad su smanjili free kapacitet s 15gb na 5" - gle, fakat. Ja imam 25GB iz nekih pradavnih vremena.

4 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
zelenapaprika kaže...

 Mene zeza rad s bežičnim mišem. 

To je bluetooth miš ili onaj na reciver? Ja sam taj isti problem imao na bluetooth mišu kojega imam na HTPCu odmah kod prve instalacije, ali nakon prve nadogradnje je proradilo iako sam ja par puta miš maknuo pa ga ponovno dodao, sada radi kako treba. Miš je sa Ebaya, ali super leži u ruci, za HTPC idealan.

 Receiver. Moj je Logitech. Do sada je radio kako treba. Hajde, budem ga sutra deinstalirao, pa ponovno dodao.

13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
zelenapaprika kaže...

 Receiver. Moj je Logitech. Do sada je radio kako treba. Hajde, budem ga sutra deinstalirao, pa ponovno dodao.

Vidiš ja sam svoj lijevi bluetooth miš baš zamjenio za Logitech M235 u početku, Logitech mi nikada nije imao problema nikakvih. Probaj malo za test staviti USB odašiljač u drugi utor, prednji npr., možda pomogne. Obrišeš ga iz device managera pa preko tipkovnice, windows tipka za start pa sa tabom do ikone za gašenje pa na restart, kad se sustav pokrene drugi put, instalirat će driver ispočetka.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 21:46 (Valentin17).
2 godine
online
Windows 11 - problemi

zašto developeri ne inplementiraju nešto korisno u taj win 11 kao npr normalan program za screenshot.. ?

nešto poput besplatnog LihghtShot programčića.

 

*postoje nekakvi dodaci na storeu, ali ni jedan nije kvalitetan kao jednostavni Lighshot.

 

stavljaju svakakve nepotrebne fičere, a ne sjete se nečega pametnijeg.

 

možda ima, a ja ne znam... (isprike u tom slučaju) 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Zaporožac kaže...

zašto developeri ne inplementiraju nešto korisno u taj win 11 kao npr normalan program za screenshot.. ?

Ja sam jučer nakon pet neuspješnih pokušaja odustao jer mi alat ugrađen u Win 11 nije htio odraditi screenshot, zaokružim dio koji želim poslikati i ništa se ne događa. 

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
5 godina
offline
Windows 11 - problemi

Meni win print screen radi bez problema ali ga ne koristim. Svi ti win programi mi nisu prakticni, Za screen koristim Gadwin printscreen 4.6. Prastari programcic koji radi bez grerske.

 

Sto se Logitecha tice, ponekad zna zatrzati ali jako rijetko. Off/on mis ili izvadim usb pa dalje radi ok. Ovo nije vezano za win11 posto mi je identicno bilo i na svim prijasnjim win.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Windows 11 - problemi

Evo moje 3 (ACER, HP i slozenac) kombinacije od 4 koje uredno rade na 10-ki bezgrešno od kada su slozene s time da je HP zamjena za MSI GX700X kojem je otisao konektor za punjenje na maticnoj ploci te nedostaje Lenovo E15 koji je jedini prihvatljiv za 11-icu. Nema sanse da bi ikada mjenjao 10-ku za ovu nesavrsenu 11-icu jer je ovo toliko dobro popeglano da definitivno nemam kaj losega reci i bas mi je zal kad vidim kak se patite sa 11-icom a ja radije uzivam u pivkanu za to vrijeme. 

veni vidi didici
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...
Zaporožac kaže...

zašto developeri ne inplementiraju nešto korisno u taj win 11 kao npr normalan program za screenshot.. ?

Ja sam jučer nakon pet neuspješnih pokušaja odustao jer mi alat ugrađen u Win 11 nije htio odraditi screenshot, zaokružim dio koji želim poslikati i ništa se ne događa. 

 <Win>+<SHIFT>+S , okviriš šta treba i to je to, eto ga u clipboardu... ili printscreen i imaš cijei ekran. Nekad neki programi "koče" tu kombinaciju tipki ako je prozor aktivan... ali klikneš na TaskBar i rade sve kombinacije za screenshot.

 

15 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
dagoberhr kaže...

Evo moje 3 (ACER, HP i slozenac) kombinacije od 4 koje uredno rade na 10-ki bezgrešno od kada su slozene s time da je HP zamjena za MSI GX700X kojem je otisao konektor za punjenje na maticnoj ploci te nedostaje Lenovo E15 koji je jedini prihvatljiv za 11-icu. Nema sanse da bi ikada mjenjao 10-ku za ovu nesavrsenu 11-icu jer je ovo toliko dobro popeglano da definitivno nemam kaj losega reci i bas mi je zal kad vidim kak se patite sa 11-icom a ja radije uzivam u pivkanu za to vrijeme. 

 Koliko je bilo te priče isto tako sa Win10 i Win7 :) Eto. nisam imao problema sa Win7, napravio upgrade na Win10, nisam imao problema, promjenio hardver, napravio upgrade na Win11 i opet sve radi bez greške... jbg.

14 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi

Slazem se sa tobom oko price no moram reci da za mene najbolji OS-ovi koje sam morao zbog posla koristiti ali i za privatno su NT4.0, 2003 Standard te ova 10-ka a sa svima drugima sam imao bezbroj problema no taktika restarta na 98-ici i/ili ugasi komp na 5 minuta te ponovo upali je bezbolno rijesavala navedene probleme te 98-ica i 7-ica su jedini OS-evi koje si bezgranicno mogao resetrirati ili gasiti bez trajnije stete.

 

Svidja mi se sto na 10-ki mogu promjeniti hardver bez ikakvih dodatnih problema te se sve podigne bez problema a ostane samo zamjena starih drivera za nove prilagodjene novom hardveraju kao sto je to bilo kod zamjena MSI-ja sa HP-om tako da je inicijalna instalacija i dalje iz 8 mjeseca 2018 godine.

veni vidi didici
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 Insider preview, beta, developer, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice