Windows 11 Insider preview, beta, developer

poruka: 1.048
|
čitano: 385.103
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
15 godina
offline
Windows 11

Napokon se nagovorio da odradim upgrade sa Win 10 na Win 11, bio sam na Release Preview buildovima Windowsa 10 nakon što nisam imao mogućnost da ostanem u Dev ringu radi Windows 11 compatibility-a. Uz modificirani MCT koji skippa TPM check (kao i CPU check, Skylake-S Xeon se ne žali) i uz zadnji KB5005635 (cumulative Update) je glavno računalo na stabilnom/Release Preview buildu 11-ice, nakon dosta testiranja sa Rufus i Windows To Go instalacijama koje su služile za razna testiranja ranijih buildova.

https://idzan.eu
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Windows 11

Valjda je ovo jedini način kako iz Insidera preći na full OS.

 

https://bbctechupdate.com/2021/10/01/how-to-switch-from-insider-to-stable-builds-of-windows-11/

IP
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 18:41 (JayCutler).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11

Evo tutorial ako netko nema novu paint aplikaciju, a želi je imati na Win 11.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 11
I kod mene isto. Koje je rješenje za ipak instalirati win11?
15 godina
offline
Re: Windows 11
Za izbjeći kopanje po nepreglednim i kompliciranim MS stranicama, dovoljno je otići na https://uupdump.net/. Stranica je zdrava i legalna, skida direktno s MS-ovih servera i automatski ti kreira iso builda koji izabereš. Malo potraje, ali isplati se. Ako si u insajder programu, prije instalacije namjestiš kanal po vrsti buida koji si skinuo. Dakle dev/beta/relase, u protivnom instalacija se neće odraditi.
Meni je Microshit još otežao situaciju, jer mi je kompletno blokirao insider client u windowsima zbog nepodržanog hardvera, ali postoji programčić/scripta kojom ga ponovno omogučiš i kroz komandnu liniju odabereš kanal koji želiš. Ja sam na zadnjem insider dev buildu i prebacio sam se na relase kanal, te čekam finalnu verziju preko WU. Ako je ne dobijem, skidam iso i odraditi ću manualno. Nakon toga onemogućavam insider program, jer vrijeme je već da ova saga završi. Ionako su je bespotrebno zakomplicirali u svom američko-indijskom MS stilu!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
BlackMoon kaže...

Koristim godinama.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 21:33 (Valentin17).
14 godina
offline
Windows 11

microsoft store izasao iz previewa ako netko nije primjetil

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Windows 11

De si to videl?

IP
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 11

evo kod sebe nema preview oznake i bio je danas update storea kad sam upalio racunalo

Samobor je lepa varoš
15 godina
offline
Re: Windows 11
geek_boy kaže...

microsoft store izasao iz previewa ako netko nije primjetil

 -još nije (za široke mase..) ali početak je tu.. pa tako imamo stranicu za obične juzere (ne insider i ostalo, identično kao već dat link istih requirementsa koji sad imamo za obične juzere-info..) gdje je sve navedeno, kompatibilnost-provjera (helper).. i za sad samo to, kad postane dostupan za javnost bit će i download-ostalo. Svi ostali izvori su neki leek, poluslužbeni, ovisi o verziji-izvoru i zato ipak izbjegavati.. tj insideri nemaju razloga pribavljati takve izvore dok juzeri trebaju sačekati par tjedana-mjesec (i više).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Windows 11

Meni microshit store ne sljaka od prvog dana , nije da mi fali..

Eire
Moj PC  
0 1 hvala 0
4 godine
offline
Windows 11

Jedno pitanje vezano za W11.

05.10. ide van službena verzija. Oni koji nemaju strpljenja čekati upgrade na 11-icu, da li će se moći sa Microsoft stranice skinuti ISO Pro verzija?

IP
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 0:04 (JayCutler).
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Windows 11

Neda mi se sad tražit pa imam jedno il dva pitanja... :)

 

Jel treba napraviti upgrade s Windowsa 10 na Windows 11 da bi ostala aktivacija ili se može napraviti čista instalacija Windowsa 11 i aktivirati je s ključem od Windowsa 10?

Ili je jednostavno dosta da se prijavim svojim računom(outlook) na novom Windowsu i sam se aktivira?

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11
pirat kaže...

Neda mi se sad tražit pa imam jedno il dva pitanja... :)

 

Jel treba napraviti upgrade s Windowsa 10 na Windows 11 da bi ostala aktivacija ili se može napraviti čista instalacija Windowsa 11 i aktivirati je s ključem od Windowsa 10?

Ili je jednostavno dosta da se prijavim svojim računom(outlook) na novom Windowsu i sam se aktivira?

 Ja sam se prijavio sa svojim M$ accountom i aktiviran mi je W11.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
13 godina
offline
Re: Windows 11
pirat kaže...

Vrijedi ti ključ od Win 10, ako radiš čistu instalaciju, ne moraš upisivati ključ, kad se logiraš sa svojim računom, bit će ti aktivirano.

Iako ne vidim smisla raditi čistu instalaciju osim ako imaš neki problem sa postojećom, sutra možeš otići na windows update i pogledati

da li ti nudi da nadogradiš, ali pripazi da imaš u BIOSu upaljen TPM 2.0 modul, da ti je instalaciju u UEFI-GPT modu i da ti je u BIOSu upaljen secure boot.

Ove opcije možeš provjeriti sa ovim alatom: https://aka.ms/GetPCHealthCheckApp.

Na kraju ako ti nadogradnja ne bude došla kroz update, uvijek možeš sa onim Microsoftovim alatom skinuti ISO, dva puta kliknuti na njega te pokrenuti

setup.exe, pa odraditi nadogradnju uz zadržavanje svih aplikacija i programa ili čak i na ovaj način je moguće odraditi čistu instalaciju tako da odabereš

da ne zadržavaš ništa, nakon instalacije svakako snimi zadnje AMD Radeon drivere za Win 11, a onda budeš vidio, ja igre nisam isprobavao na Win 11,

ali vidim dosta ljudi po webu da ima smanjene performanse iako je to bilo na ranijim buildovima.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 5:37 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Windows 11
pirat kaže...

Neda mi se sad tražit pa imam jedno il dva pitanja... :)

 

Jel treba napraviti upgrade s Windowsa 10 na Windows 11 da bi ostala aktivacija ili se može napraviti čista instalacija Windowsa 11 i aktivirati je s ključem od Windowsa 10?

Ili je jednostavno dosta da se prijavim svojim računom(outlook) na novom Windowsu i sam se aktivira?

 - može sve navedeno (jednako kao w10). key win10=win11.

 

-ali key je najmanji problem, druga tema mso-2021.. na w11 neće moći 2013.. gašenje supporta i umjetna nekompatibilnost-ograničenje.

-plan ms-a do 2025 prelazak na novi model naplate tj u par godina će se sve rasčistiti i tad će soft biti free-besplatan.. ali ne đabe, tj plaćat će se usluga-cloud. Plaćaš-imaš.. Tad key više nije važan kao ni verzija win ii officea.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 9:23 (ihush).
4 godine
offline
Re: Windows 11
ihush kaže...

-plan ms-a do 2025 prelazak na novi model naplate tj u par godina će se sve rasčistiti i tad će soft biti free-besplatan.. ali ne đabe, tj plaćat će se usluga-cloud. Plaćaš-imaš.. Tad key više nije važan kao ni verzija win ii officea.

 Hajde, molim te, gdje si pročitao tu informaciju? Zanima me.

IP
13 godina
offline
Re: Windows 11
ihush kaže...

Ti pišeš samo da napišeš nešto.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
Re: Windows 11
fromcelltohell kaže...
pirat kaže...

Neda mi se sad tražit pa imam jedno il dva pitanja... :)

 

Jel treba napraviti upgrade s Windowsa 10 na Windows 11 da bi ostala aktivacija ili se može napraviti čista instalacija Windowsa 11 i aktivirati je s ključem od Windowsa 10?

Ili je jednostavno dosta da se prijavim svojim računom(outlook) na novom Windowsu i sam se aktivira?

 Ja sam se prijavio sa svojim M$ accountom i aktiviran mi je W11.

 znači čisti install sa formatom sistemskog diska, i prihvatilo ti je? 

13 godina
offline
Re: Windows 11
Jack Sparrow kaže...

 znači čisti install sa formatom sistemskog diska, i prihvatilo ti je? 

Nema razloga zašto ne bi radilo, ako nisi mijenjao ploču ili procesor, imaš licencu sigurno.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
Re: Windows 11
Jack Sparrow kaže...

 znači čisti install sa formatom sistemskog diska, i prihvatilo ti je? 

 

Valentin17 kaže...

Nema razloga zašto ne bi radilo, ako nisi mijenjao ploču ili procesor, imaš licencu sigurno.

 Ovo što Valentin veli...ako imaš licencu, a licenca ti je vezana za MBO, onda će ti i Win11 biti aktiviran sa ključem od Win10, bez obzira išao nadograditi Win10 na Win11 ili čistom instalacijom.

Ja sam osobno išao u WIP i to na DEV verziju, pa se onda prebacio na Betu.

Ali, znam da je na primjer, moj stari komp na kojem sam imao Win 10 licencu i kad sam ponovo instalirao OS,

bez logina sa M$ accountom odmah imao aktiviran OS.

I još jedan prije toga i još 2 prije toga. Znači, ne bi tu stvarno trebalo nikakvih problema biti.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
15 godina
offline
Re: Windows 11
JayCutler kaže...
ihush kaže...

-plan ms-a do 2025 prelazak na novi model naplate tj u par godina će se sve rasčistiti i tad će soft biti free-besplatan.. ali ne đabe, tj plaćat će se usluga-cloud. Plaćaš-imaš.. Tad key više nije važan kao ni verzija win ii officea.

 Hajde, molim te, gdje si pročitao tu informaciju? Zanima me.

- pročitao? .. ne sjećam se :)

- na kavi s billyjem? .. to je desetogodišnji roadmap microsofta, iz doba kad je pokušavao ući u mobilno tržište (nokia..) gdje je spušio, kao i intel s atomom.. tj imaš android i chipove-cpu kao ARM, SoC.. imaš wintel, kad dekodiraš te akronime tad već znaš dovoljno-osnove za razumjeti kamo to ide.

- ms napušta starinsku prodaju licenci-jednokratno, prelazi na uslugu, online.. promjena paradigme.

- ms s win + mso dominira pc-desktopima desetljećima, dok recimo linux nije uspio preći 2%.. (obrnuto za mrežu-servere)..

- ms se širi na linux, kernel, antivirus, browser, office.. boli ga kiki koji os-soft koristiš ako plaćaš uslugu.

- uvodi se virtualni win, kao i mso365.. online, imaš terminal (sporedan os) spojiš se i to je to..

- ms promjenom naplate, na uslugu, postaje neovisan o keyu-licenci, crackovima-piratima, verziji osa, softa.. plaćaš-imaš, ne plaćaš nemaš, jednako kao za mobitel, iptv-kabelsku, ostale servise.. nema ne plaćanja.

- opensoft, foss, linux.. često free-besplatno, mantra stallmanovaca, kao jedna od prednosti pred komercijalom koja izmišlja zaštite-probleme, kompatibilnost itd. ... npr znaš li zašto ms svake 3 god izbaci novi office paket, znaš li da je win bio u 5 godišnjem ciklusu, znaš li za server i ltsb.. odnosnov prvne probleme, ugovore i takve obveze koje takva firma ima? znaš li za primjer što se dešavalo s xp kad su ga ubijali više godina pa je još sporadično živ (banke i sl.) .. 

- upravo imaš temu novi mso2021.. i upravo izlazi zbog win11, tj eula-licence +priprema + trajanje ciklusa proteklih do isteka supporta i ako žele tad nešto promijeniti recimo 2025te, tad 'danas' to moraju započeti, tj mogli su i iduće godine, no što se ms-a tiče što prije..

- znaš da se za sad službeni support win10 planira (gasi) za 2025tu?.. što ćeš tad ako nema win10? .. win11. A što kad uz to moraš i office, mada sve to imaš danas, radi, a soft je vječan, nepoderiv, ako radi danas može narednih milijardu godina.. dok postoji kompatibilno računalo..

-- kompatibilnost? .. ne primjećuješ što je recimo TPM 2.0 kao uvijet? .. upravo to, onemogućavanje inače kompatibilnih stvari, sve je to x86 platforma i tad sve što je kompatibino mora raditi.. osim kad wintel to ne želi tj žele promjenu, .. i to rade.

- pokušaj sad zbrojiti tih nekoliko podataka-infoa, pitanja kao čemu služi tpm, čemu sad izmjene, čemu novi wn11 ako su rekli da je win10 posljednji.. tj mogli su jednako nadogradnju nazvati win10.1 .. kao svaku vezriju-build, no pravno im je važno upravo 'novi' os, jer tad su i novi uvijeti-pravila, licenca.. tj staro ne vrjiedi + istek zakonskih obveznih rokova u kojima moraju dati supprt (inače u bizu 5-7 god ovisno o državi i robi). Zato sad kreću s w11, tj da to krenu tek 2025te tad bi tek oko 2030te mogli kompletirati tranziciju.. a oni žele prije.

-uzmi sad granicu po godištu računala-cpu-mbo za tpm 2.0 koja je na 2018moj.. i izračunaj na prste do 2025te.. odnosno, ta računala će moći na win11 upravo zato, jer će tim godišnjim rokovima isteći svi mogući zakonski obvezni rokovi supporta, dok starije računalo nema nikakva zakonska prava tražiti support od ms-a... tj korisnici bi imali pravo da se danas proda računalo koje bi u kraćem roku od 5-7god izgubilo support tj ms bi ga tad zakonski morao produžiti .. a to ne žele, tj naučili su s xpom i sad su se temeljno pripremili na tranziciju.

 

-msu nije važno koji browser koristiš, ubili su ie-11, uzeli chrome, msu nije važno hoćeš li na recimo linux, čak ni to hoćeš li na win 10-11.. važno im je da u narednim godinama od danas 2021 do 2025te pređeš na novi model, naplatu usluge. Sveti gral u soft bizu kad eliminiraš sam soft kao robu.. tj ne mora više prodavati win-os ili mso-paket kao glavne proizvode za desktop juzere dok će mjesečno naplatiti recimo sadašnjih 10$ pa računaj, što će ili koliko će te tad koštati 'besplatan' soft kao os-mso... tj bit će besplatan, ali plaćaš uslugu (ne soft koji u paketu usluge-clouda dobiješ..).

-slično tome veće firme već odavno koriste partner licence-pakete.. plaćaš paušal i imaš sve što ti treba, nema staro-novo.. ne brine te verzija, osim što te potjeraju sa stare kad ugase support.

 

+ pozitivna stvar, .. tad će nestati i besmislene verzijske igre, tj promjena zbog promjene same.. i tad će napokon soft biti stabilan, čist, bez nepotrebnih 'zaštita' i sl.

- teoretski svaki soft može biti savršen, nepogriješiv, testiran-čist.. a dok postoji komercijala, prodaja po licenci, do tad će postojati umjetni razlog izmišljanja nove verzije samo da bi se pronovo prodala ista stvar, isti novi os ili office.. kad to makneš tad dobiješ nirvanu, tj tad se stvarno samo neka nova stvar-izmjena radi i tad je to pravi razlog promjene neke app-softa ili osa.. pri čemu nam je ekšli nevažno hoćemo li os nazvati win10 ili win11.. tj da nisu radili renumeracjiu sadašnji os bi bio 6.4 nego je zbog zvučnosti-marketinga skočilo na broj 10 koji je podsjetnik 'posljednji' win.. 

-- a ta posljednja rečenica ti govori od kad je taj plan uprvo razlog i objašnjenje-odgovor na tvoje pitanje. Izlaskom win10 ms to planira dok se recimo 'greška' desila tim obečanjem jer su se pravnici sjetili da je ovako bolje, tj pravno-čišće i juzerima čak razumljivije razdvojiti zašto neki os ili app ne radi.. mada su ispod haube zapravo isti, ista x86 platforma koja je do sad bila za win-lin-mac (sad novi mac ima s1..).

 

-posljednji win10 +1, jer kad pređu na online naplatu više nema potrebe izmišljati verzije, nema potrebe ograničavati support-updateove, nema pravne odgovornosti + sve eliminiraju tpm2.0 tj godinom 2018. mada win radi na starijem kao na novijem, mada radi win10, radi mac, rade svi osevi pa i win11 (reg.hak tj modificirani install-skripta jer je uvjet umjetan-lažan, ne stvaran jer tad os ne bi mogao raditi.. radi).

 

-nisu uspljeli s mobitelima, no s uslugom vjerojatno hoće. Još ako spuste cijenu, ako sve (os+app) daju za 5-10$ ili oko 100€ godina.. to će čak i proći, čak ako bude recimo pola te cifre ms zarađuje daleko više nego do sad a zarađuje puno.. tj možeš vjerovati da su sve izračunali i da znaju što rade.. + i ja vidim-znam, mada mi se ne sviđa .. no to je postala realnost, imamo brzi internet, imamo egrađane, popis, dostavu, parking.. sve usluge online, imamo netflix, spotić itd.. onlinegaming-zabavu, posao.. sve je digitalizirano i online. Ako možemo plaćati netflix ili igre, možemo i office ako ga trebamo za posao.. i plaćat ćemo, mada će soft biti free, uslugu. Tad nema piraterije, nema posrednika-marže.. sad ms recimo od naših malopordajnih 800kn ne dobije ni 200kn.. veleprodajno licenca 1-9-15$.. ovisno o uređaju, da prodaje direktno za 100kn zarađuje jednako ili više kao do sad.. a ako tih 100kn (umjesto 100€-$) naplati godišnje juzeru to bi bilo za naš standard prihvatljivo.. jeftinije od netflixa, sladodled, cigarete-kutija.. no bit će u dollarima-eurima pa po meni malo skuplje no tako je to.. (trebamo imati veće plaće, kao eu..). Tad će ms zaraditi recimo 100€ godišnje po juzeru i ostalo je matematika.. broj DE juzera .. dok veće firme već odavno tako plaćaju pa im je to dobar test tj to već imaju osigurano dok će juzeri postati jednako stalni prihod na koji se može računati +.. a to je i problem recimo s eu kad je prije nešto godina počelo po recimo dojč gradovima-državama prelazak s win na lin.. tj taj stalni prihod od frimi-institucija će sad ms prebaciti na kućne-juzere pa ako se s firmama-institucjiama i desi tranzicija na lin opet će zarađivati na kućnima ..+ ako im pri tome plaćaju cloud opet plaćaju win-mso .. tj lin tad postane nevažan kao konkurent ili kao gubitak prihoda u milijardama godišnje..

 

-da si ti ms što bi napravio? da sam ja? .. ili mi smo korisnici.. interes nam je suprotan od vlasnika koji želi što više zaraditi-naplatiti tj mi želimo jeftinije do đabe.. no biz je jači, znaju oni kako, pa eto ovako.

-gdje sam to pročitao.. u lastanu i smibu, u grahu i čarobnoj kugli, kao da je to važno? :) možemo reći i kao proročanstvo pa ćemo vidjeti za par godina koliko je pogrešno .. radije bi griješio u ovom slučaju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
moderator
offline
Re: Windows 11
fromcelltohell kaže...

 

Valentin17 kaže...

 

Hvala vam lijepa. 😀

 

Meni ubiti piše PTT -  'Intel Platform Trust Technology (PTT)'

 

Windows uvijek instaliram (kad instaliram) na novo,jer ovaj upgrade me znao zeznuti il neki programi nisu radili. 

 

Al sad prvo BF beta 

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: Windows 11
pirat kaže...

Također kod mene, Gigabyte Z390 UD, svako si bira, čista instalacija te spašava mogućih problema sa stabilnošću, performansama, pouzdanosti,

što se tiče BFa, zanimljivo bi bilo vidjeti kako će ta igra raditi sa Win 11, hoće biti dobitka u performansama sa novom opcijom direct storage npr.,

ali možeš i ući u probleme za koje nećeš znati jesu od OSa ili do igre, to je ono, kocka kako god okreneš.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 18:15 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Windows 11
Kad uhvatite 52 kao ja, neće vam baš prva opcija biti raditi clean install. Moji živci, oči i strpljenje su davno potrošeni za takve egzibicije. System backup svakih 10 dana i vozi dalje…
Kod mene ne pali ona instaliraj BS Player, postavi ga na default i gledaj 4K filmove…
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11

Mi koji nemamo podržane procesore hoćete li nastaviti koristiti Windowse 10 ili naći "način" za Winse 11

 

10 Ostajem na Winsima 10
4 Pričekat ću s prelaskom na 11
8 Prelazim odmah na Windowse 11
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Windows 11
BlackMoon kaže...
Kad uhvatite 52 kao ja,

 Ti si još dobar. Kaj bi ja rekel na svojih 56.

IP
13 godina
offline
Windows 11

Windows 11 izašao na tržište. Vijest.

 

Molim moderatora da ovu temu preimenuje u Windows Insider preview, beta, developer da mi koji i dalje nastavljamo kao Windows Insideri možemo raspravljati o novim mogućnostima i buildovima, a ja otvaram novu temu za Windows 11, Windows 11 - općenito.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
 
2 0 hvala 2
14 godina
moderator
offline
Re: Windows 11

Preimenovana tema, druge 2 Windows 11 teme dodane kao sticky.

 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
13 godina
offline
Re: Windows 11
XXX-Man kaže...

Preimenovana tema, druge 2 Windows 11 teme dodane kao sticky.

 

Hvala puno.

 

Nastavljamo dalje, novi build izašao u ponedjeljak za ekipu na DEV kanalu. Sada smo na buildu 22471, nema nekih novosti, samo popravci.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 8:42 (Valentin17).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice