Windows 11 Insider preview, beta, developer

poruka: 1.048
|
čitano: 384.159
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
12 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

download win11 iso

sa službene stranice

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Jel probao netko raditi u autodeskovim aplikacijama 2022 u windowsima 11?

Civil 3D 2022, Acad 2022 itd...

Radi li bez problema?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer

Zašto ne bi radilo?

14 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Matej221 kaže...

Zašto ne bi radilo?

 Zato što službeno još nije podržan. Zanima me ako je netko koristio to kroz duže vrijeme u ovoj beta/preview verziji, dali je imao kakvih problema.

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

dali je netko probao skinuti ISO i napraviti "prilagodbu" (pitam za one koji nemaju podržani procesor)

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Hmm nikako da mi omoguci secure boot,probao YT upute u biosu i jednostavno nejde...

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Skinuo ISO (Windows 11_Croatian), ali nisam siguran da li je to full verzija?

 

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows11?ranMID=24542&ranEAID=kXQk6*

 

Da li da koristim ipak Windows 11 Installation Assistant, ili da Setup obavim sa ISO datoteke?

IP
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 13:13 (JayCutler).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
MEGATAMA kaže...

Hmm nikako da mi omoguci secure boot,probao YT upute u biosu i jednostavno nejde...

 Trebaš promijeniti postavku diska s mbr na gpt, ali prije toga si updejtaj najnoviji bios. Nakon toga slijedi upute na youtube-u, dosta je jednostavno i lijepo objašnjeno. 

11 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Branimir2412 kaže...
MEGATAMA kaže...

Hmm nikako da mi omoguci secure boot,probao YT upute u biosu i jednostavno nejde...

 Trebaš promijeniti postavku diska s mbr na gpt, ali prije toga si updejtaj najnoviji bios. Nakon toga slijedi upute na youtube-u, dosta je jednostavno i lijepo objašnjeno. 

Hvala,probat cu.

13 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer

Izašla verzija 22471.1000

13 godina
online
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Ekipa osim kolege iznad mene, ova tema je sada Windows 11 Insider tema, za pitanja o Win 11 finalnoj verziji, imate dvije teme nove. Hvala.

 

Windows 11 - općenito

Windows 11 - problemi

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 15:35 (Valentin17).
 
3 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
galinjo24 kaže...

Izašla verzija 22471.1000

Ima kaj novoga, jesi vidio? Je.. meni instalacija traje i traje, build prije toga mi je instalirao skoro sat vremena. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
13 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer

Bas nista novog

13 godina
online
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
galinjo24 kaže...

Bas nista novog

Moramo nadograđivati da ne zaostanemo. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
16 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

A što je s ljudima koji su ostali na DEV i imaju plan prijeći na release ? Čini mi se da ne mogu više natrag.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Korny1603987 kaže...

A što je s ljudima koji su ostali na DEV i imaju plan prijeći na release ? Čini mi se da ne mogu više natrag.

 Nema natrag, moraš instalirati sve iz početka. Ja sam na vrijeme napustio DEV Channel, pa prešao na Betu a od neki dan na Release Preview Channel.

Sad stvarno nemam više potrebu išta testirati, ali mi se ni ne da iz početka kompletan sustav podizati. Radi sve kako treba pa nemam ni potrebu, za sad.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
15 godina
offline
Re: Windows 11
Gale92 kaže...

Mi koji nemamo podržane procesore hoćete li nastaviti koristiti Windowse 10 ili naći "način" za Winse 11

 

Odavno smo mi ovdje na Windowsu 11, već nekoliko mjeseci.... (*) ...

XXX-Man kaže...

Preimenovana tema, druge 2 Windows 11 teme dodane kao sticky.

 

... (*)... Zato pozdravljam preimenovanje teme.

A sada iskustva: ne znam jesam li primjetio il ito nisam nikako koristio jer mi je PC upaljen 24/7/365 opcija Sleep.

Ne znam kako je prije bilo ali sada mi Sleep gasi i napojnu... paljenje je naravno instant. Nešto se ne mogu sjetiti da li je to tako prije bilo. Ali meni je definitivno Wow efekat. na oba računara miga dugme za paljenje računala dok je u Sleepu, i čak puni telefon.

Uređivano: Na DEV kanalu sam 22449.1000 istječe 31.10.2021... moram kada uhvatim vremena instalirati novu DEV verziju. 

Inače sav aplikativni SW radi kako treba. Mislim, malo sutra kako treba, radi kao na stereoidima

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.10.2021 19:41 (Envy).
15 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Korny1603987 kaže...

A što je s ljudima koji su ostali na DEV i imaju plan prijeći na release ? Čini mi se da ne mogu više natrag.

 I meni se isto dogodilo. Pretražio sam cijeli internet i zaključio da se doslovno možemo jebati! Povratka nema, kod pokušaja nadogradnje, dobijem poruku da ne mogu zadržati ništa, niti aplikacije niti podatke. Takvu tu idiotariju samo Microshit može prirediti. Sjećam se da sam još tamo 2015 počeo koketirati s windows 10 OS-om kao DEV insajder i da sam bez problema nadogradio na release verziju i sačuvao sve podatke i aplikacije. To me je i zavaralo ovaj put! Iskreno, tlak mi skače preko 200 kad vidim što sam napravio, a posebno me iritira ovaj watermak koji mi se nakeljio u donjem desnom kutu ekrana i upozorava me da imam evolucijsku kopiju koja istječe za godinu dana! Ko da imam neke trial windowse! Katastrofa! Nemam više ni živaca ni volje, ni godina ni zdravlja ni dobrog vida, da svako malo instaliram njihove DEV verzije i popravljam ono što mi nadogradnja sjebe ili pošemeri. Želim van iz insider programa! Ako netko slučajno zna ima način ili hack ili kakav modani install kako se iz DEV-a prebaciti na release build, a da zadržim sve, bio bi mu beskrajno zahvalan! U protivnom, ostaje mi samo mogućnost iskoristiti sistem image windowsa 10, napravljen sredinom srpnja ove godine, pa na njega nadograditi windows 11, i da izbjegnem ova insajderska i druga sranja...i tu me čeka veliki posao i sati sjedenja za računalom, jer je system  image relativno star i dosta toga bi trebao odraditi da ga dovedem u sadašnje stanje...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
12 godina
neaktivan
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Pa imao si priliku preći na betu, release preview, kada su najavljene nove verzije koje idu iza Win 11 RTM-a na dev kanalu. I sigurno si bio obaviješten o tome, ali ako nisi gledao tvoj problem... Kako sada imaš veći build od RTM-a, nema nazad. Nego jedino reinstall, ili čekaj sljedeću godinu kada ide novi feature update, odnosno kada ovi novi dev buildovi uđu u beta fazu, i na kraju RTM.

I to je uvijek bilo tako. Ako hoćeš izlazak, ili prebacivanje na stabilniji insider kanal, trebaš preći prije nego te nadogradi na verzije koje se testiraju tek za sljedeću godinu. Tako je i sada bilo. Nakon nekoliko buildova Win 11 u dev kanalu, dali su obavještenje da oni koji hoće u stabilniji kanal da to urade prije nego dev počne dobijati buildove za narednu godinu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.10.2021 5:03 (Bilal).
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 11
Envy kaže...
Gale92 kaže...

Mi koji nemamo podržane procesore hoćete li nastaviti koristiti Windowse 10 ili naći "način" za Winse 11

 

Odavno smo mi ovdje na Windowsu 11, već nekoliko mjeseci.... (*) ...

 Evo i ja sam prešao na Winse 11.... hehehe

15 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Bilal kaže...

Pa imao si priliku preći na betu, release preview, kada su najavljene nove verzije koje idu iza Win 11 RTM-a na dev kanalu. I sigurno si bio obaviješten o tome, ali ako nisi gledao tvoj problem... Kako sada imaš veći build od RTM-a, nema nazad. Nego jedino reinstall, ili čekaj sljedeću godinu kada ide novi feature update, odnosno kada ovi novi dev buildovi uđu u beta fazu, i na kraju RTM.

I to je uvijek bilo tako. Ako hoćeš izlazak, ili prebacivanje na stabilniji insider kanal, trebaš preći prije nego te nadogradi na verzije koje se testiraju tek za sljedeću godinu. Tako je i sada bilo. Nakon nekoliko buildova Win 11 u dev kanalu, dali su obavještenje da oni koji hoće u stabilniji kanal da to urade prije nego dev počne dobijati buildove za narednu godinu...

 Znam pametnjakoviću, nisi otkrio toplu vodu, ali ponavljam da je kod izlaska win10 bila potpuno drukčija politika prlikom nadogradnje i to me prevarilo. Samo to je bilo davno, ti si vjerojatno još imao dudu u ustima tih godina. I tražio sam pomoć, a ne thumb down!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
16 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer

Moramo izgleda čekati pola godine do sljedećeg spajanja s Beta kanalom pa ćemo prijeći.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
13 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer

Ja sam napravio clean instal win 11 Final verzije i mir

13 godina
online
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
BlackMoon kaže...

Eto, to su kolege s foruma! 

Nema pomoći, pitao si za pomoć, rečeno ti je sve, sam si rekao da si tražio u google i vidio da nema načina.

Ne znam kaj bi ti rekao, vidim da silom ideš protiv nečega protiv čega ne možeš, postoji riješenje, znaš ga,

ne znam za tebe, ali koliko si vremena proveo tražeći riješenje koje bi ti se svidjelo, već si sve mogao zbrisati i instalirati ispočetka.

Po meni ako želiš eksperimentirati, moraš biti spreman na reinstall na dnevnoj bazi čak, ako nisi spreman za to, stavi 10 i zaboravi na sve,

danas sutra tko zna kaj bude bilo kad krenu nadogradnje i sje... nešto.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
galinjo24 kaže...

Ja sam napravio clean instal win 11 Final verzije i mir

Onda kolega nemaš što više tražiti ovdje u ovoj temi, jer za Final verzije imaju otvorene teme.

Sretno i pričaj nam tamo kakve su Final verzije.  

16 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Kako će se dev program dalje nadograđivati? Redovni updejt svaki mjesec ili mirno do ožujka-travnja ?

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
Nadogradnje svako malo, nakupljanje smeća u registru i ostalo je pravi put za zdrmati sistem.
Ja sam žrtvovao nedjelju, vratio image win 10, nadogradio na release verziju windows 11, zatvorio insider program i riješio se muke!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

Bye insider , Welcome full release !

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Windows 11 Insider preview, beta, developer
DukeOs kaže...

Bye insider , Welcome full release !

 I kod mene tako. Jel to znaci da imamo finalnu verziju?

15 godina
offline
Windows 11 Insider preview, beta, developer

- tema je za gašenje + moguća nova win12.. (koja će biti dostupna fast ringu iduće proljeće-ljeto) jer svakim izlaskom RTM se pokreće iduća verzija-ciklus, čak i kad ne postoji plan za izlazak..

.. jedan od fičera doublelayer taskbar + multidesktop theme itd..

-juzeri normalne verzije trebaju u normalnu win11 temu, insideri u buduću 12 dok ova više 'ne postoji'.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 - problemi, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice