Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 5.552
|
čitano: 789.309
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
3 godine
Windows 10 - problemi

Pozdrav...iz nekog razloga komp mi više neče u sleep mode nakon nekoliko minuta kak je u power planu složeno. 

Probal sam i powercfg -requests u CMD-u i sve je kak treba. Power plan neznam kolko puta slagal ovak i onak ali nikaj i dalje. 

Zna neko nekaj kaj ja možda neznam? 

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Re: Windows 10 - problemi
Nakon instaliranja windowsa 10 pro na par racunala gdje sam instalaciju kreirao pomocu windowsovog "media creation toola" i pod jezik sam odabrao engleski. Nakon instalacije neki korisnici zeljeli su hrvatski jezik gdje sam pod postavkama (novo sucelje postavaka koje koristi samo windows 10) pod jezik instalirao hrvatski jezicni paket nakon cega mi je dosao popup da za aktivaciju promjene moram ponovo pokrenuti racunalo. Nakon toga neke stavke su se prebacile na hrvatski a neke su ostale na engleskom, tad sam otisao u upravljacku plocu regionalne postavke i tamo isto umjesto sistemski jezik engleski odabrao hrvatski te opet dobio popup za promjenu potrebno ponovno pokretanje. Nakon toga sam potpuno izbrisao engleski jezik i pod zadanim je postavljen hrvatski i jedini ponudjeni te instalirani je hrvatski jezik medutim opet isti problem neke stavke su na hrvatskom a neke na engleskom jeziki (sto je os-a tice, recimo desnim klikom dobim sve na hrvatskom "osvjezi, kopiraj, zalijepi" dok u postavkama pise "update, windows activated" itd., znaci kao neki hibrid pola pola). Iako su mi korisnici rekli da im to ne predstavlja veci problem te ja osobno koristim engleski jezik ipak bih volio znati kako rjesiti ovaj problem pa ako je netko naletio ili uspio rjesiti ovaj problem bio bih jako zahvalan na savjetu.

0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice