XFX Radeon HD 5770 Single Slot

poruka: 19
|
čitano: 5.016
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Dakle dobio sam mail od www.xfxforce.com jer sam tamo registrirao svoju HD 5770 koju sam kupio i danas sam dobio tu obavjest

 

Naime riječ je o idealnoj grafičkoj kartici za gamere kako piše XFX, a osobine su joj stabilnost, pouzdanost, manje dimenzije i dakako jos ''bolje'' overclocking sposobnosti. Dakle riječ je o kartici koja zauzima samo jedan ''slot'' na vašoj matičnoj ploči i u kučištu. Također piše da je kartica znatno tiša od svojeg većeg rođaka, te da proizdovi nižu razinu buke čak do 23.5 dB. I kartica također ima 2 DVI porta i mini Display Port (barem koliko ja vidim). Preporučena je svi igračima koji su dugo čekali na grafičku karticu koja zauzima samo jedan slot i da ima izvrsne performanse današnjice.

 

Više o ovome možete naći na : http://xfxforce.com/en-gb/products/graphiccards/HD%205000series/5770Single%20Slot.aspx#1

 

Nekoliko slika:

 

 

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
2 0 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

U opisu pise da ima dobre OC mogucnosti u odnosu na batmobila, ne bolje. (dao bi se kladiti da se slabije OC-a)

 

Inace koliko sam jos procitao XFX planira i eyefinity ediciju izdati, ali samo za 5 displaya

 

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Evo i filmić, ako nekog zanima ==> YouTube

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Neznam..

Pakiranje je losije, mislim gdje je antistaticka vrecica? Ovo plasticno pakiranje daje jeftin dojam, poprilicno jeftin.

Cak niti battleforge-a vise nema.

 

Doduse izgleda elegantno, ali bez nekog dobrog airflowa u kucistu nebi nikome preporucio, a i fali HDMI izlazIzlanuo se

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

ma sasvim se slazem da je 2slotni bolji, em ima sve konektore, 2dvi, hdmi, display port, za vecinu korisnika sasvim dosta....

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Ma šta "Single Slot"? Zauzima samo jedan slot?

 

LOL, pa ni ja svoju običnu XFX 5770 nisan uključia u dva slota.

 

Ne razumim. Nevinašce

a da i ja nešto napišen :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Radeon HD 5770 Single Slot
dr. zlo kaže...

Ma šta "Single Slot"? Zauzima samo jedan slot?

 

LOL, pa ni ja svoju običnu XFX 5770 nisan uključia u dva slota.

 

Ne razumim. Nevinašce

Misli se da zauzima 2 PCI slota.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Radeon HD 5770 Single Slot

ma ovo nema smisla za obicni desktop..zasto uzimat ovako nesto, sto se vise grije, manje clocka, i manje nudi na kraju krajeva, samo zato sto je manje ??

mozda u HTPC konfiguracijama, da se ustedi na prostoru, al ovako besmisleno

14 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Mislim da je to zamisljeno radi CrossFireX-a ili se varam?

 

 

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Radeon HD 5770 Single Slot

ma mogu to i obicne 2-slot grafe..ne znam, meni je ovo pretjerano i beskorisno..a uostalom, ako neko hoce 3+ 5770 stvit u cross onda ne znam..meni je to glupo

13 godina
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

e dal može xfx 5770 dostič taktove 5830 ili 4890?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XFX Radeon HD 5770 Single Slot
dec54 kaže...

e dal može xfx 5770 dostič taktove 5830 ili 4890?

Kako misliš? Pa ima veće taktove od 5830, a iste ka 4890.

 

Valjda si mislia da kad se OC-a jel može dostić performanse tih kartica. Ova obična stock verzija teško, možda bi mogla ova Single Slot, kažu da je OC-abilnija.

a da i ja nešto napišen :D
15 godina
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Nešto mi taj hladnjak izgleda slabašno i podsjeća me na one na ATI 3850, 4850, prve nvidia 9600GT i 9800GT koji su bili bučni i ne baš kavlitetni.

Ne ulijeva mi povjerenje, ali ipak se radi o 5770 koja se manje grije nego ove nabrojane koliko sam vidio po reviewima.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Nekako sam skeptičan,ali opet - 3870 Toxic je single slot,pa odlična kartica. A i nemam toliko negativnih iskustava sa 3850 recimo single slotom,imao sam prilike ugraditi 256mb model rođaku malom,Sapphire,ostatak konfe s.939 3800+ x2 athlon, 2gb ddr1 i neki hardić 120. Dan danas radi bez beda u malo prozračnijem kućištu,oko 75c smo izmjerili load bili..i tako sam ju ostavio..nije nešto glasna bila koliko pamtim,glasnije je bilo govno od MS napajanja 400W koje smo promptno za Fortrona 350W pnf zamijenili..

 

Silno me cooler na nju podsjeća,vas ne?

 

http://www.cluboc.net/reviews/video/sapphire/hd3870_toxic/striker2.jpg

 

Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 12:43 (thedream).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XFX Radeon HD 5770 Single Slot
Tino_539 kaže...

  1. naravno da može ici na tu maticnu

  2. naravno da može ici na tu maticnu

ma oba dvije idu bez pol frke, to šta je single slot ti znaci samo da ti zauzima 2 slota straga na kucistu, tj. da je deblja - da ima deblji PCB.

12 godina
neaktivan
offline
Re: XFX Radeon HD 5770 Single Slot
Caesar et Brutus kaže...
Tino_539 kaže...

  1. naravno da može ici na tu maticnu

  2. naravno da može ici na tu maticnu

ma oba dvije idu bez pol frke, to šta je single slot ti znaci samo da ti zauzima 2 slota straga na kucistu, tj. da je deblja - da ima deblji PCB.

Aha kužim....

tnx.. {#}

 

13 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Deblji PCB,wtf :D?

 

To su samo fizicke dimenzije kartice,niti jedna grafa na svijetu ne treba 2 PCIEX utora,tj. takvo nesto jos nije napravljeno.

Single slot i dual slot,a i triple slot su uglavnom opisi hladenja,tj kolko fizicki mjesta zauzima kartica.

Iza na kucistu imas 7 slotova recimo,i sad,kolko je slotna kartica,tolko oduzmi od 7 i vidis kolko ti slotova ostaje za mozebitno prosirenje sa odredenim zvucnim,mreznim,bla bla karticama.Takoder,sve ovisi kolko i tvoja maticna ima utora.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
XFX Radeon HD 5770 Single Slot

Joj bože. Pa ne misli se da ulazi u dva PCI utora, nego debele kartice prekriju jedan utor i nemožeš stavit drugu karticu. To je čisto radi mjesta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice