Struja jeftinija za 30%

poruka: 47
|
čitano: 23.937
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Struja jeftinija za 30%

Meni je iskreno drago sto je kokurencija napokon unela nemir u lobijski HEP!

Sjetite se samo kako nam je hebena vlada donedavno povisila cijene,tvrdeci da se time uskladuje sa EU standardima!Pa ako je EU standard takav,kako onda oni mogu spustiti toliko cijenu?

 

  HEP je bio odavno osuden na propast,radio sam jedno vrijeme u njemu,doduse odrzavao sam travnjake,ali sam proveo dovoljno vremena da vidim kako se to u HEP-u radi!

Nprm;

-Ta trafostanica gdije sam radio ima zaposlenoga mehanicara koji im "kao" popravlja one njihove Landrovere,međutim,ako se nesta pokvari,vozila idu kod privatnika,dok mehanicar lipo spava u kancelariji!

-Odrzavanje kruga obavlja ekipa od sefa i dvojice zaposlenika,usluga se naplacuje privatnoj firmi,kojoj je vlasnik upravo taj sef!Dakle on prima placu+jos naplacuje usluge njegove firme!

-Informaticki radovi-iako imaju zaposlenoga informaticara,usluga se takoder naplacuje privatnoj firmi,kojoj je vlasnik,ma zamislite.....jedan od poslovođa!

-Vozila HEP-a se koriste u privatne svrhe i to spada pod normalno,jos od doba Tite!

 

...ma mogao bih nabrajati stotine primjera,koje jednostavno ne spadaju pod normalne stavri,ali surova realnost je da one i dan danas postoje u HEP-u!

Naravno da takva jedna firma ne moze opstati na surovom EU trzistu!

Moj PC  
7 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

Ja prelazim na RWE. Nista me nekosta, a ako budu muljali idem na drugu firmu.

Sve u svemu prvo se skidam sa HEPrevaranata a onda cu vidjeti jel valja i sta cu dalje.

 

Sad neka za plin i internet dođu takve konkurencije i biti ce odlicno.

Što hladnije to bolje...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
Praedator kaže...

Ja prelazim na RWE. Nista me nekosta, a ako budu muljali idem na drugu firmu.

Sve u svemu prvo se skidam sa HEPrevaranata a onda cu vidjeti jel valja i sta cu dalje.

 

Sad neka za plin i internet dođu takve konkurencije i biti ce odlicno.

Plin, možda i dođe, ali internet teško.

Možda se popravi nešto ovima koji žive van velikih gradova, da im se uspostavi ADSL, ali ništa više od toga.

Ja gledam, živim u Zagrebu, 4km od Glavnog trga udaljen u smjeru zapada, i brzina moje parice je 8mbit. Uračunaj da imam maxtv, voip telefon, nemogu dobiti ni 4mbit brzinu interneta.

Tko god dođe, možda malo smanji cijene, ali ništa drastično, a Infrastruktura je i dalje očajna. Budite sigurni da niti jedan stranac neće ulagati u našu infrastrukturu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
QuidZz kaže...
IiNoob kaže...

Ja prelazim na bilo koga samo da smanjim račun.



ja prelazim na bilo koga, makar bilo i skuplje, samo da ovin nasim lopovima ne placam.

To sam ja mislio napisat :) ocito mi sinjani imamo zajednicka razmisljanja {#}

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)
14 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

kad je moguće prijeći na tu "jeftiniju struju"? i koja je procedura ukratko

 

nadam se da če i hodling dobiti neku konkurencijju...svaki mjesec placam 400kn holdingu, od toga 170kn pričuve...ja nikad u ove dvije godine što tu živim nisam vidio da se nešto napravilo

stubište nikad nije pometeno, pola žarulja ne radi, vrata se nedaju zatvoriti, užass živi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
Praedator kaže...

Ja prelazim na RWE. Nista me nekosta, a ako budu muljali idem na drugu firmu.

Sve u svemu prvo se skidam sa HEPrevaranata a onda cu vidjeti jel valja i sta cu dalje.

 

Sad neka za plin i internet dođu takve konkurencije i biti ce odlicno.

dali neko zna koliko se hep-u nastavlja plaćati po kwh kad se pređe kod drugoga..  ja u prosjeku imam potrošnju oko 1000kwh mjesećno pa sad neznam kod koga mi se isplati više preći kod gen ili rwe ? nekako mi je gen bliži jer oni daju taj prvi mjesec besplatno a nije kao kod rwe da moram potpisati ugovor na 3 godine da bih ostvario maksimalan popust!?

može nečije mišljenje!

12 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

Je li tko prešao na ove jeftinije pa da kaže dojmove? Razmišljam o prelasku al me zanimaju informacije iz prve ruke. Dal se isplati i dal je fakat račun manji 30%?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
krayz1e kaže...

Je li tko prešao na ove jeftinije pa da kaže dojmove? Razmišljam o prelasku al me zanimaju informacije iz prve ruke. Dal se isplati i dal je fakat račun manji 30%?

Racun je manji za 10-15 %, jer jos se HEP-u placa najam infrastrukture.

Sve ostalo je isti vrag, odlicno za nekoga tko ima 1000+ kn ratu ali za nekoga tko dobije 200kn struje je usteda mjesecno samo cca 25kn.

 

Što hladnije to bolje...
11 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

Reko i hep da će smanjit cijene tako da je razlika svega par posto

 
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
Praedator kaže...
krayz1e kaže...

Je li tko prešao na ove jeftinije pa da kaže dojmove? Razmišljam o prelasku al me zanimaju informacije iz prve ruke. Dal se isplati i dal je fakat račun manji 30%?

Racun je manji za 10-15 %, jer jos se HEP-u placa najam infrastrukture.

Sve ostalo je isti vrag, odlicno za nekoga tko ima 1000+ kn ratu ali za nekoga tko dobije 200kn struje je usteda mjesecno samo cca 25kn.

 

To je ok.. meni kojem je 3500kn zbog klime ovo je super

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
11 godina
neaktivan
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
O B O kaže...

Reko i hep da će smanjit cijene tako da je razlika svega par posto

Koliko god da HEP smanji struju, RWE ce uvijek ici nize 15% tako da ce uvijek biti povoljniji i razlika se nece mjenjati.

Što hladnije to bolje...
12 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

samo što to hera neće dopustit

 

ne znam zašto uopće hera tolko toga brani...

 

hep oće snizit cijene hera neda... pff

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Struja jeftinija za 30%
golatificon kaže...

samo što to hera neće dopustit

 

ne znam zašto uopće hera tolko toga brani...

 

hep oće snizit cijene hera neda... pff

Da HEP hoce sniziti cijene HEP bi i snizio cijene, nikakva hera nije tu u pitanju.

To je mazanje ociju javnosti.

Što hladnije to bolje...
12 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

Jel zna itko kolika je pretplata HEP-u nakon što se pređe na ove druge?

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Struja jeftinija za 30%

I jel se tko prebacio na stranu struju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Struja jeftinija za 30%

I mene to zanima..Kakva su iskustva, koliko je minimalno trajanje ugovora, je li promjene cijena  tarife vrijede retroaktivno?

 

U međuvremenu je HEP  smanjio cijene pa je ušteda preko GENi-a oko 5% mjesečno.. Postajem sve skeptičniji u tu "jeftinoću"{#}

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Struja jeftinija za 30%

Imam jedno pitanje; dali su i vama došli na vrata pretstavit jeftiniju struju i ako jesu koju vam je električnu energiju pretstavljao (ako može link?) Meni su došli prije par minuta ali su rekli da će doći ponovo kada vlasnik bude doma.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice