Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

poruka: 17
|
čitano: 4.642
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

Odjeveni u dresove slovenske nogometne reprezentacije, pred novinare su 'istrčala' tri člana SD-a (Socijalnih demokrata) i članova tamošnjeg parlamenta Dejan Levanič, Luke George i Matthew Frangež te predstavili svoj plan da Hrvatska, Slovenija i Italija zajedno organiziraju Euro 2020, prenosi 24ur.

Prema njima, Euro bi se igrao na osam stadiona, u Sloveniji u Stožicama te u Mariboru, u Hrvatskoj bi se igralo u Zagrebu, Splitu i Rijeci, a talijanski gradovi domaćini bili bi Trst, Udine i Padova.

 

link

.
 
1 9 hvala 1
15 godina
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

Ma nek' se janezi drže svojih posjeda i zamisli, a nas razvijenije (Belji se) puste na miru.  Izlanuo se

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
12 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

cijela Slovenija je jedan malo oveći stadion

We can't change the past we can only affect the future
 
10 3 hvala 0
13 godina
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk

Šta se ne bi trebale ovdje pisati samo IT vijesti?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
neaktivan
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

Mislim da si fulao "Vijesti by forumaši", ali jbg. To si trebao staviti u Razno/Sport.

 

On topic: Hmm, ako bi stvarno to Slovenci htjeli, mogli bi poslužiti kao dobar parking. :P

PSN: filip99 // Ako piše neaktivan, znači da sam mrtav. // Zetor Black Edition - SADA SA NOVIM GEFUFNAMA!!!
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

Ma koga briga? Osim toga - 2020. godine?! Pa bankrotirati ćemo u iduće 2 godine, a tko zna gdje ćemo biti za 10 godina.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk
delmatdelmati kaže...

cijela Slovenija je jedan malo oveći stadion

Hm, ne.

 

Korneri su im u drugim državama.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
15 godina
protjeran
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk

A mi smo  blizanci Grcima

born to be gamer
14 godina
protjeran
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk

Ajde još kužim kombinacija Zlovenci-Croasani,

ali čemu Talijani?

 

Oni su sami sebi dovoljni za domaćinstvo...

 

 

Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
13 godina
protjeran
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk
Don Kihoty kaže...

Ajde još kužim kombinacija Zlovenci-Croasani,

ali čemu Talijani?

 

Oni su sami sebi dovoljni za domaćinstvo...

 

 

naravno da su dovoljni sami imaju puno stadiona koji to mogu,negoo oće slovenci malo da proguraju u svijet....kakva padova kakav split kakav zagreb nemamo mi uslova stadiona i para za to.....

13 godina
protjeran
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk
Frozzini kaže...
Don Kihoty kaže...

Ajde još kužim kombinacija Zlovenci-Croasani,

ali čemu Talijani?

 

Oni su sami sebi dovoljni za domaćinstvo...

 

 

naravno da su dovoljni sami imaju puno stadiona koji to mogu,negoo oće slovenci malo da proguraju u svijet....kakva padova kakav split kakav zagreb nemamo mi uslova stadiona i para za to.....

nije "uslova" nego uvjeta

We can't change the past we can only affect the future
16 godina
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

malo mi dosadno...insomnija me pere, pa švrljam forumom... i nemrem se pa nemrem načudit da i na Bugu naiđem na tako primitivan nacionalizam...al baš ono PRIMITIVAN!!!

da, da...tako mala zemlja, a takooooooooo naprednija... pa da treba ih napadat da , ako zbog ničeg drugog onda zbog ljubomore...

{#}

 

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

neznam sta svi vi ovdje koji imate u prosjeku 15g pljujete po sloveniji...na temelju onoga sta cujete od roditelja/starijih brace itd...sta vas briga kolika je slovenija, oni su u EU, a mi ne...

 

on topic: ovo mi se cini jako realisticna kampanja, nadam se da ce biti nesto od toga, nije daleko ni zg, ni trst, ni ljubljana, stoga...ako bude para za 10 god HAHAHA

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2011 23:53 (RuskeGTT).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk
RuskeGTT kaže...

neznam sta svi vi ovdje koji imate u prosjeku 15g pljujete po sloveniji...na temelju onoga sta cujete od roditelja/starijih brace itd...sta vas briga kolika je slovenija, oni su u EU, a mi ne...

 

on topic: ovo mi se cini jako realisticna kampanja, nadam se da ce biti nesto od toga, nije daleko ni zg, ni trst, ni ljubljana, stoga...ako bude para za 10 god HAHAHA

i bolje da nismo u EU, nikakva korist, još bi zabranili svinjokolju i time bi prekinili lanac dobrih kobasica.

A i šta se svi revoltirate oko slovenije, ko zna oće se uopće to zvati slovenija do 2020., do tada će to biti "Izvidnica saveza sovjetskih socijalističkih republika rusije" xD

Dont bug me!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatsk
macak kaže...

Ma koga briga? Osim toga - 2020. godine?! Pa bankrotirati ćemo u iduće 2 godine, a tko zna gdje ćemo biti za 10 godina.

Baš, tko zna možda budemo negdje na atlantiku onda kad propadnemo.

*-*
14 godina
protjeran
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

{#}.

Ł00dAcHaa mAweNa
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slovenija želi Euro 2020. s Italijom i Hrvatskom

Pa ako se zove Europsko prvenstvo netreba znaciti da se treba igrati u citavoj europi{#} Cuj tri drzave...cccc

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice