Povratak savršene tarife (vip)

poruka: 22
|
čitano: 7.219
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Za sve one koji su htjeli, a nisu uspjeli na vrijeme, vip je vratio savršenu tarifu povodom 14. rođendana ;)

 

Neograničeni pozivi (treba provjerit točno jel ima kakva caka)

Neograničeni sms

"Flat" internet, s tim da je 1 GB po punoj brzini.

Nema uspostave poziva.

Bez ugovorne obveze.

Moguće je aktivirati do 30.06.2013.

 

Sve to za 150 kn mjesečno. Tko puno priča i smsa, po meni dobra tarifa. Naravno, svatko ima svoju računicu što njemu najviše paše.

 

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.6.2013 12:18 (EchoOne).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
EchoOne kaže...

Za sve one koji su htjeli, a nisu uspjeli na vrijeme, vip je vratio savršenu tarifu povodom 14. rođendana ;)

 

Neograničeni pozivi (treba provjerit točno jel ima kakva caka)

Neograničeni sms

"Flat" internet, s tim da je 1 GB po punoj brzini.

Nema uspostave poziva.

Bez ugovorne obveze.

Moguće je aktivirati do 30.06.2013.

 

Sve to za 150 kn mjesečno. Tko puno priča i smsa, po meni dobra tarifa. Naravno, svatko ima svoju računicu što njemu najviše paše.

 

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

Evo točno godinu dana sam na toj tarifi i nemam nikakve žalbe. Pozivi jesu Flat (nema kvake kao kod revolucije), no nije mjesečno 150kn već je 160kn (10kn korištenje radijske frekvencije), kod svih ugovora se to dodatno uračuna i niti jedna reklama ne navodi to. No svjejedno, za flat sve, 160kn je solidna cifra {#}

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
pbandov kaže...

no nije mjesečno 150kn već je 160kn (10kn korištenje radijske frekvencije), kod svih ugovora se to dodatno uračuna i niti jedna reklama ne navodi to. No svjejedno, za flat sve, 160kn je solidna cifra {#}

Nije nego 155kn:)

Danas platio:

 

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
F1-IVO kaže...
pbandov kaže...

no nije mjesečno 150kn već je 160kn (10kn korištenje radijske frekvencije), kod svih ugovora se to dodatno uračuna i niti jedna reklama ne navodi to. No svjejedno, za flat sve, 160kn je solidna cifra {#}

Nije nego 155kn:)

Danas platio: 

say what? Ajme blagodati, snizili za 5kn {#}

 

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
13 godina
online
Re: Povratak savršene tarife (vip)

 Ja ne mogu naći  po kojim uvijetima može postojeći korisnik preći na savršenu ako si pod ugovornom obvezom. Piše da mogu neki ali ja ne mogu naći točno tko može a tko ne može !!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
itomic009 kaže...

 Ja ne mogu naći  po kojim uvijetima može postojeći korisnik preći na savršenu ako si pod ugovornom obvezom. Piše da mogu neki ali ja ne mogu naći točno tko može a tko ne može !!

Odeš u trgovinu i pitaš osobno, ili nazoveš službu za korisnike.

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
13 godina
online
Re: Povratak savršene tarife (vip)

 Svaka čast.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
itomic009 kaže...

 Svaka čast.

{#}

My code is not working - Don't know why! My code is working - Don't know why!
14 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
itomic009 kaže...

 Ja ne mogu naći  po kojim uvijetima može postojeći korisnik preći na savršenu ako si pod ugovornom obvezom. Piše da mogu neki ali ja ne mogu naći točno tko može a tko ne može !!

Ja sam bio jučer se raspitati oko toga baš. Ističe mi ugovor za 7 dana pa sam htio odmah prijeći na savršenu ali 0 bodova. Ako hoću odmah prijeći, sustav će mi ovih 7 dana automatski staviti ovu neku opciju 3 koju ću morati platiti za cijelih 30 dana iako je ostalo samo 7. I na kraju mjeseca bi platio preko 300kn računa bzvze. Ako bi htio raskinuti ugovor koji sad imam morao bih platiti za ovih 7 dana nešto sitno (i sad pazi ovu debilanu) ali onda moram biti minimum 90 dana na bonovima da bi tek onda mogao prijeći na savršenu. Mislim lol. Nema druge nego da čekam da mi istekne ugovor.

BF Nick: Xtream_Switch
16 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
EchoOne kaže...

Za sve one koji su htjeli, a nisu uspjeli na vrijeme, vip je vratio savršenu tarifu povodom 14. rođendana ;)

 

Neograničeni pozivi (treba provjerit točno jel ima kakva caka)

Neograničeni sms

"Flat" internet, s tim da je 1 GB po punoj brzini.

Nema uspostave poziva.

Bez ugovorne obveze.

Moguće je aktivirati do 30.06.2013.

 

Sve to za 150 kn mjesečno. Tko puno priča i smsa, po meni dobra tarifa. Naravno, svatko ima svoju računicu što njemu najviše paše.

 

http://www.vipnet.hr/savrsena-tarifa

Po meni je to bezobrazno skupo....

 

bio sam prešao u Simpu "Prejaka"  50Kn = 1000min, 1000Mb, Flat SMS

Naknada za uspostavu poziva 0.29Kn

 

dakle 155Kn - 50kn = 105Kn / 0.29 =  362 poziva na mjesec za istu cijenu

 

Umjesto da plaćam tadašnjih 160kn (10kn radijske) ja cijeli mjesec provedem s cca 80Kn troškova

Na godinu je to ohoho razlike (960Kn) naspram 1860Kn kod VIP-a. Pa u dvije godine si za te novce

možeš priuštiti i novi mobitel za razliku u cijeni {#}

12 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)

A sta ako dnevno kao ja imas oko 90 min poziva i cca 50 uspostava?

S tim da prejaka nema ni 500 prema drugim mrezama (nezz tocno).

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 9:59 (EchoOne).
16 godina
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Snizili radijsku frekvenciju {#}

Inače ja je koristim malo manje od godinu dana i sve super. Nije ona najbolja za nekoga tko nema puno poziva dnevno ali meni itekako koristi jer u ljetnim mjesecima imam i do 20 poziva dnevno. Ovako sam uvijek siguran koliko ce me doci račun a ne kao prije svako malo nadoplačivati bon, po ljeti mi je znalo biti po 400kn mjesečno troškova

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Zestoka na Tomatu mi je bolja za 50kn manje svakako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
EchoOne kaže...

A sta ako dnevno kao ja imas oko 90 min poziva i cca 50 uspostava?

S tim da prejaka nema ni 500 prema drugim mrezama (nezz tocno).

90min poziva na dan? fino ti telefoniraš kolega {#}

 

Imam i službeni broj koji koristim za posao, a privatni puno manje da se uštedit na nepotrebnom

korištenju privatnog broja u poslovne svrhe

 

tko visi na telefonu od jutra do sutra ili ima firmu, super tarifa...

 

, no za sve ostale, bacanje novca zar ne?

 

 

 

 

16 godina
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Bolje bi im bilo da vrate bez limita tarife jer su ove tango i step sa prisiljavanjem na nekakve besmislene opcije čista pljačka..

He who is brave is free.
 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)

Vidiš to nisam ni gledao. Dobro izgleda za 100kn {#}  trebalo bi i to pogledati.

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)

@Ziga

Naravno, svatko po sebi slaze. Al bitno da je 155 kn maksimalni racun za sve koji od te granice navise trose (u nekom drugim tarifama).

Da ne pricam toliko, vjerojatno bi na bonbonu bio sa nekim njihovim paketima. Treba znati koliko trosis. Nekom 20 kn dosta za cijeli mjesec :)

 

Uspostava poziva me znala kostati po 150 kn mjesecno nekad...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
13 godina
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Evo moja mama na Savršenoj tarifi već par mjeseci.

 

Nikad problema,zovu se svi brojevi od mobilnih operatera do fiksnih operatera.

 

Račun od fiksnog telefona mnogo manji od kad sve priča preko mobitela,a bome može laprdati cijeli dan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Povratak savršene tarife (vip)
Dwyane Wade kaže...

Bolje bi im bilo da vrate bez limita tarife jer su ove tango i step sa prisiljavanjem na nekakve besmislene opcije čista pljačka..

Točno to.

 

Čak ako uzmeš savršenu tarifu, ako želiš kupiti uređaj moraš uzeti i neku od opcija, koju ne možeš ni iskoristit jer je savršena tarifa neograničena. Totalno sranje i pljačka. A o cijeni uređaja da i ne pričam.

 

Trenutno u T-Comu možeš dobit S3 Mini za 400kn uz 24mj ugovor od nekih 150kn, u Vipnetu slična konfiguracija, a S3 Mini dođe 2000kn.

10 godina
offline
Povratak savršene tarife (vip)

Pa cijene uređaja u savršenoj sinu popularne jer tarifa nema ugovornu obvezu... osim uz neke opcije, no onda je i pretplata skuplja.

 

Meni je tarifa odlična, a mobitel me ne drai, to rješim na Njuškalu, draže mi je da nemam ugovornu obvezu.

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Povratak savršene tarife (vip)
Syke kaže...

Pa cijene uređaja u savršenoj sinu popularne jer tarifa nema ugovornu obvezu... osim uz neke opcije, no onda je i pretplata skuplja.

 

Meni je tarifa odlična, a mobitel me ne drai, to rješim na Njuškalu, draže mi je da nemam ugovornu obvezu.

Ma nema nijedna tarifa u vipu više ugovornu obvezu. Sad su prebacili obveze na te Opcije što je totalni kreteizam

15 godina
offline
Re: Povratak savršene tarife (vip)
Jel podržava LTE?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice