Oron zatvoren

poruka: 7
|
čitano: 3.437
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oron zatvoren

Bilo lipo dok je trajalo...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Oron zatvoren

I nije tolika tragedija radi Orona (uglavnom pr0n je bio na njemu, iako je bilo i drugih stvari) nego što nikako da to stane i da neko kaže dosta tog totalitarizma. Oćemo ovako dok se ne zatvore svi filehosteri !?

A i ironija je da su prije par miseci kad se zatvoria MU Oron i neke druge navodili kao primjer untouchable filehostera jer je Oron ruski a Rusi ne šljive američke zakone. Al jebga kad Amerikanci dominiraju na cijelom Internetu općenito...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Oron zatvoren
Enkidu kaže...

I nije tolika tragedija radi Orona (uglavnom pr0n je bio na njemu, iako je bilo i drugih stvari) nego što nikako da to stane i da neko kaže dosta tog totalitarizma. Oćemo ovako dok se ne zatvore svi filehosteri !?

A i ironija je da su prije par miseci kad se zatvoria MU Oron i neke druge navodili kao primjer untouchable filehostera jer je Oron ruski a Rusi ne šljive američke zakone. Al jebga kad Amerikanci dominiraju na cijelom Internetu općenito...

Kaj ti znači ako je Oron ruski fučkaj ga,{#} ako su im podaci na serverima u Nizozemskoj a bili su tu je glavni problem.Kad je server s podacima u Rusiji ili KIni, i stranica je tam registrirana onda Ameri mogu samo plakat i ništa drugo.No ionako djeljenje datoteka ide dalje, s Oron ili bez njega ili torentiranje to se jednostavno ne može zaustavit i gotovo to je odavno poznata priča.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 0:38 (rambox).
16 godina
neaktivan
offline
Oron zatvoren

Možda se ne može zaustavit al su ga dobro omeli ove godine možda više nego ikad. Svi ti zatvoreni filehosteri su razne dobre stvari sadržavali koje će trebati godine da se reuploadaju a neke neće nikad.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Oron zatvoren

I treba zatvoriti sve filehosting smetlare.Jer su to smetlari koji zarađuju na pirateriji.Sjećam se kada su se počeli pojavljivati prvi takvi servisi i odmah su mi se zgadili.

 

Ja sam veliki zagovornik file sharinga, ali P2P principom, tj file sharing koji nije komercijaliziran.Ne želim plaćati download nekakvim Kim Dotcomovima, koji recimo to otvoreno, zarađuju na hostanju piratskih sadržaja.Nije uredu da se netko bogati na distribuiranju piratskog materijala.

Svi mi skidamo jer si ne možemo priuštiti ljute cijene sadržaja koje skidamo, ili skinemo da vidimo sviđa li nam se nešto ili ne, bez rizika da platimo za nešto što ne vrijedi novac koji se za to nešto traži.

 

Filesharing bi trebao hostati isključivo legalne sadržaje, a sve "ostalo" treba biti samo u neprofitnim načinima djeljenja.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oron zatvoren
Baotica kaže...

I treba zatvoriti sve filehosting smetlare.Jer su to smetlari koji zarađuju na pirateriji.Sjećam se kada su se počeli pojavljivati prvi takvi servisi i odmah su mi se zgadili.

 

Ja sam veliki zagovornik file sharinga, ali P2P principom, tj file sharing koji nije komercijaliziran.Ne želim plaćati download nekakvim Kim Dotcomovima, koji recimo to otvoreno, zarađuju na hostanju piratskih sadržaja.Nije uredu da se netko bogati na distribuiranju piratskog materijala.

Svi mi skidamo jer si ne možemo priuštiti ljute cijene sadržaja koje skidamo, ili skinemo da vidimo sviđa li nam se nešto ili ne, bez rizika da platimo za nešto što ne vrijedi novac koji se za to nešto traži.

 

Filesharing bi trebao hostati isključivo legalne sadržaje, a sve "ostalo" treba biti samo u neprofitnim načinima djeljenja.

Ljudima je potreban filehosting servis da bi mogli cuvati svoje podatke u oblaku i dijeliti ih sa drugima. Ja ne vidim realno rjesenje kako da se SAV piratski sadrzaj zabrani?

Takvo ne postoji i nece ni biti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice