OC-ane GTS 450 iz Palita

poruka: 7
|
čitano: 1.980
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
OC-ane GTS 450 iz Palita

Prizvođač grafičkih kartica "Palit" već sprema overclockane verzije novih Nvidijinih VGA kartica GTS 450, doznaje se iz anonimnih izvora. Kartice će dobiti i poseban sufiks "Sonic", odnosno "Sonic Platinum". Taktovi navedenih kartica još su nepoznati. Cijena slabije "Sonic" verzije trebala bi biti 135 USD, dok će se Sonic Platinum verzija prodavati po cijeni od 160 USD.

GTS 450 je u rangu konkurentnih HD5750 te 5770 kartica, no mnogo se bolje snalazi u teselaciji, kao i ostale kartice iz serije Fermi. Palitovi OC-ani modeli zasigurno će ponuditi bolje performanse te time postati zanimljiviji izbor potencijalnim kupcima.

 

Izvor

 

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
offline
OC-ane GTS 450 iz Palita

Identičnog izgleda i veličine kao moja GTX460...

samo bez drugog konektora... samo bez drugog konektora...
ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: OC-ane GTS 450 iz Palita

Uf, ali je to kratko... Nisam obraćao pažnju na veličinu kartice prije, ali sada vidim da je to dosta kratko Cool

Q9650 @ 3.83GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 850MHz | Gainward GTX480 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
14 godina
neaktivan
offline
RE: OC-ane GTS 450 iz Palita
Oly_E3 kaže...

Uf, ali je to kratko... Nisam obraćao pažnju na veličinu kartice prije, ali sada vidim da je to dosta kratko Cool

Znaš kako se kaže, nije bitna dužina nego tehnika Cool

16 godina
offline
OC-ane GTS 450 iz Palita

Najmanje GTX460 su od PALITA i sastrane im se nalaze slotovi za dodatno napajanje. Čak je i Sonic Platinum koja je na reviewima među jačim GTX-icama iste mini veličine jedino šta ima iza još hleđeno (slika1). 8800 GTS (g80) i PALIT GTX460 768... (slika 2)

A koliko se da vidit tolika im je i GTS450....

1 1
ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: OC-ane GTS 450 iz Palita
doktor1 kaže...

Identičnog izgleda i veličine kao moja GTX460...

Di si ti uzea ovu svoju i koliko si platija???

16 godina
offline
OC-ane GTS 450 iz Palita

Protis - 1550 kuna

ššššš - možda su u šumi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice