MS Office 2010 - hrvatska verzija

poruka: 14
|
čitano: 26.727
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Evo jedna regionalna premijera, barem ju ja nisam vidio na ovadašnjim portalima.

 

Jutros sam na MS portalu zatekao MS Office 2010, hrvatska verzija, koja je najavljivana za jesen. Sama instalacija je teška 300MB. Nakon instalacije je potrebno otići na jezične alate (Programs->MS Office 2010->MS Office Tools->MS Office Language Preferences)  i podesiti jezično sučelje i ispravke teksta.

 

Također je dostupna(ali ne vama običnim smrtnicima Belji se) instalacija na hrvatskom jeziku koja je teška 1340MB.

 

SS nakon instalacije.

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 8:23 (Smooth Operator).
 
1 0 hvala 4
15 godina
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija
a neki link!?
Atomska bubamara
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Zezate me jel? Ali trebate imati prava toj stranici. Plati rođo, plati.

 

https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter/

Bustin at people who said my name in vain, I got no time for them tricks, I'm heavy in the game!!! I wanna be a baller, please, But the bitches and the liquor keep on callin me...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 12:23 (Smooth Operator).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Znam da je prošlo skoro mjesec dana od orginalne poruke, ali baš sam danas išao skinuti hrvatsku verziju i nemam je na popisu. Jel to bila neka beta? Kod mene se nude samo verzije sa slike, a i na MS Hrvatska još nema ni riječi o lokaliziranoj inačici.

https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter/ https://www.microsoft.com/licensing/servicecenter/
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 13:47 (uco).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: MS Office 2010 - hrvatska verzija
uco kaže...

Znam da je prošlo skoro mjesec dana od orginalne poruke, ali baš sam danas išao skinuti hrvatsku verziju i nemam je na popisu. Jel to bila neka beta? Kod mene se nude samo verzije sa slike, a i na MS Hrvatska još nema ni riječi o lokaliziranoj inačici.

Odaberi taj Multilanguage Pack i odaberi hrvatski jezik i verziju OS-a.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
16 godina
neaktivan
offline
RE: MS Office 2010 - hrvatska verzija

To bi i sam nekako skuzio :-) , ali ...datum izdavanja je 27.04.2010 što znači da kad odaberem   jezik dobijem ovo (na slici). Nemam još hrvatskoga.

 

Btw. nevjerojatno brzi   odgovor ;-)

Multilangue Office 2010 Multilangue Office 2010
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 14:16 (uco).
15 godina
neaktivan
offline
RE: MS Office 2010 - hrvatska verzija
uco kaže...

To bi i sam nekako skuzio :-) , ali ...datum izdavanja je 27.04.2010 što znači da kad odaberem   jezik dobijem ovo (na slici). Nemam još hrvatskoga.

 

Btw. nevjerojatno brzi   odgovor ;-)

Imaš li Software Assurance u ugovoru s MS? Da li ti daju "besplatne" nadogradnje na softver?

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 14:19 (Smooth Operator).
16 godina
neaktivan
offline
RE: MS Office 2010 - hrvatska verzija
Smooth Operator kaže...

Imaš li Software Assurance u ugovoru s MS? Da li ti daju "besplatne" nadogradnje na softver?

  Pravo na nadogradnje imam, ali trenutno nemam pojma kako se točno zove i nije mi toliko hitno da bih sada tražio ugovor. Prije nekih mjesec-dva su mi došli dvd-ovi sa Office 2010, što je ta "besplatna" nadogradnja sa 2003/2007 koji su zakupljeni. To je bilo možda mjesec dana nakon što se 2010 pojavio za skidanje na web-u. Pretpostavljam da ću i hrvatsku verziju dobiti kad dođe vrijeme (besplatno naravno), ali čak je i u tom dopisu uz eng dvd-ove bila spominjana jesen (ako se ne varam) tako da si me ti iznenadio.

Ali nije mi hitno, većinom su   još 2003 u opticaju, ljudi teško prelaze na 2007.

 

Hvala u svakom slučaju na odgovoru.

15 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Ako bude hitno, pošalji pp. Živio.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Lijepo, sve prelazi na HR, iako je to meni osobno pomalo čudno.

U više programa puno se bolje snalazim na ENG, no to je pitanje navike - koju će softver na hrvatskom jeziku mlađima vjerojatno promijeniti.

U svakom slučaju, pozitivna stvar.

 

Nek se ipak okrenu i dolasku poznatih servisa kod nas, poput PS Storea (koji je najavljen za kraj 8./početak 9.) i nikak da dođe (već godinama), Xbox Livea, GFWL-a, domaćih podružnica najvećih multimedijskih dućana itd...

A ne da moramo za neki film, igru ili program davati enormne svote novaca u dućanima poput Algoritma!

I k tome obično duže čekati...

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Sorry na ozivljavanju stare teme, ali imam jedno pitanje u vezi hrvatske verzije Office 2010 (v14.0.4763.1000). Da li netko zna zasto su imena mailbox foldera prikazana na drugaciji nacin ako se Office instalira na W7 Ultimate EN i W7 Enterprise HR (oba 32bit)? Inbox je preveden kao Primljeno, a u drugom slucaju kao Primljena pošta. Isto tako Obrisano naspram Izbrisane stavke.

 

Nije mi jasno zasto to tako radi!? Obje Windows instalacije su skroz friske, i jedino je Office instaliran. Email account je dodan i konfiguriran na isti nacin na obje Windows instalacije. Osobno mi niti ne treba hrvatski prijevod, ali zbog potreba poslovnog projekta, sve Office instalacije moraju identicno izgledati. Da li je mozda do POP servera na koji se spajam? Anyone?

 

Slušaj mater!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

probaj pokrenut outlook.exe /resetfoldernames

 

i da li su ti jezične postavke iste na oba računala?

kod mene normalno radi.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

Premda ti možda neću pomoći najbolje, ali sam nedavno imao sličan problem. Neki CRM koji ima svoj mail-klijent, je pravio problem, nikako nije htio popremiti poslane stake u folder "poslane stavke", nego samo ako postoji folder "sent items".

 

Problem rješava resetiranje imena foldera na Exchangeu, ali mislim da samo 2010 SP2 radi. cmdlet izgleda ovako:

 

Set-MailboxRegionalConfiguration -Language “en-EN” -Identity "ime.prezime" -LocalizeDefaultFolderName:$true

 

Vjerujem da i za sam outlook postoji neka fora, probaj malo guglati.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MS Office 2010 - hrvatska verzija

joj office  na hrvatskom, probao i maknuo. ne znam zašto , možda zbog navike, ali produktivnost padne jako na hr officeu.

tražim neku stvar pol sata jer je skroz glupo prevedena, ili uopće nema smisla. ali valjda stavr navike, isto kao i windowsi na hrvatskom, bljak :)

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice