H1 telekom novi paketi

poruka: 23
|
čitano: 12.053
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom novi paketi

H1 telekom ove jeseni predstavlja pametne i jednostavne pakete, s još više razgovora, uvijek neograničenim internetom te najtraženijim novim TV kanalima već u Osnovnom paketu. Novi paketi su H1 SOLO, H1 PAR i H1 TRIO, a njihova jednostavna imena nastala su iz želje H1 telekoma da korisnicima što više pojednostavi korištenje svojih usluga. U svim paketima nalazi se neograničeni FLAT INTERNET i govorna tarifa koja uključuje 1.000 minuta razgovora unutar hrvatske fiksne mreže, znatno povoljnijih 500 minuta unutar EU i dva Friends broja po želji.

 

Izvor

 

Ima neko H1, jel vrijedi uzimati kod njih internet?

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 15:23 (Jesper).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom novi paketi

bas planiram u 12. mjesecu prijec na njih kad mi istekne ugovor s optimom...ali mogu ih koristit preko t-comove infrastrukture, znaci bitstream, valjda ce bit ok...inace jako mi se svida sto imas pravo besplatno odabrat 4 programa iz premium paketa i iptv sucelje puno naprednije nego kod konkurencije..taman 12. mjesec kad ce bit bozicne akcije

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 20:01 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom novi paketi

Ja se dvoumim između Iskonovog VDSL i H1, iskon je nešto povoljniji i ima veće brzine, ali ne znam kakva je kvaliteta modema

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom novi paketi

Iz Solina iskustvo.

H1 san ima u matere dok san još živia sa njima. Smeće, internet mi se jedno 15 puta u danu gasia, tako da ako mislite gejmat ili stream gledat neki ne isplati se. Televizija je odlična.

 

B net obrnuto, tv sranje nemaš nešto programa ali internet odličan

youtube.com/summercroatia
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Neznalica121212 kaže...

Iz Solina iskustvo.

H1 san ima u matere dok san još živia sa njima. Smeće, internet mi se jedno 15 puta u danu gasia, tako da ako mislite gejmat ili stream gledat neki ne isplati se. Televizija je odlična.

 

B net obrnuto, tv sranje nemaš nešto programa ali internet odličan

To zavisi od korisnika do korisnika cura ima B net u osijeku nove instalacije i sve internet steka cesto puca.... dok frend ima npr optimu internet radi super a televzija steka... i cesto se smrzne... tako da ti je to puka sreca kako kome neovisno koji je operater...

11 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Frenkyca kaže...
Neznalica121212 kaže...

Iz Solina iskustvo.

H1 san ima u matere dok san još živia sa njima. Smeće, internet mi se jedno 15 puta u danu gasia, tako da ako mislite gejmat ili stream gledat neki ne isplati se. Televizija je odlična.

 

B net obrnuto, tv sranje nemaš nešto programa ali internet odličan

To zavisi od korisnika do korisnika cura ima B net u osijeku nove instalacije i sve internet steka cesto puca.... dok frend ima npr optimu internet radi super a televzija steka... i cesto se smrzne... tako da ti je to puka sreca kako kome neovisno koji je operater...

To stoji. No H1 mi je došao jedno 7 puta čovika su poslali i nemaju pojma u čemu je stvar. No kad s bnetom imam problem riješi se u rodu od 4 dana.

youtube.com/summercroatia
9 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom novi paketi

Pa tko je sada vlasnik H1 ?

Nešto su kao propadali a HT preuzme sve te koje uništi...

?!?!?

http://besplatneigre.tk/
13 godina
offline
Re: H1 telekom novi paketi
HPB,te neka 2 lika.

Uglavnom i ja sam potpisao u četvratak ugovor sa H1.

Za 100kn manje dobijem 1000 minuta,10 mbita flat net,te IPTV sa Sportklubom na 24 mjeseca za 1kn,te HBO Total 3 mjeseca za 1 kn.

Uglavnom puno jeftinije nego HT.

Samo se nadam da će prelazak biti brz,te da ću dobiti Fritza
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom novi paketi

Ja imam njihov vdsl otkad je izasao, fritz je odlican, wi fi hvatam i izvan kuce 30 metara na 2 od 4 crtice na mobitelu. nije mi stekao. Bila je ona ponuda za otkljucanu brzinu godinu dana na 2 godine ugovora. Imao sam oko 75 megabita, ping je bio dobar i nije mi se kvario do prije mjesec dana kad je bila velika grmljavina i kisa u Zadru i nisam istekao ruter iz struje. Ugl. sve pohvale, telefon je isto dobar, racun nam nikad nije bio iznad 220kn za internet i telefon

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Kod mene je problem što nemam njihovu infrastrukturu već jedino preko HT-a,pa će me onda sve to koštati 264kn,što je opet 100kn manje nego sada,a pola stvari nisam imao
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
H1 telekom novi paketi

tak bi i ja trebo imat preko HT-a ali internet, televizija i telefon sa povecanjem brzine na 10 mbit je 249 kn mjesecno, kak tebe onda kosta 264 kn?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1 telekom novi paketi
15kn ti je prikaz broja.
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom novi paketi

Ja sam na Iskonu i isto se razmišljam prebaciti na H1 jer sam izuzetno nezadovoljan modemom kojeg su mi dali (Thomson Speedtouch), smeće se resetira ako mu je dobar dan 5 puta, ako ne nebo je granica.

Tražio X puta zamjenski modem, ne daju.

Sad kad su ponudili VDSL, kojeg prema netu kažu da mogu dobiti, preko telefona mi kažu da, novi modem, ali kod vas se VDSL ipak ne može -.- ne znam čemu služi onda taj alat za provjeru dostupnosti.

Uglavnom, H1 mi (barem na netu) nudi VDSL 14/2, pa bih se prešaltao njima. Bilo kakvo iskustvo s njihovim Fritz modemom koje imate puno znači. Hvala

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Hawk Designs kaže...

Ja sam na Iskonu i isto se razmišljam prebaciti na H1 jer sam izuzetno nezadovoljan modemom kojeg su mi dali (Thomson Speedtouch), smeće se resetira ako mu je dobar dan 5 puta, ako ne nebo je granica.

Tražio X puta zamjenski modem, ne daju.

Sad kad su ponudili VDSL, kojeg prema netu kažu da mogu dobiti, preko telefona mi kažu da, novi modem, ali kod vas se VDSL ipak ne može -.- ne znam čemu služi onda taj alat za provjeru dostupnosti.

Uglavnom, H1 mi (barem na netu) nudi VDSL 14/2, pa bih se prešaltao njima. Bilo kakvo iskustvo s njihovim Fritz modemom koje imate puno znači. Hvala

 

 

Fritz je inače dobar, ali H1 nije.

 

H1 tvrdi da je Fritz veoma kvarljiv i da često krepava.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
15 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Pranja kaže...

Fritz je inače dobar, ali H1 nije.

 

H1 tvrdi da je Fritz veoma kvarljiv i da često krepava.

Lol. Gdje to netko tvrdi?

 

Fritz je vrhunski modem, za razliku od smeća koje daju T-Com i ostali (razni speedtouchevi i pretpotopni zetejci...)

My name is Legion... For we are many!
12 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Sum_of_all_fears kaže...
Pranja kaže...

Fritz je inače dobar, ali H1 nije.

 

H1 tvrdi da je Fritz veoma kvarljiv i da često krepava.

Lol. Gdje to netko tvrdi?

 

Fritz je vrhunski modem, za razliku od smeća koje daju T-Com i ostali (razni speedtouchevi i pretpotopni zetejci...)

H1 tehnička podrška to tvrdi.

 

Naravno, ja se sa time ne slažem.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
9 godina
offline
H1 telekom novi paketi

IPTV je bruka od kvalitete naspram T-Com-a. Kvaliteta slike, kompresija paketa itd. Ako imate bolju (ili vrhunsku) plazmu a prije toga ste imali max-tv, odmah će vam biti jasno da razlika postoji u korist Max-Tv-a. Govorim o SD kanalima koje najviše gledamo. Na današnjim televizorima se ta razlika manifestira jako i očito. Ako vam to ne bode oči za tu cijenu paketa, isplati se. O teh. podršci neću niti da govorim. Nikad gore i lošije. A još gore od toga je Optima, za koji ljudi plate 10/mbps a 80% vremena ne vide ni 6/mbps. Govorim iz vlastitog iskustva i stvarnom stanju oko sebe koje vidim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 1:19 (Kuštrim).
 
1 1 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
H1 telekom novi paketi

Kuštrim, slažem se s tobom, H1 djelatnici su totalna katastrofa-naprave više štete nego koristi i još te rade budalom za lovu koju im daješ.

 

Jedino mi je čudno ovo za Metronet-koliko znam oni ne nude uslugu privatnim korisnicima, već samo firmama.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
H1 telekom novi paketi

Ispričavam se. Mislio sam na Opti. Krivo sam napisao. Uglavnom, kum mi je jedan od 5-6 ljudi oko mene koji svaki dan zovu Opti i žicaju uslugu za novac koji plačaju. Od te usluge ni U.

 

Ispravak i posta gore...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Sum_of_all_fears kaže...
Pranja kaže...

Fritz je inače dobar, ali H1 nije.

 

H1 tvrdi da je Fritz veoma kvarljiv i da često krepava.

Lol. Gdje to netko tvrdi?

 

Fritz je vrhunski modem, za razliku od smeća koje daju T-Com i ostali (razni speedtouchevi i pretpotopni zetejci...)

Meni je svaki router radio odlično ako je i linija bila dobra. Nikad nisam imao problema sa bilo kojim. Od D-Linka, Thomsona, Fritza pa Siemensa. To što operateri pljuju po opremi zbog njihovih tehničkih grešaka sa linijama, kablovima, stanicama, paricama... to je poznata stvar. Blago onome koga pored ispravnog routera ubjedi tehničar da nije do linije. Svaki put kad sam imao problem nije ga uspio otkloniti ni Cisco a kamoli drugi router iste marke. Novi jel. Iz kutije jel. Od komšije prije mene kojem isto tako prodaju m. pod bubrege. Davno smo prošli te škole pa imamo na lageru po 2-3 ispravna komada opreme sa kojima isprobamo jel do routera i onda samo sjediš i smiješ se njihovim dijagnozama. Evo gazda ja stavio novi sad će to ko novo. Ma nema da nema više. Krajem oka vidiš na mjernom uređaju da je gušenje do razvodne kutije od 40-50%. Ali imaš novi router. Šta te briga. Pa da. I tako sjediš i pitaš se ko je tu lud. Nitko! Koga god da izabereš od ponuđenih naj... si sa jedne ili druge strane. Tako da priča o routerima za kućne i obične korisnike nema veze sa vezom. Niti sa jednim routerom nisam ubio više a ni manje igrača sa druge strane žice, niti sam brže skinio nešto sa 10mbps. Osim kad sam bio pijan pa mi je sve izgledalo ljepše i više šljaštrilo. Ako je ispravano radi. Moje iskustvo. Nije nužno da ga je netko drugi doživio tako.

12 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom novi paketi
Kuštrim kaže...

Ispričavam se. Mislio sam na Opti. Krivo sam napisao. Uglavnom, kum mi je jedan od 5-6 ljudi oko mene koji svaki dan zovu Opti i žicaju uslugu za novac koji plačaju. Od te usluge ni U.

 

Ispravak i posta gore...

Aha, tako već da. E, tako je meni sada na H1. A s optime sam prešao na H1 jer su tamo počeli raditi kreteni koji nisu znali promijeniti paket-moraš ih zvati 10 puta da to naprave, i onda plaču kad kažeš da ne želiš produljiti ugovor. Na moju žalost, kod H1 sam zatekao još veće imbecile.

 

Neki dan mi odgovori H1 da zbog toga što je prošao jedan period tijekom kojeg se nisam žalio (prije sam ih zvao svaka 2-3 dana), da to znači da usluga funkcionira izvrsno?! Frajeri unose u sustav da su otklonili kvar bez ikakvog upita prema korisniku da to doista i provjere. Blago rečeno katastrofa!

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
9 godina
offline
H1 telekom novi paketi

Pranjo to je tako svuda. Student servis. Nemaš više šta pričati. Od prvog 64k modema do danas mogu knjigu napisati i još je ne završiti. To je tako. Revolucija evolucija. Kad se sjetim samo US Robotic modema. Hahahaha. Nikad brži i bolji internet. Pa da. samo prvi dan dok je trajala auto sugestija. Čak sam taj dan blisto na serverima. O sunce ti j.... Ta snaga prezentacije i ekonomije je najgora stvar dok si je ne priznaš Kad si priznaš onda slijedi PTSP jer shvatiš šta si sve potrošio i napravio i vjerovao u to :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
H1 telekom novi paketi

Da, slažem se u potpunosti.

 

Da barem HAKOM vodi računa o tome, ali oni su i sami posebna priča.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice