Facebook dobiva konkurenciju

poruka: 7
|
čitano: 1.903
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Facebook dobiva konkurenciju

zamislite, facebook dobiva konkurenciju, na prvi pogled sam puko od smijeha, no čini mi se da je ipak stvar ozbiljna

zbog mišljenja da facebook ne štiti privatnost svojih korisnika dolazi u svijet interneta nova društvena veza pod nazivom DIASPORA koja su razvila 4 američka studenta. Projekt ih je koštao 200.000 dolara.

Ne bi bilo loše da nadmaše facebook, no današnji svijet je tolko poludio za facebookom da je to nenormalno, a uz to broj korisnika facebooka je toliki da i sam pokušaj se čini nemogućim

 

Detaljnije na:

Izvor

 

Izvor 2

 

Izvor 3

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 18:57 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook dobiva konkurenciju

nova glupa društvena mreža... prvo fuckbook, pa tviter, sad ovo...Neodlučan

netko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook dobiva konkurenciju

i da ga nadmaši i da facebook propadne zapravo niste ništa dobili. Samo se promjenilo ime.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook dobiva konkurenciju
World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,407
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Facebook dobiva konkurenciju

ups, izvini, nisam primjetio da ima naslov, zato što je izvor objavljen 27.8

13 godina
protjeran
offline
Facebook dobiva konkurenciju

Dobro da nema nova društvena mreža:OPORBA ili VLADA

Šta ti se dogodi kad popiješ apaurin i vijagru zajedno?Jebe ti se a mrsko ti!...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook dobiva konkurenciju

Smijeh  Propalo je to već, nemaju izgleda. A i da nešto bude od toga, bit će jako malo korisnika jer je prezasićeno s društvenim mrežama. Kad vidim na nekom blogu ono Share, pogubim se, samo mi još to fali.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice