Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

poruka: 53
|
čitano: 14.881
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

link LOL!

 

Još malo, pa ni igranje igara neće imati smisla - imati ćeš jedan račun, koji će biti vezan za tvoj OIB i ako u igri virtualno upucaš civila ideš u virtualni zatvor i nećeš više moći igrati niti jednu igru dok ti ne istekne virtualna kazna :D

 

BTW, ove mehanizme je imao još i Fallout (od igara koje sam igrao i mogu se sjetiti, sigurno ih ima još dosta) i nekad je bilo baš gušt igrati s Child Killer reputacijom. Ja se nadam da će se ovo primiti i provesti u svim budućim igrama, tako da konačno možemo dobiti priznanje za svoju zlobu  :)

You evil, evil person. You evil, evil person.
Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 10:24 (Veliki Brat).
 
17 2 hvala 6
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava

Izručimo ga Haagu pod hitno...

 

"Zli luđaci ubijaju i kolju" {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 14:08 (versus2).
12 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Jedan od komentara na članak:

 

"Super Mario Bros. treba zabraniti.

Fašistički vodoinstalater uznemirava javni red i mir, oštećuje javna dobra te ubija male životinje."

 

{#}

Moj PC  
28 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Ljudska glupost stvarno nema granice

If applications are created with vb.net, what created vb.net ? R.I.P. Mr. Jobs, find your peace!
 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Ma da, poslije partije CoDa, dolazimo u sudnicu gdje nam admini sude za naše grijehe počinjene u bitci. OMG, šta još neće izmislit, da poslije odigrane partije skupimo trupla poginulih boraca i organiziramo dostojan sprovod, ono? {#}

EnlightenedPhoenix 24.6.2011. RIP Zauvijek ćeš ostati u našim srcima
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Meni dođe da uronim glavu u solnu kiselinu, da ubrzam proces smrti.

 

Stvarno NE ZNAM zašto je njih briga baš sad za to, a prije par godina su šutjeli. Nek' se oni nastave brinuti za male crne i žute i zelene i plave, a gamersku zajednicu ostave na miru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Remember - no Russian

 
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

U pravu su igre su zlo, a rat je nuzno zlo!{#}

 

Sta radi dosada....

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni tipku PRIJAVI ★★★★★
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Dvije slike i obje iz COD-a

 

I ovo "no Russian" isto.

 

Izgleda da samo cod krši ljudska prava )=

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2011 14:55 (nul-3).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Nabijem ih.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Kad sam prvo preletio naslove i vidio crveni križ u naslovu, pomislio sam neka akcija za donirat igre siromašnima. Šipak.

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava
nidjo123 kaže...

Kad sam prvo preletio naslove i vidio crveni križ u naslovu, pomislio sam neka akcija za donirat igre siromašnima. Šipak.

Po temama slike vašeg hardvera i vaš kutak, 2/3 forumaša su bogati ki ofce.

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
15 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Igre i postoje da covjek udje u neki drugi virtualni svijet.... u kojem mogu ubit koga god j... oce... bez da napravi neku ludost u realnosti (osim kidanja zivaca nekom korejcu sta si mu uzeja dog tag 3 puta za redom i vice NOOOB NOOOB... khm ugl.)

 

Bit i je da radis sta je god vise ludosti i gluposti u virtualci, i time se ispuhujes...

 

P.S. Mozda da napravu igricu o darivanju ljudi pa da i crveni kriz bude zadovoljan?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

ko ih j.....

 

nek pričaju šta oće

Svakog dana u svakom pogledu sve više i više napredujem
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

mda... sad ce PETA uvest zabranu na minecraft jer se tamo neduzne zivotinje ubijaju.

jakov
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

e sad cu bas zainat ici igrati cod :) nek si puse kestene

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

how grejt pa covejce na ivrtualci se ispusem...

Bio je gust klat s nozem bivsu na codu...  doslovno sam se ispuhavao za svaku sitnicu hahah :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Za nas koji igramo Skyrim će organizirati posebne uređaje koji će nas baciti u mitološki svijet kako bi nam tamo mogli suditi za masovne pokolje zmajeva.

Guide za Warwicka: http://www.leaguecraft.com/strategies/guide/3252 Guide za Xin Zhaa:http://leaguecraft.com/strategies/guide/7326 Warbringer007 ( EU ) te moj brat Chomet ( EU )
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava
Blizek kaže...

Za nas koji igramo Skyrim će organizirati posebne uređaje koji će nas baciti u mitološki svijet kako bi nam tamo mogli suditi za masovne pokolje zmajeva.

kad smo kod Skyrima, baš me zanima što bi rekli na ovaj mod {#}

Ovdje može biti VAŠA reklama!
14 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Ovako,u ratu zahvaćenom području nema civila,svaki civil je potencijalni neprijatelj.Jer u svakom trenu ti može zabit nož u leđa,stoga bolje ti njega,nego on tebe{#}.

Od davnina su životinje su po šumama jele kojekakve lude gljive,pa su zbog toga napadle ljude koji su ih morali ubiti,jer ako su ih tukli,previše su skvičale{#}.

Stoga jedini koji je tu ugrožen je igrač.Jer jadan nezna od kud ga i što bude napalo,pa mnogi čak i završe na tabletama,a bogami i na liječenju od straha{#}.

Zato treba pobit sve u igri što je potencijalna prijetnja...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

nisu oni vidjeli krvavog orla nemaju oni pojma sta je nasilje

jakov
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Games don't make people violent. LAG DOES!!!

 

Ja izvlačim jednu pouku, a to je da Hrvatska hitno mora ulagati u optičku infrastrukturu da bi se smanjilo nasilje izazvano igrama.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

aaaaaaaaaaa kak su glupi...opce nie nasilna igrica i ne ubijaa ih samo skoče nekam dolje na one kornjačice {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 1:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Kladim se da bi većina vas zabranila igru u kojoj možeš silovati. Ili napastvovati djecu. Iako su to samo bitovi.

 

Vidite kako ste licemjerni.

 

Kako se naši očevi danas čude nasilju u današnjim igrama - a generacija od 20-ak u tome ne vidi ništa loše,

tako ćete se za 20 godina i vi čuditi i prigovarati virtualnim silovanjima i masakrima djece, dok će 20-ogodišnjacima to biti sasvim normalno.

 

Čovjek se na sve navikne. Što je u jednom trenutku nenormalno, u drugom više nije.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava

Eto, kad vam dosadi ubijanje, skinite RapeLay, pa malo silujte za promjenu. {#}

In any moment of decision, the best thing you can do is the right thing, the next best thing is the wrong thing, and the worst thing you can do is nothing. —Roosevelt
12 godina
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

Grdno im je virtualno ubijanje, ali razapeto i krvavo tjelo Isusa krista na križu nije grdno.

 
9 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava
Ranko Kukumar kaže...

Grdno im je virtualno ubijanje, ali razapeto i krvavo tjelo Isusa krista na križu nije grdno.

Ne, to je normalno,i slikoviti opisi toga djeci koja sama na WC nemogu isto.
Ma igre su žrtve ovoga doba, koliko se god neke organizaciej međusobno, uvijek se mogu naći i zajedno napadati video igre {#}.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
13 godina
neaktivan
offline
Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava!

znaci da su oni na vlasti igre bi izgledale ovako {#} 

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava
Random. kaže...

Kladim se da bi većina vas zabranila igru u kojoj možešsilovati. Ili napastvovati djecu. Iako su to samo bitovi.

 

Vidite kako ste licemjerni.

 

Kako se naši očevi danas čude nasilju u današnjim igrama - a generacija od 20-ak u tome ne vidi ništa loše,

tako ćete se za 20 godina i vi čuditi i prigovarati virtualnim silovanjima i masakrima djece, dok će 20-ogodišnjacima to biti sasvim normalno.

 

Čovjek se na sve navikne. Što je u jednom trenutku nenormalno, u drugom više nije.

that is sick bro. psihološki je dokazano da ljudi u dobi od 6-17 god. ne mogu izbjeci poistovjecivanje sa svojim najdrazim likovima. zbog toga crveni kriz  radi te "akcije". a kad bi stvarno doslo do toga sto si ti rekao znali bi da svijet ide u krivom smjeru.

<---- thats him
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 20:23 (jale wuuhuu).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crveni križ: Računalne igre krše ljudska prava
jale wuuhuu kaže...

that is sick bro. psihološki je dokazano da ljudi u dobi od 6-17 god. ne mogu izbjeci poistovjecivanje sa svojim najdrazim likovima. zbog toga crveni kriz   radi te "akcije". a kad bi stvarno doslo do toga sto si ti rekao znali bi da svijet ide u krivom smjeru.

  Pa ako mi sad opravdavamo virtualno ubijanje prolaznika iz razloga jer je virtualno, ne vidim nikakve naznake da za 20 godine gameri neće opravdavati virtualna silovanja i zlostavljanja djece jer su, eto - samo virtualna.

 

Nema razlike - realno gledajući, silovanje je čak manji zločin od ubojstva a da sad napravim anketu "Treba li zabraniti prodaju igre xy, u kojoj možete kao glavni lik silovati uokolo?" - vjerujem da bi većina rekla "Da."

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice