Autobus koji vozi iznad drugih automobila

poruka: 25
|
čitano: 2.167
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Kineska firma Shenzhen Huashi Future Parking Equipment je osmislila autobus koji umjesto da vozi sa prometom,on vozi preko njega.Autobus se sastoji od dva kata;s time da su na drugom katu putnici,a prvi kat je ustvari rupa kroz koji automobili mogu nesmetano prolazit.

 

Više o ovom konceptu pogledajte na:

 

danas.net.hr

huffingtonpost.com

3D Express coach 3D Express coach
alrighty then
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2010 23:42 (dncrmt).
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila

vise lici na vlak

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
15 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Što bi bilo da se netko žestoko zabije u njega, ili više vozila od jednom, piše li negdje kako bi to podnio?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Kako to čudo uopće skreće Neodlučan

Avatar...ready....clear a path! .......................IN GAME: IWEK91
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

izađu svi oni koji su se vozili njih preko hiljadu i prime ga i opa okrenu za povratak Smijeh

Sve je prolazno, samo se ja mijenjam... Jedina konstanta mi je google...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
Krešo91 kaže...

Kako to čudo uopće skreće Neodlučan

Koliko sam skužio,po nekoj posebnoj podlozi ili tračnicama.

alrighty then
16 godina
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Totalno sranje, izgleda mi ko naš domovinski most

 
0 9 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
dncrmt kaže...
Krešo91 kaže...

Kako to čudo uopće skreće Neodlučan

Koliko sam skužio,po nekoj posebnoj podlozi ili tračnicama.

da, a kad netko ide pretjecat neko vozilo i ide preko tih tračnica eto sranja, sudar, a kabina nedaj bože da padne na cestu lol...

Dompa
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Da projekt ima imalo nade, ilustraciju nebi radio petogodišnjak u paintu Šutim

hmda
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

...

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

nek mi netko objasni kak oni silaze dolje (putnici)

Other bands play rammstein burns
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Vjerojatno postoje stanice na toj visini pa se sa njih spustiš.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
Exploder kaže...

Totalno sranje, izgleda mi ko naš domovinski most

 

Je da, nasi tramvaji su daleko bolji......ono, predivni su, totalno uzivam vozeci se u njima.

Kud su odurni tu su jos tako prljavi za skrenit. Uz to oni novi (kao bolji.....i jesu po izgledu) bi se rspali da se slucajno neki auto ili nesto zabije u njega.....smece, a ne tramvaj.

Ovakve stvari ce kod nas doci MOZDA za jedno 20-ak godina.....no jako upitno.

Kako zivimo opcenito u nerazvijenoj zemlji.....koma....i onda se svi cude sto mlada ekipa odlazi van.

Isss....pa cim bolja polovica zavrsi drugi fax odlazimo sto dalje od Hrvatske...je da je lijepa zemlja i tu nema dvojbe, ali perspektiva je ravna nuli.

Cijene iz dana u dan rastu, a place idu dolje ili ostaju iste u najboljem slucaju. Ne znam kada je bilo gore vrijeme nego sto je bilo sada, a ovi "nasi" nece nikada naci izlaz iz krize....jedino mogu opet roknit "krizni porez" na bar 24%.

 

Izvinjavam se na OT.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Ali kroz ovo automobili ne mogu nesmetano prolaziti... Tko bi se uopće usudio zaći ispod, a nema pojma u kom će trenutku trebati skrenuti lijevo, a autobus desno...?

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
win32 kaže...
Exploder kaže...

Totalno sranje, izgleda mi ko naš domovinski most

 

Je da, nasi tramvaji su daleko bolji......ono, predivni su, totalno uzivam vozeci se u njima.

Kud su odurni tu su jos tako prljavi za skrenit. Uz to oni novi (kao bolji.....i jesu po izgledu) bi se rspali da se slucajno neki auto ili nesto zabije u njega.....smece, a ne tramvaj.

Ovakve stvari ce kod nas doci MOZDA za jedno 20-ak godina.....no jako upitno.

Kako zivimo opcenito u nerazvijenoj zemlji.....koma....i onda se svi cude sto mlada ekipa odlazi van.

Isss....pa cim bolja polovica zavrsi drugi fax odlazimo sto dalje od Hrvatske...je da je lijepa zemlja i tu nema dvojbe, ali perspektiva je ravna nuli.

Cijene iz dana u dan rastu, a place idu dolje ili ostaju iste u najboljem slucaju. Ne znam kada je bilo gore vrijeme nego sto je bilo sada, a ovi "nasi" nece nikada naci izlaz iz krize....jedino mogu opet roknit "krizni porez" na bar 24%.

 

Izvinjavam se na OT.

 Slažem se. Lijepa zemlja, sjebana država (pod država mislim na onu pokvarenu instituciju koja zna samo narodu izbijat pare iz džepa).

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
14 godina
protjeran
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila
Izlazi se na glavu :D
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
Reincarnated kaže...

nek mi netko objasni kak oni silaze dolje (putnici)

padobranom

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
14 godina
protjeran
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

ovo je vlak a ne autobus

ljepo li je hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Kao sto je neko primjetio slika govori tisucu rijeci .Sumnjam da je slika bilo kak osim motivom povezana projektom.

Ovo je namjenjeno sa se izbjegne guzva ali ako su auti nagiuzvani na 20cm u koloni kako to skrece i kak auti skrecu.osim toga ovo bi za vozace bila jos jedna dodatna dimenzija paznje na to cudo

Ideja je vjerojatno smanjit troskove. podzemne ili nadzemne su skupe radi izrade ali do pojave nekih antigravitacijskih nece biti pomaka u visinu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

kad ce vozac skretat ce gledat ljevo pa desno pa dolje  Bogataš

PC 4 EVER!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

e svašta.......al ti kinezi stvarno nemaju ništa za raditi cijeli dan pa smišljaju ovakve banane....

Dont bug me!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Autobus koji vozi iznad drugih automobila

Koliko sam ja čuo,Kinezi imaju vrlo dobru prometnu infrastrukturu,pa valjda znaju što rade.Doduše,nemojte me držati za riječ.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
dncrmt kaže...

Koliko sam ja čuo,Kinezi imaju vrlo dobru prometnu infrastrukturu,pa valjda znaju što rade.Doduše,nemojte me držati za riječ.

imaju ali je pomno planirana, skuplja ali jednostavnija investicija, + još švabe igraju ulogu oko toga.Ovaj bus........mislim lol i samo lol

Dont bug me!
14 godina
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila
Alfa1234 kaže...

kad ce vozac skretat ce gledat ljevo pa desno pa dolje Bogataš

 

Ovo vozilo ide po tracnicama pa nece bas nesto morati previse gledat. Kazem, tko zna.....mozda jednoga dana i mi u Zg dobijemo nesto sl. tome....za jedno 30-50 god. Smijeh

 

Do onda se vozis u novom tramvaju i molis Boga  da se ne zaleti neki auto u tebe jer bi se ovaj raspao na milijun dijelova, a one npr. devetke i trinajstice samo sto se ne raspadnu... Šutim

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
RE: Autobus koji vozi iznad drugih automobila

ovo je itekako izvedivo! zakaj bi, uostalom, auti morali mijenjati trake? jedna traka je za jedno odredište, druga za drugo.. ili je ulica dvosmjerna. i nema nikakvog prelaska preko tračnica. ako se na raskrižju ipak mora skrenut, tu su vam semafori koji istu svrhu imaju i danas (npr u zagrebu, raskrižje vukovarska-savska), sve se da praktično riješiti.. za to je naravno potrebna kultura bez balkanskog mentaliteta u prometu. treba se znati red.

uostalom, u san franciscu imate BART, potpuno automatiziranu gradsku željeznicu. doduše, ima vlastitu infrastrukturu koju ne dijeli sa drugim vozilima, al to je dobar početak ka potpunoj automatizaciji transporta

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.8.2010 21:20 (nixass).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice