40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

poruka: 14
|
čitano: 1.990
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

Tvrtka za istraživanje tržišta Yankee Group najavila je da će idući mjesec objaviti veliko istraživanje o europskim korisnicima mobitela. Donosimo preliminarne rezultate njihovog istraživanja.

 

 

Istraživanje je obuhvatilo 5.000 korisnika i 2.250 zaposlenika u IT sektoru u pet europskih država – Francuskoj, Njemačkoj, Italiji, Španjolskoj i Velikoj Britaniji. 
Kako izvještavaju, 40 posto korisnika koji namjeravaju kupiti pametni mobitel (smartphone) odlučit će se za iPhone. Na drugom mjestu su uređaji bazirani na Androidu (19 posto), a slijede ih BlackBerry (17 posto) i Nokia (15 posto)
"Ovi rezultati ističu nastavak dominacije Applea na europskom smartphone tržištu i posebno privlačnost ovog brenda", rekao je Declan Lonergan, potpredsjednik u Yankee Group istraživanjima. 
"Također, ovi podaci naglašavaju ogromne izazove s kojima se suočavaju RIM i Nokia kako bi zadržali svoj udio na ovom sve dinamičnijem i konkurentnijem tržištu." 
Rezultati istraživanja također su pokazali da zaposlenici smatraju kako su 58 posto produktivniji kad na veća putovanja nose tablet. 
Istraživanje je otkrilo i da je konzumerizacija jedan od trendova. Naime, zaposlenici danas četiri puta više koriste alate koji su primarno namijenjeni poslovnom potrošačkom tržištu. 
Također, većina ispitanih korisnika koristi više od jednog uređaja za pristup istim servisima i sadržajima, ovisno o tome kada i gdje se spajaju na internet.

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
misle, pa onda kupe android...
ne shvacajte salu ozbiljno
13 godina
neaktivan
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

ma znas kolko me to briga {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone
Apple je Bog! :)
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
Monopol kaže...
Apple je Bog! :)

 ccc kako ljudi nisu skužili sarkazam kod tebe XD

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

40% tih kupaca su idioti

 
6 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
Ziga kaže...

40% tih kupaca su idioti

 a šta je ostalih 60% od tih 40% {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh

pa on misli na 100% od onih 40% koji misle kupiti iPhone :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
yaga01 kaže...

pa on misli na 100% od onih 40% koji misle kupiti iPhone :D

 ono...no shit, sherlock :D

 

Samo što je on malo to nezgrapano napisao :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

Jupiii evo još jedne o appleu i iphonetu. kolko će sad stranica flejmova?

Mislim, super, nek kupe, bit će više mušterija za nas koji radimo appse :P

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
nailer kaže...
yaga01 kaže...

pa on misli na 100% od onih 40% koji misle kupiti iPhone :D

 ono...no shit, sherlock :D

 

Samo što je on malo to nezgrapano napisao :D

 

Pomalo idiotski
14 godina
neaktivan
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
Monopol kaže...
Apple je Bog! :)

La ilahe illallah,Muhammeden Resulullah

:)
16 godina
neaktivan
offline
40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPhone

Ovim likovima je vjerovatno Apple platio istraživanje.

"Ovi rezultati ističu nastavak dominacije Applea na europskom smartphone tržištu i posebno privlačnost ovog brenda". -/SARCASM ON/ A vidi mene budale. A ja mislio da u Europi dominiraju Android i Symbian. Svako malo neka vijest o uspjehu Androida u Europi. Lažljivi novinari. Smrt novinarima!! /SARCASM OFF/

 

Rezultati istraživanja također su pokazali da zaposlenici smatraju kako su 58 posto produktivniji kad na veća putovanja nose tablet. - Kakvi su to zaposlenici? Od čega su produktivniji? Fart aplikacije i pristupa facebooku??? A ja budala mislio da si s laptopom puno produktivniji. Mora da starim.

 

Istraživanje je otkrilo i da je konzumerizacija jedan od trendova. Naime, zaposlenici danas četiri puta više koriste alate koji su primarno namijenjeni poslovnom potrošačkom tržištu. - Nisam ništa istraživao a znao sam to. Zna i moja baba.

 

Također, većina ispitanih korisnika koristi više od jednog uređaja za pristup istim servisima i sadržajima, ovisno o tome kada i gdje se spajaju na internet. - /SARCASM ON/ Ma daj! Nemoguće. U to odbijam vjerovati! /SARCASM OFF/

 

itd.

 

Poanta svega ovog je da je ova tvrtka za istraživanje tržišta jedna obična _____________!!!(ubaciti odgovarajuću uvredljivu riječ).

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 40% europskih kupaca mobitela misli kupiti iPh
nailer 

 a šta je ostalih 60% od tih 40% {#}

Statistika je pokazala da 25% ljudi izazove prometnu nesreću vozeći u alkoholiziranom stanju.

To znači da 75% ljudi izazove nesreću pijući sokove, vodu i ostala gazirana sranja... {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice