Koji dashcam?

poruka: 278
|
čitano: 33.095
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji dashcam?
Nema javno nema problema... Ako imas sudar murija bi smjela gledat sluzbene su osobe i imaju ovlasti gledat dokumente s oznakom tajnosti da tako kazem....s ogranicenjima.... Bar bi mi to normalno bilo...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Ček malo... Jel sad moguće imati problema ako imaš dashcam u autu?

I prihvaća li se to kao ikakav dokaz u slučaju nesreće?

0 0 hvala 0
8 godina

Već je bila rasprava o tome u temi, npr. str.6, još uvijek željno iščekujemo odgovor AZOP-a na pitanja forumaša

https://www.bug.hr/forum/topic/videokamere/koji-dashcam/251051.aspx?page=5&jumpto=5964218&sort=asc&view=flat

10 godina
@Neuk
Kao sto sam vec reko mislim da bi se trebalo prihvatit kao dokaz jer oni koji rade uvidaj ili sud ili odvjetnik...svi koji su u tom krugu su duzni pridrzavati se zakona o tajnosti podataka, a ujedno imaju ili bi trebali imat ovlasti gledat te snimke tako da nevidim problem da se koristi kao mjera opreza ili ceg vec u prometu koji je gori svakim danom....

A da sam na mjestu "vladara" digao bi sve kazne za 10 posto i taj postotak uredno isplavivao ljudima koji snime prekrsaje i predaju snimku policiji... Vrlo bi se brzo stanje popravilo jer idioti nebi znali s koje strane ih je sasilo... I milina....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 14:55 (jocommb).
9 godina
Koji dashcam?

Planiram si kupiti dashcam i gledam sada malo 70mai Pro vs xiaomi 70mai midrive 1s. Kvaliteta slike kod 70mai pro daleko bolja + dosta jača baterija  Mala je razlika u cijeni, ali zato velika u kvaliteti snimanja  Da li postoji koja bolja dashcamera u ovom cjenovnom rangu do 500-600kn ako netko zna?

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 8:30 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Baldurion kaže...

Planiram si kupiti dashcam i gledam sada malo 70mai Pro vs xiaomi 70mai midrive 1s. Kvaliteta slike kod 70mai pro daleko bolja + dosta jača baterija  Mala je razlika u cijeni, ali zato velika u kvaliteti snimanja  Da li postoji koja bolja dashcamera u ovom cjenovnom rangu do 500-600kn ako netko zna?

Ova se često ovdje spominje:

https://www.viofo.com/en/home/143-119-a119-v3-25601600p-30fps-car-dash-cam.html#/25-gps_module-included

Pogledaj usporedbe s 70mai na youtube.

Btw, isti proizvođač ima kamere u svakom cjenovnom razredu, pa si slododno pogledaš i ostatak stranice.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
Koji dashcam?

Imam 70Mai običnu verziju već negdje godinu i pol, sve je radilo normalno do prije nekih 5,6 mjeseci. Od onda više se aplikacija na Androidu ne može spojiti s kamerom, probao sam reset kamere, reinstall aplikacije, ali ništa ne pomaže.. Na sd kartici su random snimke, nekad malo snima vožnju pa prestane, znači neupotrebljivo.. Mislio sam da će već jednom updejtat app i popraviti to ali eto već pol godine ništa. Na internetu ne pronalazim nikakvo rješenje..

Ima netko ideju sta da napravim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Avensac kaže...

Imam 70Mai običnu verziju već negdje godinu i pol, sve je radilo normalno do prije nekih 5,6 mjeseci. Od onda više se aplikacija na Androidu ne može spojiti s kamerom, probao sam reset kamere, reinstall aplikacije, ali ništa ne pomaže.. Na sd kartici su random snimke, nekad malo snima vožnju pa prestane, znači neupotrebljivo.. Mislio sam da će već jednom updejtat app i popraviti to ali eto već pol godine ništa. Na internetu ne pronalazim nikakvo rješenje..

Ima netko ideju sta da napravim?

Pokušati dobiti novu kameru preko garancije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice