Koji dashcam?

poruka: 274
|
čitano: 33.029
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: Koji dashcam?
Nema javno nema problema... Ako imas sudar murija bi smjela gledat sluzbene su osobe i imaju ovlasti gledat dokumente s oznakom tajnosti da tako kazem....s ogranicenjima.... Bar bi mi to normalno bilo...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Ček malo... Jel sad moguće imati problema ako imaš dashcam u autu?

I prihvaća li se to kao ikakav dokaz u slučaju nesreće?

0 0 hvala 0
8 godina

Već je bila rasprava o tome u temi, npr. str.6, još uvijek željno iščekujemo odgovor AZOP-a na pitanja forumaša

https://www.bug.hr/forum/topic/videokamere/koji-dashcam/251051.aspx?page=5&jumpto=5964218&sort=asc&view=flat

10 godina
@Neuk
Kao sto sam vec reko mislim da bi se trebalo prihvatit kao dokaz jer oni koji rade uvidaj ili sud ili odvjetnik...svi koji su u tom krugu su duzni pridrzavati se zakona o tajnosti podataka, a ujedno imaju ili bi trebali imat ovlasti gledat te snimke tako da nevidim problem da se koristi kao mjera opreza ili ceg vec u prometu koji je gori svakim danom....

A da sam na mjestu "vladara" digao bi sve kazne za 10 posto i taj postotak uredno isplavivao ljudima koji snime prekrsaje i predaju snimku policiji... Vrlo bi se brzo stanje popravilo jer idioti nebi znali s koje strane ih je sasilo... I milina....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 14:55 (jocommb).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice