Koji dashcam?

poruka: 518
|
čitano: 300.177
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koji dashcam?
Nema... Probavao sam nac al nema...
VenAtoR#2231
5 godina
offline
Re: Koji dashcam?
jocommb kaže...
Nema... Probavao sam nac al nema...

 čak ni ovo što sam linkao? Tamo piše točno taj model RC06 / RC09

10 godina
offline
Re: Koji dashcam?

Premalo ili 0 informacija za kameru opcenito na googlu/ytu, sa doticne stranice ispadne ispod 10€ jeftinija od provjereno dobre Viofo A119 V3. A izvana se moze narucit iz UK s tim da na to ide jos porez/carina... Ne znas kak ce se ponasat dugorocno tak da bi ja radije odusto i otisao na A119 V3.

13 godina
offline
Koji dashcam?

Koju kameru bi vi preporučili za prednje i stražnje snimanje, da ima parking mode koji radi 0-24h (ako ta mogućnost uopće postoji xd) ili makar detekcija na pokret itd.?

 

Da li ima kakav dobar komplet kamera (+ uključen sd card u cijeni) do recimo max 200€?

 

Hvala puno na pomoći ekipa 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 22:42 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji dashcam?

Je li netko povezivao Viofo dashcam (ili neki drugi) na fuse box od auta umjesto putem USB-a, kako bi radio parking mode?

 

Na koji tocno prikljucak u fuse boxu smijem spojiti da ne napravim neko sranje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji dashcam?

Koliko sam do sad čitao, postoji nekoliko načina rada parking moda:

-kamera radi, ali počne snimati tek kad osjeti udarac

-stalno snima, ko da je auto u vožnji (ne znam koliko je ovo pametno za karticu i akumulator automobila)

-snima/slika svakih nekoliko sekundi, tako da više manje vidiš sve, al nije baš prava snimka

 

Na žalost, jako teško je pronaći koja kamera ima koji od ovih načina, ne znam zašto je ovo teško opisati u opisu proizvoda, ako su već implementirali u kameru.

 

Ako netko ima info za određene kamere, ili još bolje, ako je sam isprobao, nek napiše.

Steam and EA: CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Koji dashcam?
encoding kaže...

Je li netko povezivao Viofo dashcam (ili neki drugi) na fuse box od auta umjesto putem USB-a, kako bi radio parking mode?

 

Na koji tocno prikljucak u fuse boxu smijem spojiti da ne napravim neko sranje?

 Gledaj osigurace koji nisu neki bitni dijelovi auta. Znaci upaljac, unutrasnje osvjetljenje i sl. NEsto ako crkne da ne sletis ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice