Koji dashcam?

poruka: 399
|
čitano: 80.365
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
Re: Koji dashcam?

Moj aku nije neki... Astra GTC 2006.godina i popar dana stoji auto i nisam nista osjetio... a aku mi nije neki bas... mjuz nesmjem slusat bas na aku....

VenAtoR#2231
7 godina
Koji dashcam?

Meni još uvijek nije jasna jedna stvar, snima li A800 cijeu noć pa drugi dan obrišeš ak je sve ok ili krene snimat ak te netko pukne na parkingu?

Ja još nisam svoju ugradio, ne želim sam jer ću negdje zapet pa ću popizdit. Zvao sam Gevalto, traže 600kn za ugradnju i vele da su je već ugrađivali tak da znaju kaj treba. Problem je kaj su mi daleko da idem iz Španskog na Markuševec ili di su već, ugradnja traje 4 sata pa taksi doma i opet po auto je previše love. Pitao sam u ZG Tim, vele da mogu i da nazovem za termin. Čekam sad da mi još stigne tipski wifi punjač kaj se ugradi u pretinac kod mjenjača pa ću onda sve u šusu riješit. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.

0 0 hvala 0
8 godina
gocc01 kaže...

Meni još uvijek nije jasna jedna stvar, snima li A800 cijeu noć pa drugi dan obrišeš ak je sve ok ili krene snimat ak te netko pukne na parkingu?

Ja još nisam svoju ugradio, ne želim sam jer ću negdje zapet pa ću popizdit. Zvao sam Gevalto, traže 600kn za ugradnju i vele da su je već ugrađivali tak da znaju kaj treba. Problem je kaj su mi daleko da idem iz Španskog na Markuševec ili di su već, ugradnja traje 4 sata pa taksi doma i opet po auto je previše love. Pitao sam u ZG Tim, vele da mogu i da nazovem za termin. Čekam sad da mi još stigne tipski wifi punjač kaj se ugradi u pretinac kod mjenjača pa ću onda sve u šusu riješit. 

4 sata 

Pa ja sam prednju + zadnju ugradio u SUVa za 15ak min, da imam hardware kit to bi mi uzelo jos kojih 15min i gotovo... 

11 godina
gocc01 kaže...

Nesnima stalno nego ima ziroskop kao okidac za "emergency recording" kad auto osjeti udarac aktivira se.... cak se aktivira i kad naletis na cesti na neku nepravilnost, malo losiji prelazi na mostovima na autoputu i tako to....

i ja sam sa HW kitom ugradio za 20 min... najduze mi trebalo da iscupam  radio i vratim jer milion zica ima.... ja sam na njega stavljo najlakse mi bilo....

VenAtoR#2231
13 godina
Koji dashcam?

Može li A800s snimati timelapse? znači ostavim auto na parkingu i da snima cijelo vrijeme a ne samo na udarac i sl. ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
lllnuclearlll kaže...

Može li A800s snimati timelapse? znači ostavim auto na parkingu i da snima cijelo vrijeme a ne samo na udarac i sl. ? 

Kolko ja znam ne....

VenAtoR#2231
13 godina

šteta, timelapse mi je obavezan... 

razmišljam o ovoj kameri u tom slučaju. ima superkondenzator i timelapse mogućnost, i mogućnost dodavanja stražnje kamere.

https://www.truecam.com/en/car-cameras/truecam-h7/

https://edigital.hr/nadzorne-kamere/truecam-h7-gps-25k-auto-kamera-p798417?gclid=CjwKCAjw2ZaGBhBoEiwA8pfP_rXTpEcNms7l3rMcy_5P0DrAwiwSzq9v7tqXRaPhxxdwKyRWgtZtMRoCAykQAvD_BwE

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 10:40 (lllnuclearlll).
11 godina
A cuj meni nije bilo obavezno... Ok mi je i ovako za sad.... Emergency recorei g radi ok pa mislim da je dovoljno ...
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Koji dashcam?

pozz, ako administratori dozvole imam provjerenu informaciju da je ponovno aktivan popust CRODASH za 10% popusta na sve autokamere na stranici smartus.hr, Pa eto ako netko treba.

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice