Nemoguća deinstalacija Office 2010

poruka: 5
|
čitano: 1.808
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Nemoguća deinstalacija Office 2010

Znači, imam originalan Office 2010 i promjenio sam hard i pokuso ga opet instalirati, naravno ne radi. Odlucio sam onda instalirati 2013 verziju sa usba bez deinstalacije 2010 i dosao mi je error da prvo treba deinstalirati nesto od 2010 verzije. Onda sam isao deinstalirati 2010 verziju ali svaki put kada probam komp se restarta. Imam Win 10 i pokusao sam jos deinstalirati Fix IT programom ali opet se restarto. Imate li kakav prijedlog?

P.S. Ako nazovem Microsoft Hrvatska ima li kakve šanse da mi ponovno aktiviraju taj key za aktivaciju da ga mogu ponovno instalirati pošto sam HDD promjenio?

Pamti pa vrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nemoguća deinstalacija Office 2010
Fissler kaže...

Znači, imam originalan Office 2010 i promjenio sam hard i pokuso ga opet instalirati, naravno ne radi. ....................................... Imate li kakav prijedlog?

P.S. Ako nazovem Microsoft Hrvatska ima li kakve šanse da mi ponovno aktiviraju taj key za aktivaciju da ga mogu ponovno instalirati pošto sam HDD promjenio?

 Probaj neke od mogućnosti na linkovima. Naravno ako imaš original Office i serial key od office, možeš probati kontaktirati Microsoft podršku i opisati sitauciju.

Web tutoriali za početnike, Visual Basic, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network
14 godina
offline
Nemoguća deinstalacija Office 2010

Pokušaj i manual remove.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoguća deinstalacija Office 2010
Ne radi ništa. Pokušao sam i manual remove ali nemogu nac Tool menu u File exploreru... Ocito cu ih morat zvat.
Pamti pa vrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoguća deinstalacija Office 2010
Ne radi ništa. Pokušao sam i manual remove ali nemogu nac Tool menu u File exploreru... Ocito cu ih morat zvat.
Pamti pa vrati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice